Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde to kto lrzyblokuję gościa ktory nawet od niego jest wyższy niższy Cubarci czy niższy Eric;)
2
@BARCA1899Messi jeszcze muszą zabrać piłkę;)
1
@Luciano99 tam podał boczny skrzydłowy i nie wiem czemu tam Erica nie bylo .Wyszedł ze środka Araujo ale to za daleko na realna interwencję. Ktoś zawalił tam krycie i kounde tez sie slabo zachował.Być moze z zbalde byloby lepiej.
0
@Derean jak dla mnie odkąd wrócił po kontuzji to nic nie zawalił.Jeszcze bramkę strzelił
0
@kejdzi po tak dobrym meczu z Araujo powinien grać Araujo aby fizycznie i gnoić to samo Andreas.
0
@blakkudium zajedzie chłopaka dziś powinien grać Andreas
0
@esem91 w zeszłym sezonie 117 biegaliśmy ale sezon jest długi.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 poza 1 przyjęciem Lopez slabo zagrał.Tez nie wiem czy Andreas nie powinien zagrać od razu za Cubarci bo tam z boku byl szybki skrzydłowy ktory dogrywał piłki. Tu lepszy byłby zandreas i ma wzrost i dośw.
0
@Bykunn no ale dziś nie bylo Garci z boku skąd poszło podanie do kounde. Za ze środka trudno było to blokować.Ale w innych meczach faktycznie był dobry i chyba 1 raz grał na tej stronie.
0
@LinekMichal Araujo 90% podania .5 na 6 wygranych w powietrzu .Bardzo dobry mecz w tym wybicie piłki głową w polowie boiska i po tym Rushford zdobył bramkę byl bardzo dobry.Pilnował gościa większego od siebie
4
1 mecz , od razu trudny bez Yamala, Gaviego, Balde . Bravo gratulacje za pierwsze ważne bramki - Rushford:)
0
Powinien zmienić wolnego cubarsiego na szybkiego Andreasa bo tam bieha szybki gość co niebezpiecznie dosrodkowywuje
0
@LinekMichal na razie Flick powinien wymienić cubarsiego na Andreasa bo tam jest szybki gość który dosrodkowuje Andreas jest szybszy i ma wieksze zasiegi
0
@LinekMichal dziś powinien grać Andreas .Anglia to kraj sorinterow w piłce.Tu powinien grać za niego Andreas.
0
@LinekMichal sorry ale Araujo niczego nie zawalił
0
Andreas powinien grać ma doświadczenia z tym stylem gry.Powinien za Cubarsiego grać w tej lidze grają szybcy ludzie....reszta się zgadza
0
@LinekMichal nie Araujo wylądował na ławce z powodu zmiany kontynentu i strefy czasowej.Uważaja aby nie złapał kontuzji.Zauważ ze masz powrót z Urugwaju. Mecz w niedz i kolejny wylot do Angli.To co zrobił Flick to dal mu przerwę. Aprzed wylotem i po a grał w Urugwaju
0
@Comentateiro
Ale też są 10 w lidze czyli przeciętne.qnie ma mowy o jakiejś rewelacji.
Trzeba szanować przeciwnika ale wynikiw poszczególnych meczach takie sobie.
1 live ma 12 pkt
10 Newcastle ma 5 pkt czyli nawet połowy nie maja tyle co lider po 4 meczach.
Rewelacją sezonu nie są......
0
@LinekMichal No nie ,po pierwsze w obu meczach z Interem w pierwszej polowie obu meczy z interem .Inigo Martinez oraz Cubarci stracili 4 bramki!!!!! Araujo stracił 1.Niw wyciągnęli wniosków z 1 polowie.
Czyli nie odpadluśmy przez Araujo a słaba grę Martineza z Cubarcim.Obwiniasz Araujo ktory byl tuż po kontuzji i wszedł od razu na drugą rundę.
