Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci autor ma racje w panelu zielony lad brakuje tworcy zuelonego ladu komisarza Wojcuechiwskiego. Trzeba neonówce dać cynk że bęzzie materiał na ich program bo nazwiska mowia same za siebie;)
0
@Aragorn33 jakaś kpina już 1 nazwisko kurski to synonim prl propagandy ...
W panelu zielony ład brakuje tworcy komisarza Wojciechowskiego;)
Ziobro gość orzez ktorego polsce blokowano kase z kpo i placilośmy 1 mln kary dziennie!!
Rzeklbym kpina.....
Generalnie to neonówja będzue miaka swietny materiał na swoj program;)
0
@BISHBASHBOSH twoje porownania są błedme ocenoasz zaraujo który byl po kontuzji bez przygotowania fizycxnego z presezonu gdzue wchodził w najtrudniejsza czesc sezonu byl spokojnie worowadzany.Nie byl też w oresezonoe na tlumaczenou taktyki bo mial kontuzje i nie cwiczyl soalonych to absurdalne.Dawno w Barcelonie nie bylo tyle remontad bo atak przykrywal slaba obronę inigo i Cubarci został wyjaśniony przez inter gdyby Cubarci był szybki nie zrobiłby karnego na Martinezie.Teraz orzez brak szybkosci ratowal go Balde w korei i Japoni raz to wyszlo raz nie....
Eric tez nie grzeszy szybkoscia kilka necxow temu mogl za to obejrzeć czerwo.Zarowno inigo jak i Cubarci zostsli wyjasnieni przez Mbappe zaladowal im 3 bramki.....tu nie ma mowy o Araijo.Temat pulaoek z 1 meczu sie skonczył.Zostalo to rozoracowane licza się imiejetnosci sxybkosc itp...ktorej Cubarci nie ma.
Zla pilaoka strata pilki co w oresezonoe było nie dogoni i nie odbierze pilki z zawodnikamo z topu.Bo z 70% rezzty to swietnt zawodnik ale nie na LM salacha Dembele itp.....pojada go....zvi zawofni jak steaca pilke nie maja planu B.Olan b flicka to balde i bramkarz.....Tylko że Balde moze nie dojść a bramkarz ma kontuzje a Szczesny to poziom nizej.My musimy mieć lidzi sxybkich z warunkami.Cubarci ich nie ma inogo nie ma.zswietnie rozgrywsli ogromny szacunek .Udawalo sie do polowy z pulapkami potem jazdy to znal i bylo po temacie.
2
@BISHBASHBOSH ico ty porownujesz oszalales araujo nie moal presezonu byl kontuzjowany wrovil na druga runde!!!! Jeszcze przed presezonem obecnym wrovił przygotowywac sie fizycznie co ty iceniasz Araujo;)
Jak ty chcesz aby Cubarci x top soeed 31 km dał rade Mbappe ktory w ostatnim llasyku biegal 34 km.Tak biega i Andreas i Araujo maja wieksza zasięgi i duzo lepsze warunki fizyczne.Powiefz mi jak Cubarci 184cm ma wygrać glowke z Sorlotem 195cm czy Inigo ktory jest nizszy od zcubarsiego albo jak maja walcxyc z 3 zawodnikami interu 193cm przy roznych rzutach wolnych.Cubarsi ktory nie jest wysoki silny i szybki idealnie gealby na defenstwnum pomocniku.Ma rozegranie nie graja tam za szybcy ludzie i za wysocy.Zawsze jest jeszcze stoper i moze fograc fajna pilke.Teraz jest za niego dobra cena sprzsdalbym i kupilbym fobrego stopera z warunkami
1
@BISHBASHBOSH chlopie
Inigo i cubarci vs mbappe Mbappe strzeli 3 bramki
Onigo i Ccubarci vs i ter mediolan w 2 pierwszych polowach inter wmontiwal 4 bramki
Liczna steaconych goli w sezonie
Para
Inigo Martinez cubarci 39 bramej!!!!
ANDREAS Arauho 21btamek!!!! To przeoaść
Araujo w sezonie nikt nie przedrybolwał jak mozna mowic ze sie na najleoszych nie nadaje....problem to cubarci za wolny za niski przykrywa to rozegraniem....
