6

No to mamy pierwsze wzmocnienie, bierzemy chłopaka

0

Przejdzie do historii jako trener- menadżer który wydał najwięcej na transfery piłkarzy.

Ponad 2 mld euro

0

@Murazor żeby zaobserwować te Zmiany można by zobaczyć statystyki :
Przebiegniętych km w meczu, sprintów, pressingów, powrotów do obrony, mapy poruszania się po boisku,
Na pewno sporo pokażą

0

@Murazor pisze tylko to co wiele lat temu czytałem tutaj. Jego gra, jego intensywność gry się zmieniała, spójrz na jego grę we wcześniejszych sezonach. Tylko żeby to dostrzec to trzeba by oglądać całe mecze i z kamery gdzie również go widać w grze bez piłki. Tylko nie ma co porównywać kontuzji Leo do tych Ansu i nie udanym powrocie po kontuzji, to całkiem inna bajka

0

@TheKlucha tak ............

4

15 meczy ponad 1000 minut brak bramki , asysty, to raczej cena nie powinna być aż tak wygórowana no chyba że pół Europy się o niego bije

0

@Murazor to było15- 2016 rok , gdzie po powrocie po kontuzji( wpierw wiązadło a później mięśniowe )to nie był już ten sam Messi,, choć liczby miał dalej na świetnym poziomie. On sam w wywiadzie mówił że zaczął wtedy gospodarować, zarządzać bardziej swoim zdrowiem, intensywnością gry,

3

Niepokojąca rzeczą jest że nie pożegnali Duńczyka na weekendzie , w ostatnim meczu u siebie, miejmy nadzieję że dlatego że sobie nie zasłużył na to i nie chcieli psuć dnia Lewego

5

Pożegnajmy Duńczyka no blokuje tylko kilka mln w budżecie a dostępny jest na ok. 10-15 meczy w sezonie i to przy dobrych wiatrach.

4

Może jeszcze deco spotka się z menadżerami Piątka i Milika

0

@Kismeth był ale kontuzja z meczu betisem złamala jego karierę. Takie coś zostaje w głowie na długie miesiące a kolejne nawet mikro urazy to potęgują.
Kontuzje powodują że zmienia się sposób grania zawodników, nawet Messi po swoich kontuzjach to już nie był ten sam Messi, jego intensywność gry spadła,

0

Abde i Virgilii to ciekawe opcje i w dodatku budżetowe. Na pewno by się lepiej odnaleźli w naszej grze niż Rashford

0

@Azrik dorzuć jeszcze statystyki dryblingów, pressowania, odbiorów,
Strat , procent celnych strzałów, i ile strzałów potrzebują na strzelenie bramki,
Wtedy porównaj i weź dodatkowo pod uwagę który w jakiej drużynie osiągnął swoje liczby.

0

@addept a co takiego na prawej zrobił Rashford w ostatnich meczach, bo właściwie poza bramka z rzutu wolnego to nie zanotował dobrych zagrań, zero dryblingów, jeden i drugi nie nadają się u nas na skrzydło,

0

Dobre posunięcie Chelsea, londyńczycy mają świetna młodą kadrę i dość szeroką będzie miał w kim wybierać xabi. Na pewno znajdzie tam więcej zawodników pod swój styl grania.

1

@EzioAuditoreDF patrząc na jego liczy a przede wszystkim grę porównując rok do roku. Czy nawet zimy 2025 to Virgilii vzrobil ogromne postępy, z chłopaka wchodzącego do naszej drużyny rezerw stał objawieniem Laliga, ma to co nam potrzeba drybling , szybkość, dobrze odnajduje się w małej , kombinacyjnej grze, brakuje mu jeszcze trochę zimnej krwi i doświadczenia ale tego nie można wymagać od niego w pierwszym sezonie, wygląda trochę jak yamal w pierwszym sezonie, gdy nie wszystko wychodzi.
Zdecydowanie dużo lepszy niż Abde , jego sufit jest znacznie wyżej niż Marokańczyka , który potrzebuje przestrzeni.
Zdecydowanie lepsza opcja niż Rashford, znacznie tańsza i młodsza

