4

Komentarz usunięty

0

@lucas/catalan @Kurkmen Skąd Wy obaj macie tak wbudowaną nienawiść do ludzi innego koloru. Próbuję zrozumieć fenomen jadu jaki z Was się wylewa. Przecież to nie ma uzasadnienia w krzywdach, tylko w 100% rasizmie. Tak Was w domu wychowywali? Od dziecka słuchaliście w domu o "pedałach" i "ciapatych"? Przecież z domu o elementarnej wrażliwości na drugiego człowieka, nie pluje się na innych z taką gorliwością. A może jesteście z kotła jakiegoś klubu?

Co jest z Wami nie tak?

3

@Kurkmen Opozycja byłaby mocno osadzona w relacjach międzynarodowych i korzystając z doświadczeń UE w tym zakresie, rozwiązałaby problem, w miarę możliwości, w sposób cywilizowany i godny naszego kraju. Wybrańcy prostego ludu pisowskiego, załatwiają sprawę w sposób godny swojego niewyszukanego wyborcy - z laczka, ze zgrabnością ślepego słonia.
Rządziła opozycja, żadnych Ahmedów nie było, wielki napływ migrantów odbywa się za PiSu. Oczywiście prosty lud pisowski tego nie wie, bo nie sprawdza faktów tylko słucha miernego manipulanta Kurskiego. I nie wie też, że bardzo słaba pozycja międzynarodowa Polski wskutek pieniackiej polityki rządu naraża nas na ataki Putina i jego maskotki z BIałorusi.
Tylko uspokój mnie, że nie jesteś wyborcą PiSu, bo często piszesz jakbyś nim był, niestety

1

@tomcruise Ale oczywistym jest, że zdesperowani ludzie będą zachowywać się w sposób desperacki, to było do przewidzenia. Tak działa państwo polskie i nie chce zastosować procedur już wypracowanych. Ulegasz sile obrazków, a nie widzisz całego kontekstu

1

@prokofiew Najgorsze jest wsadzanie wszystkich do jednego wora. Trzeba zorientować się kogo warto czytać a kogo nie

1

@dasouzar11 Na szczęście niewielu jest u nas imigrantów, a okradają nas i czasami mordują polskie zbiry. To prawdziwy zaszczyt mieć poczucie, że to przedsiębiorczy Polak okrada czy likwiduje rodaka. Prawdziwe uczucie ulgi.

Niestety państwo polskie traktuje imigrantów w sposób zdziczały, odbiegający od jakichkolwiek cywilizowanych standardów, więc takie zachowania zdesperowanych ludzi będą się zdarzać. Proponuję Ci pomieszkać 1 tydz w lesie bez dachu nad głową i zobaczymy czy będziesz taki szarmancki w swoich zachowaniach.

W prymitywny sposób uzasadniasz prymitywnie działania rządu wybranego przez prosty lud, którego w gruncie rzeczy nic nie obchodzi.

2

@FC1899Barca Ale dodaj, że lepsze ma statystyki goli. I tylko goli. I uzupełnij, że Lewy jest od wykańczania, a Messi ma zupełnie inne obowiązki na boisku.

0

@ranger3120 Kawy na pusty żołądek nie powinno się pić, ponieważ podrażnia układ pokarmowy. Niby nie brzmi groźnie, ale praktykowane latami może skutkować problemami. Pomyśl o tym by przed kawą przegryźć cokolwiek, nawet niewielkiego

0

@Pawel13sz To się wkrótce okaże

16

Moim zdaniem nie ma co płakać. Jeśli nie chcemy po raz kolejny na mundialu odgrywać roli statystów, to kogokolwiek spotkamy na swojej drodze (może z wyjątkiem Włochów) mamy obowiązek ograć. Albo kiedyś wskoczymy na ten niedościgniony level wyżej, albo nie.
Jeśli znowu mam oglądać mecz otwarcia, o wszytko i o honor, to wolę żeby nas ktoś wyjaśnił w barażach. Mecze barażowe, to wymóg pewnego poziomu, a jeśli tego poziomu nie ma, to panowie lepiej sobie zostaną w domu.

1

@Kurkmen No właśnie nie rozumiem odpuszczenia tego meczu, w obliczu potyczek barażowych. Przecież 2 silnych rywali a 1 to konkretna różnica. A poza tym, przecież tu chodzi też o przywilej własnego stadionu. Lewego nie ma co winić, bo widać, że to sztab szkoleniowy podszedł do sprawy na pół gwizdka.

1

Piętka Piątka i wszystkie sitcomy i stand-upy pobite

10

Mecz Polska - Węgry mniej więcej na poziomie wyborców w obu krajach. Sami sobie odpowiedzcie jaki to poziom.

