- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1218 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1218 Culés
53
Lepszego zobrazowania chyba się nie da pokazać XD
15
@FC1899Barca Klasyczne spłycenie tematu. I'm not even surprised.
Konfederacja ❤️
Komentarz usunięty
6
@FC1899Barca Czyli imigranci mają być wpuszczeni do restauracji? To jest właśnie ten poziom manipulacji populistów za 3 grosze.
6
@FC1899Barca xDˣᴰ
1
@macio_944 Zobacz kto w Polsce wybiera? I pomnóż sobie tego człowieka x kilka milionów.
2
@FC1899Barca Zrycia Konfy? Zdecydowanie.
6
@macio_944 Konfederacja robi ze swoimi wyborcami to co PiS. Najprostszy możliwy przekaz, żeby statystyczny coś zrozumiał, ale tak jak oni chcą i bombardowanie ich tym. W myśl zasady, że powtarzana bzdura stanie się obiegowym faktem. Najlepiej w formie mema, bo wiadomo w jakim wieku jest ich grupa docelowa,
7
@arasz1819 Tak, ja to już od dawna piszę. Dlatego m.in. Konfederacja przyciąga w swoje szeregi takich antynaukowych fanatyków, którym nawet badania, czy poparte naukowo artykuły nie przekonają, nie mówiąc już o przyciąganiu w swoje szeregi nacjonalistów dla których najprostszy emocjonalny przekaz jest najsilniejszy co mnie niesamowicie żenuje. Bardzo nie lubię skrajności, jakichkolwiek, a Konfederacja niestety taką skrajnością jest... i prawdopodobnie będzie. Bo jakby nie była, to wiele osób by się od nich po prostu odwróciło.
2
@macio_944 Ty piszesz chłopczyku o spłycaniu? XD
P.S No tak, tutaj jest pan naukowy
1
@skubi99 "chłopczyku" :D
Dzięki Wam drodzy prawicowcy czuję się ponownie jak w podstawówce. Dziękuję, ponieważ często lubię być sentymentalny, a dzięki Wam czuję się jak pośród moich 6-7 letnich dawnych kolegów. Coś pięknego, łezka się w oku kręci.