Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 chodzi o hipokryzje pisu.komisarz pisu robił zielony ład a pis szedł protestować przeciw zielonemu ładowi.To hipokryci.....Coś sami robią to potem protestują.Cyrk na kółkach.W kwestii ko zadam Ci pytanie .
Ko zajmuje 2 miejsce ma swojego program nie ma większości dla swojego programu.To jak go ma zrealizować?
Zaczynają rozmawiać z kilkoma partiami oni mówią ok będziemy z wami rządzić ale mamy swoich wyborców musimy swoje zrobić.Obszarowo masz kilka programów a rozwiązanie przyjmiesz jedno.Noe ma opcji aby przy 4 partii jedna partia realizowała swoj program.To nie kwestia chęci a realnych możliwości wynikających z wyników wyborów.
Różnica z pisem jest taka ze miał dla swojego programu większość w parlamencie i prezydenta.Jeśli ktoś nie realizował własnego programu a dostal zielone światło od wyborców w 100 dni to byl to pis nie ko bo ci nie mieli samodzielnej większości o prezydencie nie wspomnę.
0
@culedawid
Chlopie pis ma prezydenta koalicję sami z sobą nie zrobili połowy zniszczyli praworządność. Polska płaci odszkodowania ludziom za wyroki nieuprawnionych sędziów.Zablokowsno kpo .......A ty mi wyskakujesz z wskaźnikami;)
0
@MYTO nie jesteśmy na gościu kolesiu rozumiem czemu cię denerwują fakty.Boli du....
0
Ciekawe, Beata Szydlo ( pis) spełniła tylko 49 obietnic ze 100 co obiecała w 100dni.Rządy od 2015r Brak nie spełnionych obietnic tłumaczyła , że ma umowę ze społeczeństwem na 4 lata;) była w koalicji z Ziobro czyli sami z sobą
Z drugiej strony atakują 100 konkretow, chodź program nie uzyskał większości i realizowana jest inny program umowy koalicyjnej który ma większość w parlamencie i zwyczajnie można go realizować chodź jest veto prezydenta.. Trzeba dodać ze pis miał własnego prezydenta Dude.Czepianie się Tuska przez pis to czysta hipokryzja .Jak protesty pisu przeciw imigrantom których za kasę ściągnęli.49 spełnionych przez pis w 100 dni z własnym prezydentem to slaby wynik...
0
@pax jakich rasowych uprzedzeń.....bardzo często bywam i lubie jeździć do krajów arabskich ba znam i lubie w polowie polaka - palestyńczyka.Nigdy nie okazałem braku szacunku arabom.msm nawet kumpla z lubie w Egipcie raz na 2 lata sibie nurkuję.Jakie to sa slabe wnioski skoro poglądowo jestem w centrum a nienawiść do imigrantow to domena prawicy;)logika nie trzyma się kupy chodź pis ktore protestuje przeciw emigrantom sciagnol ich za kasę a ci co byli zawracanie do Polski z niemiec to wcześniej pis ich na wpuszczał.
Masz irracjonalne wnioski nie poparte faktami.Proszę nie imputuj mi rzeczy to że nie chce aby iran wspierał Rosję czy strzelał nad Europa nuklearnymi rakietami ktore mogą spaść bo takiej jakości są to gdzie tu rasizm.dopisujesz sobie rzeczy ktore nie istnieją i trzymaj suę tych zarzutów ktore formułuje .To ze nie wspieram grup terrorystycznych to normalne obecnie taka grupa rządzi w palestynie przy poparciu ludności.To co piszesz po ludzku nie trzyma się kupy.Gdybym był skrajnym prawicowcem ok.Ale nawet politycznie tu nie jestem......Nie dopisuj rzeczy których nie ma....jasne tworzysz teorie jakbyś nie wiedział ze cale żydzi nie wędrowali po świecie i zaczynasz bawić sie w teorie ze nie sa żydami
To tez jest bajduzenie bo nie ma zadnego znaczenia dlaczego jestem przeciw ludobujstwu żydowskiemu i dlaczego nie popieram palestynczykow.aodzielam te sprawy. Ne ma kompletnie znaczenia poruszania tego tematu.
