- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1517 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1517 Culés
8
Hansi Flick po raz koleiny wygrał. Było wiele obaw przed tym meczem, ale tak naprawdę wszystkie aspekty gry, jakich się obawialiśmy ze strony Newcastle wcale nie okazały się takie straszne. Z gry w powietrzu to im Joelinton jedną główkę wygrał, resztę Araujo czyścił okrutnie, stworzyli 3 bardzo szybkie ataki (jak na nas to mało), w pojedynkach 1 vs 1 na skrzydłach w obronie wyglądaliśmy dobrze. Generalnie według tego co powiedział niedawno Cubarsi, w tym sezonie będą grali bardziej zachowawczo i to póki co się sprawdza. Mniej pułapek ofsajdowych i więcej rozważnego grania.
Szkoda tych nerwów w końcówce, ale jestem pod wrażeniem jak mądrze i spokojnie to rozegraliśmy, wyciągnięte wnioski po Interze.
Co do indywidualnych występów to Joan Garcia kocur w bramce, Kounde czasem zdarzają się odklejki ale jest TOP prawych obrońców na świecie, Araujo i Uszaty wbrem moim obawom zagrali naprawdę nieźle, Pedri jest cudowny, a Rashford…
Powiem tak. Dla takich występów on tu przyszedł, bo wszyscy wiedzą na co go stać jeśli mu się chce. Może jest póki co zbyt chimeryczny, ale takie rzeczy jak dzisiaj robią piłkarze którzy po prostu mają ogromny talent, a on to ma. Na minus niestety Lewy i trochę Rapha, oczekiwałem więcej.
Wlał dużo pozytywnych emocji we mnie ten mecz, da się te ekipę poukładać, podróż po puchar LM rozpoczęty znakomicie.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 poza 1 przyjęciem Lopez slabo zagrał.Tez nie wiem czy Andreas nie powinien zagrać od razu za Cubarci bo tam z boku byl szybki skrzydłowy ktory dogrywał piłki. Tu lepszy byłby zandreas i ma wzrost i dośw.