0

@Emhyr Poczekajmy z ocenami bo zaraz może się polamac

2

@barcanawieki Kup mu brutala. Niech w końcu pachnie jak prawdziwy mężczyzna

0

Piękna zima w Sudetach, jednak jak nawali tego śniegu za kostkę to jest przyjemnie i klimatycznie

0

Griezmann bania i prowadzenie

0

Greenwood ale rakieta zza pola karnego

0

@tbas Mało kto by to wybronił będąc w takiej pozycji

0

Sterling z wolnego bezpośrednio

0

Xavi pewnie się spuszcza i pompuje energię w szatni a Robercik dalej na telefonie siedzi i ogląda relację anki z kamieniołomu

0

Ale to siadło ulala

1

@qbuteq proszę się odczepic

0

@Seledynowy łysy z brejzers>>>>

0

Fajnie chodzi piłeczka, jest pressing i wiatr na skrzydłach

1

W ogole Rayo planuje jakoś przebudować stadion żeby mieć drugą trybunę za bramką?

0

@parpe Myślę że Stones albo Akanji mógłby u nas wyglądać podobnie jak Oriol

0

@Rust_Cohle a tu gen frajerstwa czelsiokow się włączy i będziemy miec 4:0 po 1 połowie dla Newcastle pomimo tylu kontuzji

0

@RomanHoffer Dla łysych zostały tylko milfy

0

@Rl9k1nG O widzisz, może warto wziąć przykład bo u mnie 2 po pracy to też niestety codzienność xD

1

@Czajka90 A co w tym złego? Akurat pod obiadek

0

kolo terrorita na narodowym

0

Czy Lewandowski śpiewał hymn??????

0

polska gurom!!!!

0

@ArterkHD 2/3 butelki piwa w pelni zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu

0

@maatiixx taktyk

1

@MOLESTA akurat jeden wróci to drugi się połamie

0

Na szczęście mamy Robsona który ogarnie 9tke i miediapuntą w miedzyczasie tez może być więc git

0

Jakieś fatum i katastrofa. Pedri zajechany od dawna i teraz z dupy strzał w tej zjechanej przerwie reprezentacyjnej, nikimu nie potrzebnej, taka kontuzja Gaviego. Oby to chłop wyleczył i dalej był sobą, chociaż więzadełka to jak każdy wie często jest koniec lub zahamowanie kariery

2

0

@MarcelNJ11 podałbyś nie gadaj

3

@RomanHoffer Maja, ten głos robi robotę

1

@Barcasub Typowy Argentyńczyk xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?