Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@T^L
Jako gdybalizm?
Cele hamasu
Poglądy Hamasu wprost określone zostały jako ideologia dżihadu. Głównym celem organizacji jest całkowite zniszczenie Izraela i zastąpienie go islamskim „Państwem Boga”, czyli Palestyną. Państwo palestyńskie miałoby być państwem wyznaniowym, w którym obowiązującym prawem byłby szariat.
Hamasu podobnie jak hezbolach dopuścił sie tak naprawdę ludobujstwa strzelając rakietami w cywilne cele Izraela.
Bez gwarancji ze kopula to przechwyci.To ze kopula to przechwyciła to inna sprawa.
Fakt jest taki ze rakiety poleciały w stronę Izraela.
Izraela ma bardzo określonego wroga ktorego celem jest eksterminacja Izraela.
Szukają sposób aby to zrobić .Zbudowano dziesiątki tuneli robia zamach z pasem shavhida czy strzelaja rakietami.Też kopula nie wystarcza Muszą pomagać amerykańskie wojska ktore ze statków czy samolotów zestrzeliwuja te rakiety.Masz wroga ktory określił się jasno dąży do twojej eksterminacja napadł i zydzi zrobili to w drugą stronę. Był zamach a potem nastąpił atak rakietowy.To jest próbą eksterminacja.Ci zrobili to w idwevie w drugą stronę.Sorry nie będę popierał jednych i drugich bo obie strony dążą do eksterminacja a to ze Hamas jest w tym bardziej nieudolny to go nie usprawiedliwia w niczym. Mają zamiar i go starali sie czynnie realizować.
0
@pax piza tym Hamasu już by zaliczył ludobujstwo bo ostrzeliwał dziesiątkami rakiet Izrael gdyby nie kopuła to uderzali by w cenę cywilne.
Założenia Hamasu.
Poglądy Hamasu wprost określone zostały jako ideologia dżihadu. Głównym celem organizacji jest całkowite zniszczenie Izraela i zastąpienie go islamskim „Państwem Boga”, czyli Palestyną. Państwo palestyńskie miałoby być państwem wyznaniowym, w którym obowiązującym prawem byłby szariat.
Żydzi mają jasno sprecyzowanego wroga ktory zakłada eksterminacja Izraela.Zaatakiwali Żydów konkretnie Bogu ducha międzynarodowy festiwal. Po Monachium wiadomo co zrobią Żydzi.Szefistwo siedzące w katarze też wie.Nie można mówić że izrael nie distarczyłby broni hałasowi czy hezbolachowi.
Rakietami iranskimi strzela
Iran
Hamas
Hezbolach
Jemen.
0
@Thiaggo
Cele Hamasu wedlug IA
Poglądy Hamasu wprost
określone zostały jako ideologia dżihadu. Głównym celem organizacji jest całkowite zniszczenie Izraela i zastąpienie go islamskim „Państwem Boga”, czyli Palestyną. Państwo palestyńskie miałoby być państwem wyznaniowym, w którym obowiązującym prawem byłby szariat.
Oni powinni prostu żyją po to aby zniszczyć izrael i nie można mówić ze tego nie robią tylko gadają bo zbudowali sobie gigantyczna infrastrukturę pod ziemia oraz wystrzeliwując rakietami nie na cele wojskowe a na na cele ludności .Jedyne co powoduje ze nie dochodzi do ludobujstwa to kopuła izraela.Nie można mówić ze nie robią .Robią to tylko są słabsi.
0
@Thiaggo nie iran budował projekt rakietowy
A zydzi zabijali im fizyków, wirusy niszczące komputery czy naloty iran robil !!!!!
Cały system tunelow jest aby zniszczyć izrael wysyłali pasy shachida żyli tym to ze nie maja mogą bie oznacza ze do tego nie dążą. Napadli na międzynarodowy festiwal gdzie ci ludzie nie mieli nic wspólnego z konfliktem .Zdawali sprawę co sie wydazy.Inaczej szefowie nie siedzieli by w katarze....
0
@danijacek problem jest taki ze blok
Palestyna
liban( hezbolach)
Jemen
Iran
Rosja
CHINY
Korea płn
To jeden z najbardziej zbrodniczych blokow reżimowych.panstw.W żadnym z tych krajów nie ma demokracji.
Nie popieram izraela jestem przeciwny skrajnej prawicy w izraelu
Nie jestem za zadna eksterminacja panstw.Po żadnej stronie.
Jedni i drudzy sa źli i nie popieram żadnej ze stron.....
