BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IrekPOL Mówisz że okupują ziemie oddane przez Wielką Brytanię? Zresztą kto odrzucał propozycje podziału państwa z wolną Jerozolimą? Kto nie wyobrażał sobie wspolnej egzystencji żydów i arabow w jednym państwie?
2
@Eto'o9 R10 Zaorać jednych i drugich
ale wsparcia dla ruchów terrorystów nigdy nie zrozumiem xD
3
@Kamilos84 https://zapodaj.net/images/6378134b8efdc.jpg
4
Nieźle się tam bawią. Najbardziej szkoda tych wszystkich dzieciaków, ale na co innego liczył Hamas wykonując taki ruch
1
Komentarz usunięty
2
@Tomo1989 Totalny brak wyobraźni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@tbas No właśnie najlepsze zarzuty to są te że Yamal dużo gra gdzie wcześniej był płacz o to, że przy betonie trenerskim na pewno nie dostanie minut XD
3
Ale z tym Kszawim to dajcie spokój, kto to widział takie rzeczy
0
Normalnie wam leci na eleven mecz? Bo mi jakieś opóźnienie minuta się wkradło
3
be do gie i młody gie nowe rapsy w tv oglądasz żydów i fakty
0
@przemo1402 wybacz mi chamstwo więc
0
@przemo1402 tak strzelam
0
Niestety ale dzisiaj Hochland ładuje dublet do przerwy
0
@przemo1402 ale on to napisał celowo
0
@przemo1402 kierowca ferrari mistrz świata f1
3
To sobie Liverpool piłkę wyprowadził na spokojnie xD
0
Ten Villarreal się ogarnie w końcu czy nie xD
4
@gumaz Ostatnie podrygi żeby piwko żłopać na ławeczce. Zaraz wchodzimy w okres setek na rozgrzanie
1
Ale by pooglądał taki Liverpool z Lambertem w napadzie i Sakho w obrobie
1
@blakkudium 0 oczekiwań ale miło. Szkoda stawki ale i tak ładnie sypnęło
2
@FcPortoFan1999 https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIzMjgwMDA4NDgwMDrkx1dd-b7WWFC9vlw%3D
Jakiś odpad za symboliczne 2zl więc nie będzie szkoda xD
1
Milan zamyka kupon więc wiadomo jak się skończy xD
0
@Rewolucja123 w bukmacherkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Firestone Może Chelsea się skusi tak za 120mln
2
@bartoszplucinski za dużo
3
Jak tam nocna zmiana się bawicie w kołchozie
https://media.tenor.com/LNCYZcSo9bAAAAAC/jaruzelski-guzkow.gif
2
@Mixtape Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem na minus jest Chrobry. Od baraży do takiej fatalnej gry. Rozkupili ich czy co?
3
@AFA90 strimerzy muszą się rozliczać z tego