Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 prawdopodobnie trzeba wygrać z Osaką która jest na wzoszącym.Wiktorpwski zna igę.Moze to być najtrudniejsze spotkanie igi
0
@Solenya był z nią wywiad .Tam bardzo twardo chodziła pp ziemi.
0
@Vegeta88 to że Nawrocki nie ma kompetencji na prezydenta to wiadomo było w kampanii.....widać po doradcach jakich dobrał.To ze na tym forum są fanatycy pisu też wiadomo. Trudno będziecie im podważać swojego.....
1
@BillyButcher z duda takich cyrków nie było .Zapewne sobie takich doradców dobrał......Były minister soraw zagranicznych pisu też krytykował że wśród doradców nie ma specjalisty do spraw zagranicznych.Eożbe kwiatki będą wychodzić.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nikt-nas-nie-chcial-byly-minister-pis-ostro-o-absencji-nawrockiego-w-usa/z6407n0
2
Dlatego musi być konkurencja.
2
@Laminedependencia
Na mój gust karny jest i to powinno być kwalifikowane jako niebezpieczne wejście.Nie widzę tu ataku na piłkę a kierunek jest w zawodnika.Wieprw yamal stawia nogę a potem jest ruch zawodnika
Szkoda że nie ma pokazane z innej strony aby zobaczyć intencje zawodnika.
0
@Kozinho. Powiem ci xa rok wielu zawodnikow podszebowalo czasu na adapcje w Barcelonie id Raphini zaczynając.W Realu tak samo a jak bylo z vinim jak strzelał oanu Bogu w okno.Mbapoe poza mistrzostwem swiata w klubowych grach niczego nie osiągnoł nie róbmy z niego Boga.Ake grę bardzo poprawił.
0
@BulaKG z doświadczenia wiem że im bardziej doświadczony gracz tym robi wszystko wcześniej ...wtedy jest na czas to też kwestia czucia
0
@BulaKG tak ale to nie Raphinia źle podawał tylko Ferran nie był na czas. Korytarz był ograniczony
0
@Criss18Barca a co on mógł zrobić w q5 mon jak co w 80min nic nie ofarnuali
0
@Kozinho. Mbappe też na początku nie szło trzeba mu dać czas
0
@BulaKG wczoraj Ferran grał slabo
0
Strzelił pis szczelem dlatego nie trafił.Nie ma co go winić;)
0
@maroon nie raz mówiono że zmieniła się sytuacje ż normalnych ludzi zmueniono w zorganizowane bandy.Plot nie rozwiązywał problemu wydano kasę na fuszerkę.....
0
@draxidox a wy atakować:)
0
@maroon proszę cię tusk wprowadził prawo tymczasowego wztrzumania Azylu.Pis na wpuszczał poszli do Niemiec i potem Niemcy zgodnie z prawem nam ich zwracali.O zarabianych wiizach nie wspomnę ....o czym my mówimy....
0
@draxidox przecież przez ten płot przechodziło 700 imigrantów tygodniowo ponieważ był słaby zrobiono tarczę. Wtedy spadek był do 90% że imigranci zaczęli iść na Litwę a my worowadziliśmy kontrolę nad granicy z Litwą .Gdyby uważał ze plot jest dobry nie budował by zapory.....
0
@Vegeta88 rzekłbym jaki pan taki pies;)
0
@mekston co się popisałem .W ostatnich 2 meczach byla trochę w słabszej formie i poprzednim meczu sama to przyznała.Chodź przeciwniczja wcale nie była słaba pomimo dalekiego miejscu w rankingu i dobrze grała.Co do ostatniego meczu miała farta bo trafiła na nie zróżniważona dziewczynę ktora się poryczała po zejściu z kortu bo wie że spieprzyła.Wtedy co podałem miałem obawy bo również grała pod swoja topową formą.Sŵiatek jest osobą turniejową której forma rośnie z każdym.meczem.Zawodnivzja z którą gra potrafi la i Sabalenke wyrzucić.Musi podnieść % serwisu nie musi być wyżej niż 34% bo wchodzi w rundy decydujące.Na pewno mnie forma nie zachwyciła.Mam nadzieję że firma wzrośnie.To prawda ze mecz meczowi nie równy ale wolę widzieć formę.
0
@Czyhrynski .IMO wszystko patrzeć na tłok w środku za bardzo. Ie chcą odchodzić. Fermin mirmoże się mylę ale zostanie
0
@Hshdhrhdh fajne z chodź wiadomo prawicowo niemiecką fobią ;)
0
@Vegeta88 niech cłłop.vetuje dalej;)
0
@mekston tzn w obu meczach nasza nie byla w formie
0
@Azazel_Pazuzu wcale nie musi być latwo kolejny wyjazd na złej nawieszchni
0
@mekston może zagrać Też Kostiuk.Poza tym wpierw nasza musi przejść dalej a w dwóch meczach grała niestabilnie serwis 36%.Pomimo niesamowitego odwrócenia trzeba widzieć że nie do końca jest w formie.A następna przeciwniczka pokonała swoja przeciwniczkę 6:0 6:1
0
@pluszek
Przecież to nawrockiemu spadło w ostatnich notowaniach.aw sumie to nie dziwne.
https://www.rp.pl/polityka/art42926891-duze-zmiany-w-rankingu-zaufania-karol-nawrocki-spadl-ze-szczytu-jest-nowy-lider
0
@Vegeta88 wiadomo jak jest podważasz wszystko chcesz mieć ostatnie słowo tym razem wikipedie.Wiem że jak coś napisze to ty odpowiesz aby być na końcu Jak partyj y funkcjonariusz ja nie muszę mam w życiu co robić. Kończę
1
@FcPortoFan1999 może chodź szkoda że nie opadła bo by ja Iga wyprzedziła
1
@FcPortoFan1999 prawda i Coco bardzo dobrze trzymała piłkę.Szkoda że tak z nią trafiła.
0
Fracht niech sie bierze do roboty. Coco jest do ugryzienia