Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Taa, Flick zachwycony Rashfordem? I z zachwytu posadził go na ławie z atletico, xD
0
Przy roku umowy i wieku 30 lat Grimaldo powinien kosztować max 8-10 mln, wiadomo że tych pieniędzy juz nie odzyskamy mimo tego warto spróbować go sprowadzić
0
@T^L spędza mniej bo jest mniej przydatny , jest bez formy, nie daje tyle co nawet w zeszłym sezonie , zwłaszcza do pierwszej części. Flick go zapewne widzi na treningach.
Nam trzeba napastnika który wyjdzie do prostopadłej piłki, pociągnie z piłką trochę , kiwnie coś
0
@rodineusz ilość minut też jest skorelowana z jego formą, siłami, jakby był w gazie to by Flick go nie saddzal na ławkę i w kratkę wybierał między nim a Ferranem
0
@sepek ale przyznać trzeba pamiętając czasy GIO, Alby, Alvesa, Sylvinho , Digne , Abidala nawet Roberto jak na jakiś czas stał się pierwszym PO , Belletti
Nasze boki obrony wyglądają bardzo slabo
3
Nie sprzedawać a ewentualnie wypożyczyć.
A najlepiej dać szansę w końcówce sezonu 3-4 mecze od pierwszej minuty.
Jedno wiemy z Rashforda u nas nic nie będzie
1
Widać po choćby po ilości bramek w poszczególnych sezonach jak spada wartość lewego, zeszły sezon to było około 40 bramek dla Barcelony , w tym nawet nie dobije do 20. Obecnie lepszym rozwiązaniem krótko terminowym byłby choćby Muriqi z Mallorki
0
Jeśli zmienią to wezmą Didiera Deschampsa, Pochetino nie ogarnie gwiazdek
0
Najeży pamiętać że csmavinga dostać żółtą kartkę nie za faul tylko za zabranie piłki, pewnie sędzia zostaw piłkę a ten sobie z nią uciekał i tu się sędzia wkurzył i dał mu żółtą nie pamiętając że juz jedna ma. Po meczu ze Szwecją i tym uważam że to słaby sędzia v, na pewno w kryzysie, zbyt wiele błędów popełnia, nie gwiżdże ewidentnych fauli a za delikatne daje kartki, ostrego wejścia nie skarci kartką. Ciężko ostatnio trafić na dobrego sędziego
2
Akurat Forta bym za grosze się nie pozbywał , bardziej bym widział wymianę za Araujo i nasza dopłatę, Araujo we Włoszech by się odbudował
0
Karnego nie ma bo najpierw odbiła się od nogi Longleta,
Swoją drogą czemu on to strzelał dołem , trzeba było walić pod poprzeczkę, sytuacja była znakomita
0
Trzeba wzmocnić obronę i poprawić pressing , odbiór w środku pola by nie mogli grać takich piłek.
Oprócz napastnika i skrzydłowego to linia o tony wymaga dużych zmian.
Potrzebny chociaż jeden ŚO lewonożny
Balde? Czy jego czas i nas się nie skończył? Wygląda co raz gorzej
Kounde ? W obronie nigdy nie wiadomo co zrobi w ofensywie wychodzi jedno na 5 czy 10 zagrań. Obawiam się że na środku będzie jeszcze gorzej, bo zarówno w Sevilli i u nas co jakiś czas popełnia duże błędy.
ja bym dał szansę parze Espart / Fort
Araujo ? Raczej powinien zmienić otoczenie , liga włoska wydaje się najlepszym rozwiązaniem , może wymiana za Bastoniego.
Wydaje się że przydałby się 5 ŚO może ktoś z rezerw,
8
Słabe sędziowanie, bardzo vduzo błędów. Wczoraj u nas też słabe sedziowanie.
