BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kszawi by mógł już wpuścić tego młodego Guiu ale niestety beton trenerski
0
@Barca_bwo wspiera napastników którzy są mobilni
15
Fermin pięknie to zrobił, ale szkoda że wybronił
0
@Emhyr wymienić za pedriego kontuzjowanego
1
Gunnersaurous nie miał lekkiego zycia
https://streamable.com/crc9df
0
To teraz już nic nie zatrzyma maszyny Ten Haaha
1
Jesus kozak akcja kozak strzał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale Jesus poczarowal
0
@Nieznajomy przeciez to fermin
1
@TR3YWAY żeby nie przerwać akcji bramkowej po błędnej decyzji liniowego. Ma to sens w sytuacjach na styku. Gdy spalony ma 3m a ci czekają 30 sekund na zakończenie akcji to fakt jest to denerwujące
0
@NorbiTBOB Cudo. Kiedy mają to wybudować? Żeby się nie skończyło jak z nou mestalla xD
0
Jest klimacik na pizjuan
0
@zeko0 ja chyba dziabne sobie Arsenal z Sevilla choć się waham jeszcze nad Madrytem
0
A wydawało się że karny pewniak, przecież Sane pierwszy dziubnal piłkę
1
@Popitek12 pierwotna nukleosynteza, fuzja protonów i neutronów w złożone jądra atomowe, zwłaszcza deuteru i helu
0
Jagiellonia ale comeback
1
Te mecze Champions League o 18:45 mają klimat Ligi Europy i nic tego nie zmieni
0
Ale panenka, pełen spokój
2
Gaya ależ piękne wykończenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
sprzedać póki coś wart
1
@gumaz po maturach 1 raz poleciałem na łyso i od tamtej pory wiecej nie odwiedziłem fryzjera tylko sam ciskam glace na 0 także też się zglaszam xD
1
@LionelM95 Tak to był on
7
Ernesto nie kuca więc wciąż mamy szanse
1
@MichalZZZ żeby ich łyda nie gniotla jak się zmęczą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Znów bliziutko, szkoda
1
Ale Ferran ładnie ładnie