BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz rymy skladam jak mickiewicz adam
0
@Panpiwkarz Samaras go wygryzł
1
@Lionel_Messi10 Goha wygląda jak Maleńczuk
0
@Emhyr Ciekawe jakie siano dla Gośki. No generalnie to oni chyba z magicznym są milionerami i jednak wpuszczać przechlaną, starą matkę na ring trochę strach że się połamie więc tutaj naprawdę musieli sporo zaoferowac. Inna kwestia że kręgosłupa moralnego to też nie ma co tu szukać xD
0
@Janas11224 potwierdzone czy żarty jakies xD
jrpdl xD
0
Ohhhh piekny skrzydłowy
12
@Kuba_1 Właśnie dziwne że nikt zbytnio nie zwracał uwagi na słabą postawę Cancelo, a krytyka Alonso leciała w najlepsze gdzie powodów nie dawał
2
Chłop niemiły się smieje z Dembele w studio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zaskakujący fajen strzał
0
@Prorokk pis za darmo pieniądze daje, jakieś dodatki i inne wymysly, to tam byłem pare razy pod ziemią, pijany czy nie - bez znaczenia, ważne że pieniądze podatników były rozdawane. bardzo polecam i pozdrawiam
0
@Prorokk górnik przyjacielu
0
@Prorokk Wiem mordo chodziłem kilka lat na przodek w Lubinie
37
Lepiej zmęczony niż połamany. Ale fajne te występy Martineza, może być wartością dodaną w tej formacji o ile te zdrowie dopisywać będzie
17
Ciekawe czy szejk daje ultrasom PSG siano na oprawy czy robią to tak jak w Polsce czyli za siano z handlu narkotykami
0
@bari_94 chyba jednak psg. oby tylko Milan się nie zamurował
5
Niestety żaden ze skrzydłowych nie popisał się, ale na szczęście zaraz będzie możliwość obejrzec Dembele rozjeżdżającego Theo
0
Romeo ale to komicznie wyglądało XD ważne że utrzymał
0
@QQL5 popatrz na yamala popatrz na cancelo dzis, ferran ogarnia
0
@VbamboeB tak i w drewniakach XDD
2
I ten doktor w garniturze. Doktor ekonomii
1
Cancelo nie dojeżdża całkiem. Może to wina zmęczenia ale Alonso wyglądał dziś lepiej
0
@Albatros i yamal w takim wieku nadal na boisku, porażka jakas kszawiego
0
Fermin co się wkręcił dzisiaj XD
22
I zaczynają się problemy zamiast zmian i odpoczynku xD
1
Chygrynskyi sie grzeje XDDDD
0
Yamal troszkę zawodzi, ale niech gra bez presji na luzingu
0
ale siostre taką rudzinke to na pewno ma petarde
0
rudy się nie dostał
0
@Messibestplayerintheworld za te cene za ile za niego zapłaciliśmy to fajnie że ma 2 nogi i 2 ręce
@Albatros bo powinien po tym przechwycie mieć asyste