1
@Firestonecilubarci zawali kolejny mecz.
Ostatni klasyk
Inigi i Mbappe 3 bramki wim strzelił
W w meczach z interem w dwoch pierwzzych polowach obu meczy inigo ibzcubarci stracili 4 bramki!!!!! Owszem Araujo nawalil jedna z bramek ake wracal po kontuzji teraz jest w niezlwj formoe
5
Ostatnoo Mbappe strzelił parze Cubarci inigo 3 bramki.Zwyczajnue jest od nich szybszy.Araujo jest szybszy od nich ma wieksze zasięgi i moze Mbappe przepchnąć.Dalbym jeszcze Andreasa.Bo jest szybki zabezpieczalby tyly a Araujo jest bylym napastnikoem mize robic to co Eric.To lepiej zadziala.
0
@RanDiFCB nie jest ok nie zawsze mam też okulary do pisania przy sobie.Robie loterowki a on mi źle sugeruje.Czasem to narzędzie się jakby psuje.Nie zawsze piszę źle.Czasem wieczorami oczy gorzej pracują.....wczoraj mi pękły okulary i dzis je kupie
1
@RanDiFCB no chyba nie.Barca w poprzednim sezonie z Realem wygrala 4 razy.
Cubarci jest i niski i wolny
Para inigo i cubarci stracila 39 bramek
Para Andreas Aeaujo 21 to przepaść nie bronia ci co trzeba.Dopuki cubarci bedzue geal bedzie problem.
Raphinia to 5 zawodnik na swiecie - kontuzja
Yamal - powrot po kontuzji
Torres - ma wrocić
Lewy - ko tuxja byl w niezlej formie
GARCIA - Bramkarz - rewelacja
Gavi - w Formoe ważny do rotacji byl w formie
Andreas klopoty żołsdkowe
Z tymi zawodnikami plus to co jedt Real przegruwa mecz....
Problem są kontuzje Oedri gra za dużo .
Plmo mial kontuzje też forma soadla obecnie jontuzjs.
Plus ze zbudują DRo , Roobeya i Rashforda bo idzie fo góra.
Dlatego w tym kladyku Real ma szanse latwo nie bedzie .Jak ta ekipa wróci Rsal przegra.
1
@Arczi57 nie jest kwestia formy a zwyczajnie ma kotuzje.Tu jedt problem w oelnym skladzie nie byloby problemu.Po za tym trener robi blad zamiast Cuvarsiego ppwinien grać Andreas z Ericiem apbo Araujo i obrona by grała.Problem to kontuzje.A kto tamtemu kazal walić w twarz.... sam dal pretekst...Co do Realu zobaczymy w hakkej beda formie maja jedem dzien mniej ciężki mecz .Kkasyk to kladyk .Ale w tum klasyku z uwagi na kontuzje mają szanse.W pelnym skladzie Varcy male....
0
@4drian0 albo Dembele
0
@barcanawieki tylko oby chaos ograniczył to będzie swietny transfer ale orogres jesr
0
@pluszek
Ale to nie jest jedna firma
Dokładna liczba firm produkujących drony w Polsce nie jest podana, ale wiadomo, że działa ich kilka, w tym te skupione w klastrze technologicznym dla obronności, oraz większe, jak Grupa WB czy Flytronic. Dodatkowo, kilka firm współpracuje ze sobą nad rozwojem nowych technologii, takich jak apator, FlyFocus i Phoenix Systems.
Klastry i grupy firm:
Istnieje polski klaster technologiczny zrzeszający około 11 firm produkujących na rzecz obronności, informuje wnp.pl.
Trzy firmy (Apator, FlyFocus i Phoenix Systems) współpracują nad opracowaniem nowej generacji drona FPV, podaje Fabryki w Polsc
2
Fajnie że jest dużo bramek.Przydadzą się w klasyfikacji.
0
Cubarci jak trafi na wysokiego obrońcę to z głowy to potencjalnych gol....
