Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta I czytając o Xavim, łudzisz się, że to byłaby zmiana na lepsze dla nas?
0
Poszedłbym już spać, ale
a) jestem za młody by o tej porze iść spać
b) jeszcze się nie ściemniło
c) o 20.45 gra mój rodak Thomas Muller
0
@Encore To już nie Bruno, zdrajco? : )
5
@endriuuu2 Też budzi u mnie niesmak cytowanie tego cynicznego komucha. Ohydna postać
1
@DaPidejpi W Aldim za 6, u Piskorskiej za ok 10, czasem zdarza się nawet ponad 10 zł, ale w specjalnych ofertach w znanych sieciach znajdziesz w cenach od 3,79 do ok 6 zł.
1
@Rewolucja123 Zamilcz Niemcze
2
Jak wspaniale straż marszu zasłania kotarami kolorowe flagi, żeby nie rozsierdzić patriotów. Znam takiego psa, który przy płocie dostaje furii na widok każdego przechodnia.
To te flagi rozumiem mogą zadziałać na gadzią część mózgów patriotów jak przechodnie na owego psa? To ta część odpowiedzialna za działania instynktowne
3
Marcin Kowalski, wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej nawija przez 5 minut o Atifie, a reporter na to: ale ich tu nie ma. I chłop się zaciął. Reporter dorzucił, że kibole już się ujawnili a Kowalski o miłości kibiców Widzewa i ŁKS-u, Cracovii i Wisły.
4
Jeden z organizatorów mówi o kulcie przesadnego pacyfizmu i potrzebie zdrowej siły.
Takich ludzi nam trzeba, co rozumiom świat. Poczekajcie, idę otrzeć łzy
3
O właśnie usłyszeliśmy patriotyczne "Jeb*ć TVN" Wspaniały nastrój
2
@maciar To był żarcik "patriotyczny". Pełen luz
6
@DaPidejpi Ale to patriotyczny mocz. Szlachetnie osikują
0
@maciar Jesteś Niemcem, że tak rozróżniasz szczegóły niemieckiej flagi? I to w święto narodowe? Hańba! Hańba!
0
@Wilczeq No może i część to rzeczywiście fajni ludzie, ale ten Bąkiewicz i jego mafia tak porażają. Inaczej byłoby sympatycznie to pooglądać. Ale nie mogę się jakoś przełamać. Przyzwoitość mi nie pozwala
2
@Bykunn Chcieli wyłuskać biel i czerwień z czarnego, czerwonego i żółtego
1
@fart Byków i nie tylko. Ależ to pięknie zrobił
15
Gdybym zabrał swoje dziecko na marsz organizowany przez Bąkiewicza i jego ferajnę, to ze wstydu, zadzwoniłbym po nim do opieki społecznej, żeby mi zabrali dziecko.
Tak niewyobrażalne jest dla mnie by bratać się z tymi ludźmi pod pretekstem marszu.
1
@MESSIah16 Mylisz się, należy nadstawić drugi policzek, a kibolowi, patriocie dać masywniejszy łańcuch.
1
@fart Ale rodzyneczka wyciągnąłeś. Prosimy o więcej
1
@bartekvisca Nie prowokuj. Chyba dobrze jest być Polakiem, co?
8
Chodzą słuchy, że marsz ma być rozwiązany z paragrafu 9.3.3
0
@skubi99 Jak przystajesz z oprychami, to jak się od nich odciąć? Nie da się ich popierać w połowie. Przecież maszerowanie z ONR-em to powód do dumy nie jest
0
@Wilczeq Tu nie trzeba przyszywać łatek. Idziesz w marszu tzn. jesteś patriotą na sposób nacjonalistyczny, wykluczający innych. Pewnie zbyt łatwo używa się słowa faszyzm, ale dzieci "odpowiednim" myśleniem i treściami nasiąkają. I stąd nie dziwi poparcie 50% dla prezydenta, który izoluje się od cywilizowanego świata.
1
@pluszek A wiesz, że ludzie kiedyś mieszkali w jaskiniach i w szałasach? No cóż, czas nie stoi w miejscu. Obecnie mamy 3 dziesięciolecie 21 wieku.
0
@Wilczeq No tak, zawsze tak jest. Nietolerancyjni ludzie zabierają dzieci na marsz, który organizują ludzie promujący "czystą krew i białą Europę". Będzie hodowla następnych nacjonalistycznych kopii.
To wycieranie gęby dziećmi i rodzinami trwa od lat.
0
@AlexDark00 Czyli nie zrozumiałeś zdania "I to jest przykład niedopuszczalnych zachowań?"
Oczywiście zdanie tym, że ja twierdzę, że kościoły można rozwalać, to typowe kłamstwo zapaleńca bez rozumu, do którego nic nie dociera.
21
@Pedrininho @AlexDark00 Czysta krew i biała Europa, to nie świętowanie własnej niepodległości. Takie środowiska wspieracie, a dla mnie każdy kto to robi jest żałosnym człowiekiem. I najlepsze, że Alex próbuje mi jeszcze robić wykłady z tolerancji. To tak jakby rzeźnik zarzucał komuś, że je mięso.
0
@AlexDark00 I to jest przykład niedopuszczalnych zachowań, które zawsze się zdarzają i które od razu wpiszesz pod lewicę, ale Ty promujesz tolerancję wobec ludzi, którzy atakują, obrażają, gwałcą i gardzą innymi. A to niedopuszczalne. Tolerancja to co innego i sobie to uświadom
2
@AlexDark00 Nie rozumiesz słowa tolerancja. To akceptacja dla innego człowieka, który nie ma jednak prawa atakować innych.
Furgonetki, kościoły, czy pomniki np. Jankowskiego, są symbolami oprawców i ludzi, którymi powinna się zajmować prokuratura. Ty promujesz nie tolerancję tylko przyzwolenie na agresję. Wyjątkowo tępa i szkodliwa jest Twoja argumentacja
33
@Maciej_T To jest marsz, pod którym ze względu na koszmarne idee mu przyświecające, przyzwoity człowiek nie może się podpisać.