3

Kszawi by mógł już wpuścić tego młodego Guiu ale niestety beton trenerski

0

@Barca_bwo wspiera napastników którzy są mobilni

15

Fermin pięknie to zrobił, ale szkoda że wybronił

0

@Emhyr wymienić za pedriego kontuzjowanego

1

Gunnersaurous nie miał lekkiego zycia

https://streamable.com/crc9df

0

To teraz już nic nie zatrzyma maszyny Ten Haaha

1

Jesus kozak akcja kozak strzał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale Jesus poczarowal

0

@Nieznajomy przeciez to fermin

1

@TR3YWAY żeby nie przerwać akcji bramkowej po błędnej decyzji liniowego. Ma to sens w sytuacjach na styku. Gdy spalony ma 3m a ci czekają 30 sekund na zakończenie akcji to fakt jest to denerwujące

0

@NorbiTBOB Cudo. Kiedy mają to wybudować? Żeby się nie skończyło jak z nou mestalla xD

0

Jest klimacik na pizjuan

0

@zeko0 ja chyba dziabne sobie Arsenal z Sevilla choć się waham jeszcze nad Madrytem

0

A wydawało się że karny pewniak, przecież Sane pierwszy dziubnal piłkę

1

@Popitek12 pierwotna nukleosynteza, fuzja protonów i neutronów w złożone jądra atomowe, zwłaszcza deuteru i helu

0

Jagiellonia ale comeback

1

Te mecze Champions League o 18:45 mają klimat Ligi Europy i nic tego nie zmieni

0

Ale panenka, pełen spokój

2

Gaya ależ piękne wykończenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

sprzedać póki coś wart

1

@gumaz po maturach 1 raz poleciałem na łyso i od tamtej pory wiecej nie odwiedziłem fryzjera tylko sam ciskam glace na 0 także też się zglaszam xD

1

@LionelM95 Tak to był on

7

Ernesto nie kuca więc wciąż mamy szanse

1

@MichalZZZ żeby ich łyda nie gniotla jak się zmęczą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Znów bliziutko, szkoda

1

Ale Ferran ładnie ładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?