BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Poczekajmy z ocenami bo zaraz może się polamac
2
@barcanawieki Kup mu brutala. Niech w końcu pachnie jak prawdziwy mężczyzna
0
Piękna zima w Sudetach, jednak jak nawali tego śniegu za kostkę to jest przyjemnie i klimatycznie
0
Griezmann bania i prowadzenie
0
Greenwood ale rakieta zza pola karnego
0
@tbas Mało kto by to wybronił będąc w takiej pozycji
0
Sterling z wolnego bezpośrednio
0
Xavi pewnie się spuszcza i pompuje energię w szatni a Robercik dalej na telefonie siedzi i ogląda relację anki z kamieniołomu
0
Ale to siadło ulala
1
@qbuteq proszę się odczepic
0
@Seledynowy łysy z brejzers>>>>
0
Fajnie chodzi piłeczka, jest pressing i wiatr na skrzydłach
1
W ogole Rayo planuje jakoś przebudować stadion żeby mieć drugą trybunę za bramką?
0
@parpe Myślę że Stones albo Akanji mógłby u nas wyglądać podobnie jak Oriol
0
@Rust_Cohle a tu gen frajerstwa czelsiokow się włączy i będziemy miec 4:0 po 1 połowie dla Newcastle pomimo tylu kontuzji
0
@RomanHoffer Dla łysych zostały tylko milfy
0
@Rl9k1nG O widzisz, może warto wziąć przykład bo u mnie 2 po pracy to też niestety codzienność xD
1
@Czajka90 A co w tym złego? Akurat pod obiadek
0
kolo terrorita na narodowym
0
Czy Lewandowski śpiewał hymn??????
0
polska gurom!!!!
0
@ArterkHD 2/3 butelki piwa w pelni zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu
0
@maatiixx taktyk
1
@MOLESTA akurat jeden wróci to drugi się połamie
0
Na szczęście mamy Robsona który ogarnie 9tke i miediapuntą w miedzyczasie tez może być więc git
0
Jakieś fatum i katastrofa. Pedri zajechany od dawna i teraz z dupy strzał w tej zjechanej przerwie reprezentacyjnej, nikimu nie potrzebnej, taka kontuzja Gaviego. Oby to chłop wyleczył i dalej był sobą, chociaż więzadełka to jak każdy wie często jest koniec lub zahamowanie kariery
2
@Popitek12 @Don-Corleone
0
@MarcelNJ11 podałbyś nie gadaj
3
@RomanHoffer Maja, ten głos robi robotę
1
@Barcasub Typowy Argentyńczyk xD