2

2

Gościu piętro wyżej chyba otworzył szkołę napierdzielania wiertarą w ścianę w swoim mieszkaniu. No katastrofa. Dzień w dzień od kilku miesięcy ciśnie po całości. Już można fioła dostać

1

@KrychaFCB Nie mogą sobie dać rady z zadupiami wspieranymi przez pół Europy i USA

0

Angielka pierwsza klasa ale postawa obrońcy porażka xD

0

Tobiasz znowu topka xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaelBarca2007 Brakuje mu przede wszystkim przyjęcia piłki i kreacji. Jako SO kapitalne wyprowadza piłkę, a na DP tego nie robi, bo przy wyprowadzeniu piłki de Jong schodzi między obrońców a Christensen ucieka wtedy nieci wyżej. Plusem na pewno ustawienie i bycie takim buforem, ale dla mnie to zdecydowanie za mało i raczej bym porzucił ten pomysł

0

@Seledynowy i ewidentnie brak tej techniki w przyjęciu

9

Pedri w końcu piękne podanko

1

Za dobrze było, chopoki z obrony trochę emocji zaczynają wprowadzać

3

Cancelo ale poszedł

0

Oby Pedri miał dziś swój dzień

0

Barca to wygrywa a Arsenal remisik możecie zaryzykować i postawić 2zl

1

@Arden chory fizycznie i dostajesz przez to choroby psychicznej

0

@Faro taktyczny

5

@KrychaFCB Żymianie maczali w tym palce...

27

@betonito przerażająca ignorancja

3

@Kgorecki2500 Kwestia czasu aż to wszystko w końcu pęknie, za dużo napięć na każdej płaszczyźnie, a USA za Bidena po prostu się nie sprawdza jako światowy policjant

0

Komentarz usunięty

6

https://zapodaj.net/images/1013f636b32c9.jpg

Ciekawe co chłop wpisał ze AI stworzyło ten obraz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jezu jak to żałośnie wygląda. Brak komunikacji, w ogóle jakichkolwiek chęci. Kounde rzuca piłkę w ciul i z pretensjami, Pedri z de Jongiem niczym dwa eunuchy na joggingu. Nie wiem co i kiedy się popsuło bo w tamtym sezonie był pełny ogień i charakter w tym zespole. Naprawdę Xavi powinien zakończyć swoją przygodę jak najszybciej. Jest legendą ale z każdym meczem to wygląda gorzej pod wieloma względami

0

@pt9 @dariog Przyczepianie się do piłkarza o prywatę to już wyższy poziom odklejenia xD

2

@pt9 A Kounde chodzi spięty? Właśnie to dopiero jest luzik że ma wbite w głupie komentarze i sobie lata w czym mu się podoba. Dla mnie bez lipy sztos za każdym razem. Drip drip bratku

0

Bramka na konto defensywnego pomocnika i Kounde

0

Ocena Roque od 1-10 w 1 połowie? I jaka pozycja? Gra na LS czy jakiś fałszywy skrzydłowy wspierający lewego i otwierający skrzydło dla obroncy? 1 połowy obejrzeć nie moglem

2

Nu bladź ja nie podumał..

0

@Commando pdw dla wariata

0

@bartekvisca teraz jak rupert wpadnie to od razu po łokciec

0

@MESSIah16 Ale nacjonalizm to nic złego, piękna postawa osób kochających ojczyznę i ceniących jej dobro. Przez te przekazy mediów mam wrażenie że nacjonalizm został zrównany z szowinizmem
Dlaczego trzeba wszędzie podkreślać i wytykać palcami że 'o to ten zły nacjonalista'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?