0
@pax błagam Cię wiadomo że Einstein to żyd wiadomo że żydzi rozlani byli są po całym świecie.....Nie idźmy tą drogą;)Zresztą tu nic nie wskurasz bo ja o oddzielam kwestie polityczne od osiągnięć indywidualnych.Błagam nie pisz mi o żadnej rasie bo to brednie .Miałem napisać o izraelczykach to wymieniłem dobre i zle strony tyle.Nie imputuj na siłę vs i jakoś ras Bo sobie sam dopisujesz....jasno napisałem ze zwyczajnie nie znam wybitnych osiągnięć palestyńczyków i nie wykluczam ze takie są i jak są nie ma sprawy indywidualnie kogoś pochwalić.....Jestem jasno sprecyzowane co mi się nie podoba i dlaczego ich nie poprę reszta to jakieś próby dorzucania do worka ktory ma zawartość określiła i proszę nie rób tego...
Po to aby pokazać ze natanischu nie mial poparcia społecznego ani przed atakiem w trakcie rok temu tez były protest a obecnie ludzie świętują pokujNie sa zachwyceni wojna. Nie można tu mówić o jakimś poparciu społecznym jak wychodzą na ulicę.Natomiast dka nas też jest to istrzerzenie ze orawica moze być nie bezpieczna i taki ludobujca jak nataniachu robi to co u nas robil pis.Co uwiarygodnia mnie ze nie popieram Nataniachu.
0
@pax ja nie mam nic przeciwko temu aby cos dobrego powiedzieć bo nie przychodzi mi do glowy żaden Enstein z Palestyny na pewno ktoś tam się wybił Tylko niech kojarzę takiej osoby....Poza tym mi sie nie podobają konkretne rzeczy.Gdyby nawet ktos dostał Nobla to tsk samo jak w przypadku nataniachu ocena by tego nie zmieniłaby. Poprostu oceniłbym go indywidualnie pozytywnie.
0
@pax czyżby izraelici przed wojną wyszli na ulicę. W sorawie likwidacji demokracji w tle transparenty nie chcemy mieć hak w Polsce.....Trudno podejrzewać ze izraelczycy popierali naraniachu protesty tez były w 2024.
https://fakty.tvn24.pl/fakty-o-swiecie/izrael-demonstracje-przeciwko-reformie-sadownictwa-st7218880
0
@pax to że uważam ze nacjonaluzm podparty hasłami patriotycznymi prowadzi do wojny .Kwestia jest narzędzi.Putin Hitler czy Nataniachu mieli taką możliwość i z tego korzystali.qw przyoadku pakestynczykow nie widziałem masiwych protestów przeciw Hamasowi kiedy porwali ludzi z izraeka czy kiedy strzelali.
W przypadku izraela wczoraj się cieszyli z zakończenia wojny.Protestowsli wcześniej przeciw wojnie . I protestowali przeciw natanischu bo jeszcze praworządność. Ciężko tu mówić o poparciu Izraelczykpw I wkładać ich do 1 wora.Bo nataniachu tą wojna chciał zwyczajnie uniknąć konsekwencji
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/9864482,izraelczycy-chca-zakonczenia-wojny-kilkaset-tysiecy-protestujacych-na.html
Miałem wyrazić zdanie o Izraelczykach to zrobilem.
1
@Damiain mam tracić czas na ......proszę cię.Niech się nauroki w to bawi;)on lubi takie rzeczy;)
0
@pax co do oceny izraelitów bylo pytanie co o nich myślę .Odpowiedziałem o złych i dobrych stronach nie porównywałem z palestynczykami.Odpowiedz dotyczyła Żydów.Nie chciałbym aby osiągnięcia Spielberga przyćmiewała działalność Nacjonalista Nataniachu.Nie chcę wybielać Bataniachu tym co robi Spielberg.Łaczy ich to ze obaj sa Żydami.Jesli pytasz o Żydów to mówię o dobrych stronach jak i złych.A to ze biją tu pakestynczykow na tym polu to nie moja wina .Między innymi dlatego wymieniłem Żydów no są tu wybitni.Jest to indywidualna icena Żydów a nie vs palestyna.
