1

@FcPortoFan1999 A Villalibre zagrał na trąbce.
Wiadomo że jeszcze rewanże, ale derby Baskonii w finale PK na pewno miałyby piekielny klimat, powtórka z 2020

0

Najsłabszy w meczu z Realem Hermoso zmienia najsłabszego w 1 połowie Reinildo. Simeone potasował sobie na lewej stronie

4

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 pan profesor również może być odklejony, a całą swoją wiedzę może opierać na danych sprzed 30 lat gdy uzyskiwał ten tytuł

1

@HighestInTheRoom jest potencjał na 1:0 po główce xD

0

@Commando ale lepszego głosu to nie ma żadna

2

@MesQueUnClub96 zadzwonilem na policje, znajdą po ip i pomogą

1

@ranger3120 spróbuj napisać ręcznie na kartce a4 w kratkę

2

@escarabajo prime Fellainiego w Evertonie to było coś xD

0

@lajcior Camus - Oby, dżuma
Hesse - Wilk stepowy, Siddhartha
Kafka proces
multum rzeczy od Orwella
może jakis portret doriana graya o moralności
martwe dusze gogola
może mechaniczna pomarańcza

3

@Bykunn Dokładnie. Zamiast tych głupot o samorozwoju lepiej sięgnąć po klasyki literatury, które oferują głęboką refleksję nad ludzką egzystencją, do tego zawierają lekcje moralne i etyczne

0

Sadiq jaki to placek, ile on już zmarnował dziś

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fantastyczny Chłopiec to jest chyba dwumecz więc mallorca raczej będzie tutaj bronic aby nic nie stracić przed rewanzem

klimacik na stadionie chociaż jest pierwszorzędny

0

Wieje siurem narazie w tym półfinale

5

@Gracek10 ale ma pierdziawke, pytanie czy wycwiczone czy zrobione

2

@cules100pro przecież nie ma nic lepzzego niz się lekko dziabnąć, tak akurat na rozgonienie chmur

2

Ehhh tych ekspertów z TVP się ciężko słucha xD

0

@MESSIah16 Czyli jak to wygląda? Girona ma jakąś opcje wykupu? Wg transfermarktu savio jest wypożyczony z Troyes do którego ma wrócić wraz z koncem sezonu

1

@Lewanogolski Już wysyłam to do Deco na instagramie, niech się chłop nauczy trochę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

41

Jakby udało się sprzedać Raphinhe za 60mln to myślę że warto byłoby spojrzeć w stronę Dembele z PSG. Szybki, obunożny i z dobrym dryblingiem. Przy nim Yamal mógłby się wiele nauczyć

2

@Comentateiro 4. Fati

8

Ja wiem że można mieć pecha ale ziomek chyba wykorzystał jego limit na cały rok. W nocy zgubiony telefon, dokumenty i portfel (ktoś wystrzelal 450zl w żabce zanim zastrzegł). Dodatkowo teraz, zmarnowany, wyjeżdżając ode mnie spod bloku do rodzinnej miejscowości złapał kapcia i okazało się że wprowadzili płatna strefę parkowania i dostał mandat 2 paki XDDD
Teraz przez najbliższy miesiąc będę miał wykłady o tym jak bardzo alkohol jest zły XD

0

Samobój i to ręką XD

0

O co chodzi z tymi zielonymi opaskami na ramiemiach w LL dzis?

0

@Technik Widzisz jak to wygląda? Kounde głęboko jako prawy SO, cale skrzydło dla Yamala, a do Lewandowskiego podbija Pedri z Gundo. Nie ma żadnej dwójki napastników typu lewy yamal jak mówiłeś i chciałeś Roque. Roque by skrzydła nie rozszerzał i nie robił tam przewagi, jak Yamal

0

@Technik Zobaczysz że Yamal będzie miał skrzydło na siebie. Widzisz Kounde robiącego przewagę na skrzydle? XD Kounde będzie grał PSO, Yamal na PS, Christensen na DP a któryś z pomocników będzie bliżej lewusa

0

@Technik I kto na tym wahadle? Kounde? XD Yamal PS Cancelo LS a do lewego będzie zbiegał prędzej jakiś Pedri

1

Guimaraes ale asysta fałszem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?