Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Max do 10 mln , choc ze względu na wiek bardziej bym widział max 5-6 mln, oraz zarobki też na podobnym poziomie ok 5-6 mln netto, nie więcej
3
Jednak da się zwolnić piłkarza z gry kadry wiedząc o jego przemęczeniu, zagrożeniu kontuzją. Wszystko zależy od inteligencji trzech stron klubu- piłkarza - reprezentacji
1
Gdzie można obejrzeć?
0
@kodeina no tak, zwłaszcza że widzą w jakim stanie przyjeżdżają piłkarze na kadrę, robią im badania. Być może wychodzi u Raphinhi granie na najwyższych obrotach w ostatnich srzonach
0
@fcbmaro nie zawsze piłkarze są zbyt odpowiedzialni , to tak jak ostatnia afera z kolanami mbappe. Jeśli wiedzieli że ma przeciążenia wiedząc że nie tak dawno wrócił po mięśniowej kontuzji to powinno im się zapalić czerwone światełko ,
0
@DonCarletto ostatnio na kadrze było tak że piłkarze Realu odpoczywali a Raphinha zagrał z wenezuela na najwyżej położonym stadionie świata. Raphinha nie tak dawno wrócił po kontuzji i skoro wiedzieli że nie jest na 100% gotowy powinni mu dać wolne, zwłaszcza że zbliżają się MŚ i brazolom też powinno zależeć na jego zdrowiu
1
Mógłby yamal ,Pedri i olmo zagrać po max 45 minut, oni są przemęczeni i potrzebny jest im odpoczynek
0
@Rupert_Haubica tylko zostając u nas będzie widoczna jego słabość, Cristiano i Messi wiedzieli że tutaj juz tak sobie nie pograją w europejskiej piłce. Lewy da nam w przyszłym ok. 10 bramek ale zabierze znacznie więcej, nam jest potrzebny szybki napastnik, z jakimś dryblingiem - wczorajsza szarża lewego w polu karnym albanii wyglądała jakby spowolnili transmisję do 0,6 .
Z Lewym w pierwszym składzie w przyszłym roku nic nie wygramy , zresztą podobnie jak z Ferranem
6
Debile wystawiają go choc wiedzą że ma problemy zdrowotne , jest przeciążony. Carlo po raz kolejny nie dba o Raphinhe odwrotnie postępując z piłkarzami realu
0
@Faro to Barcelona z niego zrezygnowała i poszedł do Damm, a tam się pokazał i poszedł do realu, na pewno się zasiedział w realu,
Ciekawy zawodnik, fajnie sobie radzi w ossasunie, dobrze zagrał przeciwko Realowi
1
Jest to chłopak wyróżniający się szybki ale teraz nie do kupienia tanio , lepsza opcja jest Jan Virgilii , znacznie młodszy i do odkupienia przez nas za kilka mln
3
@Huck Grimaldo/ Cancelo i postawić na kogoś ze szkółki: Farre, Torrents, Oduro a może odkupić Valle
3
@Kilotopy Ferran nie jest skrzydłowym, nie jest też środkowym napastnikiem, to taki grający w dwójce, albo taki trochę wszystkiego ...a jak do wszystkiego czyli do niczego
1
A jakby to ładnie brzmiało:
El Chiringuito TV: Manchester United jest gotów zaoferować 100 milionów euro za Ferrana Torresa
0
@JackPtak lewy w przyszłym sezonie to około 10 goli mniej niż w tym, wierzę że nie będzie się chciał ośmieszać i pójdzie do MLS, Nie spodziewałem się że wiek tak da mu się we znaki mimo świetnego prowadzenia się.
Może być rezerwowym ale nic po za tym
3
Istny TVN i tvp w likwidacji
1
Co raz bardziej przekonuje mnie rashford że się do nas nie nadaje, juz więcej jako rezerwowy , wniesie Jan Virgili, Abde czy Munioz z ossasuny, a chłop mało by u nas nie zarabiał a za te 30 mln to byśmy kupili wspomniana trójkę i jeszcze by na ich pensje starczyło na rok
0
Dobrze że nie nie o Milika chodzi, pewnie by się zaprzyjaźnił z Chriestiensenem
3
Ciekaw jestem interpretacji CTA w odnośnie ostrego wślizgu carvajala w liorente
1
@kanver_ za takie cos co zrobił rudiger ,zresztą nie pierwszy raz na hiszpańskich boiskach to powinno być 10 spotkań, kiedyś mieli Pepe , ramosa a teraz rudigera
0
@Simusamu10 akurat Simeone to trener który najczęściej wychodzi poza swoją strefę , wchodzi nawet na boisku, zresztą co robił ostatnio w meczu z nami
0
@malypuzon na jesieni kto wygrał?
