0

@ShinobiQWE Podobnie brutalne rzeczy dzieją się dzisiaj, a jest to pewnie tym bardziej dojmujące, że ludzie rzekomo są bardziej cywilizowani. Na początku 20 wieku prawa człowieka były w powijakach.
A jak nazwać to, że przy granicy Polski, relatywnie zamożnego kraju, pozwala się umierać ludziom, a duża część społeczeństwa jeszcze temu kibicuje. Jest to dowód moralnego upadku i bankructwa. Czy jest to gorsze, lepsze postępowanie niż 80 lat temu? Jest w sposób wyrafinowany i cyniczne naznaczone bezwzględnością totalną.

3

@AxelF @Persyfl Podpisuję się pod Waszymi wpisami.

2

Półfinał MŚ 2018, Francja - Belgia 1: 0, strzelec gola - Samuel Umtiti

6

Jak Alves weźmie do kina Pedriego, Fatiego i Nico to dostaną zniżkę na bilet rodzinny.

1

@Danny Gaucho Ja tylko tak przezornie pytałem, żeby Netflix nie wjechał Ci na chatę : )

1

@Danny Gaucho Dlaczego Trezegueta nie odmieniłeś, a Griezmana tak? To przejaw rasizmu.

0

@Nazio87 Dean Koontz "Kilka godzin przed świtem". Ale bardzo słabo jest napisana, czy przetłumaczona. Okrutnie się męczę, straciłem zainteresowanie po 50 stronach, a to mi się bardzo rzadko zdarza. A Ty?

17

Ten spokój z jakim Argentyńczycy zapewniają sobie awans na MŚ jest w całkowitym kontraście z repką pod tym samym szyldem, która kwalifikowała się tylko dlatego, że Messi finiszował hat-trickiem i wprowadzał kolegów na imprezę siłą woli.

0

@PatrykBarca Pamiętam, że gdy już opuszczał Barcę to dlatego, że już wtedy brakowało mu do wysokiego poziomu. Następnie wylądował o ile pamiętam w PSG, tam sobie dorobił do emerytury, ale jednak klub nie chciał go zatrzymać. To mówi samo za siebie, a teraz jest kilka lat później, więc resztę możemy sobie dopowiedzieć.

1

@socha Moja odpowiedź dotyczyła tego pod jakim względem Smolarek był lepszy, a nie czy był lepszym piłkarzem, bo pod tym względem trudno równać się z Lewym. No i radzę nie dyskredytować piłkarzy z przeszłości, jest to modne, a okropnie tego nie lubię

1

@Rewolucja123 Tak, przeżywałem gigantyczny atak ekspertów z La Rambli, czytałem wpisy pochwalne dla Koemana po 100 poleceń, a potem w miarę gdy kibice przytomnieli, modne stało się atakowanie Holendra. Czas pokazał, że Koeman nigdy nie był trenerem na ten rozmiar klubu z wielu względów.

5

O Alvesie powiem śmiało to co powiedziałem po zatrudnieniu Koemana: mamy do czynienia z horrendalnym nieporozumieniem

1

@socha Włodzimierz Smolarek był świetnym dryblerem i lewy mu nie sięga do pięt pod tym względem. Poza tym występował za Piechniczka w znacznie silniejszej reprezentacji i odgrywał ważną rolę

2

@Danny Gaucho No jednak był znakomitym dryblerem. Więc coś się znajdzie

5

Jorginho spudłował karny na 2:1 dla Włoch i Złota Gała poszła w piz*u

0

@FCBR4N Zawsze twierdzę, że o bólach i szczypaniu piszą ludzie, którzy nie mają absolutnie nic do powiedzenia i Ty to potwierdzasz. A zarazę trzeba mieć na oku, by się zanadto nie rozpanoszyła

3

@prokofiew Ok, ale nie musisz obchodzić święta centralnie razem tą rozpolitykowaną hałastrą. Można świętować lokalnie, w swojej miejscowości, hołdując lokalnym tradycjom. Kwestia wyboru czy jesteś bardziej lojalny na poziomie państwa czy regionu. Ja czuję się Wielkopolaninem, Poznaniakiem z krwi i kości i nie potrzebuję zajmować się Bąkiewiczem i bankrutami, którzy za nim się wloką

0

@Cobra303 Przecież całkowicie zablokował ataki rywali i poprowadził Portugalię na 1 miejsce w tabeli. Teraz jest nr.1 po Złotą Gałę

3

@NaFazieHitman Dyplomacja musi wkroczyć do akcji. UE zapowiedziała, że weźmie pod lupę linie lotnicze, które wspierają proceder transportowania imigrantów i zagroziła sankcjami. Jak widać zaczyna działać. Dlatego też durny rząd naszego kraju ośmiesza się osłabiając relacje międzynarodowe.

0

@mekston Jak śmiesz tak denerwować paxa?

1

@Kapitan hawk Ewentualne skutki będą zauważalne w szpitalach i pewnie tym, którzy zapłacą nie będzie tak sarkastycznie wesoło jak Tobie. Dramaty dzieją się po cichu, bez względu na to jak wielki masz syndrom wyparcia

0

@kkbarca Czyli nie ma go w podstawie?

0

@against_modern_football Standardy mediów państwowych powinny być wysokie bo finansują je ludzie różnych opcji, prywatne media nie mają takiego wymogu. To nie jest kwestia dyskusyjna, albo to rozumiesz, albo się doucz

1

@Sulimo To była mgła covidowa

1

@Bocheno1 Ty coś takiego napisałeś? To chyba najbrutalniejszy, najbardziej trolujący wpis w dziejach. To dziw, że nie kiblujesz 2 tygodnie. Z kim ja się zadaję na tym forum?
: )

5

@Mixtape Absolutnie nie. Grecy będą twardym rywalem. Poza tym pamiętajmy, że to nie jest tak, że Hiszpania gra i wszystkich zachwyca. Różnie to bywa

0

@zmiter912576 To coś do sprzątania. Np. zestaw Xavi

1

@baartekk97 No jakoś to rozszerzenie nie specjalnie zmienia wymowę tego co kolega napisał wcześniej. Oczywiście, jestem przekonany, że mógłbyś sporo ciekawych rzeczy powiedzieć nt. 19-wiecznej filozofii, ale to nie zmienia faktu, że zgnojenie kolegi był słabo uzasadnione. Nie sądzisz, że próbujesz trochę zagadać swoje pudło

4

@DaPidejpi Zamykaj kupon, starczy Ci na 1/3 rogala świętomarcińskiego z Aldi

35

Julko, dzięki za najlepszy żart świąteczny jaki przeczytałem ostatnimi czasy: "a do tego nie wiadomo, czy Anglicy chcieliby wzmocnić bezpośredniego rywala".
Też się śmiałaś tłumacząc to niezwykle humorystyczne zdanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?