BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak tam nocna zmiana się bawicie w kołchozie
https://media.tenor.com/LNCYZcSo9bAAAAAC/jaruzelski-guzkow.gif
2
@Mixtape Dla mnie najwiekszym zaskoczeniem na minus jest Chrobry. Od baraży do takiej fatalnej gry. Rozkupili ich czy co?
3
@AFA90 strimerzy muszą się rozliczać z tego
1
@Medium A chyba gdzieś w m1 często ją mijałem. Ehh piękne to były czasy, a nawet do tej pory mam kontakt z dwiema ninjami z tamtych czasów i o dziwo to nie były chłopy XD
0
@Medium A ty jaki tam miałeś? Może z forum gdzieś kojarzę
1
@Medium Bulioner chunjo xD jakoś od 2010/11, przez reaktywację aż do końca
1
@ranger3120 A w filmiku powinien polecieć zapętlony Ricky Astley
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Albatros pandoramt2 top1 serwerow ever
az się tęskni za klimatem w M chunjo
to były czasy przed finałem LM 2012 w Monachium gdy umawialo się na randki z szamankami ch1 oaza pustynia XDD
6
@Arkon Pytanie czy połowa z tych konfederatów może głosować ze względu na wiek xD
4
@Kgorecki2500 zostawcie Joao w spokoju
0
@tristan87 Ludzie uspokójcie sie XDDD
0
No i po konferencji. Kudłaty mógł sobie chociaż oko na fioletowo wymalować albo rękę w temblak wsadzić to nadałby tragizmu całej sytuacji
4
Ciekawe czy aferę w Alkmaar połączą dziś w tvp z Tuskiem i Brukselą
7
Jak już się dzieją takie rzeczy to chociaż mogliby w końcu wystrzelić mini majka z procy
0
@escarabajo Glik/Krychowiak ewentualnie Jacek Bąk
0
I jak ten Fati wyglądał?
0
@Kamiloza91 https://vm.tiktok.com/ZGJc4yHA1/
1
@kanver_ narazie laska jedna dała zakaz publikacji ss i w ogóle nie chce juz nagle o tym rozmawiać. grube przelewy poszły xD
0
Czemu Stegen nie oddał opaski Roberto gdy ten wszedł?
1
@Gwyn puziol dani alvis
1
Mamy farta na maksa
1
To już jest po prostu głupota, czysta odklejka Cancelo
1
Imagine wygrywać po 5:0 w każdym meczu LM.. Prowadzenie z dość ciężkim rywalem na ich terenie, wiele kontuzji w drużynie i narzekanie. Kurde rozpieszczeni jesteście xD
0
@Medium Jakieś teorie kto mógłby to być? xD
2
Ogień Ferran, lecimy
4
Romeu nie dojeżdża fest, a Cancelo jeszcze faul i wyleci. Chyba kapitan będzie musiał wejść
0
Robercik weź otrzasnij się
0
Ułamek sekundy. Jakby to dziubnal to byłoby pięknie
4
@FcPortoFan1999 Ale klimacik odjechany, zazdro