La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

1

Tymczasem Bologna Thiago Motty pokonała dzisiaj Atalante 2:1 i umocniła się na 4 miejscu Serie A.
Oglądałem ostatnio ich mecze i mówiąc delikatnie to niebo a ziemia w porównaniu do Xavinety.

4

@ToWinaSedziego Obawiam się, że to byłby za duży przeskok dla Motty by iść od lata do Barcelony. Ale ciekawa opcja na przyszłość

2

@ToWinaSedziego Warto dodać, że Kacper Urbański grał od 56 min. Kolejny mecz, gdzie Motta daje mu szansę.

0

@ToWinaSedziego wydaje mi się że za wcześnie, tutaj teraz potrzeba kogoś kto trenował duży klub z oczekiwaniami na tytuły. Zobacz że gdyby bologna miała spokojne miejsce w środku tabeli to dla nich też byłoby spoko. Robi tam robotę ponad stan ale też nikt nie dał wymagań że muszą być w top4. W Barcelonie walka o top4 to słaby sezon

1

@barcelonaLM nie twierdzę, że byłby dobrą opcją dla Barcy w tym momencie. Natomiast mając tak surowych technicznie zawodników, są w stanie grać atrakcyjną, ofensywną piłkę. My mamy naprawdę silną kadrę w porównaniu do poprzednich lat, a gramy piach.

1

@barcelonaLM Pytanie jakby sobie właśnie poradził z klubem gdzie presja jest niewyobrażalnie wysoka, a ego zawodników wybija poza skalę. Wydaje się że pracować a małym klubie z potencjałem jest jednak dużo łatwiej. Dlatego kandydatury Motty i de Zerbiego mają w sobie tę niepewność

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?