0
@pax już samo slowo nigdy jest nie prawdziwe i tendencyjne.Jeśli ktoś zna moje poglady I myśli ze ja popieram nacjonalistów z Izraela to jest w błędzie.Nacjonalista Putin uprawia ludobujstwo Nacjonalista Nataniachu także uprawia ludobujstwo.Takze nasi nacjonaliście widzą różne wojny Bąkiewicz z ue .Niedługo z ukrainą, kamraci z Żydami i jakiś nie dostrzegają Risji ktora wzięła się za zmianę granic.Pod płaszczykiem patriotyzmu i szczytnych haseł prowadzi to do wojen......na pewno daleki jestem aby takim ludziom dawać władzę jeśli chcesz mieć faktycznie pokuj.Nie jest kwestia tego czy palestyńczycy maja powód czy nie ,ale nie wolno było im atakować niezależny miedzynarodowy festival i porywać ludzi i zabijać.Chca walczyć od tego jest wojsko a nie strzelać na oślep i grozić komuś silniejszemu ludobujstwem bo sami się narażają na ruch w odwrotna stronę.Ktory po Monachium był oczywisty ze tak zrobią.Wiadomo ze żydzi czują sie jak w oblężonej twierdzy i bardzo będą ostro odpowiadać aby odstraszyć przeciwników.Palestynczycy wiedzieli w co się pakują .Natomiast nie odbieram i prawa do walki o ziemie.Ale od walki jest wojsko a nie ludzie i strzelanie na oślep kogo trafia.. Te rzeczy o których pisze dą dla mnie bo może nie dla ciebie istotne dka mnie jest w ocenie palestyny.
0
@pax odpisałemkoledze dlaczego mam taki a nie innych pogląd. Widać te rzeczy o których i tobie napisałem są dla mnie na tyle istotne że umieszczam ich w kategorii nie popieram. Dobre rzeczy Żydów nie zmieniają oceny że też ich nie popieram chodź jeśli sue pytasz o ocenę to wymienię i dobre cechy także złe.
nie chodzi o tendencyjność wymieniłbym i dobre cechy palestyńczykow ale nie maja takich osiągnięć jak żydzi w postaci Nobla czy w świecie kultury. Czy nauki. Co nie oznacza że jakiś zasługi mogą mieć ale Żydzi z tego są znani po prostu.To że Nataniachu uciekł w wojnę aby nie poszedł siedzieć to akurat fakt. W przypadku hsmasu tego nievbylo mają poparcie społeczne porwali ludzi z zagranicznego festivalilu na 2 lata czesc zabili część wypuścili. To ze strze strzelali gdzie popadnie i to że chcą eksterminować izrael i to że trzymają z ludibujcami ktorzy prowadzą wojnę z ukrainą i sa tak naprawdę naszymi wrogami bo w wojnę na Ukrainie jesteśmy fizycznie zaangazowani musimy wydawać gigantyczna kasę na broń zadłużamy się budujemy mur. Żyjemy w niewiadomej czy ta wojna będzie czy nie .To ja nie będę popierał oaństwa ktore jest w takiej koalicji i tyle.Natomiast kwestia ataku na Iran jest dla nas ważna. Bo iran od lat kombinuje z bronią atomowa wiadomo ze tam jest reżim chcą strzelać i do izraela I do usa przez rumunie i Polskę gdzie usa zbudowało bazy. A wiadomo ile rakiet spadło w drodze do izraela iranu ktory pracuje mocno nad programem rakietowym.zi nie chciałbym aby jakąś broń atomową posiadała w Europie czy uderzyła w usa ktore jest naszym sojusznikiem zagraża to usa ktore nam dostarcza broń i byloby niebezpieczne bo usa by na to też odpowiedziała.Tu popieram atak izraela tak jak atak na jemen gdzie chiny namierzają tatki z ropą do Europy a jemen iranskimi rakietami do nich strzela. Co ma wpływać w zamiarze na ceny ropy w Europie.A wiadomo że ruskim chodzi o sprzedaż surowców do Europy.Natomiast palestyna specjalnie zaatakowała w tym momencie aby też odciągnąć usa od wojny w ukrainie.Bo do ukrainy dotarło mniej broni.Co stricte godzi w nasze interesy.Nievmowiac o tym że w palestynie rządzą terroryści i nie będę popierał terrorystów. Jest to na tyle istotne że nie traktuje ich jak panstwo sojusznicze a jest klockiem we wrogim Polsce układzie.Jeśli chcą walczyć o swoje ziemie dobrze niech zaatakują wojsko a nie strzelają gdzie popadnie I nie porywają ludzi z Europy co na festival przyjechali bo też jest to złe.Dopoki są w układzie z wrogą koalicja nie będę ich popierał.A jesli robią coś dobrego o czym nie wiem w obszarze nie wiem sztuki nauki itp to super chwale ich tsk jak izrael. I tyle.Sa we wrogami Polsce układzie....
