0

@smieszek Jakoś demokracja się broni, nie martw się. Ale nic nie poradzisz jeśli zdecydowana większość narodu to patentowe de***e. Wtedy trzeba się ugiąć. Człowiek ewoluował od małpy, to może od PiSowca.

0

@BorzyKrzys W rzeczy samej

2

@Danny Gaucho Aha, dzięki za wyjaśnienie. Gdzieś mi kontekst uciekł, nawet nie wiem dlaczego, bo napisałeś czarno na białym.
A tutaj to nic nowego - to co opisałeś.

0

@Danny Gaucho Z Twojego postu wnioskuję, że dla Ciebie znać kogoś to patrzeć mu w oczy gdy coś mówi. Z treści pisanej jednak dużo wywnioskujesz.

Dam Ci przykład: poproszę kogoś o przetłumaczenie paru zdań na angielski. Napisze bzdury. Wg Twojej teorii musiałbym go poznać, żeby ocenić go jako osobę nieznającą tego języka?

Niestety, ale pewne treści wybitnie obnażają piszącego.

3

@lucas/catalan Rzecz w tym, że Tobie wszystko trzeba wyjaśniać, a ja nie zamierzam udzielać darmowych korepetycji leniom czy nieukom (wybierz pasuącą grupę). Wybacz, ale taki obraz Ciebie się maluje z naszych rozmów.

To jedno, a po drugie zgromadzenie rasistów i nacjonalistów jest porażką a nie sukcesem. Mi żadne marsze nie przeszkadzają jeśli mieszczą się w ramach szacunku do innego człowieka. Marsz organizowany przez środowiska patologiczne na czele z Bąkiewiczem nie mieści się w tych ramach.

7

@FCBR4N Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Wysil się trochę. Na pewno nie jest miejscem dla realizowania rasistowskich ideałów, jak chciałby patus.

0

@klemens100 No oczywiście, że tak. Działają w ten sposób by samemu nieco zdystansować się a jednocześnie obłaskawić patusa i jego hordy.

12

@Kgorecki2500 Nie tyle przeraża mnie mierność tego człowieka, tylko, że tego typu ludzie organizują marsz na nasze najważniejsze święto państwowe. A co gorsza, jego uczestnicy wiedząc jak żenująco rasistowska i nietolerancyjna jest ta impreza w podtekście, będą uzasadniać, że biorą swoje dzieci by uczyć ich patriotyzmu.

Ta okazja to dla mnie impreza ludzi, którzy nie rozumieją czym jest patriotyzm, naród w 21 wieku. Ich rozumienie tej idei jest z przełomu 19 i 20 wieku. Kolejna okazja by zbankrutować moralnie, z czego niektórzy chętnie skorzystają.

2

@Uukasz_93 Następny. Państwo polskie stać na przyjęcie paru imigrantów, tak samo jak stać na leczenie tabunów niezaszczepionych nieuków.

84

Miałem jutro budzić się o 6.35, ale Xavi każe wstawać 2 godziny wcześniej to przestawiłem na 4.35. Ależ on ma charyzmę!

1

@kamyk_23 Ja staram się oddzielać emocje od dyskusji, a ponieważ skupiam się na treści, to zachowuję dystans do osoby. Mnie razi niereformowalność spojrzenia na temat, pod wpływem nowych informacji. Coś w stylu
A: to kosztuje 10 zł
B: ale na metce jest 13 zł
A: 10 zł i koniec dyskusji
To jest akurat przerażające

3

@kamilos1214 Imigranci chcą go przejąć

1

@lucas/catalan Nie mogę z Tobą lucas/catalan. Idę po orzechy włoskie do kuchni, przynieść Ci kilka?

1

@barcowy1899 Bardzo ciekawe pytanie. Myślę, że jednak Bayern wziąłby Haalanda a tez z czasem przystosowałby się do stylu Bawarczyków.
Przejście do innego klubu Lewego, a tym samym innej ligi wiąże się ze sporym ryzykiem uszczerbku na zdobyczach bramkowych

1

@JestemMarek Rzadko który z moich wpisów został merytorycznie podważony. Zawsze wygląda to tak: "ale bzdura" "co Ty piszesz?" czy "powinni Cię zbanować".
Mądrych odpowiedzi to zaledwie mały ułamek. I Ty do nich nie zaliczasz się, jesteś w sekcie jazgoczącej, ale nie mającej nic do powiedzenia. A ja bardzo lubię poczytać ciekawych rozmówców

1

@lucas/catalan Ale tu nie ma dyskusji, zadałeś bzdurne pytanie, więc o czym tu dyskutować?

