BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie winko biale polecacie? Może być musujące, byle nie słodkie. Trzeba się przygotować na dzisiejszy spektakl
1
Ciekawe kiedy w futbolu pojawi się jakiś nowy czarodziej o charakterystyce Iniesty albo D. Silvy
1
@kamyk_23 Bez podjazdu do Karkonoszy, nie mówiąc już nawet o górach świętokrzyskich
7
@barcelonaLM i to Barcelona wraz z City gra najbardziej ofensywny futbol
0
Dobrze że nocka w kołchozie to mnie omija ten spektakl xD
3
Mieszkańcy Wrocławia kreatywnie przedstawili swoją opinię o MPK
https://zapodaj.net/images/04d8b69b8affc.jpg
1
@BorzyKrzys
0
@Emhyr najlepszą jest Papua
12
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1623016875JqECWEnKIIWSr0CKq3DxnB,w400.jpg
zycie
0
@hayek jak się pracuje na budowie?
3
@Rust_Cohle Mou jaki szczaw smieszniutki xD
2
@MesQueUnClub_87 shutter widmo 2004
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Brak Iniesty i Modrica?
4
Wygląda na zadowolonego z prezentu
0
@ranger3120 pograł to by w metina wraz ze swoją blond ninją z Dzierżoniowa ehhh
3
@abram3k Który to już sezon Real gra z Mekambe? xD
0
@jankojanini Llorisa sobie zrób na bramke
1
Macie jakiś ciekawi film dostępny na netflixie? Naprawdę czasami się zastanawiam po co to gówno opłacać skoro ciężko znaleźć tam coś do obejrzenia na wieczór, chyba przyzwyczajenie wygrywa xD
0
@bartekvisca to było wiadome odkąd ogłosił że odchodzi
4
Właśnie skończyłem Wilka Stepowego Hermanna Hesse i mogę szczerze polecić jeśli ktoś szuka czegoś o egzystencji, poszukiwaniu swojej własnej tożsamości i konieczności połączenia wewnętrznych sprzeczności. Również fajnie pokazuje alienacje i samotność w społeczeństwie
4
@MichuZ44 idealny przykład na to że nasze społeczeństwo upada i cofa się w rozwoju
0
@Katalończyk 99 terrorysta z rosario mógłby załatwić posadę kszawiemu na ławce w miami
3
Najbardziej w obecnej Barcelonie przydałoby się zarzucić im wszystkim chomąto na plecy i wysłać do pracy w polu. O ile braki taktyczne dałoby się zrozumieć bo trener wciąż się uczy, o tyle słabe przygotowanie fizyczne, brak ambicji i charakteru są po prostu przerażające. Naprawdę chciałbym widzieć zapieprzających piłkarzy w koszulce Barcelony, tak jak robili to gracze Atletico, gdy osiągali najlepsze wyniki. Pytanie czy Xavi będzie jeszcze w stanie odwrócić sytuację która obecnie panuje w zespole
3
@Kai0 Aż mi smaka narobiłeś na tego kubusia xD
9
Jak ktoś miał w szkole codziennie nową butelkę z piciem, a nie herbatę wlaną do butelki po jupiku to był prawdziwym burżujem
0
@KamQiX Właśnie jesteśmy w momencie w którym dalsza praca Xaviego przestaje miec sens, a z drugiej strony kto mógłby za niego przyjść poza kolejnym dziabągiem do zwolnienia w lato. Ciężka sytuacja obecnie
0
E tam ten puchar to i tak jakaś nic nie znacząca, arabska farsa. Jakby był coś warty to byśmy wygrali
0
Ide se zjeść coś
0
Kiedyś człowiek by się złościł i w ogóle, a teraz to tak po prostu obserwuje się tę mizerię bez żadnych emocji i oczekiwań xD