Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronad10 to jest dziwne że taki twardziel jak tchuameni a tak się kładzie i sędzia gwizdze
7
Mbappe przyjechał tylko na straszaka na ławkę, wątpliwe by chcieli narażać ciężka kontuzje dla superpucharu.
1
Dajmy mu kontrakt na 5 lat i rosnącą pensję z wiekiem. To chyba jakieś żarty.
0
@novy1899 @LukaszFan ma absolutną rację. Wykręcił liczby ale ile notował strat w tych meczach ile potrzebował strzałów. Rashford będzie bardziej widoczny w LM bo gra jest tam bardziej otwarta , jest więcej przestrzeni a w lalidze potrzebne jest trzymanie piłki przy nodze , kiwka czyli coś czego rashford nie ma. Lepiej dać szansę młodym,
0
Poczekać z decyzją do czerwca i wtedy go spławić. Patrząc na grę Anglika to cały czas to wygląda słabo, dużo strat , często zagubiony, dużo nie wykorzystanych sytuacji, bierność w pressingu, brak dryblingu a branie na szybkość konczy się opuszczeniem kulki przez boisko. Jeśli spojrzymy na liczby to były na początku sezonu a im dalej w sezon to gorzej,
1
Wypożyczyć go do Girony na 1,5 roku i wtedy Michel na niego postawi i chłopak się rozwinie
0
@kamillek88 marketing niestety ważniejszy, każdy dolar się liczy
5
Bez sensu wpuszczać w takim meczu przy takim wyniku yamala i olmo zamiast casado i Dro
5
Niektórych pogrzało by stawiać Roonego przed Yamalem
2
Pedri i Raphinha niech już odpoczną dziś, Yamal, Olmo też niech się nie podnoszą z ławki.
Niech szanse po przerwie dostaną rashford, Dro, Bernal, Casado, Martin lub Marques
0
Dobra decyzja niech gra Roomy a yamal odpoczywa, wejdzie ewentualnie jeśli wynik nie będzie bezpieczny.
0
@lukmrz co z tego że reprezentanci krajów , Balde jest już dawno poza kadrą bo zamiast się rozwijać to cofnął się w rozwoju. Martin pokazał w meczu z espanyolem że dużo mu brakuje do dobrego ŚO ( choć trzeba przyznać że zrobił olbrzymie postępy). Z taką obrona w Europie nie mamy co szukać czy z Arsenalem , city , Chelsea , Bayernem , Interem , PSG.
0
Na średnie i słabe zespoły będzie przydatny, w meczach z mocnymi drużynami zawodził zwłaszcza jak grał na lewej obronie. Przyda się bo kounde nie ma zmiennika i znowu go zajedziemy jak w zeszłym sezonie jak będzie musiał grać wszystko
1
To jeśli fdj dostał 3 to Rashford powinien dostać max 1,5 , raphinha 2 , ferran 1,5, Martin 1 i to tylko za interwencje kiedy pchnął go Garcia a reszta obrońców max 2.
Jakim sposobem obrońcy dostają takie wysokie noty jak dopuścili do tak wielu sytuacji?
0
Uniwersalny zawodnik mogący grać na bokach obrony , w pomocy i na skrzydłach.