Co do meczu z psg on w 1 meczu uratował zespół przed pewnym golem w drugim to samo się zwyczajnie nie udało.Różnica jest taka że jedyny ktory miał jakieś szanse na obronę tego był Araujo ktory w poprzednim meczu coś takiego wybronił.
Tak oglądałem i zdanie na ich temat mam takie
To najgorzej broniący duet w ostatnich latach inigo Cubarci- pilułapki przestają działać nie maja planu B
Z drugiej strony to najlepiej rozgrywająca para w kontekscie obrońców ktorzy bronili.
Tylko oni sa sprawni wobec 80%zespołów i zawodników.Ale nie nadają się na najlepszych zawodników na świecie o najlepszych fizycznych warunkach na świecie czy to wzrost szybkość czy siła.A takich trzeba pokonać aby wygrać LM.
Teraz bedzie trudniej bo Real jedt lepszy niż był aby wygrać la ligę.
Z nam materiał Ćwiąkalski i jeśli Barca chce wygrać LM nie może na stoperze grać inigo Nartinez z Cubarcim.Wynik w lidze 39 straconych bramek jest zły i dupę im uratowała ofensywa która orzeprowadzala remontady.
Ja nie chcę żadnych remontad ja chcę obrońcow w drużynie ktorzy zrobia swoje i do remontad nie dopuszcza.W defensywie Araujo I Andreas sa lepsi.jesli zdrowie jest slabe trzeba szukać nowych lepszych obrońcow.Cubarci jeśli chodzi o stopera i defensywa jest za słaby na zbarce inigo odszedł problem się rozwiązał.Stoper to pozycja orzedewszystki defensywna a nie ofensywna rozegranie jest ważne ale to wciąż dodatkowa rzecz a nie podstawowa.za oni maja didatkowa super rzecz brakuje im bazy czyli defensywy.Poza tym jak bazujesz na pułapkach zaczynasz mieć braki w defensywie bo nie oraktykujesz tego w meczu.
To też jest wadą tego systemu.
0
@LinekMichal
Tu sue nie zgodzę lepszy wynik isusgnoł Araujo z Andreasem w lidze bo stracili tylko 20 goli nie było czegoś takiego aby 4 piłkarzy strzelił 4 bramki a barca miała tyle remontad. Barca steaciła 39 bramek w zeszłym sezonie.Podsumiwujac Araujo z Andreasem dopieprzył prawie 2 lepszy wynik.Wszystktie naturalne rzeczy u Araujo sa lepsze gra głową wygrywa wiecej pojedynków - wzrost
Siła jest dużo od niego większy
Zasięgi - ma dużo większe zasiegi
Jest dużo szybszy
Jest młodszy i oerspektywiczn moze się rozwijać i nabrać dosw.
Przewagi inigo - rozegranie , haryzma i może młodych doświadczenia pułapki ktore orzestaja działać bo w la lidze sie takich rzeczy uczą.
Stoper to przedewszystki obrońca a nie rozgrywający.....
Lepsze parametry i wyniki ma Araujo.
Obaj sa podatni na kontuzje.Ale Araujo ostatnio mial dluga kontuzje i wraca.
0
@esem91 kiedyś jak studiowałem na Koźmińskim pokazano nam ten wykres co dało wejście do ue .
Porównano ukraine ktora byla przed wejściem do ue bogatrzym państwem a potem Polska im odjechała.Widać tez na wykresie moment wejścia do ue.
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,24858636,30-lat-temu-polska-gospodarka-byla-slabsza-od-ukrainskiej-od.html
Chcesz zauważyć jedną rzecz .Jeśli konfa czy pis wyprowadza nas z ue czego chce np. Konfa .Albo pis to spowoduje czy zablokują nam środki.To obie partię nie mają kompletnie żadnej alternatywy aby te środki zastąpić poza drukowaniem albo pożyczkami.Ktore trzeba oddać drukowanie to inflacja .Kredyt na zewnątrz jest drogi.
