0

@4drian0 jak zdarzenie się rozpocznie to fortuna właśnie nie ma cashouta

0

@TR3YWAY Oriola to nie, ale Diona Lopyego z Almerii już tak xD

4

@Popitek12 najpierw na insta, na snapa przejdziesz przed snem

0

@jakub1906 ale widać że ma w sobie coś z indianina xD

0

Chelsea z dobrym w 2 połowę

0

@FCB_dimiC nie znasz życia więc

0

1

Korona po zamieszaniu w polu karnym wciska na 1:0

4

@FutureFCBarcelona flapjack i jego pijany ziom knykieć to było coś

0

@Comentateiro @tbas wyglądacie na kogoś kto chciałby dostać oklep

0

@Transu96 w UT jeszcze pykasz? Sangare showdown będzie lepszy na DP od podstawowego Ramiresa/Toure?


https://www.futbin.com/24/player/21324/ibrahim-sangare

0

@Criss18Barca Busquets niewątpliwie byl/jest jednym z najbardziej inteligentych piłkarzy na boisku w historii, pytanie czy w ogóle będzie chciał się brać z trenerkę. Ja szczerze mówiąc tego nie widzę.
Może jakiś nieoczywisty Masche zostanie super duper trenerem? Choć chyba w młodzieżówkach nie idzie mu zbyt dobrze

5

@Comentateiro czyli nasz mefedronik nie jest taki zły

0

@Nazio_87 to się nazywa mieć farta

2

Dopiero co była rewolucja a tu już jest następna potrzebna. Naprawdę najlepiej byłoby ściągnąć Flicka na już, żeby mógł zacząć przygotowania do przyszłego sezonu jak najszybciej. Poznałby kadrę i miałby więcej możliwości na planowanie np. okienka transferowego

1

Jóźwiak zaraz ładuje zwycięską bramkę XD

2

Bramka piękna ale reakcja po bramce niepokojąca i wymowna

0

Meczycho hahahsh XDDDD

0

Xavi niedługo będzie pauzował za te żółte XD

12

Gundo trzyma tę drużynę przy życiu w tym sezonie bez kitu

1

Błazenady w obronie ciąg dalszy

0

My powinniśmy pozbyć się Xaviego już teraz. Ten zespół nie ma charakteru, zupełnie tak, jakby nikomu się nie chciało. Treneiro na wypowiedzeniu to po co się starać

0

Dobra to tak tylko żeby za nudno nie było po przerwie. Gol dla fabuły, dla kibiców

3

Boże święty jak to nie weszło

ale w końcu dynamiczna akcja

17

Tego nura mógł sobie darować XDDD

0

Dziwne te ustawienie, jakieś potężne odstępy między zawodnikami

0

@Matt_i1992 chyba pozycji

0

a Mahreza wam nie przypomina?

3

@mkord jest kozacki, bez lipy

2

@misterio chyba tak to należy nazwać, imo karniak obowiązkowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?