BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 jak zdarzenie się rozpocznie to fortuna właśnie nie ma cashouta
0
@TR3YWAY Oriola to nie, ale Diona Lopyego z Almerii już tak xD
4
@Popitek12 najpierw na insta, na snapa przejdziesz przed snem
0
@jakub1906 ale widać że ma w sobie coś z indianina xD
0
Chelsea z dobrym w 2 połowę
0
@FCB_dimiC nie znasz życia więc
0
@tomek8756
1
Korona po zamieszaniu w polu karnym wciska na 1:0
4
@FutureFCBarcelona flapjack i jego pijany ziom knykieć to było coś
0
@Comentateiro @tbas wyglądacie na kogoś kto chciałby dostać oklep
0
@Transu96 w UT jeszcze pykasz? Sangare showdown będzie lepszy na DP od podstawowego Ramiresa/Toure?
https://www.futbin.com/24/player/21324/ibrahim-sangare
0
@Criss18Barca Busquets niewątpliwie byl/jest jednym z najbardziej inteligentych piłkarzy na boisku w historii, pytanie czy w ogóle będzie chciał się brać z trenerkę. Ja szczerze mówiąc tego nie widzę.
Może jakiś nieoczywisty Masche zostanie super duper trenerem? Choć chyba w młodzieżówkach nie idzie mu zbyt dobrze
5
@Comentateiro czyli nasz mefedronik nie jest taki zły
0
@Nazio_87 to się nazywa mieć farta
2
Dopiero co była rewolucja a tu już jest następna potrzebna. Naprawdę najlepiej byłoby ściągnąć Flicka na już, żeby mógł zacząć przygotowania do przyszłego sezonu jak najszybciej. Poznałby kadrę i miałby więcej możliwości na planowanie np. okienka transferowego
1
Jóźwiak zaraz ładuje zwycięską bramkę XD
2
Bramka piękna ale reakcja po bramce niepokojąca i wymowna
0
Meczycho hahahsh XDDDD
0
Xavi niedługo będzie pauzował za te żółte XD
12
Gundo trzyma tę drużynę przy życiu w tym sezonie bez kitu
1
Błazenady w obronie ciąg dalszy
0
My powinniśmy pozbyć się Xaviego już teraz. Ten zespół nie ma charakteru, zupełnie tak, jakby nikomu się nie chciało. Treneiro na wypowiedzeniu to po co się starać
0
Dobra to tak tylko żeby za nudno nie było po przerwie. Gol dla fabuły, dla kibiców
3
Boże święty jak to nie weszło
ale w końcu dynamiczna akcja
17
Tego nura mógł sobie darować XDDD
0
Dziwne te ustawienie, jakieś potężne odstępy między zawodnikami
0
@Matt_i1992 chyba pozycji
0
a Mahreza wam nie przypomina?
3
@mkord jest kozacki, bez lipy
2
@misterio chyba tak to należy nazwać, imo karniak obowiązkowo