0

Fawelarz co się uruchomil

0

Rash po nocnych bibkach stwierdził że przez miesiąc będzie teraz top1 świata, ale brameczka uuuua

4

Czeladnik z Madery po takim tryumfie drużyny, i w ogóle całej ligi, na pewno będzie dziś ostro ciosał wielbłąda po garbie

2

@Hajny No mega szkoda tej hiszpańskiej, ale trzeba liczyć że w końcu się to zmieni. Taka Serie A chyba się fajnie odbiła po kilku gorszych latach

5

Jak u was sytuacja z oglądaniem LL? Ja powiem szczerze że mi to zbrzydło na maksa. Zawsze tylko LL/Premier League i często wybierałem jakąś Valencie czy Seville ponad mecz drużyn top4 w Premier League. Teraz wolę obejrzeć jakieś Newcastle, Aston Ville niż drużyny z top6 La Ligi. Dzisiaj np ten mierny Manchester zdecydowanie powinien wejść lepiej niż mecz Realu i kolejne wałki, pretensje i morda męczennika xD Trochę to przykre, bo pamiętam jak dziś, jak z dziadkiem za lepka, się siedziało późnym wieczorem aby zachwycać się derbami kraju baskow czy sevilli

2

Jednak liga arabska konkret a Rolando kocur

0

Bradley 2 asysty i brama XD

0

Hahaha Nunez XDDD A taki nakręcony dzis

0

Darwin 4 strzał i coraz bliżej kurde, straszy dziś

0

@bartekvisca Nie no potencjał mają konkret

0

Nunez dziś odpala rakiety

0

Ara
ucho
Ara ucho

0

Rekin umarł, Lew odżył

0

@Azi obrońca by wybił

0

@mkord Serio możesz słuchać Święcickiego i resztę pajacy co dochodzą 5x przy koślawym strzale Viniego? Dla mnie level wyżej zmęczony życiem Leszek z Labogą

1

@Sulimo @Rewolucja123 by ich nauczyl taktyki i na siłce byłby ogień, a nie jak te eunuchy się odbijają

1

@mkord Od Ołłowskiego się odwal, lepszy niż pajace na czele z Cwiakałą czy ci z eleven

6

zaraz Messi rzuci piłkę do Alby na skrzydło, ten mu odegra i będzie 1:0 spk

0

@Compadre Lewy duchem tez

0

Kszawi nie stawia na młodych: Beton
Kszawi wystawia Yamala: zajedzie bidoka zaraz kontuzja

0

@szkudi7 zrobi miejsce dla cancelo

1

@MesQueUnClub96 podrobione screenshoty

0

80mln za Araujo tu i teraz. Akceptujecie?

2

Znowu ten Cesc na dziewiątce...

0

@heniusss @Fake69 a to mój błąd. gdzieś miałem zakodowane info o kontuzji

0

@mekston 20.12 mecz opuszczony. Jaka była przyczyna? bo może popycham bzdury

0

Na pewno cieszy stawianie na Cubarsiego. Niech Kszawi te ostatnie miesiące wykorzysta na budowanie szkieletu na przyszłość, na pewno się to doceni

0

@kacper_fcb Przecież miał jakiś uraz myślę co najmniej 3tyg

2

@Arden oddychaj, złap powietrze, spokojnie

1

@Arden Kolega wyżej doskonale to opisał. Wcale nie dostał co chciał tylko to co mu wcisnęli. Był nawet artykuł o tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?