BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uaaaa wleciał piękny fałsz
0
@avanes ale to prawda.gramy najlepszy mecz od dawna tylko jakiś niefart przyszedł xD
38
I zaraz cyk 5 meczów zawieszenia za nieprzychylne komentarze xD
0
W końcu gramy fajną piłkę i jak na złość wynik się nie zgadza
1
Kolejny piękny gol w Hiszpanii dzis
0
Przylot Mou do Barcelony zmotywował chłopaków na czele z Kszawim
0
Przy takiej grze jak Yamal dziś Raphinha ze swoim szczęściem wyklepał by już 2 bramki i 3 asysty
3
Roque od 45' gorzej nie będzie
0
Ładna składna akcja zero przypadku, wyćwiczone
0
Fajnie wyglądamy narazie. Żywo, z jakimś pomysłem, pressing hula
0
@tbas wahania formy u tak młodych zawodników są naturalne
0
@tomek8756 tak, szkoda że nie ma dobrych fot
2
ale ciasteczko od Isco
0
@tomek8756 to była chyba żona guardado
2
ale żonka dupke ma fajniutką okrąglutką
1
Ale klimacik na Villamarin podczas hymnu
0
@Matix90 nabijam się po prostu z tych teorii, przez tyle lat bycia kibicem Barcelony te narzekania mogą w końcu męczyć menciu
0
@Matix90 trochę kultury
1
To wszystko to spisek przeciwko kibicom Barcelony
2
Płacz byłby zrozumiały gdyby decyzje sędziego były niesłuszne ale tu akurat dobrze chyba to rozpatrzył xD
1
No nie miał wyjścia bo jednak go pacnął w twarz
0
Piekne podanko poszło ale zaraz anulują
0
Co to za dzień pięknych bramek w Hiszpanii xD
4
@agaFCB na ból głowy najlepszy jest secks więc może jakiś meet z tutejszym casanovą
0
Oni to robią celowo żeby w końcówce jakiś placek mógł zostać bohaterem i strzelić zwycięską bramkę na złość kibicom Barcelony
0
@agaFCB no i masz bana
walniesz butle i jesteś fajnie, lekko i na wesoło zrobiony. Ja tam lubię
0
Jakie winko biale polecacie? Może być musujące, byle nie słodkie. Trzeba się przygotować na dzisiejszy spektakl
1
Ciekawe kiedy w futbolu pojawi się jakiś nowy czarodziej o charakterystyce Iniesty albo D. Silvy
1
@kamyk_23 Bez podjazdu do Karkonoszy, nie mówiąc już nawet o górach świętokrzyskich
7
@barcelonaLM i to Barcelona wraz z City gra najbardziej ofensywny futbol