0
@BorzyKrzys proszę mi ppeiedzieć czy w programie koalicyjnym 4 parti gdzie każda partia ma swój program i wyborców to ile % można włożyć ze swojego programu.zzwaztwszy ze 100 konkretow nie zyskało większości bylo 2.W teorii to nawet 1/4 ale że zdobyli najwięcej z tych partii to 1/3 czyli te 30 % sie zgadza chodź zależy kto podaje wynika ze ze 100 konkretow zrobiono 49.A 100 konkretow nie jest programem koalicji.To co mowi tusk się zgadza .Tyle dla niego przypadało w ramach 4 parti.Przy czym on robi wiecej bo realizuje w ramach rzadu punkty koalicjantow plus dodatkowe rzeczy wynikające z wojny.....Więc robisz dużo więcej tak naprawdę.
Ja sie z jego dwóch zgadzam.zpoza tym nie powinien w 100% realizować swój program jeśli jest poniżej większości. Jeśli publika chce realizacji programu niech da mu większość .
Szydlo miala wiekszość w parlamencie i prezydenta dude to id niej mozesz wymagać 100% w 100 dni zrealizowała 49.Niala wszystko.ztu pis dał dup....
0
@Damiain nie rozróżnisz sytuacji w której są wyniki wyborów pojedyńcza partia nie może stworzyć rządu.
Następnym etapem
Zawiązanie koalicji
Ponowne wybory.....
Oczywiście ze są etapy.
Nie na żadnej gwarancji że koalicja zostanie zawarta.
Jemu chodziło to o czym mówię ze jest w koalicji i może te 30% wykonać a ma 2 lata i zrobią więcej.Jeśli społeczeństwo chce więcej niech mu dadzą większość a bo w ramach koalicji może 30% zrobić.
Tu zrobił 49 ze 100
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ile-obietnic-spelnil-premier-sprawdzamy-tuskometr/p2khq9x
Natomiast ona realizuję pozostałe postulaty partii koalicyjnych więc robisz więcej niż te 30% czy 49 % tak naprawdę bo robi masę rzeczy ktore wynikają z obronności od sojuszu program safe po koalicję z Francja z wielką Brytania Turcja czy krajami z pln....To nie oznacza ze robi na 30%....To błędne rozumienie
0
@Damiain masz rację ,druga tura w kontekście powstania rządu. Wybory nie wyłaniają zwycięzcy z przewagą ktora pozwala aby amodzielnie rządzić .Wtedy następuje kolejny krok .Albo kolejne wybory albo zawiązanie koalicji.Jesli nie pasuje tu druga tura nazwijmy to kolejnym etapem wyborów.Bo jest ewidentną różnica bo programu koalicyjnego nie ma w ofercie programu gdzie wszystkie partię ogłaszają swój program.Tak jak wyborach orezydenckich masz 2 ture gdzie walczą. 2 kandydatów z najwyższymi wynikami. To tu jest promocja dka niektórych parti które tworzą koalicję a walka jest o udział swojego programu w umowie koalicyjnej.Są etapy i element promoujący wygranych i walka o swój program.Nawiązanie do nazwy druga tura trochę jest.Ale jeśli użyje słowa kolejny etap procesu wyborczego to jest to duże lepsze stwierdzenie. Na pewno etap wyborów przed wynikami i po jest innym etapem i trzeba to wyróżnić.jesli nie pasuje ci druga tura to nazwijmy to etap.moment przed głosowanie i wynikach to kompletnie 2 różne sprawy i sytuacje.Zlewanie w jedno to błąd.
0
@Damiain szydlo to kobieta nie jakaś większość ,chciałeś powiedzieć ze pis z Szydlo są.
siebie warci.
Nie rozumiesz idei wyborów
1 tura to okno wytstawowe parti która przedstawia cały program.Wyborca go poznaje i decyduję wybiorę go albo nie .Jeśli program nie zdobywa większości to wyborca mówi nie chcę abyś go w całości robił. Potem jest druga tura i wyborca mówi zgadzam się na wspólny program gdzie każda partia realizuję jakaś część.qw teorii ko nie powinna realizować całego programu bo społeczeństwo zwyczajnie powiedziało NIE.To nie bylo w porzadku gdyby ko realizowało go w całości i tak się nie stanie bo jest koalicja i jest prezydent.