0
@esem91
Nie maszargumentów ok
Powiem tak ja przedstawiam to co mówią Niemcy.Oni rozumieją dawanie kasy na infrastrukturę i inne rzeczy także jako dodatkowa rzecz w ich wkład w to co zrobiono w okresie wojny.Dokladnie to mówili.
Trzeba mieć świadomość przed wejściem do ue mieliśmy 720km dróg. Obecnie około 5205km dróg.Nie ma rozwoju kraju bez sieci dróg bez transportu czy logistyki.720km pokazuje dramat jesli chodzi o system w którym żyliśmy bo widać jak wolno budowano drogi.A wiadomo ze kasa szła na tunele pod swiną 80% dworce parki budynki administracyjne orliki stadiony parki, parkingi podziemne parkingi przy stacjach sieć regionalnych lotnisk stacje kolejowe rynki centra sportowe porty....w praktyce w większości infrastruktury ue brała udział.to że my aspirujemy do g20 jest ogromba zasługa ue.W której wkład mają Niemcy.Mimo wszystko atak na mięty wobec tego że są największym płatnikiem i nie spoczęli na tym co jest zapisane w umowie komuną w kwestii reparacji.To nie zasłużyli na taki atak .W stosunku do Rosji prawica reperacji nie ozekuje.....A czy zrosja coś płaci jak Niemcy w ramach ue?
Czy Niemcy zapłacą nie ma szans gdyż sa największym płatnikiem w ue i to idzie do państwa.Sami budują energetykę i sami musza na wojsko wydać 500mld nie ma szans do 2035r bo do tego momentu ten program pewnie będzie realizowany to niczego nie zapłacą.Wzrost gospodarczy niemiec to 0, 4% Polski to 3, 5% przy inflacji 2, 9%.Ze jeżeli ktoś myśli ze oni zapłacą coś to jest zwyczajnie naiwny.Sla mnie to jest walka o punkty wyborcze .Bo to wszystko konfederacja czy pis wie.Tylko jest to nośny temat i paliwo.
0
@LinekMichal słabe łapanie na spalonych bylo juz za inigo i Cubarsiego gdzie Mbappe strzelił 3 brami.Zreszta tutaj podawali że łącznie w sezonie 4 zawodników strzelało po 3 bramki.Co jest dramatem.Doatego musza być do tej roboty obrońcy z planem B którzy przy nie udanym szalonym mogą wrócić i wślizgiem czy barkiem przejmą albo wybija piłkę.Inigo i Cubarsi z najszybszymi tego nie ma
Stąd remontady..Kolejna rzecz kiedy wchodzi zawodnik idzie na nowości napastnicy i obrońcy uczą się przeciwnika technik ataku i technik obrony. Zespoly tez pracują nad pułapkami .Jak przyszedł Cputinhio na początku strzelał bramki.Potem każdy wiedział że idzie wzdłuż linii i oddaje strzał w dalszy róg.Naucxyli się go i się skończył.A taki Roben robił jeden zwód ale robił go tak ze caly czas działał i tu wychodzi klasa zawodnika.Dlatego zawodnik Barcy musi i umieć zastawiać pułapki i mieć plan B.Cubarci go nie ma na najlepszych.A jak Balde jest kontuzjowany czy nie ma Araujo albo Andreasa a jest Eric jest duży problem.
1
@AxelF bo on chcę gównie sużyć;)
0
@esem91 ale wiesz ze ue ma na tyle wiarygodność ze dostaje pożyczki na poziomie1% a polska sama miała za pis jeden z najdroższych kredytów 7%.Dla nas to jest korzystne to samo kpo.chodz tam jest część bezzwrotnej pożyczki.
0
@AlexDark00 a czym kierował się pis dając kasę na film Smoleńsk robiąc premierę w teatrze wielkim
Film ms 2, 3 na film webie a od krytyków 1, 3
To rekord swiata w najgorszym filmie na świecie.
https://www.filmweb.pl/film/Smole%C5%84sk-2016-650957
0
@esem91 mówię o tym co wiele razy słyszałem z ust niemiecki polityków.Niemcy sa największym płatnikiem w ue a Polacy największym biorcą.
https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8742621,ktore-kraje-sa-platnikami-netto-a-ktore-najbardziej-korzystaja-z-budzetu-ue.html
.
