BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Najlepszy teleturniej. Wiedza niektórych po prostu imponuje i ciężko dać wiarę że tyle rzeczy są w stanie wiedzieć
1
@Ghostface ruda tez fajniutka to fakt
3
@Kgorecki2500 zrób bardziej rzultom
29
https://zapodaj.net/images/9f76fb7fe0030.jpg
i tak to jest z tymi lejami
2
@mrboom @Kgorecki2500 chodzi o kolorowe małpki ofc
czysta wodeczka to już zupelnie inny temat
6
gorzka żołądkowa z miętą i długo długo nic
1
@PatrykBarcelona za niektóre modele.to może być promocja
1
@Eric_Abidal_22 On tam miał rację w każdym jednym zdaniu
0
@maroon niech podziękują Hamasowi. Wiem że ta sprawa jest zagmatwana ale cóż. Jedni i drudzy siebie warci więc niech wygra silniejszy, a w tym przypadku żydek chyba po prostu zmiecie z powierzchni islamskiego terroryste
0
@maroon jakoś nikt się nie pali do tego aby przyjąć Palestyńczyków do siebie. Dziwne no nie
0
@BorzyKrzys Przecież robią to co zapowiadali, miało być całkowite zniszczenie i będzie
0
Jaki najlepszy profil na tt relacjonujący bieżące wydarzenia w Izraelu i Palestynie? szewko wiadomo, jest ktoś podobny/wrzucający info częściej?
1
@Popitek12 czy w czasach tak rozwiniętego internetu cisza wyborcza nie jest już tylko fikcją?
3
pray for mia
6
@Luciano99 tzw spotkanie zapoznawczo poruchawcze
1
@takisobiektos Przy aktywnym wsparciu z Iranu to już może pójść na ostro lawiną. Może jednak czeka nas ta wielka wojna i konflikt zachodu z islamem
1
@zodiak_10 a to ten slynny syn el chapo podczas mugshota
6
Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam odbierały smak życia wy (..) idioci
2
@FutbolFan Jak dla mnie Tusk nie podszedł do tego poważnie, jakby olał po całości tę debatę tvp i zaczął uprawiać błazenade z morawieckim
0
@TheNekro94 trzymajcie się tam w tych familokach
3
Ciekawe czy ktoś siedzi teraz w fotelu, analizuje debatę i myśli sobie 'hmm no fajnie ten Morawiecki mówił, dobry premier, widać że się zna na rzeczy' XD
4
@MesQueUnClub_87 proszę nie obrażać ludzi w kołchozach bo na magazynie są naprawdę fajni ludzie!!!
42
Naprawdę fajnie się słuchało Bosaka i Holownię i tego Maja nawet też. Merytorycznie i sprawnie odpowiadali na pytania, po prostu przekazując to co mieli do przekazania. Na drugim biegunie dwóch pajaców którzy bez siebie nie potrafią żyć, naprawdę zastanawia mnie skąd to poparcie dla Pisu i Po xD
2
Flip i flap
koniec xD
2
@pioz123 wiadomo co miał na myśli ale trochę się pogubił xD
2
To jest jakieś chore hate love między pinokiem a rudym
4
Jezus mi sie chce rzygac jak słucham Morawieckiego i Tuska. Takie szambo od nich bije ehhh gdzie ja zyje
2
Hahahah XDDD pinokio
0
A co jeśli to wszystko to jedna wielka farsa stworzona przez AI
1
Komentarz usunięty przez użytkownika