To jest tak że społeczeństwo nie dało programowi narzędzi do pełnej realizacji programu czyli większości a teraz ludzie płaczą że nie jest realuziwany;) schizofremia.To tak jakby ktoś ci obiecal że umyje ci samochód a ty mu dałes możliwość umycia 4 kół i narzekasz ze ci nie umyją caly samochód.Jeśli chciałeś mieć caly samochód należalo przywieźć cały samochód i dać realną szanse.A niie plakać że samochód jest nie umyty.Jeśli chciałeś ok to trzeba było go przywieźć tu jest tak samo.Jeśli społeczeństwo chciało aby ten program był w całości realizowany należalo dać większość parlamentarna.Spoleczenstwo nie dało więc niech nie dopomina się realuzacji.Miali w wyborach swoja szanse dać zielone światło. Nie dało.Tak naorawdę żaden program w 1 turze nie dostal zgody na realizacje.Nawet pisowski co wygrał.Natomiast program Szydło dostał pełną zgodę od społeczeństwo i tu mogłeś od niej wymagać aby w 100 dni zrealizowali 100 obietnic.Zrobili 49.
Tusk w ramach koalicji gdzie jest 1/4 zrealizował % tyle na ile społeczeństwo mu dało zgodę w wyborach.To co zrobi więcej jest jego.
0
@Damiain nie jest przepis bo program ko zajol 2 miejsce I nie uzyskał większości i nie ma zgody ns realizacje .Wygrał program koalicyjny ktory ma wiekszość i każda partia z koalicji moze zrealizować jakieś 30% jak mowił tusk.Tzn parti jest 4 ale partia Tuska zdobyła wiecej więc nie 1/4 a 1/3 czyli te 30% co mowil tusk
Wygrała to szydło z pisem ten program mial parlamentarna większość I orezydenta i tu mozesz wymagać 100% bo społeczeństwo dali na to zgodę.
Tu z całości możesz rozliczać zrobili po 100 dniach 49.Jeśli chcesz Tuska rozliczać ze 100 konkretow to p na udzialy jego w programie koalicyjny jest to 30% i to jest zrobione tez w zależności od źródeł różnie liczą.
Ale program koalicji zyskał tam 31% zajol 2 miejsce bez większości wygrał pis 34% bez większości nie mogą go wrowadzać i zrealizowano 0 postulatów.
0
@turhiay nie kłamali twierdzą że będą realizować je dalej jak np kwotę wolną która jest wpisana ale nie w tym roku i mówił o tym minister finansów.To jest tak że pierwszeństwo ma program koalicyjny ale będa przekonywać do konkretnych punktów koalicjantów.Wiadomo że jak jest jakieś rozwiązanie zastosowane od polski 2050 czy lewicy to nie pójdzie to ze 100 konktetow ale deklaracja jest taka że będą starać się maksymalnie z tego robić .Wiadomo ze jest tez veto prezydenta Masz jakiś projekt lewicy o związkach to okrojony jest do oraktycxnycg rzeczy i kwestia czy to orezydent podpisze i to orojekt lewicy.Pomimo tych 30% zrealizowanych 100 koktetow to różnie strony to różnie liczą to tych rzeczy przybywa i to nie jest skończone maja 2 lata..Wszystkiego nie zrealizują ale jakieś jeszcze zrobią
0
@turhiay ale partie holowni i lewicy i tak powiedzą ze tyle zrobiły i to im sue należy i mogą rządu nie stworzyć.....A sytuacja była taka ze trzeba bylo pus odsunąć id wkadzy.
Każdy wyborach mówi co chce zrobić aby wyborca wiedział na co głosuje. W 1 turze wyborca ocenia jeśli program ma większość znaczy ludzie chcą aby byl realizowany.
Żaden program nie zdobył tyłu glosow aby byl realizowany pisu też.Dkaczego Tusk ma realizować w całości program ktory nie uzyskuje większości czyli zgody na realizacje.
Teraz gdyby podchodzić jak ty podchodzisz to nikt by koalicji nie stworzył bo nie jest realne aby w koalicji realizować 100% swojego planu bo inni maja swoich wyborcow.Holownia z osl dostał 14% polowe tego co po a jeszcze Lewica. Każde z tych partii ma prawo do części postulatów i często obejmują te ministerstwa i realizują swoje.Czasem na ten sam obszar sa różne rozwiązania i już nie miżesz swojego zrealizować.Czasem ktoś powie ze tego nie poprzę o były punkty do negocjacji w czasie rządzenia.Nie powiedziałbym że to było wszystko po.zHolownia nawet z Bielanem wylądował.Wyobrazasz sobie aby Tusk wylądował na rozmowach z bielanem.Nie jest jak mówisz jeszcze Lewica ma swoje.Jeśli ludzie nie dają ci autoryzacji nie nasz prawa do realizacji całości. Ludzie dali większość orogramowi koalicyjnemu ktory jest wyciągiem z programu.Zadna partia nie zgodzi się na realizacje całości programu czyjegoś w całości w koalicji.To są bajki.
