2

Trzeba ziąć cubarsiego i Erica dać Araujo I Andreasa bo ci sa za wolni I za niscy

0

Jak można było dać cubarsiego Erica w wolnych i nałych obroncow tu trzeba było Araujo I Andreasa błąd

1

@spiderman1899 a skąd wiesz czy trener mu nie każe zwracać uwagę sędziom jak nie gwiżdżą i wywierać presję. Jest kapitanem.Ale ostatnio jeśli ktoś się za kimś wraca to jest Araujo albo Andreas a wcześniej Balde.

1

@Roobo
Jest jeszcze druga strona medalu.
1 .Firma od produkcji napojów mniej wyda na produkcje butelek.Zmniejszy to koszty produkcji.W skali kraju mniej będzie utylizacji plastiku co jest najtrudniejsze.Zauważ ze np. Że naoceanie spokojnie pływa wyspa z plastiku większa niż Polska bo jak mówię utylizacja jest zwyczajnie trudna.l i nie jest zapewne tania
Myślę ze te 2 czynniki są decydujące.Kiedyś przynosiłem do sklepu stawiałeś do kosza i kasierka wypłacała kasę.Teraz jest tak jak jest i zgodzę się że te automomaty podnoszą koszt i zużycie energii.Tu starszy system był lepszy.

0

@RosjaninBut No cóż może nie wie co to żaglowiec.Dka niektórych kraj Wiśni to Francji a nie Japonia.A atkanici żyją na dnie oceanów......

0

@Maker0 ten mecz nie ma takich skutków. Araujo bardzo dobrze rośnie w obronie jak o ataku.W tej chwili wiecej daje niż Cubarci który ma rozegranie ale w ataku nie robi tego co Araujo który zaczynał jako napastnik.W tej chwili w kwestiach defensywy Araujo jest lepszy.Co do rozegrania Cubarci jest lepszy a Araujo tej piłki nie traci ale nie daje czegoś ekstra.Być moze jutro zagra Andteas z Cubarcim który odpoczywał.Bardziej w defensywie pojedynków ze skrzydłowymi obawiał sie o Cubarsiego on ma top speed 31km...bardzo slaby wynik.....obawiałbym.sie tu o niego.

1

@Midast no nie jeśli jest Fermin czy Gavi to są to zawodnicy z wielkim sercem do gry ktorzy robią swoje.Olmo jest też bardzo dobry ale kontuzje powodują ze trudno utrzymać mu dobrą formę.Pomocników w Barcelonie jest nadmiar.

1

@MagdJanko tak jak z Dembele od parodii bo geniusz.Też jest tak że jest trochę cechą skrzydłowych ze ryzykują i nie zawsze to co zrobia to ogarniaja.Środkowi też się kiwają ale na mniejszym ryzyku i widać to pp de Jong czy pedri maja inny styl nie bazują na szybkości a inteligencji tu zrobi zwrot tu uda że wycofuje ale nagle robi zwrot i idzie do przodu.Tu jakieś kółeczko.Bardzo usypiający styl.Inaczej to robi yamal otwarcie i bez pośrednio i bezczelnie.Tu jest cechą skrzydłowych jest robienie glupot widać to bylo u Ronaldo i czasem byla to tragi komedia u viniego jak kopał się po czole.Ale chodź to 10 ale byl bezpośredni głupot nie robił Messi Maradonna czy Ronalinhio.Moze Neymar chodź jak był w formie.Ale jest grupa graczy która tak ma i maja genialne momenty przeplatane rozwiązaniami nie wytlumaczalnymi jak wczorajszy strzał Rushforda czy dziesiątki zagrań dembele u nas.

0

@partymaker ja uważam że on jest owszem chaotyczny ale potrafi też wygrać drybling i strzelić bramkę i byc decydujący jak z Anglikami.Trochę to przypadek Dembele u że ten chaos jest.Ale on jest w nowym otoczeniu i potrzebuje czasu. Obecnie dostał nagrodę za najlepszego piłkarza. Napewno brak kontuzji pokazał jego potencjał Rushford też miał kontuzje i musi przystosować sie do autobusów w la lidze.znajważniejsze ze sie stara.Raphinia też hak z ligi Angielskiej przyszedł był słabszy potem rozkwitł.Rushford papiery ma i saje liczby .Ale stabilizacja z czasem może przyjść.

2

@MagdJanko ja myślę że Rushford jest na etapie przyzwyczajenia się do bycia w nowym otoczeniu.Raphinia też grał slabo na początku a potem poszło.Ważne ze ma ciąg na bramkę i strzela .Jest nieokrzesany ale w tej drużynie z tają jakością może się podciągnąć.Potrzebuje ciągłości i czasu a może być fantastyczny chodź już się spłaca.

