0

@tbas czyżby i Morawiecki to też głupek a kwestaua dzialki 2 wież Haroslaw z księdzem to też Głupek.No nieźke jadą na działce w tym pisie;)

0

@DonPancio nie o to chodzi blad to może popelnic Abdreas czy Arauho ktorzy soelniaja fizyczne warunki na obrońce Barcelony .Cubarci po prostu nie na fuzycznych warunkow i nie jest wstanie tego soelnić ti nie jest kwestia bledow a fizycznych możliqiśći.Jesli ktos biega 34 km a inny 31 to zgidnie z orawami fizyki trn co biega 31km gi nie do goni .Wyzej nerek nie pkdskiczysz.Nie orztoadkoem klopp szukal szybkiego obrońce .Tak wzool puszczka i tu cytuje piszczka.I te jego zespoly naorawdę grają.

0

@R_da_Souza_Faria tylko Araujo bez presezonu wrocil w listopadzie powolny powrot i trafił na xruga runde.On nawet latem wrocil przed presezonem aby fizycznie popraciwać nie byl gotowy.

0

@Edoss ale wiesz puyop nie gra i nie ma sorlota za przeciwnika ktory na bramki strzela albo 3 pikarzy z interu 193 cm i nawet wczoraj stoper Realu pokazal gdzie jest Cubarci a gdzie atoper Realu.Zwyczajnie zcubarci się nie broni...moze to i dobry pomysl ale slyszalem ze chcę w klubie zostać.

0

@R_da_Souza_Faria jakie elssciwe tory stracil 4 bramki w 2 meczy z interem 3 bramki Mbappe oraz 4 facetow wlidze wlozyli po 3 bramki .....Liczba remontad rekordowa w barcelonie.Swietny atak przykrywal slabą obronę.To w pierwszym mwczu pulapki dzialaly w kkasyku a w istatnim nie bo zmbappe 3 bramki woakował.i Tu trzeba niec już defensywne walory.Zreszta Cubarci alabo gral w presezonie i tak jest do dziś.....Dka mnie chlop nie dowizuli.Ale xa rozegranie go cenię doatego widzę go na defensywnym pomocniku.Ma tam nie zaszybkich nie zawysokich ludzi idealnych dka niego a mize wykorzystac atut rozegrania.Nie eiem jak dryblingiem bo taki de jong swietnie to robi.Ale jesli muakbym go sprubowac to tam

0

@Edoss jak to za co wedlug transfermarktu Cubarci wart jest 80 mln
Za taka kasę można znaleźć topowego obrońce.
A Barca ma markę i na prwno ktoś by sie znalazł.
Ale ja bym pracowal nad para Araujo Andreas
Statystyki mowia wszystko
Cubarci - inigo - 39 goli straconych
Araujo - Ansreas 21 to przeoaść Araujo nie zostal nawet przedryblowany.
Potrafia tylko trzeba popracować Araujo mial kontuzje nie mial oresezonu i byl cienki ale teraz przeoeacowal jest nad czym pracować to byly naoastnik ma walory napastnika.Ja bym się skupil aby doprowaszić i ich do ładu.Cubarci moim zdaniem nie ma naturalnych warunkow.Zobacz jak irosl bernal czy Yamal ten na moj gust ani nie urisnie ani nie bedzie szybki.....
Q Real potrafil znakeźć mlodego stopera znaczy da się.Zobacz jaki ma wyskok orzy Cubarcim orzy spornej akcji.Klub ma danw skauting powinni kogos znalwźć....

0

@DonPancio pisze o tym ze dzis futbol jest vardziej fizycxny niz kiedys nawet hak gral messi to obrona pozwala na duzo wiecej mieli wiecej czasu dzus jest wszystko szybciej nasz leoszych soecjalistow id orzygotiwanua fizycxne soecyfiji sirzet wszystko.Ten sport ma obecnie wieksze wymagania też sie zmienil.Druzyny bronia sue w polu karnym czego kiedy do takiego stopnua nie bylo.
Zbaczenie ma tylko to czy Cubarci diwozi a niw czy kegenda barcy czy Canavaro diwozi.zinny czas inbe zespoly .Cubarci nie dowozi.
W istatnich 2 meczach Mbapoe wmontowal Cubarsiemu i+ inogo pkus Eric 4 bramki a mogl wuecej.To jak kryl Mvapoe orzy holu to kryminał.......tak Cubarci nie dowozi i to nie od dziś.....

