BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielka szkoda, bo jest to ktoś kto by mógł wnieść świeżość w nasz atak. Jeśli jednak zostanie w Bilbao to też będzie fajnie bo szkoda żeby tacy zawodnicy uciekali z ligi
2
@wpwelement Wyrzuca z okienka pisania w momencie odpowiadania na komentarz
0
@Firestone Myslisz ze z Puigiem by się dogadał?
20
Stary a głupi
Mega niemiłe podejście. Może te niektóre medialne prowokacje o ciężkim charakterze Lewego i wybujałym ego są prawdziwe. Jak był zdenerwowany to mógł mu tę piątkę przybić z pełnej mocy żeby rozładować złość ale nie takie coś xD Kiedyś była drużyna gdzie jeden za drugiego by w ogień wskoczył, teraz jakby coś się zmieniło + ta wcześniejsza wypowiedź Gundo daje do myślenia
1
@Lionel_Messi10 I nie trenował ani jednego poważnego klubu. Przecież tu presja by go zjadła. Następny wynalazek metody na krasnoluda czyli albo się uda albo się nie uda. Ja już wolę Xaviego niech sobie spokojnie pracuje niż kogoś kogo za pół roku będą wypychać jak Pottera bo się spali
0
@Lionel_Messi10 To ja już wolę Paco Jemeza XD
20
Właśnie takie mecze decydują o tym że Premier League jest daleko daleko z przodu przed każdą inną ligą
0
I to jest meczycho
1
@LM10GOAT Mówię o swoich doświadczeniach. Jak ktoś nie potrafi się stosować do zasad jakie ma ze wzoru czy cos, a ten wzór ma podany to zostało mu tylko to ćwiczyć. Naprawdę pamiętam czasy liceum gdzie duża część osób miała problemy tylko i wyłącznie dlatego że mieli za mało praktyki w rozwiązywaniu zadań, a to można właśnie nadrobić w domu. Sam przelecialem całą edukację do matur rozwiązując zadania domowe w szkole więc totalnie to nie było problemem i ciężko mi pewne rzeczy pojąć.
Mój rocznik płakał w pewnym momencie o zbyt ciężkie podręczniki xD
73
@Sulimo Lekcje serio można odrobić na przerwie lub w ciągu 30min po szkole, dodatkowo wiele dzieciaków MUSI po prostu ćwiczyć i klepać te przykłady z matmy bo inaczej nie nauczy się logicznie myśleć. IMO głupota i zaniżanie poziomu edukacji. Potem płacz że dziecko nie ogarnia lub spowalnianie z materiałem dla całej klasy aby nadrobić to co można przećwiczyć w domu
1
@barcanawieki Właśnie zawsze mnie dziwi jak można jeść placki z cukrem. Z sosikiem grzybowym, pieczarkowym albo ze śmietaną to pycha, ale że na słodko? Jakoś się chyba nie przekonam xD
Z cukrem to racuchy mogą wjeżdżać na grubo
1
@matirix20 3 czyste setki zmarnowali
1
Mamar dzisiaj katastrofa
0
Jarek i nazwisko nawiązujące do ptaka. Ładnie ładnie elegancko haj
0
To teraz można obstawiac czerwo dla Correi
2
Laboga wzruszony
4
@jaras121 uspokój się, oddychaj
4
Męczennik strzela brzuchem czy twarzą? Fantastiko. Valencia pretensje może mieć tylko do siebie za te okazje zmarnowane
0
@Simone https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCocWWYYUbZJ2cQYp8qqbVl_8PyHz2n_cLGg&usqp=CAU
0
Nie byłoby karnego bo była ręka
1
Rodrygo poczarowal fest, dobrze że męczennik spalił
0
Kepa im na długo wypadł?
0
@th@les Ciężki terminarz przed nimi. Może ich to wyjaśnić
0
@SinMistico i to znów Duro
0
Kolejna setka zmarnowana
0
Powinien być remisik, szkoda
1
No uderzył ładnie ale tyle miejsca chłop miał ehh
0
Bournemouth 2:0 XD
0
Marsz we Wrocławiu chyba zawiódł jeśli chodzi o frekwencję, ale źle nie było i tak
0
@PatrychoO
zawsze aktualne