1

@JestemMarek Fascynują mnie ludzie, którzy mówią o ograniczeniach i poza obrażaniem nie potrafią napisać nic merytorycznego. Niestety jest Was zdecydowana większość

3

@lucas/catalan Odpowiedź nie jest na Twój rozumek. Samo pytanie jest tak sformułowane, że obnaża Twoją bezmyślność i brak jakichkolwiek hierarchii ważności.

Oczywiście, można wszystko załatwić bez problemu pod kątem covida, ale znowu na przeszkodzie stoi brak Twojej wyobraźni. Życie to nie pornol, jest nieco bardziej skomplikowane, lucasku/catalanku.

Spocznij!

5

A który z nich to Anglik?

PS. Dobry wieczór Pani Julio

2

@FCBparasiempre Poznań po niewykorzystanych 3 karnych na dobicie rywala płakał. Mój kumpel był wtedy na stadionie i mówił, że nigdy w życiu nie słyszał takiej grobowej ciszy przy tak pełnym stadionie.
Pamiętam gdy jako kilkunastoletni chłopczyk (a bardzo to przeżywałem) byłem załamany.
Jest to dla mnie trauma piłkarska do dzisiaj

3

@pax Tak czy owak dobra robota, z Twoją rzetelnością można się czepiać na zasadzie szukania dziury w całym. Pamiętasz gdy wiele sezonów temu wypominałem Ci zawalanie opinii pod ocenami swoimi wpisami? Wpuścili Cię wyżej i od razu wszystko mi się zgadza. Artykuł dot. ocen to Twoje naturalne środowisko. A ponieważ konsekwentnie poprawiam wszystkich zamieszczających artykuły w tym względzie, zrobię to po raz kolejny żeby nie trafiło się w oficjalnych ocenach: "liczba goli" zamiast "ilości".

Tak trzymać pax

0

@Mathew86 Żebyśmy się nie zdziwili

3

Tak się boję, że Xavi zostanie obnażony jako trener.

Swego czasu pamiętam jak podobny hype był na Djurdjevicia w Lechu. To był "nasz" człowiek, związany z klubem, lojalny, uwielbiany przez kibiców. Zrobił papiery na trenerkę i został zatrudniony jako trener. Zaczął świetnie notując serię bodajże 4 wygranych, gra Lecha wyglądała bardzo dobrze - wszyscy mówili, że taki charyzmatyczny trener odcisnął piętno na zespole, a potem zaczął się totalny zjazd i Djurdjević okazał się po prostu mierny.

Xaviego dobrze się słucha, ciekawie mówi o futbolu i mam nadzieję, że nie okaże się trenerskim Maradoną czy Matthausem.

2

Spodziewam się dzisiaj zobaczyć Błaszczaka i Kamińskiego, z szablami w dłoniach, na krowie z prezentacji, robiących przegląd sił na granicy. Taka wizyta tych wybitnych mężów stanu na pewno podniosłaby morale nie tylko pograniczników, ale i nas wszystkich.

3

@Kusco15 Niestety częściowo jest to zabawa w ping-ponga między zamordystą z Białorusi i ludźmi ze skłonnościami do zamordyzmu w Polsce. PiS eksploatuje temat pod końcem swoich ograniczonych wyborców, których rozgrywa jak pionki

0

@Herato Obiektywnie Robert nie ma takiego PR-u

5

Ciężka noc przed pogranicznikami, ciężka przed imigrantami, człowiek pójdzie spać w wygodnym łóżku, a na granicy będą się odbywać dramaty. Dramatyczne, że trzeba opuszczać kraj w poszukiwaniu lepszego życia, dramatyczne, że broniąc granicy czasami trzeba podejmować bezwzględne akcje prewencyjne i obronne.
Niestety okresy stabilności w większości zakątków ziemi nie trwają wiecznie.

0

@DaPidejpi Tak, ale tu Amaro nie brzmi jak fanatyk. Choć oczywiście znam osoby wierzące, które wygadują takie rzeczy, że ewidentnie weszli w fazę totalnego odlotu

0

@NaFazieHitman Nawet jeśli nie ma się nic wspólnego z wiarą, jak ja, trzeba oddać, że na wiele osób działa tak jak to opisałeś

1

Dla mnie zaskakujące. Nie mój świat, ale może to zaciekawić wszystkich wierzących.
Znany restaurator, zdobywca pierwszej gwiazdki Michelina w Polsce, juror programu Top Chef Modest Amaro z przekazem na Ogólnopolskim spotkaniu Wojowników Maryi (nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje) zdradza talenta rasowego księdza.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?