BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bari_94 Klimat na Camp Nou nie podjeżdża często nawet do Przodka w Lubinie
0
San Mames jest piękne. Patrząc tak całkiem z boku to naprawdę można Baskom zazdrościć klimatu na stadionie
1
Nihil novi kurde
0
@Katalończyk 99 Nie wychowankowie tylko Baskowie. Jest jednak różnica
0
Czerwo, karny. Zaraz będzie remontada xD
2
@Kgorecki2500 Jakubie zrób mi loda
0
@Piernik https://facebook.com/events/s/polowanie-na-patusow-drillowco/367023099278175/
będzie polowanie, podobno Rychu Peja ma wziąć udział
3
@LjakRoberciik Panie Areczku proszę nie wymyślać tylko się wziąć do roboty
1
@Luciano99 słodkie, smakuje jak bełt i przeznaczone dla tiktokowych Julek z problemamy emocjonalnymi, ktore po jednym będą się ciąć
https://zapodaj.net/images/0ba9cad59ead1.jpg
1
@MESSIah16 Z racji bycia obywatelem danego państwa mamy nie tylko przywileje ale i obowiązki. W przypadku zbrojnej napaści na kraj, jeśli byłaby potrzeba, to raczej chciałbym pomóc państwu mając w sercu i pamięci naszych przodków którzy walczyli za nasz spokój. Wiadomo że łatwo tak mówić gdy nic ci nie grozi, ale postawę typu uciekam i koło fujary mi lata los mojego kraju uważam za tchórzostwo i brak jakichkolwiek moralnych zasad. Autentycznie czułbym wstyd w momencie, gdyby moja ojczyzna potrzebowała wsparcia, a ja szukałabym miejsca schronienia na jakimś zadupiu jak zwykły szczur. Przerażające jest to, jak lekkomyślnie w obecnych czasach podchodzi się do takich spraw. Gdyby nasi przodkowie myśleli podobnie to kto wie czy taki kraj jak Polska wróciłby w ogóle na polityczną mapę świata
Zresztą w tym momencie trzeba byłoby uciekać chyba do afryki i Ameryki pd bo reszta państw w przypadku konfliktu ekstraduje cię do Polski
0
@PaPo Dabujący Mou z Lewym po ćwiartce cytrynowki z turbogrosikiem to coś czego potrzebujemy
0
@tristan87 opuchlizna alkoholowa zeszła
1
Papiezowa wybila
9
Fati był bardziej spektakularny, zdecydowanie na początku robił na mnie większe wrażenie
5
@MarioVeB! Kontrakt progresywny, Anka sobie tańczy, dzieciaki uczą się języków. Kto go stąd wyrzuci jeśli ma ważną umowę? xD
3
@MESSIah16 Może to po prostu kwestia odpowiedzialności? Nie sztuką jest narobić dzieci, sztuką jest zapewnić im odpowiednie warunki do życia i rozwoju
0
@koksik2700 oczywiście
2
Poprzeczka Girony, koncert trwa
2
Nie no gość jest fenomenem
0
@FcPortoFan1999 i czemu nie jest na froncie
0
Ło baben Girona szybko uspokaja
2
Szybka odpowiedź Girony. Dovbyk z bani i 1:1.
Czyżby over 2.5 jeszcze w 1 połowie? xD
1
@Herato Riyad Mahrez i nikt inny
0
@Pawlak1992 Z nim na mikrofonie nawet te gówniane mecze na mundialu się oglądało przyjemnie. Dla mnie top razem z Twarowskim ofc
2
@FcPortoFan1999 Ja tam nigdy nie zapomnę jak Leszku podniecał się, na pierwszy rzut oka, niepozornymi zagraniami Busiego. Dla mnie to prawdziwy koneser hiszpańskiego futbolu
No a najbardziej oczywiście żal Wolskiego bo z nim LL miała ten klimacik i charakter
7
Mówcie co chciecie ale po tych patałachach komentatorach z meczu Realu i Barcelony to aż przyjemnie w meczu Girony usłyszeć Leszka Orłowskiego, a nawet i Labogę pomimo opinii że to madryciak. Dla mnie ten duet level wyżej niż pozostałe, a i tak najbardziej jest brak Wolskiego
1
@Unf Nawet nie da się powiedzieć że ściągał obrońców, absorbował ich uwagę. Chłop w tym momencie po prostu przeszkadza w grze, gubi piłkę
0
@mekston chociaż niech stwierdzi że rekin zagrał lepiej od hochlanda
38
Wyobrazacie sobie wyjście Lewandowskiego do piłki w takiej sytuacji jak Ferran? 3x by po drodze zgubił piłkę, w dodatku obrońca by go 2x przegonił xD
0
ale serio smutek komentatorów dramatyczny XDDDDD to jest żałosne bo ani w c+ ani w eleven nie da się normalnie obejrzec meczu
tęsknię za wolskim i ołłowskim