0

Podobnież Chriestiensenem ma dostać zielone światło od lekarzy klubowych na ceremonię zakończenia sezonu i od tego w jakiej będzie formie na niej , jak się zaprezentuje podejmą decyzję o przedłużeniu z nim umowy

1

Fajna koszulka reprezentacji hiszpanii,
Co Ferran robi w reprezentacji?

0

Tylko jak sprawdzi się Bastoni w naszej ekstremalnie wysoko grającej obronie?

0

Stworzyli by świetna parę środkowych obrońców z Araujo xD

0

Wymienić za Araujo dla którego liga włoska może szansa na powrót do wielkiego grania.

0

@MesQueUnClub_87 bardziej kojarzę początki Grizmana gdzie Antek świetnie ustawiony nie dostawał wielu piłek od Messiego, a Grizman miał tylko puste przeloty po boisku, ten wybierał Luisa, podobnie bz Coutinho na początku , tak to wyglądało jakby najpierw musieli się wkupić , zdobyć jego przyjaźń, i zaufanie. Później nagle ich współpraca zaczęła wyglądać lepiej.
Świetna pamięć!

0

@Pawel500 jak do nas przyszedł miał całkiem inną dynamikę, po kilku miesiącach treningu u nas zdziadzial jeszcze bardziej

0

@MesQueUnClub_87 no nie do końca , z Grizmanem i Coutinho miał inne relacje i szczędził na podaniach do nich czy oddawaniu piłek, co innego z suarezem i neymarem

3

Myślę, że oferta powyżej 70 mln warta rozważenia, powyżej 80 mln tym bardziej a powyżej 90 sprzedawać bez zastanowienia.
Mimo wszystko Kounde pomijając bardzo słaby obecny sezon gdzie jest cieniem siebie z zeszłego , to zbyt czesto zdarzają mu się dość poważne błędy, najbardziej widoczny brak koncentracji w trakcie całego meczu.

0

Wymiana Bastoniego za Araujo, który by się świetnie odnalazł przy niżej grającej obronie.Araujo dla swojego dobra powinien odejść do Włoch lub Anglii.

6

@waletpl niestety trafił na czasy Valverde , który młodych nie darzył zbytnim zaufaniem a na lewej był amigos Alba

0

My im zaproponujemy 60 mln
Oni że chcą 80 mln
To my im wtedy Ferrana i dopłacimy 20 mln i po zamiatane ... xD

17

Sprzedaliśmy go za marne grosze, choc było widać w nim potencjał od początku

0

Chriestiensenem na być gotowy, dostać zielone światło na świętowanie mistrzostwa, choc pewnie nie od początku go tam zobaczmy .... xD

1

Wziąć Milika do nas , zaprzyjaźni się z Chriestiensenem, Matsem na trybunach i gabinetach lekarskich

7

Jeden i drugi potrzebny bo mecz trwa przynajmniej 90 minut i np jeśli chodzi o Bernala to wydolnościowo nie daje rady póki co, jego max na dobrym poziomie to max 70 minut , druga sprawa to jego wiek i wiadomo że będzie lepsze , gorsze okresy.
Obydwaj są potrzebni, to będzie duży plus dla nas posiadać większy wybór w pomocy.
Jestem ciekaw ich dwóch razem przy odpoczywających pedrim.
Swoją drogą na te dwa miejsca w pomocy powinniśmy mieć obsadzenie minimum 5 graczy z pierwszego zespołu plus z jeden młody w dynamice pierwszej drużyny. Co raz więcej kontuzji pokazuje że te kadry powinny być większe a to wymaga odpowiedniej rotacji stosowanej przez trenera a nie zajeżdżanie zawodników aż do kontuzji

3

Słabo to widzę, Zwłaszcza w grze obronnej, Rashford mimo liczb z początku sezonu na boisku jest ciałem obcym , zdecydowanie wolałbym w jego miejsce Jana Virgilii czy Victora Munioza czy nawet Abde,
W meczach z atletico albo dać szansę Roonemu lub dać tam olmo,

10

Mamy dużą przewagę w lidze stąd odpoczywają dwie najlepsze Strzelczykiem ligi Pina i Pajor, a na tygodniu chyba rewanż w lidze mistrzów,
Jeśli dziś wygramy to w pozostałych 6 meczach wystarcza nam dwie wygrane do mistrza - choc pewnie i tak wygramy co najmniej że 4 mecze.
Co ważne drużyny kobiece Realu i Barcelony są budowane podobnie jak męskie, i nas prawie cały skład to Hiszpanii w realu na odwrót

0

Max do 10 mln , choc ze względu na wiek bardziej bym widział max 5-6 mln, oraz zarobki też na podobnym poziomie ok 5-6 mln netto, nie więcej

3

Jednak da się zwolnić piłkarza z gry kadry wiedząc o jego przemęczeniu, zagrożeniu kontuzją. Wszystko zależy od inteligencji trzech stron klubu- piłkarza - reprezentacji

1

Gdzie można obejrzeć?

0

@kodeina no tak, zwłaszcza że widzą w jakim stanie przyjeżdżają piłkarze na kadrę, robią im badania. Być może wychodzi u Raphinhi granie na najwyższych obrotach w ostatnich srzonach

0

@fcbmaro nie zawsze piłkarze są zbyt odpowiedzialni , to tak jak ostatnia afera z kolanami mbappe. Jeśli wiedzieli że ma przeciążenia wiedząc że nie tak dawno wrócił po mięśniowej kontuzji to powinno im się zapalić czerwone światełko ,

0

@DonCarletto ostatnio na kadrze było tak że piłkarze Realu odpoczywali a Raphinha zagrał z wenezuela na najwyżej położonym stadionie świata. Raphinha nie tak dawno wrócił po kontuzji i skoro wiedzieli że nie jest na 100% gotowy powinni mu dać wolne, zwłaszcza że zbliżają się MŚ i brazolom też powinno zależeć na jego zdrowiu

1

Mógłby yamal ,Pedri i olmo zagrać po max 45 minut, oni są przemęczeni i potrzebny jest im odpoczynek

0

@Rupert_Haubica tylko zostając u nas będzie widoczna jego słabość, Cristiano i Messi wiedzieli że tutaj juz tak sobie nie pograją w europejskiej piłce. Lewy da nam w przyszłym ok. 10 bramek ale zabierze znacznie więcej, nam jest potrzebny szybki napastnik, z jakimś dryblingiem - wczorajsza szarża lewego w polu karnym albanii wyglądała jakby spowolnili transmisję do 0,6 .
Z Lewym w pierwszym składzie w przyszłym roku nic nie wygramy , zresztą podobnie jak z Ferranem

6

Debile wystawiają go choc wiedzą że ma problemy zdrowotne , jest przeciążony. Carlo po raz kolejny nie dba o Raphinhe odwrotnie postępując z piłkarzami realu

0

@Faro to Barcelona z niego zrezygnowała i poszedł do Damm, a tam się pokazał i poszedł do realu, na pewno się zasiedział w realu,
Ciekawy zawodnik, fajnie sobie radzi w ossasunie, dobrze zagrał przeciwko Realowi

1

Jest to chłopak wyróżniający się szybki ale teraz nie do kupienia tanio , lepsza opcja jest Jan Virgilii , znacznie młodszy i do odkupienia przez nas za kilka mln

3

@Huck Grimaldo/ Cancelo i postawić na kogoś ze szkółki: Farre, Torrents, Oduro a może odkupić Valle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?