1

@FC33 akurat jakbyvsavinho odbudował się do poziomu z Girony to myślę że mógłby pod kątem asyst cbramek wejść w buty Rashforda , a na pewno by przebił osiągnięcia Rashforda VW dryblingu i to o kilka tysięcy procent, przy naszej grze potrzebny jest ktoś z dryblingiem bo sam Yamal to wystarczy na 1/8 max 1/4 ligi mistrzów. A ani Raphinha , Rashford czy Roony nie mają dryblingu,

0

Oby nie, gość i tak będzie kontuzjowane przez 80-90% sezonu

9

Bernal walczy o pozostanie na przyszły sezon? Walczyć to on może o pierwszy skład
Balde ma wszystko by grać w Barcelonie? Wszystko oprócz głowy
Kounde nawet jak był w formie to i tak dość często przytrafiały mu się poważne błędy, a ten sezon jest często ciałem obcym na boisku, jest fizycznie ale jego głowa gdzieś indziej

0

@Guillegavira obAwiam się że z tego Roonego nic nie będzie , nic z czego byśmy mogli mieć pożytek, on ma tylko zejście do środka , a właściwie jego próbę a tak to dryblingu brak, tak by wkręcił jakiegoś nawet słabego obrońcę, od kontuzji Yamala nie pokazał nic , zupełnie nic, lepiej dać szansę komuś z cantery

0

@RobertNieLewandowski Roony od kontuzji Yamala nie pokazał nic , zupełnie nic , nawet jednego dryblingu, Rashford ma liczby ale tak jak w meczu z Realem poza wolnym nic nie pokazał , to tu też , nawet akcji, dryblingu.
Balde wygląda jakby pierwszy raz grał w pierwszej drużynie.
Wiadomo że to mecz po świętowaniu mistrza ale to jest Alaves , bardzo słaba pilkarsko druzyna, to już wolę w takim meczu by zagrali młodzi chłopcy z rezerw

0

@fcbmaro Roony we wszystkich meczach po kontuzji Yamala nie pokazał zupełnie nic, Balde podobnie, gdy ma piłkę odłącza mu zupełnie myślenie. W takim meczu bez presji rezerwowi powinni coś pokazać a tu nic zupełnie nic

0

@Guillegavira szczególnie dziś brakowało skrzydeł,
Może taki mecz dzisiejszy uświadomi flickowi jeszcze bardziej że oni tu nie pasują

0

@yoli nie zgodzę się że błędy były cubarsiego , nawet te po których dostał czerwo Cubarsi z Simeone to było ratowanie po błędzie Martina, , tak jak z Realem ostatnio i sytuacja Gonzalo, Martin zdecydowanie więcej popełnił błędów. Z tym że na Martina mamy krzywe spojrzenie bo porównujemy jego grę do zeszłego sezonu i wydaje nam się że się tak świetnie rozwinął i to zakłamuje rzeczywistość

1

Dzisiejszy mecz pokazał że nie powinno być dalej miejsca w Barcelonie dla Roonego, Rashforda, Lewandowskiego, Balde i Kounde na boku. Dobry występ Cortesa,

0

@Guillegavira Szczęsny, olmo

2

@th@les przeczytaj że zrozumieniem

0

Mimo bramek i asyst które zakłamują jego grę i wkład w grę lepiej dla by go nie wykupywać.

7

Oni nam szpaler a my im 3pkt w zamian

1

Przesadzacie z Martinem, chłopak się rozwinął, ale popełnia dużo błędów, większość błędów w obronie to jego zasługa. Na średniej aki ligowe ok, ale nie do reprezentacji na MŚ tylko za to że zdobył mistrza w Barcelonie.
Jest wielu lepszych ŚO w Hiszpanii.
Co do Balde to tu nawet nie ma tematu by go powołać do reprezentacji, swoją grą zasłużył na wakacje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?