BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Inko Mam głęboko w dupie każdego z nich, po prostu zabawne jest jakim guru stał się hejter Stanowski. Wojenki, aferki i zasięgi. To jest dziennikarz? Chce kogoś niszczyć a jednocześnie to on ich promuje. Nie ma pomysłu na siebie to jedzie z innymi. Zresztą z czego on został znany? On był jakimś znanym dziennikarzem jak smok boras czy inni czy po prostu wyskoczył na szerokie wody po aferkach YouTube? Kojarzysz jednak ludzi z różnych programów sportowych, z wystąpień w tv, z komentowania meczów czy walk bokserskich. A Stanowskiego naprawdę nie kojarzę z takich działań, może gdzieś kiedyś jakieś niszowe pismo prowadził którego nigdy nie udalo mi się przeczytać. Dopiero afera z Najmanem sprawiła że stał się znany szeroko, tak fest. Zwykły patol celebryta
i elo bo to obrzydliwe
0
@Emhyr No właśnie taki krzyczący pato youtuberek xD
1
@ProMILs odczep sie bo moj syn to czyta
@tristan87 borek mnie nawet nie interesuje, tak ogólnie mówię. Na czym chłop robi karierę? Na hejtowaniu kogoś. To jego emploi
1
Patrząc na to co odstawia Stanowski to prawdziwi dziennikarze mogą czuć wstyd. Wojenki dla zasięgów, wszystko załatwiane publicznie, tak aby armia jego wiernych orków mogła od razu go poprzeć. Naprawdę obrzydliwy i żałosny chłop z charakterem hejtera i już Najman w tym konflikcie miał rację, hipokryta Hajto nawet się wypowiedział trafnie w kierunku Stanowskiego. Aferzysta i nic więcej
0
@Bobo25 O ukraińskiej nie zapomnij
0
@HighestInTheRoom Zamów przez glovo, dają 15zl rabatu XD
10
@macio_944 weź sobie zjedz normalnego drwala. Smaczny tani i jak jesz to ci nie wylatuje wszystko poza bulke
0
Ale się Saka pobawił i dorzuca bramkę do asysty
0
Ależ piłeczka do Saki ze środka
0
Przerwane z powodu kontuzji widza jak informuje flashcore
0
Latające race między sektorami w Sociedad xD
A Oyarzabal się wysypał i to niestety bez kontaktu z rywalem to może być poważnie
8
Do lata jeszcze 3x zdążą dojść przy ploteczkach zwiazanych z Mekambe, spokojnie
3
Benfica wciska brame
1
Sociedad co się bawi
3
@Roobo Obroną właśnie wygraliśmy mistrzostwo, a jak wiadomo od obrony zaczyna się budowanie drużyny. My naprawdę nie jesteśmy już kimś kto tu dyktuje warunki i rozdaje karty, bo jesteśmy zwykle bidoki i wiele klubów z topu jest w stanie zaoferować piłkarzom więcej niż nasz klub. Trzeba walczyć i wyszarpywac punkty w każdy możliwy sposób, rozwijać tę młodzież i iść po swoje.
Dodatkowo ten sezon jest sezonem w którym Busquets osierocił pomoc Barcelony. Niby ślamazara, niby drewno i staruch, ale jednak odczuwa się brak tego błysku częściej niż mogłoby się to wydawać jeszcze w tamtym sezonie
21
Oczywiście że Xavi powinien spokojnie pracować do końca sezonu i potem przyjdzie czas rozliczeń. Potrzebujemy stabilizacji, a nie trenera z dupy żeby za pół roku go zwolnić i zastąpić kolejnym plackiem. Naprawdę Xavi przychodząc w takiej gównianej sytuacji i wygrywając ligę w tamtym sezonie udowodnił że się da. Jeszcze półtora miesiąca temu było spuszczanie się po dwóch manitach z rzędu. Każdy zespół miewa kryzysy, zwłaszcza jeśli wypadają ci zadownicy którzy są kręgosłupem drużyny. Dodatkowo najlepsi nasi zawodnicy przyszłość mają dopiero przed sobą. 4 punkty straty do lidera w lidze, 1 miejsce w grupie LM po 1/3 sezonu. To katastrofa? Wszystko w grze i wszystko w naszych rękach.
Wraca Pedri, wróci de Jong (najważniejszy zawodnik zespołu), może Roque w styczniu i będą możliwości. Dramatyzowanie i zwalnianie trenera w naszej sytuacji naprawdę jest przesadą, bo trzeba pamiętać że jesteśmy ciągle w budowie, w katastrofalnej sytuacji finansowej. Nasze transfery to goście za darmoche i Romeu (fantastyczny zamiennik Zubimendiego którego chciał Xavi)
0
Robercik naprawdę taka cienizna? robota nie pozwoliła obejrzeć a w ocenach użytkowników znów wygląda najgorzej
8
Mike Tyson odwiedził Piątnicę w celu zakupu 100 gołębi
https://zapodaj.net/images/54329cfe8d0da.jpg
https://www.instagram.com/p/CzWN5vYMjzd/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
@LM10GOAT Żadna akcja i tak nie pobije tej z Sevilli, gdy Jordan dostał kartkę z wytycznymi od Sampaoliego i biegał z nią przez następne 5 minut po boisku próbując jakoś to ogarnąć xD
0
@Seba_89_ do szybkiego biegania
17
@KrwawiaceoczyVEB A tu jebs 4:3
1
Aha i Gundogan był dziś katastrofalny. Być może ze względu na to że był dość cofnięty jak na siebie, ale tą asystą odkupił wszystkie winy i myślę że ma farta
1
Ważne 3 punkty z mega trudnego terenu. Naprawdę Sociedad zagrał kapitalny mecz i myślę że każdy miałby tam dzisiaj problemy. Zostało nam się cieszyć ze szczęścia jakie mieliśmy
1
Ten mecz podsumowuje tylko zdanie
ale fart xD
0
I ten rzut z autu. Podsumowali chłopcy
0
@ObiwanKenobi Mówił, nie płacz
3
Karny jak nic powinien byc. Kop w lyde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gundogan naprawdę dziś wygląda jak Romeu