0

Farfocel ale ładuje, typowy Lewandowski

0

Pooglądałby dalej Dembele mediapunte ale chyba trzeba przełączyć na Bayern bo RSSS już nic nie zdziała, a tam chociaż ciśnienie pewnie jest na ostro

4

A właśnie sarenka miała mi wysłać nudla na msg

1

@insp1re nie szkaluj

1

@derlysy1979 bez kefirku to nie ma sensu łysy

9

https://zapodaj.net/images/2d82a0ae39551.jpg

ojj pani kasiu z angielskiego

1

@partymaker ja tam widzę jeszcze szanse na dwa puchary

0

@MESSIah16 będą mogły usuwać małe mokebiątka bez problemu

0

Komentarz usunięty

3

@Arden tibijskie zakole musi siedzieć, prawdziwy Polak. Od małego na całego

1

I jutro znowu pobudka i piekło i trzeba robić na tego szefa, złodzieja

1

@barcelonaLM Pytanie jakby sobie właśnie poradził z klubem gdzie presja jest niewyobrażalnie wysoka, a ego zawodników wybija poza skalę. Wydaje się że pracować a małym klubie z potencjałem jest jednak dużo łatwiej. Dlatego kandydatury Motty i de Zerbiego mają w sobie tę niepewność

1

@arraco a potem wychodzi i wali bramkę i 2 asysty xD

3

Ernesto fachura. Faworyt w finale PK, 5 miejsce w lidze na tym etapie niezagrożone grając samymi Baskami. Ciekawe jakby to wyglądało mając taką kadrę jak teraz u nas, bez przesadnej presji

1

Zapieprzanie fizyczne od nowego sezonu to powinien być priorytet. Presezon przepracować na maksa i jakoś to będzie. Co do Pedriego to niestety wielki smutek ale no cóż tak to bywa. Alcantara talencik chyba jeszcze większy byl i też niestety co chwila szpital

0

Rozpykali to elegancko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O jezusku ale to huknął

0

@FcPortoFan1999 kogo właściwie wspierasz w tej ekstraklasie?

2

Hochland boże z 2 metrów nad bramką

3

Kolejny raz potwierdzają się słowa słynnego eksperta o tym że Erling Haaland wykorzystuje maszynę Pepa do strzelania bramek łachom typu Luton, a jak przychodzi ktoś mocniejszy to są problemy

0

Lubin z fartem, osobiście bym chyba tam faulu nie gwizdnął

6

@Ls0811 No właśnie mógł to skończyć po wybiciu piłki po rożnym a nie w momencie jak już zdecydował się pozwolić na dośrodkowanie xD

23

Nie udało mi sie życie, zmarnowałem... uciekłem od pierwszej jedynej miłości, potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota którą kocham - mój syn - wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wyrastałem w piekle małżeństwa moich rodziców a myśl, ze mój Sylwuniu będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja łamie mi serce. Praca, która była moim powołaniem okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność którą sam sobie zgotowałem. Nikt i nic mnie już nie czeka. Nie widzę przed sobą przyszłości. Jestem w proszku, w rozsypce - wypatroszony, rozmontowany, wypalony i śmiertelnie zmęczony chociaż niczego w życiu nie dokonałem. Muszę przystanąć w biegu chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć. Za wszelką cenę odpocząć...

1

@Luciano99 z trybun podobno ktoś z francuskim akcentem ciągle krzyczał coś o jakimś zabijaniu na ulicy

0

@karci0 7 doliczone, akcja szła w doliczonej 9. Chyba był jeszcze var dla Valencii w tym czasie doliczonym

1

Wyobraźcie sobie co by się działo jakby nam tak gwizdnął ;DD

3

To już przestaje być śmieszne w tej lidze. Naprawdę nieistotne czy to błąd na korzyść Realu, na korzyść Barcelony czy na korzyść Las Palmas. Jeden wielki wstyd i katastrofa. Nieporadność sędziów przekracza wszelkie granice w tej lidze

0

@MessiSuarezNeymar na pewno Bellingham czerwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?