0

@yoli nie zgodzę się że błędy były cubarsiego , nawet te po których dostał czerwo Cubarsi z Simeone to było ratowanie po błędzie Martina, , tak jak z Realem ostatnio i sytuacja Gonzalo, Martin zdecydowanie więcej popełnił błędów. Z tym że na Martina mamy krzywe spojrzenie bo porównujemy jego grę do zeszłego sezonu i wydaje nam się że się tak świetnie rozwinął i to zakłamuje rzeczywistość

1

Dzisiejszy mecz pokazał że nie powinno być dalej miejsca w Barcelonie dla Roonego, Rashforda, Lewandowskiego, Balde i Kounde na boku. Dobry występ Cortesa,

0

@Guillegavira Szczęsny, olmo

2

@th@les przeczytaj że zrozumieniem

0

Mimo bramek i asyst które zakłamują jego grę i wkład w grę lepiej dla by go nie wykupywać.

7

Oni nam szpaler a my im 3pkt w zamian

1

Przesadzacie z Martinem, chłopak się rozwinął, ale popełnia dużo błędów, większość błędów w obronie to jego zasługa. Na średniej aki ligowe ok, ale nie do reprezentacji na MŚ tylko za to że zdobył mistrza w Barcelonie.
Jest wielu lepszych ŚO w Hiszpanii.
Co do Balde to tu nawet nie ma tematu by go powołać do reprezentacji, swoją grą zasłużył na wakacje xD

0

@Wiking88 piłka nożna robi się co raz mniej kontaktowa, jak jeszcze kilka lat temu nie było w meczu nie stempli i uderzeń w twarz a teraz dotknięci padają jak porażeni.
Wstyd zachowania, symulowania Raphinhi , zachował niczym symulancik z Realu,( piłkarsko raphinha wczoraj bardzo słabo)

1

Najlepsza opcja wydaje się sprowadzenie Oshimana, , ma warunki fizyczne, siłę , szybkość, i może by aż tak dużo nie kosztował a tak to tańsza opcja Gurassiego z BVB.

0

Moim zdaniem te jego kontuzje to efekt przeciążenia po sezonie z mistrzostwami i granie sezon, mistrzostwa sezon i w trakcie tego kolejnego się zaczęło, podobnie mieliśmy z przeforsowanymi Pedrim , Ferminem , Cubarsim, Gavim. Mam nadzieję że następny sezon będzie już jego nawet kosztem tych mistrzostw świata

0

Postawić na Szweda mimo że nic nie pokazuje a nóż odpali a jest nasz a Rashford i tak wróci do Anglii

0

Miejmy nadzieję że wyleczy się i dostanie zielone światło na Fetowanie mistrzostwa i będzie miał zielone światło na przejazd odkrytym autobusem( jest to ryzykowne bo może go przewiać) xD

8

Oj czuje że tego lata będą odejścia z realu, niektórzy uciekną z tego bagna a innych klub się pozbędzie jak i również kupią paru nowych

1

Gdyby Xabi miał pełne poparcie Pereza i zarządu to ten projekt mógłby okazać się bardzo dobry dla Realu, z tym że to wymagało przebudowania składu, pozbyciu się kilku gwiazdek nie pasujących do tego.
Xabi chciał z nich utworzyć drużynę jaka była w Bayerze, nauczyć ich taktyki. Na szczęście dla nas projekt nie wypalił

0

Solidny obrońca , znający granie wysoką obroną, umiejący grać piłka , obawiam że że zbyt droga opcja, wykup, pensja

2

@fcbarcafan19 już u nas przysypiał na meczach, to co musi być na treningach xD

1

A tak fajnie grali w zeszłym roku za Enzo Mareski, fajnie się to oglądali i przy pierwszym małym kryzysie go zwolnili i jest co raz gorzej

2

@fcbarcafan19 mimo wszystko jest w kim wybierać, jest wielu świetnych Basków w lidze hiszpańskiej, świeża krew trenerska się przyda,

0

@campnou1996 zgadzam się, Lewy w przyszłym sezonie to zapewne by było 30-50 % mniej bramek niż w tym , Lewy daje bramki ale niestety więcej zabiera ( nie strzela , nie dochodzi do sytuacji które jeszcze dwa trzy sezony temu by kończył bramka)

0

Sprzedać za kwotę powyżej 75 mln a w jego miejsce Vendersona i Esparta lub Forta, lub tańsza solidna opcja Ratiu

0

@Uven to już lepiej ściągnąć vendersona w rozliczeniu za ansu... Lub ansu wróci w miejsce po lewym

0

Jeśli planują zatrudnienie Iñigo Péreza to jest to świetny ruch włodarzy, Marcelino jest dobry do pewnego poziomu a być może włodarze żółtej łodzi chcą zrobić krok do przodu... Ewentualnie Marcelino wróci po raz kolejny za dwa czy za trzy sezony

0

Szkoda gościa bo wraca po kontuzji zagra parę meczy dobrze i znów kolejna kontuzja

2

@Eto'o9 R10 Gavi gra niżej i tak zostanie już, ewentualnie może sporadycznie wyżej jak będzie potrzeba się bronić.

0

@Zbiciu ja się dziwię jakim sposobem sprowadzamy Roonego a oddajemy Virgilliego, zwłaszcza widząc tego progres w trakcie poprzedniego sezonu. Nam są potrzebni zmiennicy którzy jak będzie trzeba wejść to będą wartością dodaną. Na pewno Roony potrzebuje minut by się rozwijać , być może wypożyczenie by się ograł

0

@Litman piszesz głupoty, zespół został odmłodzony po zeszłym sezonie, mamy bardzo młody zespół, który fizycznością odstaje od dorosłych chłopów poza tym było wiele kontuzji oraz pojawiały się nie raz problemy ze skompletowaniem składu gdyż wielu młodych zawodników wyjezdzało na kadrę, był wyjazd do Brazylii młodzieżowej drużyny. Lepiej że gramy młodymi niż robić pół drużyny zaciągu gości którzy nie rokują.
W tym okienku też zapewne będą przetasowania no kilku zawodników musi zrobić kolejny krok w karierze i pójść na wypożyczenie lub odejść z Barcelony

0

W przyszłym sezonie musi poprawić zarządzanie kadrą , by bardziej rozkładać minuty podstawowych zawodników, bo przychodzi marzec , kwiecień a niektórzy nie mają paliwa i pojawiają się kontuzje. Przydałoby się też trochę świeżej krwi z rezerw. Mam nadzieję że w ostatnich trzech meczach da szansę rezerwowym i młodym z rezerw. Te trzy mecze to okazji do obserwacji pod kątem nowego sezonu

1

Cos mi się wydaje że Roony odejdzie od nas po sezonie, chłopak nic nie daje na skrzydle, zapewne w meczu z Realem usiądzie na ławce. Myślałem że będzie miał jakiś drybling a tu nic

1

Może jeszcze nie teraz ale za rok lub dwa jego czas u nas może się skończyć, dobrze by było go wtedy spieniężyć

0

@severius o podobnież 30 mln do ręki za sezon i pewnie ok10-20 mln za podpis. To go może skusić. DRUGA OPCJA , chciałby podwyżkę , parę mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?