0

Jakie winko biale polecacie? Może być musujące, byle nie słodkie. Trzeba się przygotować na dzisiejszy spektakl

1

Ciekawe kiedy w futbolu pojawi się jakiś nowy czarodziej o charakterystyce Iniesty albo D. Silvy

1

@kamyk_23 Bez podjazdu do Karkonoszy, nie mówiąc już nawet o górach świętokrzyskich

7

@barcelonaLM i to Barcelona wraz z City gra najbardziej ofensywny futbol

0

Dobrze że nocka w kołchozie to mnie omija ten spektakl xD

3

Mieszkańcy Wrocławia kreatywnie przedstawili swoją opinię o MPK

https://zapodaj.net/images/04d8b69b8affc.jpg

1

0

@Emhyr najlepszą jest Papua

0

@hayek jak się pracuje na budowie?

3

@Rust_Cohle Mou jaki szczaw smieszniutki xD

2

@MesQueUnClub_87 shutter widmo 2004

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Brak Iniesty i Modrica?

4


Wygląda na zadowolonego z prezentu

0

@ranger3120 pograł to by w metina wraz ze swoją blond ninją z Dzierżoniowa ehhh

3

@abram3k Który to już sezon Real gra z Mekambe? xD

0

@jankojanini Llorisa sobie zrób na bramke

1

Macie jakiś ciekawi film dostępny na netflixie? Naprawdę czasami się zastanawiam po co to gówno opłacać skoro ciężko znaleźć tam coś do obejrzenia na wieczór, chyba przyzwyczajenie wygrywa xD

0

@bartekvisca to było wiadome odkąd ogłosił że odchodzi

4

Właśnie skończyłem Wilka Stepowego Hermanna Hesse i mogę szczerze polecić jeśli ktoś szuka czegoś o egzystencji, poszukiwaniu swojej własnej tożsamości i konieczności połączenia wewnętrznych sprzeczności. Również fajnie pokazuje alienacje i samotność w społeczeństwie

4

@MichuZ44 idealny przykład na to że nasze społeczeństwo upada i cofa się w rozwoju

0

@Katalończyk 99 terrorysta z rosario mógłby załatwić posadę kszawiemu na ławce w miami

3

Najbardziej w obecnej Barcelonie przydałoby się zarzucić im wszystkim chomąto na plecy i wysłać do pracy w polu. O ile braki taktyczne dałoby się zrozumieć bo trener wciąż się uczy, o tyle słabe przygotowanie fizyczne, brak ambicji i charakteru są po prostu przerażające. Naprawdę chciałbym widzieć zapieprzających piłkarzy w koszulce Barcelony, tak jak robili to gracze Atletico, gdy osiągali najlepsze wyniki. Pytanie czy Xavi będzie jeszcze w stanie odwrócić sytuację która obecnie panuje w zespole

3

@Kai0 Aż mi smaka narobiłeś na tego kubusia xD

9

Jak ktoś miał w szkole codziennie nową butelkę z piciem, a nie herbatę wlaną do butelki po jupiku to był prawdziwym burżujem

0

@KamQiX Właśnie jesteśmy w momencie w którym dalsza praca Xaviego przestaje miec sens, a z drugiej strony kto mógłby za niego przyjść poza kolejnym dziabągiem do zwolnienia w lato. Ciężka sytuacja obecnie

0

E tam ten puchar to i tak jakaś nic nie znacząca, arabska farsa. Jakby był coś warty to byśmy wygrali

0

Ide se zjeść coś

0

Kiedyś człowiek by się złościł i w ogóle, a teraz to tak po prostu obserwuje się tę mizerię bez żadnych emocji i oczekiwań xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?