BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Sterling. Przez swoje symulki po czasie sędziowie olewali nawet jak serio dostawał kose
0
Gdyby nie trytki to świat by się rozleciał
0
@Derean Mingueza na polprawego obrońcę
4
Ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w szatni. W tamtym sezonie byli niczym jedna wielka rodzina, jeden za drugiego mógłby rozszarpać. Wspólne nakręcanie się itd i to na pewno był jeden z czynników dzięki którym wygraliśmy mistrzostwo. Obecnie to wygląda jak zlepek przypadkowych typów którzy zostali zmuszeni do tego aby razem pokopać piłkę
1
Osierocenie Barcelony przez Busquetsa brutalnie obrazuje to jak wiele straciliśmy zarówno w defensywie jak i ofensywie
0
Dobrze ze to Munir tak spartolil xD
0
Ale Moleiro puścił ładnie Sandro
0
Mam wrażenie że obecna Barca miałaby problemy nawet w Lubinie z Zagłębiem
0
To że Munir albo Sandro strzeli było pewne xD
0
@Emhyr uwaga bo banują za to xD
0
@4drian0 byloby to niewątpliwie smieszne jakby byl bramkarzem
3
@michaleu wiesz kto ma ten drip drip bratku
0
Vesga z bani i 1:0 dla Bilbao które przeskoczyło nas własnie w tabeli
0
@TR3YWAY Fanka w ciąży, Ferran w końcu niczym Neymar
1
@Lola120 A i tak najlepszym uczuciem było dostanie taką mokrą piłką z całej siły w twarz, uczucie zdarcia skóry XD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_NSG8jpXxLV8Anz1hySxXIleeuF3ylC7r.jpg
1
@Lola120 A to na początku dzieciństwa to wiadomo że było podwórko, kałuże i obite auta. Moją specjalnością bylo rozbijanie lusterek. Jedną bramką był trzepak, w drugiej za słupki robiły cegłówki lub plecaki. Jakoś w gimbie pojawiły się orliki.
A jeszcze do cwiczenia wolnych na trzepaku wykorzystywaliśmy smietnik jako mur, trzeba było rogala przykręcić XDD
1
Jakie podwórkowe gry w piłkę pamiętacie i jak je nazywalicie? Tak z ziomem sobie uświadomiliśmy że niektórych nazw nawet już nie pamiętamy. Najpopularniejsze na pewno były jedynki albo beczka czyli strzelanie z własnej połowy na bramkę przeciwnika bez możliwości bronienia rękami. Czasem na orliku jak się spotykało ludzi z innej dzielnicy to już były inne nazwy, ahh piękne czasy xD
0
@VegetaPolska czyli cienias
1
Vini zmieniony bo cienias czy jakiś uraz?
5
@Don-Corleone za zawsze trzeźwe spojrzenie na bieżące wydarzenia w kraju i na świecie
0
@tristan87 Całkiem profesjonalnie zmontowane
0
@tristan87 kto wybrzydza nie puka
14
bede grał w gre
tomb raider
18
@NeroTFP1 lubię tę serię, bynajmniej się człowiek może czegoś ciekawego nauczyć
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
@tristan87 Pelego zostaw w spokoju
https://d-tm.ppstatic.pl/kadry/1e/c7/38bf16e59495b750b421b416ea8f.1000.jpg
1
@gumaz To jak działa nasz system obrony powietrznej? Takie obiekty nie powinny byc z miejsca neutralizowane?
4
@marcin62 A ja tam lubię, zdecydowanie lepiej niż na porannej zmianie
9
@tristan87 https://zapodaj.net/images/16afd7c64cb22.jpg
ładuj ile wlezie
0
@Sinirsey z ciocią jak jest na chodzie to mogłoby być niebezpiecznie