Statystyki w lidze ma fatalne
Para cubarci inigo 39 bramek straconych
Para Araujo Andreas 21

To jest przeoaść!!!!!!!
Nie obchodzi mnie co bylo podczas bitwy pod grunwaldrm czy w epoce kamienoa lupanego tylko czy cubarci sie broni czy nie.A sie nie broni.
Cubarci z inigo stracili w 2 pierwszych polowach 4 bramki po 2 na mecz.Nie wyciagaja wnooskow albo jest to ppza zasiegiem albo obie rzecxy.zza to nie idpowiada canavaro czy puyol.Taki karnego na lautaro zrobil worist Cubarci.....
Czy Cubarci nie dowozi tak!!!!!

2

@Edoss cubarci ma 184 cm i zobacz jak lokiec obroncy Realu znakazl sie na jego szyi.Ma też top speed 31km Mbappe to 34km tyle biega i Araujo i Andteas wzrot tez maja odpowiedni w 2 ostatnich meczach Mbapoe wmontowal 4 bramki Cubarciego partneriwał mu doswiadczony inigo przy 3 bramkakach ktory rownuez ma niski top soeed i jest jeszcze nuzszy od Cubarsiego.A wczoraj Eric rianież jak na stopera niski i nie za szybki.Ale inigo jest doswiadczony i 3 bramki puscił.
Zobacz na pewna statysttke
Para cubarci inigo - 39 bramek stracony w lidze
Para Andreas - Araujo - 21 to przepaść

Barca to nie poczekalnia niech idzue na wypozyczenie aby zlaoac doswuadczeno podrosnac i byc szybszy..... taki Sorlot Salach Dembele Mbappe tych wad mu nie wybaczą.A Barca to nie klubik tylko poważny klub....on nue spelnia wymogow Barcy...

0

@MesQueUnClub_87 widziales jak obronca realu wyskiczył a jak Cuvarci jego lokuec znalazl sie na szyji Cubarsoego powod 184 cm jrst po oristu nuski i to wychodzi...... jedt też wolny.A my grsmy wysoko nie zdaży za zawodnikiem z pilką i jest sam na sam prakmktycznie to btamka.
Cubarci suę nie nadaje do tego zespolu.Umie podawać;) i grac w obronie z niezaszybkimi i nie za wysokimi zawodnikami.
Ma warunki na defenstwnego pomocnika.Albo sorzedac i kypic kogos kto sie nadaje bo kade mizna za niego wziąć albo liczyc ze dorosnie i szybciej bexzie biegac .Bo w tym zespole nie ma czasu na takie zabawy jak chce sie wygrać LM.Taki Mvappe w 2 ostatnich meczach zdobył 4 bramki a mógl wiecej.qna topowum poziomie Cubarci nie ogarnia z niskimi i wolnymi tak....

6

No wreszcie jakis madry czlowiek mowi ze Cubarsi sie nie nadaje.....kiedy to zobaczy flick.....Przy golu Mbappe on sie tragicxnie zachowal

0

@DonPancio nie nadaje suę kompletnie nie ma ppdstawowych wymagań stopera na dzisiejszych czasow co innego bylo kiedys a co innego jest dzis a akurat bylem jako dzuecko na stadionie Barcy kiedy johan byl trenerem w ataku gral Romario byl kuman stoickov guardiola z enriqu czasy gdzie stadion mial 115 tts i wiem jak ie sa dzis wymaganua fizyczne a jakie bylo kiedyś to kompletnie nie porownywalne.Dziś kiedy gramy wysokim presingiem zawodnik musi wrocić i dogonic zawodnika i albo wrjsc z barka albo wyjąc mu pilke Cubarci tego nie ma i nie ma tez w@rostu.Moze grac przeciw nie za szybkim i nie za wysokim i zrobi to skutecznue ale nie nadaje sie na top LM jak Dembele czy salah pojada go.qa A celem tego zespolu to LM.Jesli Cubarci moze podrosnac i szybciej biegać to prosze bardzo nuech idzie na wypożyczenie i tam eisnie i szybko nauczy się biegać.Barcelone nuestac na takie koszty tu od lat walczt sie od LM a liczba remontad jest za duża....tego od lat nie było.
W 2 meczach z interem cubarci z inigo w 1 poloeach tracili 4 bramki po 2 w jazdym czyli albo nie eyciagneli snioskow albo bylo to poza zasięgiem....1 nie ma bo on tez jest i za niski i za wolny i tez nie dogoni ale wuadomo wiek.
Natomiadt obaj maja predyspozycje do podań.Jak pulpka nie wyjdzie do bramka nie maja planu b.Jesli Barca chce te LM zdobyc to musi miec prawdziwych ovroncow .Cubarsiego albo wypozyczyc i jak bedzue wysoki i szybji zapraszam z powrotem albo sorzedać bo można wziąć kase i kupic szybkiego i wysokiego stopera.Póki sie jeszcze na nim nie poznali.

