0

@ranger3120 @Culer9002 XDDD ale beka

0

Coś podobnego do Ptaków Hitchcocka?

0

@Popitek12 paluch ulubiony raper samotnych dziewczyn

1

kto pije i pali ten nie ma robali

0

@Shaman10 od wody mogą się żaby w brzuchu zalęgnąć

1

Bardziej stabilna niż z Oriolem? To raczej nie miał trudnego zadania. Problem z Christensenem na DP jest taki że gościu jest surowy technicznie i ma problemy z np. przyjęciem piłki gdy przeciwnik wywiera presję. Jako SO wyprowadzenie piłki miał kapitalne, na spd gdzieś to zanikło i tego nie obserwujemy, bo po piłkę zazwyczaj cofa się de Jong
To, że cieszymy się z takich występów na spd zawodnika grającego tam tymczasowo i z konieczności pokazuje dobitnie, jak wiele dawał nam Busquets i jaki luksus mieliśmy przez lata oglądając go na defensywnym

17

@Luciano99 O tej godzinie szanujący się facet jest już dawno po dwóch setkach kolorowej. W końcu to już dwie godziny od otwarcia żabki

1

@Rl9k1nG nie wpisywać bo tak naprawdę to wyskakuje baba z siurem

8

@Popitek12 Czysto piłkarsko to Ramos wyżej

2

@TR3YWAY Paradoksalnie patrząc na grę tych dwóch to Yamal wygląda na gościa bardziej odpowiedzialnego i podejmującego lepsze decyzje. Raphinha jednak robi liczby i też mysle że właśnie taki skład ujrzymy. A szkoda bo to granie Pedrim jako fałszywym skrzydłowym to tak niezbyt wychodzi

2

W końcu fajny obiektywny komentarz w eleven

1

@MesQueUnClub96 a czy suarezowi przestała korba odbijać? a czy diego costa się uspokoił po transferze do Chelsea?

0

@Panpiwkarz wrócimy do tradycji. będzie Włochem

2

@ToWinaSedziego Mudryk chociaż szybko biega

0

Havertz w swoim stylu

0

Ile zostało walk do Adamka?

3

0

@Recha_0684 Fakt, podanie było niedokładne, ale sam Felix mógł z tego wyciągnąć więcej imo

0

@barcowy1899 Bez szaleństw, momentami irytujący przez swój nieudolny drybling. Bramka do pustej, zepsuł jedną bardzo dobrą sytuację po podaniu Raphinhi

0

Ale Guardiola składzik dziś wykombinował. Nunes na LS sobie biega. Oby im to wyszło bo kupony pójdą do kosza

0

@FCBMati10 czyli idealnie by tu pasował xD

8

Frenkie dzisiaj jak kurier DHL, nie jakiś tam listonosz

3

Raphinha to fenomen. Bramka, asysta, a i tak oglądając mecz kręcisz głową jak gra

3

Christensen pokazał jak się to robi

0

Zaczyna się xDD

2

I teraz tylko brakuje żeby wyjść z szatni i stracić bramkę po strzale życia Pogby

2

Nie no dobra to było przegięcie xD 4 bliźniacza sytuacja

6

Raphinha wrzuta prawą i to celnie, niesamowite
Falix to spartolil

0

Brazol co czaruje

0

@agaFCB wstyd i nic więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?