BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz tymczasem sąsiedzi robiący remont:
https://m.natemat.pl/97b085d72f7434a086766a679c80de42,800,450,0,0.jpg
2
Gościu piętro wyżej chyba otworzył szkołę napierdzielania wiertarą w ścianę w swoim mieszkaniu. No katastrofa. Dzień w dzień od kilku miesięcy ciśnie po całości. Już można fioła dostać
1
@KrychaFCB Nie mogą sobie dać rady z zadupiami wspieranymi przez pół Europy i USA
0
Angielka pierwsza klasa ale postawa obrońcy porażka xD
0
Tobiasz znowu topka xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 Brakuje mu przede wszystkim przyjęcia piłki i kreacji. Jako SO kapitalne wyprowadza piłkę, a na DP tego nie robi, bo przy wyprowadzeniu piłki de Jong schodzi między obrońców a Christensen ucieka wtedy nieci wyżej. Plusem na pewno ustawienie i bycie takim buforem, ale dla mnie to zdecydowanie za mało i raczej bym porzucił ten pomysł
0
@Seledynowy i ewidentnie brak tej techniki w przyjęciu
9
Pedri w końcu piękne podanko
1
Za dobrze było, chopoki z obrony trochę emocji zaczynają wprowadzać
3
Cancelo ale poszedł
0
Oby Pedri miał dziś swój dzień
0
Barca to wygrywa a Arsenal remisik możecie zaryzykować i postawić 2zl
1
@Arden chory fizycznie i dostajesz przez to choroby psychicznej
0
@Faro taktyczny
5
@KrychaFCB Żymianie maczali w tym palce...
27
@betonito przerażająca ignorancja
3
@Kgorecki2500 Kwestia czasu aż to wszystko w końcu pęknie, za dużo napięć na każdej płaszczyźnie, a USA za Bidena po prostu się nie sprawdza jako światowy policjant
0
Komentarz usunięty
6
https://zapodaj.net/images/1013f636b32c9.jpg
Ciekawe co chłop wpisał ze AI stworzyło ten obraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jezu jak to żałośnie wygląda. Brak komunikacji, w ogóle jakichkolwiek chęci. Kounde rzuca piłkę w ciul i z pretensjami, Pedri z de Jongiem niczym dwa eunuchy na joggingu. Nie wiem co i kiedy się popsuło bo w tamtym sezonie był pełny ogień i charakter w tym zespole. Naprawdę Xavi powinien zakończyć swoją przygodę jak najszybciej. Jest legendą ale z każdym meczem to wygląda gorzej pod wieloma względami
0
@pt9 @dariog Przyczepianie się do piłkarza o prywatę to już wyższy poziom odklejenia xD
2
@pt9 A Kounde chodzi spięty? Właśnie to dopiero jest luzik że ma wbite w głupie komentarze i sobie lata w czym mu się podoba. Dla mnie bez lipy sztos za każdym razem. Drip drip bratku
0
Bramka na konto defensywnego pomocnika i Kounde
0
Ocena Roque od 1-10 w 1 połowie? I jaka pozycja? Gra na LS czy jakiś fałszywy skrzydłowy wspierający lewego i otwierający skrzydło dla obroncy? 1 połowy obejrzeć nie moglem
2
Nu bladź ja nie podumał..
0
@Commando pdw dla wariata
0
@bartekvisca teraz jak rupert wpadnie to od razu po łokciec
0
@MESSIah16 Ale nacjonalizm to nic złego, piękna postawa osób kochających ojczyznę i ceniących jej dobro. Przez te przekazy mediów mam wrażenie że nacjonalizm został zrównany z szowinizmem
Dlaczego trzeba wszędzie podkreślać i wytykać palcami że 'o to ten zły nacjonalista'