Wymagać to mogłeś od szydlo
Prezydent Duda
Większość parlamentu pis-
Ok ludzie dali zgodę na realizacje w całości programu.
W 100 dni zrealizowano 49- i do pusu mozesz mieć pretensje tu masz jasna sytuacje.
0
@D10SLEO
Po pierwsze każda partia w 1 turze pokazuję cały swój program co chcą zrobić .zrobi to kilka parti.Wyborca przygląda się stawia i wybiera.
Przychodzą wyniki i dostajesz odpowiedź. Czy twój program dostał wystarczającą liczbę głosów czy nie......Tusk zajoł 2 miejsce I nie dostał autoryzacji podobnie jak konfederacja pis psl itp.....każda z tych partii pokazywało co chcę zrobić.Nikomu nie pozwolono na realizacji całości.Bo nikt nie miał większości.Pis starał suę przez 2 tyg zrealizował 0 postulatów....większości nie dostał.Ko miała jeszcze mniej.
Związku z tym aby nie robić kolejnych kosztownych wyborów robi się koalicję z kilku partii które dopiero negocjują jaja część wejdzie. Tusk nie znał wyników 1 tury nie wiedział z kim bedzue negocjował bo ktoś może być pod progiem i na co się te partie zgodzą a wuadomo ze część rozwiązań bedzue się różniła i nie dasz 2 różnych rozwiązań na raz.Z drugiej strony co ma robić partia w 1 duże wykreślić część pomysłów a jaki % ma wykreślić skąd mają to wiedzieć?
A jakby wygrali to dodali by te pomysły i ktoś kto na nich głosował stwierdziłby nie popieram tego.Co wtedy?głosowałeś na to na co nie chcesz.Dlatego partię pokazują swoj caly program jeśli mają wiekszość wymagasz całość jeśli są w koalicji wymagasz część bo wiesz ze inne partie koalicyjne też mają prawo do realuzacji swoich punktów też mają wyborców.W przypadku pisu z większością i prezydentem jak najbardziej trzeba wymagać całości.Wszystko od nich zależało tu od ko nie zależało wszystko.Psl nie szedł ze 100 konkretami holownia i Lewica też nie.Gdyby tak podchodzić jak ty podchodzisz blokowało by to stworzenie koalicji bys sie bawił w kolejne drogie wybory.....Bo karcie nie chciały być tak osadzone......
0
@pax dobra czytam 2 zdanie i zwyczajnie dalej chcesz uprawiać bajkopisarstwo na mój temat i 4 raz nie będę tego walkowal.Nie to jest nie.....Dlatego mimo szacunku do Ciebie nie będę kontynłowal tej dyskusji bo do niczego ona nie prowadzi.Czlowiek Ci mówi jedno jak do tego podchodzi a ty 3 raz się powtarzasz z tym......Nie widzę po ludzku sensu kontynłowania dyskusji bo nie stwarzasz warunków do normalnej dyskusji dopisując mi poglądy których nie mam .Nic o żadnej razie nie mówiłem .Sorry ale nie widzę sensu. W dyskusji.Pozdr.Nie jest kwestia rasy w tej sprawie.....
1
@turhiay nie
Brakuje ci wiedzy z podstawówki z wo
Zaczniemy od pisu bo to dobre porównanie
W 2015r pos wygrywa wybory i wygrywa prezydenta - duda.
Obiecuje realizacje 100 obietnic w 100 dni .Ich orogram dostaje większość i z tego programu realizują 49!!!! Przy koalicji ze sobą solidarna polska i własnym prezydencie.O tu mozesz od nich wymagać.Bo program miał wiekszość.
A jak się ma z ko
Program ko zajoł 2 miejsce dostał około 30% wygrał program pis 34%.czyli nie distał zielonego światła aby go realizować w ktory pirzeciwienstwie do pisu dostal od ludzi pełna zgodę na realizacją.
