0

@bari_94 Klimat na Camp Nou nie podjeżdża często nawet do Przodka w Lubinie

0

San Mames jest piękne. Patrząc tak całkiem z boku to naprawdę można Baskom zazdrościć klimatu na stadionie

1

Nihil novi kurde

0

@Katalończyk 99 Nie wychowankowie tylko Baskowie. Jest jednak różnica

0

Czerwo, karny. Zaraz będzie remontada xD

2

@Kgorecki2500 Jakubie zrób mi loda

0

@Piernik https://facebook.com/events/s/polowanie-na-patusow-drillowco/367023099278175/

będzie polowanie, podobno Rychu Peja ma wziąć udział

3

@LjakRoberciik Panie Areczku proszę nie wymyślać tylko się wziąć do roboty

1

@Luciano99 słodkie, smakuje jak bełt i przeznaczone dla tiktokowych Julek z problemamy emocjonalnymi, ktore po jednym będą się ciąć

https://zapodaj.net/images/0ba9cad59ead1.jpg

1

@MESSIah16 Z racji bycia obywatelem danego państwa mamy nie tylko przywileje ale i obowiązki. W przypadku zbrojnej napaści na kraj, jeśli byłaby potrzeba, to raczej chciałbym pomóc państwu mając w sercu i pamięci naszych przodków którzy walczyli za nasz spokój. Wiadomo że łatwo tak mówić gdy nic ci nie grozi, ale postawę typu uciekam i koło fujary mi lata los mojego kraju uważam za tchórzostwo i brak jakichkolwiek moralnych zasad. Autentycznie czułbym wstyd w momencie, gdyby moja ojczyzna potrzebowała wsparcia, a ja szukałabym miejsca schronienia na jakimś zadupiu jak zwykły szczur. Przerażające jest to, jak lekkomyślnie w obecnych czasach podchodzi się do takich spraw. Gdyby nasi przodkowie myśleli podobnie to kto wie czy taki kraj jak Polska wróciłby w ogóle na polityczną mapę świata

Zresztą w tym momencie trzeba byłoby uciekać chyba do afryki i Ameryki pd bo reszta państw w przypadku konfliktu ekstraduje cię do Polski

0

@PaPo Dabujący Mou z Lewym po ćwiartce cytrynowki z turbogrosikiem to coś czego potrzebujemy

0

@tristan87 opuchlizna alkoholowa zeszła

1

Papiezowa wybila

9

Fati był bardziej spektakularny, zdecydowanie na początku robił na mnie większe wrażenie

5

@MarioVeB! Kontrakt progresywny, Anka sobie tańczy, dzieciaki uczą się języków. Kto go stąd wyrzuci jeśli ma ważną umowę? xD

3

@MESSIah16 Może to po prostu kwestia odpowiedzialności? Nie sztuką jest narobić dzieci, sztuką jest zapewnić im odpowiednie warunki do życia i rozwoju

0

@koksik2700 oczywiście

2

Poprzeczka Girony, koncert trwa

2

Nie no gość jest fenomenem

0

@FcPortoFan1999 i czemu nie jest na froncie

0

Ło baben Girona szybko uspokaja

2

Szybka odpowiedź Girony. Dovbyk z bani i 1:1.
Czyżby over 2.5 jeszcze w 1 połowie? xD

1

@Herato Riyad Mahrez i nikt inny

0

@Pawlak1992 Z nim na mikrofonie nawet te gówniane mecze na mundialu się oglądało przyjemnie. Dla mnie top razem z Twarowskim ofc

2

@FcPortoFan1999 Ja tam nigdy nie zapomnę jak Leszku podniecał się, na pierwszy rzut oka, niepozornymi zagraniami Busiego. Dla mnie to prawdziwy koneser hiszpańskiego futbolu

No a najbardziej oczywiście żal Wolskiego bo z nim LL miała ten klimacik i charakter

7

Mówcie co chciecie ale po tych patałachach komentatorach z meczu Realu i Barcelony to aż przyjemnie w meczu Girony usłyszeć Leszka Orłowskiego, a nawet i Labogę pomimo opinii że to madryciak. Dla mnie ten duet level wyżej niż pozostałe, a i tak najbardziej jest brak Wolskiego

1

@Unf Nawet nie da się powiedzieć że ściągał obrońców, absorbował ich uwagę. Chłop w tym momencie po prostu przeszkadza w grze, gubi piłkę

0

@mekston chociaż niech stwierdzi że rekin zagrał lepiej od hochlanda

38

Wyobrazacie sobie wyjście Lewandowskiego do piłki w takiej sytuacji jak Ferran? 3x by po drodze zgubił piłkę, w dodatku obrońca by go 2x przegonił xD

0

ale serio smutek komentatorów dramatyczny XDDDDD to jest żałosne bo ani w c+ ani w eleven nie da się normalnie obejrzec meczu
tęsknię za wolskim i ołłowskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?