19
Żeby ustalić czy był karny trzeba spojrzeć na koszulkę yamala w momencie upadku ... Nie jest biała , nie ma karnego, proste i bez varu się dało
0
@LeoMessiiBarcaPepa bardzo merytoryczna wypowiedź Ci się udała,
0
@AnalnaGrawitacja jakiego gwałciciela? Nic nie zostało udownione,
"Prokuratura Koronna (CPS) wycofała zarzuty karne wobec Greenwooda, tłumacząc to wycofaniem się kluczowych świadków oraz pojawieniem się nowych materiałów dowodowych".
Wiele tych afer z piłkarzami , to próba wyłudzenia pieniędzy od nich.
Może coś nabroił , człowiek jest młody i czasami popełnia błędy, piłkarze zarabiają olbrzymie pieniądze i plus źle towarzystwo to zaczyna im odbijać, a ważne że się zmienił, odbudował piłkarsko go gościu talent ma.
1
Kounde nigdy nie będzie typowym bocznym obrońcą którego nam trzeba, miewa świetne mecze ale niestety częściej przytrafiają mu się w prawie każdym meczu błedy, często jest jakiś rozkojarzony, gubi krycie, łamie linię obrony, niecelne podania przy wyprowadzeniu piłki, daje się pojechać w dziecinny sposób, bardzo ciężko mu jest utrzymać odpowiednią koncentrację , motywację w meczu do ostatniej minuty. Spodziewałem się po im nim znacznie więcej , zwłaszcza na środku obrony. Liczb nie ma powalających , zazwyczaj w lidze bramki + asysty łacznie ok. 5
Powyżej 70 mln bym się zastawiał czy go sprzedać , powyżej 80 mln oddał bez zastanowienia. Mamy Esparta i Forta i na nich trzeba postawić.
Jeszcze bardziej bym pozbył się Balde choćby za 40 mln a dać szansę młyn Oduro , Farre, Torrents plus może doświadczony Grimaldo
19
Jestem zwolennikiem Jana Virgilii , zrobił olbrzymie postępy a to wciąż 19 latek, kosztowałby z 5 mln i zarabiał podobnie, chłopak ma drybling czyli coś czego nie ma Rashford
5
@Browaldo nie da się przepchnąć? Bardzo słabo się zastawia jak hiszpańscy obrońcy go przestawiają,
Jego plus to silne uderzenie ale niestety bardzo niecelne , ma 10 bramek ale jak spojrzymy szerzej na procentowa skuteczność , ilość zmarnowanych setek , złych decyzji, złego poruszania się , on w dalszym ciągu wygląda w mecAch jakby grał w Barcelonie 2 czy 3 mecz,
Jest wciąż ciałem obcym
1
Zamiast Rashforda zdecydowanie lepsza opcja byłby Greenwood , który wszedł na właściwą drogę po sprawach pozasportowych, robi dobre liczby , i jest szybki i ma drybling, to zawodnik który może wygrać mecz, świetnie prezentował się w cienkim getafe a teraz w Marsylii
Rashford nie daje nam liczb jak wchodzi z ławki, wypracował bramki , asysty jak był w pierwszym składzie pod nieobecność Raphinhi ale , jak spojrzymy na ilość strat, przegranych dryblingów , zaangażowanie w grę obronną to już to słabo wygląda, już zdecydowanie wolałbym postawić na młodego Jana Virgili za ok 7 mln.
Czy do pomocy ktoś nam potrzebny?
Jeśli zostanie fdj i postawimy na Bernala to nie , bo mamy na ławkę casado i Gaviego i w perspektywie Marquesa.
0
@Kismeth miało być 40 mln,,
Z Ferranem myślę że powyżej 30 mln, tak pod 40 jest bardzo realne, ale to w chodzi w grę Anglia, bo chyba że go tesciu( czy może juz były teściu ) sprowadzi do psg