BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neeed myślę że Zubimendiego cenił bardziej
0
Romeu jest perfekcyjny XDDD
0
Czy oni są akustyczni?
0
Ale by tak pooglądał ślamazare Busiego na defensywnym
3
@barcanawieki Tu jest Polska, tu się pije wódkie a nie jakieś słodkawe wino dla dzieciaków
0
@P33ck jakbyś grał w tak silnej lidze też byś odpuszczał puchary
1
ale by się napił takiej polo cockty
1
@Bulbulator najlepszy świąteczny prezent
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MOLESTA najważniejszy komentarz na zakończenie dzisiejszego dnia
5
@Matt_i1992 Ochłon i tak wygra Real a my dostaniemy w czape od PSV
0
@marcin62 @takisobiektos aha to jednak fajnie i zabawnie
1
@marcin62 jakby ona zrobiła coś smiesznego zamiast żebrac to może też by ktoś wpłacił
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMzQ2NzExMTUwMjpUCCBruVQF8YFVIVA%3D
Może UTD się teraz załamie i Bayern uratuje 2.5 ale szanse minimum xD
0
@BorzyKrzys STANDupy? Piecze po wczorajszym kebsie
6
@esem91 Mi kiedyś nauczycielka jak pytałem o poprawność tego powiedziała tak
Mówisz że jesteś w dupie czy w dupiu? Zapamiętałem na zawsze
5
Ale memy są jednak czymś pięknym w dzisiejszych czasach. Pięknie i celnie, w sposób prześmiewczy, skomentują każdą możliwą sytuację która się wydarzy na świecie. Najwieksze osiągnięcie ludzkości to MEM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Z jakiego powodu? Odpuściłem patostrim ze względu na LM
1
@Barca1992 Zydzi rządzą Polską. Judeopolonia.
a i terytorium Polski jest przygotowywane pod przesiedlenie Żydów z izraela
7
To ma potencjał memowy
https://zapodaj.net/images/43ca0270f114c.jpg
https://zapodaj.net/images/cb0e4f7cb7f8d.jpg
22
https://zapodaj.net/images/8df57b061f518.jpg
XDDD piekne
0
@PatrykBarca Z przedstawicielem narodu żydowskiego XDDD
1
Najlepszy patostrim
0
Co tam zaczął gadać Braun że go wyrzucili z obrad? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Zaraz Hołownia będzie donejty czytał XDDD
0
@FcPortoFan1999 w dodatku umarł i nie żyje
1
@Kamilos84 zesraja się metr przed kiblem