0
@borys1990 nie chodzi o tendencyjność wymieniłbym i dobre cechy palestyńczykow ale nie maja takich osiągnięć jak żydzi w postaci Nobla czy w świecie kultury. Czy nauki. Co nie oznacza że jakiś zasługi mogą mieć ale Żydzi z tego są znani po prostu.To że Nataniachu uciekł w wojnę aby nie poszedł siedzieć to akurat fakt. W przypadku hsmasu tego nievbylo mają poparcie społeczne porwali ludzi z zagranicznego festivalilu na 2 lata czesc zabili część wypuścili. To ze strze strzelali gdzie popadnie i to że chcą eksterminować izrael i to że trzymają z ludibujcami ktorzy prowadzą wojnę z ukrainą i sa tak naprawdę naszymi wrogami bo w wojnę na Ukrainie jesteśmy fizycznie zaangazowani musimy wydawać gigantyczna kasę na broń zadłużamy się budujemy mur. Żyjemy w niewiadomej czy ta wojna będzie czy nie .To ja nie będę popierał oaństwa ktore jest w takiej koalicji i tyle.Natomiast kwestia ataku na Iran jest dla nas ważna. Bo iran od lat kombinuje z bronią atomowa wiadomo ze tam jest reżim chcą strzelać i do izraela I do usa przez rumunie i Polskę gdzie usa zbudowało bazy. A wiadomo ile rakiet spadło w drodze do izraela iranu ktory pracuje mocno nad programem rakietowym.zi nie chciałbym aby jakąś broń atomową posiadała w Europie czy uderzyła w usa ktore jest naszym sojusznikiem zagraża to usa ktore nam dostarcza broń i byloby niebezpieczne bo usa by na to też odpowiedziała.Tu popieram atak izraela tak jak atak na jemen gdzie chiny namierzają tatki z ropą do Europy a jemen iranskimi rakietami do nich strzela. Co ma wpływać w zamiarze na ceny ropy w Europie.A wiadomo że ruskim chodzi o sprzedaż surowców do Europy.Natomiast palestyna specjalnie zaatakowała w tym momencie aby też odciągnąć usa od wojny w ukrainie.Bo do ukrainy dotarło mniej broni.Co stricte godzi w nasze interesy.Nievmowiac o tym że w palestynie rządzą terroryści i nie będę popierał terrorystów. Jest to na tyle istotne że nie traktuje ich jak panstwo sojusznicze a jest klockiem we wrogim Polsce układzie.Jeśli chcą walczyć o swoje ziemie dobrze niech zaatakują wojsko a nie strzelają gdzie popadnie I nie porywają ludzi z Europy co na festival przyjechali bo też jest to złe.Dopoki są w układzie z wrogą koalicja nie będę ich popierał.A jesli robią coś dobrego o czym nie wiem w obszarze nie wiem sztuki nauki itp to super chwale ich tsk jak izrael. I tyle.Sa we wrogami Polsce układzie....
0
@borys1990 wymieniam negatywy palestyny ale na samym początku napisałem ze nie popieram ludobujstwa skrajnej prawicy izraelaktora za to jedt odpowiedzialną. Tu sie zgadzam. Z pax chodź on chce obwinić wszystkich Izraelczyków a palestynczykow traktować wybiórczo.....jest to nie konsekwenctne.Spyral sie o ocenę Żydów więc obiektywnie napisałem dobre rzeczy i złe.
Dodam ze rząd izraeka nie mial poparcia społecznego i wojna jak w orzypafku putina jest ucieczka aby nie poszedł do paki.Przed wojną caly kraj protestował z powodu brskilu praworządności jak robil to pis .Kiedy groził mu upadek oslestyns powala niewinnych ludzi nie Żydów ktorzy przyjechali na festival.Czesc została zamordowana.