0
@pax izrael nie ma bo albo likwidiwani są fizycy ,albo instalują im wirusy w komputerach.Albo zwyczajnie niszczą im poprzez bombardowania instalacje co zrobili. Obecnie ue nalozyla sankcje zaprogram atomowy na Iran .To państwo jest współ odpowiedzialne za to co robi putin dając i sprzedając im technologie dronów.Daje broń jemenczykom którzy atakują statki z ropą dla Europy a Chiny poprzez Satelity je sponsorowały. Iran także sponsorowały isis wraz z katarem.A jemen tez strzelał do Izraela.Nie ma wątpliwości ze Hamas i hezbolach sponsorowany i zaopatrywany jest przez Iran. Są razem w koalicji z Koreą Rosją której broń znaleziono w tunelach hamasu.Niezapominajmy ze Hamas wysyłał ludzi z passem shavhida do Izraela.KAżdy kto zna Monachium doskonale wie co mogą zrobić Żydzi.Tylko przywódcy hamasu siedzą w jatarze i znaleźli durni co zaatakowali niezależny festiwal.Oni swietnie wiedzą co się wydaży inaczej byli by w palestynie.W ko tekście oceny cywilów sorawa jest też trudna gdyż tunele wchodzą do szpitali meczetów domów orywatnych czy sklepów sa tez w to zaangażowani.
Nie popieram ludobujstwa ale nie popieram tez terrorystów i tej całej bandyckiej koalicji bo obie strony są złe.Dka mas też to nie jest fajne gdyż Iran strzelając do izraeka po drodze ich rakiety zwyczajnie spadały.a co jak orzez rumunie I Polskę gdzue sa bazy w radzionkowie zaczną strzelać atomówkami i to spadnie w Europie.....Nie mówię ze to wybuchnie ale program rakietowy Iranu jest dość zaawawansowany.....Nie robią tego po nic.Ta sytuacja jest beznadziejna nie popieram żadnej strony również ludobujstwa.Jednu warci sa drugich...
0
@Thiaggo nie co by nie raz głosili zniszczenie izraela.Sojusznik iran również mowi wprost ktory dostarcza broń także jako pośrednik z Rosji i sami chcą broń atomową a pierwsi ktorzy by dostali od Iranu to izrael.potem usa przez rumunie i Polskę gdzie sa bazy w radzionkowie.Atak amerykańsko izraelski byl po to aby do tego nie doszło. Sam Hamas napadł na festiwal międzynarodowy gdzie bawili ludzie nic nie mających wspólnego z konfliktem.
Jedni sa warci drugich nie popieram żadnej ze stron .Ani prawicowego skrajnie rządu izraelskoego.
Jedziesz warci drugich.....
0
@Recha_0684
Jeszcze raz nie popieram ani Hamas ani palestyny .Jedni wymordować by drugich różnica jest taka ze jedni mogą drudzy nie.Sojusznik iean stara się o broń atomową a my i rumuni mamy nawet bazy przeciw Iranowi.Pierwszy na kogo by wystrzelono rakiety to izrael potem iran.Gdyby Hamas posiadał ta broń zniszczyłby izrael
Ja nie popieram ani skrajnie prawicowego rządu izraelskiego i to co robią nie popieram terrorystów z Hamas oraz całej tej koalicji Rosja korea jemen chiny.
Obie strony są złe.
0
@Tomaszekkkkk ok zobaczę jak to idzie .
0
@takisobiektos a czy ja piszę że popieram Izrael? Nie ja mówię nie popieram obu .Usa popierają tutaj izrael też jest to złe.
Chodź zbombardowanie nuklearnych instalacji Iranu przez Izrael to jak najbardziej .Nie chcę aby jakieś rakiety iranskue katalog nad Polską.zoatdząc ile rakiet iranskich spada w drodze na Izrael.Jest spore ryzyko ze taja bona atomiwa lecącą ba usa orzez Rumunię i Polskę mogła by uderzyć w Europę.Rumunua i Polsks ma zresztą amerykańska bazę anty nuklearna..
Z Amerykanami mam problem jak wyprowadzili z Iraku wojska powstało isisi i nastąpiło i ludobójstwo i emigracja do Europy.Troche jest tak ze jak tam siedzą to jest źle Ale jak stamtąd wyszli bylo jeszcze gorzej....Ciężko jednoznacznie ocenić.
2
Gdyby Hamas miał broń atomową zniszczyłby też izrael.Sami napadli też na międzynarodowy festiwal ktory nie miał nic wspólnego z konfliktem.Jeśli Iran zdobędzie atomową to beda chcieli zniszczyć izrael.Peawda jest taka ze jedni maja środki na ludobójstwo i to robią a drudzy chcą to zrobic tylko nie maja zasobów.Ale jedni i drudzy sa siebie warci
0
@clyde
Problem jest taki
Że Izraelem rządzi skrajna prawica gdzie przywódca Izraela urządza ludobójstwo po to aby nie trafić do pierdla czyli robi to co putin.