Związku z tym ze pis ktory dostał 34% nie byl wstanie realizować programu to zrobiono koalicję 4 parti i wynegocjowano program i kazdy włożyli coś ze swojego programu.jesli jest 4 uczestników wypada 30% na program ko.
Jeśli wychodzisz z takim oburzeniem to brakuje ci wiedzy z podstawówki i nie wiesz jaka jest różnica między programem parti w pierwszej turze ktora nie wygrywa a programem szerszej koalicji. Po prostu uzupełnij wiedzę bo to trochę kompromitacja.....to są podstawy.....
0
@D10SLEO a co tu jest kontrowersyjnego?
powiedziałbym że jest uczciwy w koalicji masz
1.partia Holowni
2psl
3 Lewica
Wszyscy chcą realizować swoje swoje postulaty
Nie mial szansy na realizacje w koalicji 100% głosów
Więc te 30% się w miarę zgadza .Uczestników jest 4.Ale glosow wiec 1/4 nawet od nich zdobył więcej powiedział 1/3 a nie 1/4 co tu jest kontrowersyjnego?
1
@Damiain powiedziałbym ze jest uczciwy w koalicji masz
1.polska 2050
2psl
3 Lewica
Wszyscy chcą realizować swoje swoje postulaty
Nie mial szansy na realizacje w koalicji 100% głosów
Więc te 30% się w miarę zgadza .Uczestników jest 4.Ale glosow id nich zdobył więcej powiedział 1/3 a nie 1/4 co tu jest kontrowersyjnego?
0
@pax ja krytykuje za to ze obaj państwa maja na sztandarach ludobujstwo a ty mi gadasz jakiejś rasie.Mowie nic na temat jakiejś rasy mówię ze oalestyna jest w zbrodniczej koalicji a ty dalej o rasie.Pytasz sie mnie co sądzę o Żydach no to mówię dobre i zle strony kometnie nie w odniesieniu do palestyny a ty zaczynasz snuć jakieś teorie o rasie.Sory ale nie da się tak dyskutować tworząc alternatywna rzeczywistość.Mówię nie łącze zdolności oby narodów z wojna 1 post czytam a ty wyskakujesz uprawiając złośliwie bajkopisarstwo bo nie mam takich poglądów jak ty i nie możesz się z tym pogodzić u stosujesz marne sztuczki. Jeszcze gdybym był jakiś prawicowcem skrajnym Nacjonalista ol byloby to jeszcze wiarygodne.Tylko ja nie jestem.Mam tez sporo wspólnego też i inna kulturą i dla mnie obcowanie z ludźmi innej rasy jak ich nazywasz jest rzeczą naturalną.Natomuast nie da się z kimś prowadzić dyskusji kiedy jasno sie określasz a ktoś ci wciska coś nasile uprawiając bajko pisarstwo.....Szanuję Cię ale nie da się....sory
0
@pax proszę kolejny raz abyś trzymał sie dokladnie tego co zarzucam palestynczykom terroryzm , przynależność do zbrodniczego sojuszu strzelanie do cywili czy porywanie Bogu ducha winnych, zadeklarowanie eksterminacji narodu, ludzi z festiwalu i części zabicia czy strzelanie na oślep gdzie mozesz tragic cywili a nie walczysz z wojskiem.To trzeba byc wybitnym aby szukać w tym rasizmu.znie odpowiadam na prowokacje i tyle.......Jeśli dalej mówię ci ze nie jestem ani skrajnie orawicowy jeżdżę na wakacje do tamtych krajów mam kolegów arabów.A ty wychodzisz z takimi wnioskami to orowokacjs na ktora nie odpowiadam.Natomiast jasno ukierunkowałem dlaczego ich nie popieram i nie poprę.o raaiźmie nic nie pisałem to bajkopisarstwo.Nawet tej prowokacji nie podejmuje......
0
@T^L
Fakty są takie
Zrealizowanych 49 obietnic ze 100 w 100dni.Zwyjkli obrzydliwi hipokryci jak w z tym protestem co tych imigrantow ściągali za kasę.
Tekst o mordercy. To za nim coś napiszesz to pomyśl czasem milczenie bywa złotem.....