Podyktowanym wolny za faul którego nie było, nie wyłapane brzydkie zachowanie rudygera przy faulu na stanisicu
1
Jeśli wszyscy będą zdrów to będzie w kim wybierać, Pedri ,olmo, Bernal, fdj , Gavi Fermin , casado/ Marques, tylko ważne by Flick rotował składem a nie zajeżdżał pierwszej jedenastki. Biorąc pod uwagę kontuzje ( no. Częste olmo) na te 3 miejsca przydałoby się 7-8 zawodników i mądra rotacja składem
2
@jasiu20 oj nie będzie, piłkarz to jeszcze będzie ale nie pan, na Rayo, Elche, Sevillę tak ale nie real, atletico, .tydzien temu Cubarsi dostał czerwo za zawodnika przy którym powinien być Martin, teraz podobnie z Sorlothem , który wchodził że strefy Martina, rezerwowym może być bo obskoczy dwie pozycje
1
@bronx bo go nie faulował to nie było
3
Wczoraj widzieliśmy efekt złożenia skargi do UEFY - sędzia pomijał wiele fauli atletico, brak karnego na faulu dla nas, brak reakcji VARu na faul na Olmo, a w drugą stronę sprawdzanie kilka razy,brak fauli na yamalu , pedrim. Ferrana.. Brak kartek za ostre wejścia w Yamala, pedriego , Ferrana. To nie jest przypadek.
0
@sepek kounde nie daje pewności w obronie a w ataku jego dośrodkowania , podania są bardzo niedokładne, jak dla mnie to sprzedać , może PSG go kupi na środek lub do PL
22
Szkoda że fauli na yamalu nie gwizdał w tak aptekarski sposób jak dla atletico,, jakim sposobem 2 metrowy chłopa pada z taką łatwością, tam jest kontakt ale tam nie ma takiego pchnięcia by powalić chłopa dobre ponad 100 kg
0
Jakim sposobem atletico na tyle fauli nawet żółtej nie dostali
18
Jak dla mnie oczywisty faul Liorente, pcha olmo tak samo jak Eric sorlotha,
Mamy karę za składanie zażaleń do UEFY, oni tego nie lubią
2
@Maker0 dałbym odwrotnie bo olmo może się okazać potrzebny na zmianę za pedriego/ fdj, ja bym widział Gaviego od pierwszej minuty w miejsce anglika, potrzebna jest jego intensywność
0
@Zbyszard to brać z Mallorki Muriqiego, tani, sezon dwa zagra , walczak jakich mało, aż się przypomina Diego Costa z czasów atletico i jego pojedynki z naszymi ŚO
0
Skądś to juz znamy , tak Mourinho przygotowywał się na mecze z nami , zmniejszali murawę do minimal ej , trawa za wysoka , sucha , wszystko aby utrudnić grę, można się śmiać ale przy naszej grze , dryblingach yamala trawka ma znaczenie
0
@majkiii Wtyczek nie h gra na ŚO z Araujo , Casado może nie dać rady , mentalnie po PK będzie z nim słabo przeciw atletico
0
@Browaldo oglądałeś go ze się tak wypowiadasz? Oglądałem co najmniej kilkanaście meczy jego w tym sezonie, Na pewno da więcej niż angol, chłopak od zeszłego sezonu gdzie w trakcie sezonu wszedł do Barcy athletic zrobił ogromny progres , w Mallorce wywalczył pierwszy skład , to jego pierwszy sezon w Laliga na jedną bramkę i 4 asysty, ma wiele udanych dryblingów. Virgilii i Munōz to dwa objawienia tego sezonu z tym że Virgilii jest znacznie mlodszy .- o 3 lata. Wartość Virgilliego to co najmniej kilkanaście mln
0
Ja bym widział Gaviego zamiast Anglika
0
Ja bym tak to widział:
Joan Garcia
Kounde Araujo Eric Cancelo
Fdj Pedri
Lamine Fermin Gavi
Lewandowski
Lub zamiast lewego Olmo, choć należy pamiętać że fdj nie zagra więcej niż 60 minut i musi ktoś za niego wejść , najlepiej Bernal
Czy Rashford coś nam dac w clataku , raczej nie bo atletico się cofnie i nie będzie miał przestrzeni
0
@HavertzKai bez sensu wystawiać dwóch lewych obrońców, zwłaszcza Balde który nie wniesie nic do ataku, my tu mamy atakować a nie bronić
4
Torre odżył po zmianie trenera , stał się zawodnikiem pierwszej jedenastki.
Co do Jana Virgilii to zdecydowanie wolę by on wrócił niż wykupić Rashforda. Chłopak ma potencjał, zrobił wielkie progress patrząc rok do roku, na pewno w naszej grze odnajdzie się lepiej niż Anglik a koszt jego to kilka mln a pensja też zdecydowanie mniejsza niż Rashforda