2

@AduŚ07 na cholernie go sprzedawać skoro to nasz najlepszy obrońca który I strzela bramki I w zasadzie się nie myli.Jego trzeba zostawić jest też doświadczony od ktorego taki Cubarci może się uczyć.Chodź Andreas ma lepsze fizyczne warunki i jest szybszy też są inni.

0

6.Cieszy forma Andreasa Ale kolejny mecz Araujo pokazuje że on rośnie.Widać że presezon mu pomógł.Wrócił w grudniu bez presezonu był slaby.Ale teraz jest zangażowany i w obronie i w ataku nawet oddał strzał .On zaczynał jako napstnik więc może i w ataku dać bardzo wiele.Kwestia obrony w tym roku może być rozwiązana.

0

Może byc Eric albo Andreas plus bernal

0

@RymsonPL 68 minuta to jest za wcześnie chodź i Atletico jest wstanie im wbić bramkę zwłaszcza ze mogą grać z kontry.

0

@szymon6847 nie ale da zmianę

0

@szymon6847 i chyba balde.Fermin nie

1

@Martwy spokojnie wraca Balde , łamie i fermin też nie długo te kontuzje Rafy i Joana też nie sa długie. Tak naprawde problem jest z gavim

0

@szymon6847 ale wróci balde , Fermin chodź nie RS i yamal

0

@Laminedependencia dupa na spalonym;)

0

@ViscaelBarca2007 chodź pedri grał jak na siebie slabo

0

@Eto'o9 R10 Raphinia jak na siebie byl slaby ale aktywny
Rushford po zmianie stron byl słabszy ale zrobił asystę tylko nie szarpał jak potrafi.
Ferran nie mógł znaleźć miejsca plus za zagranie przy bramce erica

0

@kaamil1910
W stosunku do zeszłego roku noty obniżył Raphinia
Niewidoczny był Olmo
Męczył się ferran gdzie nie mógł znaleźć miejsca
Rushford był słaby po zmianie roku ale on się tam uczy gry.Ale generalnie on się uczy i jest trochę chaotyczny ale daje też konkrety
Rooney się adoptuję ale nic nie pokazuje
Casado też potrafi grać lepiej.
Bernal fajnie że wszedł złapał minuty ale kilka podań zagrał źle.Na niego to w 3 cz sezonu raczej będzie można liczyć

Tu jest pole do poprawy plus ze ci ludzie minuty złapali oprócz Rooneya

2

@barcanawieki a oni to nie wlatują dronami I samolotami na teren nato niech się bujają.

1

@BARCA1899Messi do traumy jest trochę czasu .Jak wrócą kontuzjowani to poziom się podniesie ale to czas dla casado czy olmo aby lapali minuty.
Ważne są 3 pkt:)Poziom nie był zły ale potrafią grać lepiej.

0

@Andi18 a co on by zrobił;)
Słaby zwyczajnie był
Raphinia
Pedri
Olmo
Ferran męczył się sam ze sobą muszą podnieść swój poziom

0

Plusy 3pkt brak kontuzji

Dobra forma
Araujo- odzyskujemy obrońcę
Fdj- asysta
Robert L bramka
Eric
Rushford asysta

Fajnie ze wszedł Bernal

Minusy- to nie był nasz dzień
Słaba forma
Olmo
Raphini
Ferran musi mocno pracować aby bramkę strzelać nie jego dzień poza zagranie z bramką Erica
Słabszy mecz Pedriego
Reszta nieźle

Bramkarz zdarza się mial też dobre interwencję


0

@wariacik96 mało kto o tym wie ale Araujo zaczynał jako napastnik.On potrafi zachować się jak napastnik.

0

@BARCA1899Messi my nie jesteśmy jeszcze w topowej formie
Dziś
Pedri- słabiej
Raphinia ponizej formy
Ferran musi się mocno wysilić aby bramkę zdobyć
Olmo nie widoczny plus kontuzje.Na real nie jesteśmy gotowi.
Plus odzyskujemy Araujo

0

Trochę martwi forma
1 .Olmo- przez 70% meczu nie widziałem go
2strzelecka forma Ferrana musi mocno się wysilić aby bramkę strzelać
Pochwale go przy bramce Erica
Malo skuteczny też jest Raphinia

7

Bravo Araujo asysta 2 stopnia plus bramka:) oby mu dodało to pewności:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?