Wady:
-Gubi krycie w obronie
- niewidoczny ,zawodzący w meczach z mocnymi drużynami
- egoistyczny na boisku
- tracący koncentrację w trakcie meczu
0
@Guillegavira dokładnie , że miał jakąś asystę, liczba asyst i bramki zaklamywaly rzeczywistość
0
@sokot jakim jednym, dobrze to zagrał z Newcastle i może w jednym, dwóch meczach ligowych , jedynie jego kiepska grę kryły asysty, spójrz na ilość jego strat , przegranych pojedynków, jego braku myślenia na boisku , jego braku bronienia ( wczoraj ładnie się raz wrócił) to nie jest zawodnik na Barcelonę
1
@kch real zwłaszcza gra piach jak razem grają mbappe i vinicius i Bellingham, gdy jednego nie ma to wygląda to lepiej , zwłaszcza kogoś z pary mbappe / vinicius
1
@lukmrz mamy obronę na poziomie środka Laliga i dzisiaj mieliśmy bardzo dużo szczęścia
5
@czarny20 Rashford zawodzi na całego, bez początku liczby maskowały jego grę ale widać i to bardI jak on się do nas nie nadaje do naszej gry. Miejmy nadzieję że go nie wykupią ,
1
Tak bym to widział
Garcia
Kounde Cubarsi Martin Balde
Fdj Eric
Yamal Fermin Raphinha
Ferran
Pedri i Olmo z Ławki bo wracają po kontuzjach
Ewentualnie za Erica Casado a Erica zostawić w rezerwie jakby Cubarsi lub Martin złapali kartkę i trzeba było by ich zmienić
0
@JanuszKorwinMikke cancelo obecnie zarabia 15 mln netto i pewnie dużo mniej by nie chciał
0
@Szymemdymek z tego co działo się w jego poprzednich klubach Juve, MC., Inter, poszukaj w internecie. W Juve kwestionowali jego zaangażowanie koledzy z szatni oraz sposób gry, jego egoizm, podobnie było w mc , zresztą nie bez powodu go Guardiola odstawił
Zresztą przekonaliśmy się o tym jak był u nas ile sytuacji marnował idąc do końca samemu lub strzelając z każdej możliwej sytuacji , mimo że miał możliwość do zagrania do lepiej ustawionych kolegów
0
Yamal 4%? Chłopak , który ciągnął grę, swoimi wejściami od boku.
Jak spojrzymy na liczby w 2925 roku to yamal i Raphinha mają podobne. Jeśli by patrzeć na sezon 2024/2025 to raphinha odjechał wszystkim ale to ranking tylko za 2925 rok.
1
Że względu na charakter i psucie atmosfery w szatni jest nam nie potrzebny
Jeśli by miał grać to raczej na prawej obronie , gdzie znacznie lepiej radzi sobie w obronie, w kryciu , grając na lewej znacznie częściej popełnial błędy.
W ofensywie byłby wzmocnieniem.
Cancelo to świetny obrońca na słabe i średnie drużyny, z tym z TOP słabo , w zasadzie wszystkie mecze z mocnymi rywalami u nas zawalał
0
@FanVictoraIbarbo nie przesadzał bym że był aż tak słaby, nasi bramkarze czy to valdes, Bravo czy Mats byli dużo razy wystawiani na próby przez naszych obrońców , nasz styl gry. Problemy Matsa pojawiły się po pojawieniem u niego problemów zdrowotnych
0
Byle to był ktoś szklany jak chriestiensen , Olmo, Araujo. Sprowadzanie takich zawodników mija się z celem. Nie bez powodu wygraliśmy wyścig o chriestiensena i nie bez powodu RB Lipsk nam sprzedał w ratach Olmo.
6
Mógłby pójść do Girony , przyda im się solidny bramkarz w walce o utrzymanie, szkody by było jakby Girona spadła.
Pamięć kibiców jest krótka, jednego dnia noszą na rękach a drugiego Solina Ci w twarz, zdeptają. Już się zapomniało ile Mata zdobył dla nas pkt w sezonie mistrzowskim xaviego.
ja osobiście pod względem sportowym wolę Matsa niż Szczęsnego jako drugiego bramkarza.
Pod względem finansowym - płacowym wygrywa Szczęsny
4
Araujo - bo on się już nie odbuduje tutaj
Mats bo nie stać nas na tak drugiego rezerwowego bramkarza
Ferran jeśli wpłynie oferta powyżej 50 mln
Oraz powinni odejść
Chriestiensen - bo z nim to jak bez niego i tak nigdy nie sprawny
Lewandowski nie stać nas na jego pensję
0
@th@les Alenia w tych meczach co grał u nas nigdy nie zawodził, błędem jego było pójście do getafe czyli klubu który nie gra piłka, do zespołu do którego nie pasował to były lata gdzie Alenia cofnął się w rozwoju i chyba przekreślił swoją przyszłość, halilovic w rezerwach świetnie wyglądał a później do od klubów hsv, Milan ..