Z drugiej strony nie jest lepiej.
Hamas to terroryści w przeszłości stosowali pas shachida którzy podobnie jak Iran gdyby mieli broń atomową to zrzucili by ją aby wymordować Izrael.Nie bez znaczenia jest to że Hamas zaatakował festiva międzynarodowy z ludźmi z całego swiata ktorzy nic wspólnego nie mają z tym konfliktem.Też tunele wchodzą do domów prywatnych i ludzie wspomagają Hamas.
Wiadomo było ze jak zaatakują Izrael to chodźby po po Monachium co z nimi Żydzi zrobią.
Trzeba dodać że palestyna jest w koalicji zła
Z Iranem który dał technologie dronów Rosji ktora morduje ukrainców.Sa sponsorowani zbrojnie przez iran i Rosją gdzie znaleziono w tunelach rosyjska broń. Hamas współpracuje z hezbolachem również powiązanych z Iranem.Także z jemen gdzie broń dostarcza Iran a chińskie satelity namierzają europejskie kontenerowce ns morzu czerwonym.Takze jemen strzelał z rakiet do Izraela.Trzeba też powiedzieć że Korea płn zamordystyczne oaństwo również jest w tej koalicji.
Trzeba jasno powiedzieć ze Iran stara się o broń nuklearna aby zaatakować izrael oraz Amerykę.Masz bazy w radzionkowie i Rumuni bo to najkrótsza droga.Dlatego palestyna podobnie jak Iran i izrael gdyby mogli także zrobili by ludobójstwo. Dlatego nie popieram żadnej strony obie są złe I robiły by dokładnie to samo gdyby miały takie możliwości.Palestyna to nie jest niewinny kraj który został napadnięty.Jeeni są warci drugich
0
@pozor
Znaczy kanał który oszukiwał ludzi na prawicy.Bo to ze kurski to oszustwo nie od dziś wiadomo.
0
@RafiVeB no chyba ma rację
Każdy kto zna kurskiego wie to szuja.
Wystarczy obejrzeć Giertych vs Kurski w sprawie kłamstw.i wszystko jasne....
0
@pozor już Giertycha mu w Sejmie kłamstwa udowodnił .Świetne wystąpienie.Jeśli po takiej kompromitacja kurskiego kaczyński daje mu media to wiadomo ze klamstwo będzie poganiać kłamstwo.
To powinien obejrzeć każdy młody człowiek
Aby mieć zdanie o kurski
0
@MYTO o maja 10 mln wyborców które przeszło częściowo z tvp i jacyś konfederacji zaczęli to oglądać z powodu przyszłej koalicji z pisem
0
Raczej nie ukraince niszczą im infrastrukturę wachy nie bą miec nie dlugo
0
@TikiTakaEnMiCorazon my uczestniczymy w wojnie jako hub i 20 dronow nie wleciało od tak sobie
0
@arasz1819 co za ego
0
@Destroyer_of_Worlds przynajmniej obecną tvp nie jest szczujną włączyłem jakiś program ogórek to jazda na ukrainców albo na Niemców
0
@Destroyer_of_Worlds o matko ten typ jest za Barcą.To porażka wizerunkowa Barcy.ja opamiętamy jak go w Sejmie zniszczył Giertych w Sejmie to było mistrzostwo świata.Jedno z najlepszych wystąpień.Marna postać ten kurski....
0
@Eklerek komuś coś się stało;)
2
@blakkudium i dobrze po co nam z szejkiem wojna jeszcze Miasto Barcelone kupi jak się wkurzy.
1
@Phoenixx generalnie problem Fatiego to wiara .To co z nim robią to wzmacniają mocne cechy.Tak odbudowuję się piłkarza.Niech pracuję dalej nalezy życzyć mu powodzenia dopiero zaczął.
0
Sam sobi otrzyj
0
@barteq tylko z psg zabrakło akurat pluc także na końcu yamal mial siłę na 60 min.Balde na 30 min po kontuzji a Bernal na 15min.qte kontuzje nas dotknęly
0
@Dankho94isback nie miał tylko przegrał potem presezon i stracił miejsce w skladzie
0
@Gaz wiadomo czemu uraz gra uraz gra strata miejsca wyjściowym składzie brak pewności siebie.Nie ma tu tajemnicy.
0
@manero albo facet w czapce co prowadzi samochód .Musi być dziwny ....;)
0
@Walpiano pierwszy raz szefem jury jest ktoś z zagranicy.