0

@aleksandrowielki
Na mój gust btliśmy bwznadziejny i wynik powinien być wyższy a Real sie tak super nie pokazał jak na sklad.
A mogliśmy to zremisiwac gdyby fermin zachowal sue lepiej w oelnym skladzie powinniśmy z nimi wygrać.Sobrze ze ten wynik jedt niższy bo chyba w 2 meczu liczy sie liczba bramek muedzy siba chidź nie wiem

0

@Pedri16Future kurde po prostu Cubarci jest za niskim stoperem i to wychodzi....

0

@krycha2201 to Araujo Eric Cubarci gra źle od presezonu i koncowki zeszlego sezonu

0

@DonPancio powiedz .i jak Cubarci mialby wygrać glowkę z Sorlotem 1 95 albo z 3 zawodnikami i teru 193cm
Jak może wygrać bie z Mbapoe ktory buegal we wcześniejsxym klasyku 34km a on biega 31km on nie ma naturalnych warunkow on sie na daje na defemsywnego pomocnika bo potrafi podawać ma cechy defensywa nue na tam strasznie szybkich ani strasznie wysokich ludzi.Barca to nie jedt klub gdzie nędzie liczyć czy on urośnie albo nie.
Podam ci statystyki
Para Cubarci - inigo stracila 39 bramek
Para Araujo Christianse 21 goli - to przepaść
Dodam ze Andreas biega te 34 km Araujo takze maja wzost i i odpowiednią szybkość.Podanie ktore dostał Mbappe i btamke zdovyl mocno braki szybkościowe obnazyly Cubarsiego .Dalej w ostatnim klasyku Mbappe nam strzelił 3 bramki w ostatnim klasyku z zeszlego roku razem w 2 meczach strzelił 4 gole.
Problem z Cubarcim jest taki ze traci pilke to jest albo karny jak z lautaro Martinezem albo go już nie do goni albo ratuje go Balde.A on nie jest wstanie dogonić goscia z pilką.....A araujo i Andreas mają takie warunki.Do grania na tej pozycji trzeba mieć plan B pulaoka nie wyjdzie dojdę do zawodnika wloze reke przed nim zrobię wskizg wejde barkiem to ma Andreas i Araujo tego nie ma Cubarci.
Cubarci to najwiekszy błsð tej drużyny jest cos wart sorzedać i kupic dobrego stopera jeśli nie Andreas.A co do starszych zawodnikow nie ta fizyczność co dziś obowiązuje Eric tez nie jest zbyt szybki i nie jest za wysoki tez o malo kartki nie dostal bo nie ma szybkości tych 2 razem to porażka....on ppwinien byc w oarze albo z Araujo albo z andreasem gdzie jeden z nich jest szybki i ma wzrost.Ale dzis wymogi fizyczne są wieksze.

0

@DonPancio gdyby zcubarci byl stoperem z orawdziwego zdazenia a ma tylko 184 cm pp prostu by walczył o pilke tylkp z czym do ludzi.Tragiczny zawodnik ani szybki ani wysoki....

0

Czzyki zamuast walczyć wychodzą braki we wzroście Cubarsiego

3

Wniosrk 6 Araujo i Andteas powonni byc w skladzie wyjściowym

1

Real z tym skladem nie zachwycił w formie i w pelnym skladzue bedzie wygrana .Araujo musuli grać Cubarci nie nadaje sie

0

@RezerwowyWojtus porazka z Cubarcim trener moze musi sie nauczyc w istatnim klasyku Mbapoe strzelił 3 bramki....

0

@Vegeta88 daje powody zibacz sobie bramkę Mbappe...

0

Brakuje Raphini Garci i Gaviego.
Dramatycxny blad to Cubarci ........nieporizumienie

0

@sokot facet po kontuzji .....

0

Zdejmijcie cubarsiego Araujo

2

Powiedzualem Cubarci poki bedzie hral w tym zespole to autostrada do bramki

1

Jesli dalej Cubarci bedzie grał w obronie barca będzie w dup....

0

@kejdzi ape to jest mozliwe że oni noe wygraja.Dzus ich najqieksza szansa w pelnym skladzie szanse maja marne

0

@FrankDux72 W oelnym skladzie w formie szans wieksxych nie maja dzis maja szanse wystawienie wolnego cubarsiego vs Mbappe to grube nie porozumie.Dzis real bedzie miec szanse jesli nie wygra tego to źle kupil lepazej okazji nie bedzie.

1

Z Cubrsim w obronie i szybszym Mbqppe po drugiej stronie z lekka obnizka formy ekipy i powrotach pp kontuzjach i aktualnych kontuzjach to najwoeksza szansa realu aby nas pokonac .Jeśli nas nie pokonaja to ich transfery moga wyrzucuc do kosza...W pelnym sklsdzie naszym i w formie nie wygraja z nsmi dzis szansa jest

8

To czas dla Rashforda aby adaptowac sue dakej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?