BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Farfocel ale ładuje, typowy Lewandowski
2
@prokar1 https://x.com/MunichFanpage/status/1765113622307442873
0
Pooglądałby dalej Dembele mediapunte ale chyba trzeba przełączyć na Bayern bo RSSS już nic nie zdziała, a tam chociaż ciśnienie pewnie jest na ostro
4
A właśnie sarenka miała mi wysłać nudla na msg
1
@insp1re nie szkaluj
1
@derlysy1979 bez kefirku to nie ma sensu łysy
9
https://zapodaj.net/images/2d82a0ae39551.jpg
ojj pani kasiu z angielskiego
1
@partymaker ja tam widzę jeszcze szanse na dwa puchary
0
@MESSIah16 będą mogły usuwać małe mokebiątka bez problemu
0
Komentarz usunięty
3
@Arden tibijskie zakole musi siedzieć, prawdziwy Polak. Od małego na całego
1
I jutro znowu pobudka i piekło i trzeba robić na tego szefa, złodzieja
1
@barcelonaLM Pytanie jakby sobie właśnie poradził z klubem gdzie presja jest niewyobrażalnie wysoka, a ego zawodników wybija poza skalę. Wydaje się że pracować a małym klubie z potencjałem jest jednak dużo łatwiej. Dlatego kandydatury Motty i de Zerbiego mają w sobie tę niepewność
1
@arraco a potem wychodzi i wali bramkę i 2 asysty xD
3
Ernesto fachura. Faworyt w finale PK, 5 miejsce w lidze na tym etapie niezagrożone grając samymi Baskami. Ciekawe jakby to wyglądało mając taką kadrę jak teraz u nas, bez przesadnej presji
1
Zapieprzanie fizyczne od nowego sezonu to powinien być priorytet. Presezon przepracować na maksa i jakoś to będzie. Co do Pedriego to niestety wielki smutek ale no cóż tak to bywa. Alcantara talencik chyba jeszcze większy byl i też niestety co chwila szpital
0
Rozpykali to elegancko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O jezusku ale to huknął
0
@FcPortoFan1999 kogo właściwie wspierasz w tej ekstraklasie?
2
Hochland boże z 2 metrów nad bramką
3
Kolejny raz potwierdzają się słowa słynnego eksperta o tym że Erling Haaland wykorzystuje maszynę Pepa do strzelania bramek łachom typu Luton, a jak przychodzi ktoś mocniejszy to są problemy
0
Lubin z fartem, osobiście bym chyba tam faulu nie gwizdnął
6
@Ls0811 No właśnie mógł to skończyć po wybiciu piłki po rożnym a nie w momencie jak już zdecydował się pozwolić na dośrodkowanie xD
23
Nie udało mi sie życie, zmarnowałem... uciekłem od pierwszej jedynej miłości, potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota którą kocham - mój syn - wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wyrastałem w piekle małżeństwa moich rodziców a myśl, ze mój Sylwuniu będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja łamie mi serce. Praca, która była moim powołaniem okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność którą sam sobie zgotowałem. Nikt i nic mnie już nie czeka. Nie widzę przed sobą przyszłości. Jestem w proszku, w rozsypce - wypatroszony, rozmontowany, wypalony i śmiertelnie zmęczony chociaż niczego w życiu nie dokonałem. Muszę przystanąć w biegu chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć. Za wszelką cenę odpocząć...
1
@Luciano99 z trybun podobno ktoś z francuskim akcentem ciągle krzyczał coś o jakimś zabijaniu na ulicy
0
@karci0 7 doliczone, akcja szła w doliczonej 9. Chyba był jeszcze var dla Valencii w tym czasie doliczonym
1
Wyobraźcie sobie co by się działo jakby nam tak gwizdnął ;DD
3
To już przestaje być śmieszne w tej lidze. Naprawdę nieistotne czy to błąd na korzyść Realu, na korzyść Barcelony czy na korzyść Las Palmas. Jeden wielki wstyd i katastrofa. Nieporadność sędziów przekracza wszelkie granice w tej lidze
0
@MessiSuarezNeymar na pewno Bellingham czerwo