I tyle rozmawiamy o palestynczykach dlatego ze tu jedt spor generalnie zgadzamy się że nataniachu to ludobujca .zstad dyskusja o tym o czym sue nie zgadzamy czyli palestynie.Piza tym jest we wrogim Polsce obozie z ludibujcami Rosja od której maja broń.Zaklucili dostawy broni z Ameryki.Moment nie jest przypadkowy iran sponsoruje hamas i sami dostarczają broń Rosji a Rosja im.Takze ataki Jemenu to nie przypadek....to działa na korzyść wojny ukraina Rosja gdzie rowniez jest ludobujstwo porwanie dzieci gwałty i tortury.To nie jest oddzielny konflikt...
0
@pax równo ze w sensie ze obie są złe.Moje wpisy na temat palestyny są dlatego ze ty masz jednostronne poparcie dka oalestyny.Ja distrzegam tam rzeczy ktore są złe.Tak samo co do Żydów sa rzeczy które są zle za ktore ich tu skreślam w tym konflikcie poza atakiem na Iran. Ale nie ignoruje ich isiągnięć w kultularno naukowych.Mam tsk ze nie wrzucam wszystkiego do jednego wora.
Nie hamas ma ogólne poparcie dkatego co robi .Wręcz jest silnie z ludnością z integrowany. Zawsze są niewinne osoby także i po stronie izraela i po stronie czy tych ludzi co przyjechali i oalestynczycy albo ich zabili albo ich porwali.Po obu stronach masz tak samo.Jrdni i drudzy chcą mordować siebie wzajemnie tylko jedni to mogą zrobić inni by chcieli eksterminacji ale nie potrafią tego zrobic chodź jak mogą mordować to zrobia to. Czasem porywają z taktycznego punktu widzenia.
Noe mogę usprawiedliwiać mordu ich przywódcy tym ze dostają Nobla i maja osiągnięcia jedno i drugie nie ma nic wspólnego.Ocenialem Żydów za dobre i zle rzeczy i tyle.W drugą stronę ci co dostali Nobla to nie chciałbym aby przyćmiło to co robi przywódca izraela.Nie byloby to w porzadku.Nobel to nobel mordować to mordować.Jedno popieram drugie nie.Niezgadzam się z żadnych powodów na eksterminacje ani jednej ani drugiej...oni nie ruszyli na wojsko tylko porwali i zabili część niewinnych osob na to zgody nie ma.Chca walczyć niech zaatakują wojsko.
0
@pax bo piszę dokladnie tam gdzie jest spór jasno napisałem napisałem że nie popieram izreala.znie wiem co tu jest nie do zrozumienia i jasno napisałem ze obie strony sa za kudibujstwo jedni to robią inni próbują i maja wypisane to na sztandarach.z jednej strony mówisz mi o palestyńczykach a sam do jednego wora wrzucasz Izraelitów. Trochę to hipokryzja....
Dka mnie za ludobujstwo winny jest szef skrajnej orawicy ktory jak putin poprzez wojnę ucieka od odpowiedzialności jak Putin.Przed tym wszystkim izraelici wyszli na ulicę protestować. Były sztandary nie chcemy mieć tak jak jest w Polsce.Chodzilo o praworządność.Gość uciekł w wojnę.Nie nie pperam izraela.Alw np atak na Iran był słuszny.
0
@pax ale wybrali....ty jesteś subiektywny i jesteś po jednej stronie .W międzyczasie czasie Putin np wojsko Putina porywało dzieci gwałciło i grabiło i torturowalo.Sooro nie interesował los ukraincow i zaczęli szkodzić to czemu ja mam się orzejmować kimś kto ma w du...innych?I jak widać sam nie jest dobry.....Absolutnie nie jest to poparcie dla izraela......A o nich piszę bo jasno się określiłem nie będę się powtarzał.Popierasz jedna stronę więc odnoszę się tam gdzie jest między nami sorzeczniść a nie zgoda.
0
@LinekMichal nie Ronald przestał tracić pilke nie brakuje w tej drużynie tych co podają.Poza tym inigo to stoper nie rozgrywający....