INiemcy nie tylko stracili ziemie. Przy rozliczeniach a te sa bez cenne w dzisiejszych czasach co widać w układzie dania - grenlandia usa- czy Alaska - Rosja nie jest to mało.
Ale Niemcy twierdzą ze przez lata płacą najwiecej do budzetu ue ktorą idzie do krajów.W ten sposób spłacają wojny przyczyniając się do budowy infrastruktury w uePoprzez fundusz spójności.To już Merkel mówiła. Obecnie zpolska ubiega się do wejścia do g20
Umówmy się to kasęnie wyłożyło pis czy konfederacja;) głównym płatnikiem jedt pus a beneficjentem jest Polska.Mowie w kontekscie finalnym czyli wejścia do g20.
0
@LinekMichal najwięcej remontad od wielu kat a bylem na meczu gdzie grał Romario kuman Guardiola.Yrochę widziałem .I tak słabej obrony ktora tak latwo traci bramki i musi robić remontady nie widziałem. Za to podobała mi się obrona Barcy z Araujo I Andreasem i kunde gdzue stracili 29 bramek w lidze hiszpańskiej.
0
@AlexDark00 czego czy ty masz na myśli ten plot ci to firmy pisowskie sobie zarobiły ci to tygodniowo waliły 700 osób tyg.Ok również temu bylem przeciwny bo to lipa.Czy może o aferze wizowej gdzue ci imigraci poszli do niemiec i teraz Niemcy nam ich zwracają.To nie są ludzie za ko dlatego ze ko wprowadziło prawo zawieszenie do zażyli i obecną zapora zablokowała 90% osob do tego stopnia ze zaczęli przechodzić orzez Litwę a i tam zablokowano w takim %.
A trzaskiwski jest weryfikacji?Ma wybierać na co dać a na co nie.
Ale akurat ten film zdobył nagrodę w Wenecji. A Holand zdobyła wiele nagród filmowych. Od globow I innych.
Jest w jury festivali.
To nie jest byle jaki reżyser:)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Agnieszka_Holland
0
@OBSERWATOR2021
No nie po pierwsze wbrew pozorom droby są małe latają nisko co wbrew pozorom nie jest łatwiej namierzyć i trafić.Rozwój drobow nastąpił szczególnie w ostatnim czasie i nawet koreańczyci i usa przylecieli do ukraincow którzy maja 900 firm zajmujących się dronami i to oni maja w praktyce w realiach wojennych na większą skalę przepraktywane jak niszczyć drony a także wszelakiej maści dronów.Tez ruskie drony emulowany od 190 km po te z małymi silnikami odrzutowymi do 500km z cięż szumi głowicami. Też jest kwestia co spada i w jakim stanie po rozbiciu.Jak dron wyląduje na trawie może być totalnie w innym stanie niż dron walący w dach czy rakietaMogli potrzebować na identyfikację więcej czasu.Rak czy siak kompletnie nic nie zmienia to faktu ze dalej to ruskie są odpowiedzialne za te drony.To nie jest tak ze wleciał droń rosyjski a okazało się ze to rakieta z f16 tylko wleciało 21 dronów i jest to oczywiste że to robota ruskich.Jest to ich wina.Nie ma wątpliwości że konfa jest pro rosyjska co widać i działalność zajączkowskiej jest po to aby mieszać.Ona nie tworzy jedność a dzięki.To robi konfa.To samo też robi tarczynski czy Bielan.To islabia Polskę a nie wzmacnia.A sikorski poleciał na ukraine aby nawiązać relacje w kwesti dronow z ukrainą.To co się stanie to po prostu przyspieszą kwestoe wprowadzenia dronów do Polski.