3

Jak tam nocna zmiana się bawicie w kołchozie

https://media.tenor.com/LNCYZcSo9bAAAAAC/jaruzelski-guzkow.gif

2

@Mixtape Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem na minus jest Chrobry. Od baraży do takiej fatalnej gry. Rozkupili ich czy co?

3

@AFA90 strimerzy muszą się rozliczać z tego

1

@Medium A chyba gdzieś w m1 często ją mijałem. Ehh piękne to były czasy, a nawet do tej pory mam kontakt z dwiema ninjami z tamtych czasów i o dziwo to nie były chłopy XD

0

@Medium A ty jaki tam miałeś? Może z forum gdzieś kojarzę

1

@Medium Bulioner chunjo xD jakoś od 2010/11, przez reaktywację aż do końca

1

@ranger3120 A w filmiku powinien polecieć zapętlony Ricky Astley

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Albatros pandoramt2 top1 serwerow ever
az się tęskni za klimatem w M chunjo

to były czasy przed finałem LM 2012 w Monachium gdy umawialo się na randki z szamankami ch1 oaza pustynia XDD

6

@Arkon Pytanie czy połowa z tych konfederatów może głosować ze względu na wiek xD

4

@Kgorecki2500 zostawcie Joao w spokoju

0

@tristan87 Ludzie uspokójcie sie XDDD

0

No i po konferencji. Kudłaty mógł sobie chociaż oko na fioletowo wymalować albo rękę w temblak wsadzić to nadałby tragizmu całej sytuacji

4

Ciekawe czy aferę w Alkmaar połączą dziś w tvp z Tuskiem i Brukselą

7

Jak już się dzieją takie rzeczy to chociaż mogliby w końcu wystrzelić mini majka z procy

0

@escarabajo Glik/Krychowiak ewentualnie Jacek Bąk

0

I jak ten Fati wyglądał?

0

1

@kanver_ narazie laska jedna dała zakaz publikacji ss i w ogóle nie chce juz nagle o tym rozmawiać. grube przelewy poszły xD

0

Czemu Stegen nie oddał opaski Roberto gdy ten wszedł?

1

@Gwyn puziol dani alvis

1

Mamy farta na maksa

1

To już jest po prostu głupota, czysta odklejka Cancelo

1

Imagine wygrywać po 5:0 w każdym meczu LM.. Prowadzenie z dość ciężkim rywalem na ich terenie, wiele kontuzji w drużynie i narzekanie. Kurde rozpieszczeni jesteście xD

0

@Medium Jakieś teorie kto mógłby to być? xD

2

Ogień Ferran, lecimy

4

Romeu nie dojeżdża fest, a Cancelo jeszcze faul i wyleci. Chyba kapitan będzie musiał wejść

0

Robercik weź otrzasnij się

0

Ułamek sekundy. Jakby to dziubnal to byłoby pięknie

4

@FcPortoFan1999 Ale klimacik odjechany, zazdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?