0
@pax nie to ty jesteś po jednej stronie ja uważam ze obie strony są złe.Niepusalbym sie do koalicji z Iranem korespondencji czy Rosja.....To mówi sporo.....Poza tym jak atakujesz silniejszego to musisz się liczyć ze dostaniesz.aa wiadomo bylo ci zrobią Żydzi......natomiast napaść na między narodowy frstival to też o nich mówi.....Nie jest kwestia pytań tylko tego co robią.Dodam jeszcze ze przynajmniej .kilku koalicjantow jak Chiny , Rosja , Białoruś, Iran Korea to przez te panńtwa może nam grozić wojna.Ntomiast pakestyma rozpoczynając atak na izrael spowodowały że usa musiały broń dawać Izraelowi co wpłynęło na dostawy broni ukrainie.qwzmocnili pozycje Rosji.Czemu mam ich wspierać skoro pomagają naszemu wrogowi. Rozpoczęli atak to niech sobie teraz radzą.qw ukrainie Putin uprawia ludobujstwo.....Nie mam obowiązku ich spierać tak samo jak izrael.....pomogli Putinowi w ludobujstwoe.Nie wiem czy Rosja przy tym nie maczala palcy biorąc pod uwagę relacje z Iranem.....Hamas wygrał wybory w oalestynie i ma poparcie społeczne.Godza sie z ich polityką.....
0
@Midast fati zaczyna błyszczeć a la Masia to jedna z najlepszych szkółek na świecie.....ostrożnie ....
0
@Midast bo jeden mecz graliśmy z kontuzjami a zespół jest przemęczony a trener Hiszpanii wpuszcza Pesriego pomimo raportów o orzemeczeniu;)
0
@LinekMichal temu ze mieliśmy topowy atak faceta nr 5 faceta nr 2 i faceta nr 10 czy 11 niejakiego pedriego a także Torresa lewego.oraz de Jonga ktory nie tracił piłek sporo zrobił kounde.zto byli głowni aktorzy i bez nich bramki nie wpadały.Cxy byś miał długą piłkę od inigo czy pozycyjnie krótko od Araujo jakby grał też by nastrzelał bramek.Mówie o Araujo teraz bo miał kontuzje i byl bez oresezonu teraz podaje w porządku.Gdyby za grę obecnie odpowiadał Andreas też byś z obrony mial konkretne podania .Poza tym robi to fenomenie nowy bramkarz.1 raz się pomylił.Chidź kosztownie robi to lepiej niż Szczęsny.Wiec Barca zyskała didatkowa osobę do rozgrywania i straciła.Andteas znakomicie podaje też plus Araujo się poprawił.znie ma tu problemu.Ale gra Cubarci ktory jest zwyczajnie słaby
0
@LinekMichal
Obrona nie działa
Liczba temontad rekordowa stracone bramki
Inigo cubarci 39
Araujo Andreas 21
To przepaść nie działa to co mówiłem.W tej edycji powinien grać Araujo Andreas I eric głównie rotacyjnie wszędzie w defensywie chodź i on jest też wolny i ze 3 mecze temu faulował i czwrwi powinien obejrzeć ale od Cubarsiego Jest dużo lepszy .Natomiast dla mnie Cubarsi yo defensywnym pomocnik tylko yi jest konkurencja.Ale jeśli już miałby grać to do rotacji na nie zaszybkich nie za wysokich zawodnik.
Nikt nie jest nie omylny nawet Flick i nie wiadomo.o czemu niegra Andreas który tez ma rozegranie i resztę co potrzeba.i nawet w podcastach o tym mówia nie ma na to odp.aewidentnie coś tu nie gra....
0
@LinekMichal Ale w tym sezonie Araujo nie robi strasznych baboli w rozegranu co mówili w podcascie.co mu się zdarzało wcześniej .Akurat w tym sezonie nie miżna mu tego zarzucić .Poza tym specjaliści to cała reszta.Jest komu rozgrywać pilki.Poza tym dalej to część ofensywa a on jest obrońcą.To jego główna cechą.Żadna Fifa obrońca jak sama na wskazuje sie orzede wszystko obroną a widze ze doa ciebie najważniejsze jest podanie;)a to ze koleś go odjeżdża Cubarsiemu jak chce i bramki strzela jak Mbappe strzela mu 3 .To kompletnie sie nie liczy;)
No właśnie jeśli obrońcy grają piłki to szybki obrońca jak Andrreas czy Araujo mają więcej czasu aby dogonić przeciwnika a taki wolny Cubarci stracili dystans a nie zyskałaś bo jest wolniejszy.Poza tym i dłuższy sprint tym trudniej skontrolować oddech przy strzale.Są plusy i minusy bo jest więcej przestrzeni.Dlatego do tej roboty są lepsi szybsi obroncy a nie wolniejsi.
