BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 @Culer9002 XDDD ale beka
0
Coś podobnego do Ptaków Hitchcocka?
0
@Popitek12 paluch ulubiony raper samotnych dziewczyn
1
kto pije i pali ten nie ma robali
0
@Shaman10 od wody mogą się żaby w brzuchu zalęgnąć
1
Bardziej stabilna niż z Oriolem? To raczej nie miał trudnego zadania. Problem z Christensenem na DP jest taki że gościu jest surowy technicznie i ma problemy z np. przyjęciem piłki gdy przeciwnik wywiera presję. Jako SO wyprowadzenie piłki miał kapitalne, na spd gdzieś to zanikło i tego nie obserwujemy, bo po piłkę zazwyczaj cofa się de Jong
To, że cieszymy się z takich występów na spd zawodnika grającego tam tymczasowo i z konieczności pokazuje dobitnie, jak wiele dawał nam Busquets i jaki luksus mieliśmy przez lata oglądając go na defensywnym
17
@Luciano99 O tej godzinie szanujący się facet jest już dawno po dwóch setkach kolorowej. W końcu to już dwie godziny od otwarcia żabki
1
@Rl9k1nG nie wpisywać bo tak naprawdę to wyskakuje baba z siurem
8
@Popitek12 Czysto piłkarsko to Ramos wyżej
2
@TR3YWAY Paradoksalnie patrząc na grę tych dwóch to Yamal wygląda na gościa bardziej odpowiedzialnego i podejmującego lepsze decyzje. Raphinha jednak robi liczby i też mysle że właśnie taki skład ujrzymy. A szkoda bo to granie Pedrim jako fałszywym skrzydłowym to tak niezbyt wychodzi
2
W końcu fajny obiektywny komentarz w eleven
1
@MesQueUnClub96 a czy suarezowi przestała korba odbijać? a czy diego costa się uspokoił po transferze do Chelsea?
0
@Panpiwkarz wrócimy do tradycji. będzie Włochem
2
@ToWinaSedziego Mudryk chociaż szybko biega
0
Havertz w swoim stylu
0
Ile zostało walk do Adamka?
3
@Firestone https://zapodaj.net/images/15b4ed478edf2.jpg
jest potencjał
0
@Recha_0684 Fakt, podanie było niedokładne, ale sam Felix mógł z tego wyciągnąć więcej imo
0
@barcowy1899 Bez szaleństw, momentami irytujący przez swój nieudolny drybling. Bramka do pustej, zepsuł jedną bardzo dobrą sytuację po podaniu Raphinhi
0
Ale Guardiola składzik dziś wykombinował. Nunes na LS sobie biega. Oby im to wyszło bo kupony pójdą do kosza
0
@FCBMati10 czyli idealnie by tu pasował xD
8
Frenkie dzisiaj jak kurier DHL, nie jakiś tam listonosz
3
Raphinha to fenomen. Bramka, asysta, a i tak oglądając mecz kręcisz głową jak gra
3
Christensen pokazał jak się to robi
0
Zaczyna się xDD
2
I teraz tylko brakuje żeby wyjść z szatni i stracić bramkę po strzale życia Pogby
2
Nie no dobra to było przegięcie xD 4 bliźniacza sytuacja
6
Raphinha wrzuta prawą i to celnie, niesamowite
Falix to spartolil
0
Brazol co czaruje
0
@agaFCB wstyd i nic więcej