BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo kolejny katastrofalny mecz
2
@NeroTFP1 a skomentuje ten mecz Szpakowski
1
@HighestInTheRoom klasycznie af1 stacjonarnie, 2x w rok bo niestety ubrudzone w kubel
2
@Encore dobra przestań się kompromitować wedlug statystyk był kapitalny
4
cudowna asysta de Bruyne
1
de Bruyne wrócił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chelsea siadła na te Fulham, dobre wejście w mecz
0
gdzie będzie transmitowany PNA?
ok w polskiej tv nie ma, a szkoda bo czasami trafiały się fajne i/lub śmieszne mecze
1
@Barti_Blaugrana no ale jak skoro go zona zdradziła
1
@dafik85 rozpierdzielamy ich 4 do jaja
0
@Criss18Barca Mekambe
1
@Bobo25 I daj Bóg niech tak będzie
0
@Criss18Barca
0
Jak gra? Widać jakąś poprawę w grze? Niestety nocka w kołchozie
1
@koksik2700 ed edd i eddy
2
@Chaoss przecież każdy siedzi za niewinność i pomówienia, pdw
1
@lajcior ryż z warzywami i chorizo
4
@Zoker forma elektroniczna mnie rozprasza, nie mogę się skupić. jednak książka to książka + oczywiście przyjemny zapach
0
@Tasde 10ty dzień miesiąca to można się poczuć jak król
0
@Miszak Szalone wyniki 8:5? czemu by nie, chociaż by piłeczka chodziła
5
zwycięzcy mają czuć mróz, chłód zwycięstwa
5
@PatrychoO mówicie tak bo jesteście zazdrośni o polską witaminke
1
@FCB_dimiC mówią że sport to zdrowie a tu proszę takie cyrki
3
@hayek No niestety przyszło dziś do akceptacji. Niby nic, ale jak pozbierasz te wszystkie miesięczne opłaty typu coś do oglądania, coś ze sportu, jakiś ps plus i właśnie muza to już robi się ładna miesięczna kwota xD
2
@Kgorecki2500 co drugiego krawaciarza z wiejskiej powinni zapuszkować. Zobaczymy jak się to potoczy, ale krzyki pisiorow o Białorusi i innych rzeczach już się nie mogę doczekać. Najgorsze w tym wszystkim jest to że wojna wewnętrzna w kraju tylko przybierze na sile a to jest już mega smutne i przykre
1
@Drozdu7 chyba bardziej mnie przekonywala akcja z Meksyku gdy wyciągnęli kosmite
0
@BoreekxD taktyk
1
@Zoker chleb bo bez chlebka to się nie najesz
3
@NeroTFP1 bo w końcu eden to hazard ale czy hazard to eden?