0
@LinekMichal Ale nie grał orzeciw Sorlotowi króry nam nastrzelał od cholery bramek albo Mbappe.i moze dka odmiany był szybki.Trzeba bylo by zobaczyć statystyki jak radzi sobie z wysokimi.
I jakie to ma znaczenie jak liczba straconych goli była 39 z cudownym inigo a Araujo z Andreasem wykręcili 21.To deklasacja......Starasz się porównywać gościa ktory top miał w 2007.Z całym szacunkiem ale to był kompletnie inny sport inne wymagania fizyczne......
0
@LinekMichal ie ma nóg drewniany w tym sezonie babola nie zrobił.Zayważ ze w zeszłym sezonie nie mial presezonu wrócił w grudniu.Trafił na drugą rundę.zz wakacji wrócił wcześniej aby poprawić fizycznoś.Po presezonie dopiero łapie formę......gavi czy fermin wrócili w listopadzie i fermin złamał formę na klasyk gavi na iststni mecz.Drewnuana noga to nie obrona a on nie gra na pozycji rizgrywającego.Ta noga wystarcza do strzelenia bramek
1
@busel004
No i tu jest problem nie jest szybki
Top speed Cubarsiego to 31 km
Top speed Mbappe w meczu z nami bo jest szybszy to 34km
Jak on ma rywalizować z Mbappe
Efekt 3 bramki stracone.
Co do pułapek - w 1 klasyku Mbappe dał się łapać w drugim już nie.I to przy Cubarcim i inigo.
Dlaczego nikt o tym nie mówi bo atak uratował do dupy defebsywę i strzelił 4 bramki.
Dalej jak Cubarci przy wzroście 184 ma wygrać główkę z z sorlotem 195 cm
11 cm różnicy.Albo go przepchnąć. Gdyby byl faktycznie szybki jak Andteas to nie zrobiłby karnego na Nartinezie w meczu z interem.To w meczu z interem w 1 polowie stracili 4 bramki.Tam masz 3 zawodnikow po 193cm.Inigo ma ten sam problem jest za niski I za wolny. Jak spieprzą pułapkę nie ma mowy aby mieli szansę kogoś dogonić. ARAUJO I Andreas tak
Na koniec
Para Andreas Araujo straciła 21 goli
Para cubarci i i igo 39
To przeoaść to co stworzyło mit inigo I Cubarsiego to atak ktory remontadami ratował słaba obronę .A pułapki były w takich ilościach nowe.Ale wynik straconych goli mowi o wszystkim i wiadomo co tu nie gra.Cubarci moze grać na defensywnym pomocniku umie podawać tam grają nie za szybcy i nie za wysocy z jego zdolnościami obronnymi ake nue na najszybszych i najwyższych ludzi radziłby sibie swietnie i miałby z tyłu stopera.ale na stopera to nie porozumienie
0
@LinekMichal co do Araujo
Ma odpowiedni wzrost top speed, potrafi orzeochnąć wejść przed zawodnika zrobi wślizg.Jest byłym napastnikiem potrafi zachować się w polu karnym strzela bramki.Swietnie głową zarówno w środku boiska jak i w polu bramkiwym.Cieżko znaleźć kogoś z takimi parametrami.No i ma wślizg
0
@LinekMichal
Ale co mi po jego zdolnościach jak on nie ma 2 podstawowych rzeczy
Jak Cubarci 184cm ma wygrać główkę z Sorlotem 195cm? Albo go przeochnoł;)
Albo jak facet który ma top speed 31km ma wygrywać z Mbappe który biega 34km efekt 3 bramki bramki strzelił.Nie dał się nabrać drugi raz na pułapki.
On ma zdolności obronne na gości biegających średnio wolno albo średnio niscy.ztopowi zawodnicy jak Salach Dembele Barcola są poza zasięgiem i go zjedzą.....Jego można wystawić w 80% meczy Ale te 20% decydujących o LM czy w lidze orzeciw szczególnych zawodnikach nie.Jesli ma rozegranie to defensywny pomocnik.Nie specjalnie wysocy i szybcy tam grają jak xavi czy iniesta ....To nie sorinterzy i nie wielkoludzi a hak ktoś jest szybko to jeszcze jest stoper.Do ostatniej linii się nie nadaje