0

@Fenelon Znam jednego Konfederatę, jest to facet prowadzący firmę. Rozbroiła mnie jego rodzina, przyznali, że wszyscy głosowali na Konfederację, bo głowa rodziny ich do tego zobowiązała. Prawdziwy demokrata nie ma co - dla mnie karykatura wolnego człowieka.
On wszystko rozumuje po konfederacku, wolność tak, ale osobista do robienia co mu się żywnie podoba, a już odbierania wolności wyboru głosu członkom rodziny nie zauważył.
W ogóle z rozmów z nim wynikało, że zależy mu na wszystkim ale lokalnie i jakby miał wyłączone myślenie w kategoriach nieco obszerniejszych, kategoriach dobra ogólnego.
Ogólnie fajny facio, taki polski republikanin, nawet mu to powiedziałem, a on się uśmiechnął. Gdy mówił o sądownictwie, to nacisk kładł na skuteczność i szybkość orzekania, co bardzo mi się podobało.
Facet pragmatyczny, sprawczy, dynamiczny, przedsiębiorczy, inteligentny. Na mnie robi dobre wrażenie, ale jednak gdzieś ten horyzont zawężony do "ja" i "wokół mnie". Bardzo dbający o rodzinę.

Oto moje świadectwo

3

@Cobra303 To już dawno było wyjaśnione przez naukowców, którzy obliczyli, ze współczynnik uczestnictwa Messiego w akcjach bramkowych jest miażdżąco wyższy od CR7. Można na siłę udowadniać, że decydujący to wtedy gdy strzela gola, ale to błędne podejście, a nawet i tu nie byłbym pewien, że Ronaldo przeważa.

3

@macio_944 Na pewnym etapie kariery statystyki strzałów do goli Messi miał miażdżąco lepsze. Nie dysponuję jednak najnowszymi danymi.

6

@macio_944 Ronaldo statystycznie nie jest skuteczniejszy, więc tutaj się chyba jednak mylisz.

1

@Fenelon Kolega zastosował Twoją argumentację. Uważasz ją za niemerytoryczną? To sam jesteś niemerytoryczny. I kropka.

1

@escarabajo Ten gość to jest hicior rzeczywiście, i do kotleta i do kościoła, na ławkę się nada i zlew naprawi. Mamy wielkie szczęście

1

Ciekawe czy Laporta ma w rezerwie kogoś na ławkę trenerską gdyby Xavi przegrał z Espanyolem.

6

@Przemek2323 Buduje swój pomnik za życia.

1

@Gaz Zwalniasz niekompetentnego trenera i powtórka jest niemożliwa.

0

@Rhaan Rozumujesz jak dyktator. Wydaję komunikat: ponieważ obywatele mogą zachowywać się nieodpowiednio należy im zakazać wszystkiego.
Pisowski tok rozumowania jest koszmarny.

1

@macio_944 Zobacz kto w Polsce wybiera? I pomnóż sobie tego człowieka x kilka milionów.

6

@FC1899Barca Czyli imigranci mają być wpuszczeni do restauracji? To jest właśnie ten poziom manipulacji populistów za 3 grosze.

3

@Kgorecki2500 I źródła białoruskie oraz rosyjskie. W Polsce obowiązują standardy państwa upadłego w kilku dziedzinach a paru kolegów wyżej brzmi jak perfekcyjnie podporządkowani obywatele spacyfikowani przez SB za komuny. Tyle, że oni tak sami z siebie wyrzekają się prawa do informacji.

Może by tak Stanowskiego zbanować z YT za odwalanie tanich programów pod publiczkę. Po co taki manipulator ma szkodzić i mieszać w głowie?

A potem przegrywamy wojnę informacyjną, bo miernym ludziom z rządu zabrakło po raz n-ty wyobraźni.

6

@SkN Okazuje się, że na wygrane w Copie i MŚ obowiązuje limit wiekowy. Czasami mam wrażenie, że kolega masq ma limit na liczbę komórek w mózgu, gdy pisze coś o Leo.

2

@Bykunn Ty oceniasz same medale seniorskie. A wyraźnie wskazałem inne kryteria niż same tylko wygrane w MŚ i ME. Jeśli tak patrzeć, to Pavard ma lepszą karierę w reprezentacji, co nakazałoby ignorantowi myśleć, że to musi być ale wymiatacz w porównaniu do Leo, a tak nie jest. Tutaj możemy też dodać wpływ na wyniki i znaczenie dla zespołu czyli jak tam kolega napisał performance turniejowy, a tu trudno byłoby znaleźć kogoś na poziomie Leo.

2

@Comfortable_ A tak poważnie, spokojnie teza do obrony. Jeśli weźmiesz pod uwagę liczbę finałów z seniorami Argentyny, Olimpiadę i reprezentacje U-21, Messi resztę nokautuje. Jak zawsze.

4

Idzie suchar (uwaga: groźba wyschnięcia na wiór)

Jak nazywa się region Polski bez dzieci: Beskidy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?