1

@BialaBarcelona tak? to daj link

10

a wstane wczesniej to sie kielbaski trochu ugotuje, z ćwikłą i chlebkiem sie zje

0

@Kalin33 żeby miał 20cm to musiałbym go złożyć w pół

6

Właśnie tak się powinno ładować karne

2

A mogliby strzelić na 2:2 to chociaż byłoby śmiesznie i by sobie chłopaki pobiegali dłużej

0

@Foro dziabnij sobie wino musujące Cava, produkowane w Katalonii i bardzo przyjemne

1

@Foro giovani vagabondo, walilo się na zmiane z ruskaczami XDD

0

Ahahah xdd remontada leci

0

@Sapos93 po co ci taka wielka glowa?
- jem niom

4

Bartomeu na przepustke z więzienia wyszedł? xD

2

Najważniejsze jest to że nie zatrzymaliśmy się po strzeleniu bramki tylko dążymy do podwojenia przewagi

0

@FcPortoFan1999 co się wydarzyło?

0

Idziemy po ten puchar

0

@Kazragore Kto to w ogóle?

0

@MesQueUnClub96 tzw lobik

1

Kolega Laskowskiego wczuty opowiada jakby serio oglądał mecze tego Barbatosta

14

@kulek22 panie zaplacone było tylko za 90 minut

1

@Lukikiki przeciez masz rocznik w nicku, wazniejsze jest jaki ma znak zodiak

0

Araujo ostatnio jest w takiej formie że akurat zmierzy się z przeciwnikami na swoim poziomie, oby tylko się nie połamał, bo dawno nie było żadnego urazu

0

Już chyba z 2:0 powinno byc

11

@zadafcb będzie na co zrzucić winę

0

Pietrek Kogucik nie żyje, kolejna legenda odchodzi zbyt młodo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Wczoraj minęło 12 lat na stronie, oby Bóg był miłosierny i dał przynajmniej drugie tyle

3

@Rl9k1nG zawsze beka z fanów pierdzących motorynek jeżdżących w kółko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz czerwone i bure i bure chodz ze mna na gore na gore

1

@michal26 Witam w tej samej sytuacji z tym że u mnie to było kimka o 12 a pobudka o 19 XD Chociaż się walnie Fut champions w nocy z nudów

0

Jak wygląda ten Guler w dzisiejszym spotkaniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?