BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fawelarz co się uruchomil
0
Rash po nocnych bibkach stwierdził że przez miesiąc będzie teraz top1 świata, ale brameczka uuuua
4
Czeladnik z Madery po takim tryumfie drużyny, i w ogóle całej ligi, na pewno będzie dziś ostro ciosał wielbłąda po garbie
2
@Hajny No mega szkoda tej hiszpańskiej, ale trzeba liczyć że w końcu się to zmieni. Taka Serie A chyba się fajnie odbiła po kilku gorszych latach
5
Jak u was sytuacja z oglądaniem LL? Ja powiem szczerze że mi to zbrzydło na maksa. Zawsze tylko LL/Premier League i często wybierałem jakąś Valencie czy Seville ponad mecz drużyn top4 w Premier League. Teraz wolę obejrzeć jakieś Newcastle, Aston Ville niż drużyny z top6 La Ligi. Dzisiaj np ten mierny Manchester zdecydowanie powinien wejść lepiej niż mecz Realu i kolejne wałki, pretensje i morda męczennika xD Trochę to przykre, bo pamiętam jak dziś, jak z dziadkiem za lepka, się siedziało późnym wieczorem aby zachwycać się derbami kraju baskow czy sevilli
2
Jednak liga arabska konkret a Rolando kocur
0
Bradley 2 asysty i brama XD
0
Hahaha Nunez XDDD A taki nakręcony dzis
0
Darwin 4 strzał i coraz bliżej kurde, straszy dziś
0
@bartekvisca Nie no potencjał mają konkret
0
Nunez dziś odpala rakiety
0
Ara
ucho
Ara ucho
0
Rekin umarł, Lew odżył
0
@Azi obrońca by wybił
0
@mkord Serio możesz słuchać Święcickiego i resztę pajacy co dochodzą 5x przy koślawym strzale Viniego? Dla mnie level wyżej zmęczony życiem Leszek z Labogą
1
@Sulimo @Rewolucja123 by ich nauczyl taktyki i na siłce byłby ogień, a nie jak te eunuchy się odbijają
1
@mkord Od Ołłowskiego się odwal, lepszy niż pajace na czele z Cwiakałą czy ci z eleven
6
zaraz Messi rzuci piłkę do Alby na skrzydło, ten mu odegra i będzie 1:0 spk
0
@Compadre Lewy duchem tez
0
Kszawi nie stawia na młodych: Beton
Kszawi wystawia Yamala: zajedzie bidoka zaraz kontuzja
0
@szkudi7 zrobi miejsce dla cancelo
1
@MesQueUnClub96 podrobione screenshoty
0
80mln za Araujo tu i teraz. Akceptujecie?
2
Znowu ten Cesc na dziewiątce...
0
@heniusss @Fake69 a to mój błąd. gdzieś miałem zakodowane info o kontuzji
0
@mekston 20.12 mecz opuszczony. Jaka była przyczyna? bo może popycham bzdury
0
Na pewno cieszy stawianie na Cubarsiego. Niech Kszawi te ostatnie miesiące wykorzysta na budowanie szkieletu na przyszłość, na pewno się to doceni
0
@kacper_fcb Przecież miał jakiś uraz myślę co najmniej 3tyg
2
@Arden oddychaj, złap powietrze, spokojnie
1
@Arden Kolega wyżej doskonale to opisał. Wcale nie dostał co chciał tylko to co mu wcisnęli. Był nawet artykuł o tym