Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Camilo93 4 kartki w meczu z falującym atletico to dość mało , obawiam się że dużo będzie pozwalał na faule
0
@Coveta bo Lewy niezwykłej do tych piłek słanych przez yamala do Ferrana by nie dobiegł
0
Postąpił do rzęs bo dał odpocząć zawodnikom z pierwszego składu, Grizman , Alvarez , lookman , koke , Liorente, Guliano Hancko, Gimenez , Rugeri będą wypoczęci a u nas pedri yamal Eric zagrali cały mecz
0
Szkoda bo by się przydał na drugą połowę jako zmiennik Fdj, bo holender zagra max ok 60 minut, i wtedy na pół godziny i ewentualną dogrywkę przydałby się Bernal
0
@Dawiddd1213 bo Pedri ostatnie mecze wygląda słabiej, dziś w drugiej połowie wyglądał słabo, bo te minuty z dzisiejszego meczu niestety zostaną w nogach piłkarzy ,
0
@ArcziArtt dla Ferrana najważniejsza jest ta jego fryzura, ważne by dobrze wyglądał xD
1
Flick takim składem pokazuje że zależy mu tylko na la lidze a LM odpuszcza
6
Co robisz w pierwszym składzie Pedri i Yamal, w ostateczności można ich było wpuścić w drugiej połowie , choć dziś nie powinni się w ogóle pojawiać na boisku.
0
@Kismeth chyba na Fifie xd
0
@MaŁolat też tak uważam, dziś rezerwowy skład, zwłaszcza że real nie wygrał to nasza przewaga jest dość bezpieczna
0
@kejdzi po kontuzji, na pewno nie powinien zagrać więcej niż 60 minut
3
miejmy nadzieję że Flick wystawi drugi skład, Tak bym to widział:
Garcia
Espart, Araujo, Cubarsi, Balde -
Casado Gavi -
Roony, Fermin, Rashford -
Ferran
Z ławki Kounde , Fdj , Marques, Lewy, Martin,
Bez względu na wynik Pedri ,Yamal, Cancelo, Olmo powinni odpoczywać
0
Wymienić Ferrana na Alvareza i dopłacić 50 mln, to byłoby piękne,
4
Dobrze jakby Pedri i fdj zagrali razem z atletico od pierwszej minuty a Eric w obronie, tylko czy nie lepiej byłoby wstawić do pierwszego składu Araujo ?
5
Tu Lewego popieram, niech będzie urażony i nie przedłuża z Barceloną współpracy, jeszcze sprzedać Ferrana i sprowadzić dwóch nowych napastników
0
Rashford za wysoko
Olmoi yamal za nisko
0
Któryś raz nie potrafimy zareagować jako zespół , przy tej sytuacji powinniśmy jak najszybciej wybić piłkę i domagać się połową vdruzyny VARu, podobnie przy faulu koke powinno pół drużyny podbiec do sędziego i domagać się żółtej dla koke , tak jak to robi real czy też atletico... Bo sam yamal nie wystarczy
2
No ciekawe jak tą sytuację wytłumaczą, .
Bardzo słaby występ sędziego, spodziewałem się że lepiej będzie prowadził mecz
0
@mesulete bo jak ma emeryta albo Ferrana do grania czy Rashforda to tak się to kończy , Messi zaczynał z Ronaldinho , Eto, miał na początku duże większe Sparcie w drużynie, a to był Suarez, Henry , Villa, ibra, Pedro, deco, iniesta xavi , tego nie da się porównać,
24
Młody włożył dużo serducha w grę , przyjął wiele fauli, kopnięć , choć było widać że juz mu brakuje sił to i tak starał się ciągnąć grę bo nikt poza nim nie był w stanie tego zrobić
1
@pep71 dokladnir co my z nimi szukamy w lidze mistrzów, cała gra w ataku oparta na yamalu
1
Mimo że faulu cubarsiego tam nie ma to trzeba gwizdnąć. Tam bardziej Simeone stara się złapać kontakt niż Cubarsi cokolwiek zrobić. To jest właśnie cwaniactwo
0
Lewy jak staro wyszedł na zdjęciu, dałbym mu że 45 lat
4
A ja tam lubię gościa, jego energie jaką daje drużynie i jak zbudował atletico, jeszcze pamiętam jak Simeone sam grał w piłkę, oj minęło trochę lat od tego czasu.
1
Bez sensu się go pozbywać, to jest chłopak z serduchem do gry , wychowanek , świetnie vrozumiejacybnasza grę, musimy mieć szeroką kadrę bo jak życie pokazuje jest dużo kontuzji w zespole i
0
@lucca87 to był błąd ale nie ewidentny a tylko przy ewidentnym var może zgłaszać to do sędziego. Tu jest ten problem ze współpraca między bglownym i carem nie może być cały mecz tylko w wybranych sytuacjach. Czemu sędzia var nie może zwrócić uwagi przy błędnie podyktowanym różnym lub błędnym jego nie podyktowaniu , przecież by wystarczył komunikat z var " powinien być różny" czy nie ma różnego " i szybka zmiana decyzji głównego podobnie przy symulowanych faulach lub przeoczonych faulach. Mamy technologię ale z niej nie chcemy korzystać jak powinniśmy
0
W tym gronie powinna być Chelsea ale wymyśli sobie zwolnienie Enzo Maresci i grają g... . Zarówno Chelsea , totki i MU są źle zarządzane. Pochwalić trzeba Arsenal , który małymi kroczkami buduje drużynę ufając Artecie. City to jeszcze inny przypadek bo tam znowu pozwolili umoczyć ogromne pieniądze Guardioli na różnego rodzaju wynalazki
3
Takie sytuacje pokazują jak ważne jest nie dostawanie głupich kartek za gadanie, niesportowe zachowania oraz zarządzanie nimi ( czyli odpowiednie kasowanie ich)
2
Zgodnie z wykładnią przepisów to tam nie powinno być nawet żółtej kartki
5
Duża szansa że możemy w meczu z Realem świętować mistrzostwo