Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co tam robi skromny vini Mbapoe czylingham;) ego wiecej niż w calej la lidze razem wziętych;)
0
@krycha2201 ona się psuję po pewnym czasie....
0
@Aragorn33 albo go wezmie putin. Albo trump
0
@Matheu12 za chwilę sa wybory na węgrzech i orban ma słabe notowania po inflacji ludzue sa zmęczeni.Opozycja może go wydać.Pkza tym juz kilja aadażt wskazuje na wzrost ko bo psli holownia syracili przez prawa kobiet i związki i to przeszło na ko i z drugiej strony pis napieprza się z konfą.Chemi nie ma liderzy sa podejrzliwi programy z innej bajki.Elektoraty maja przeciwstawne interesy.Noe wiadomo vxy pis przejmie wladze.
0
@krycha2201 a jak konfederacji czy pisowi roslo to buły spoko;)
Swoja droga sa logiczne holownia i psl tracą bo savorowali prqwa kobiet i zwuązki.Ludzue przeszli do ko.Ayniki gospodarcze nie sa zle nie ma inflacji 17% tylko 2,8.Qzrost gosp3, 5% a pis miał okolo 1% kpo ribi swoje....pis zre się z konfą.Sprzwdali dzialke cpk.To samo obajtek.Problem kaczybskiegk jest tski że jego elektorat ma sprzeczne interesy z konfą nie ten wiek.To nie ma jak się sklejać....No i nie ma chemi miedzy szefami pqrtii jest podejrzliwość....
0
@krycha2201 co ty w sadażach kolejnych traci pis. Ludzie widzaĄze programy pisu i konfy to przeciwna bajka .Moga z konfa sociale stracić...... jeszcze nawet koalicji nie ma a juz sie kluca .Widać chemi brak....
0
@Ryoumen tak naszczescie pisowi zaczelo soadac w kolejnych sądażach.No ale jak się napierd. Z konfą i wzajemnie się podważają swoje programy to jezzcze nie zaczeli rzadzić a już się kłucą....No ale hak się ma programy z innej bajki to jak ma to chodzić...Dkatego ludzue suę znoechęcaja......
0
@Ghandi to tudk ma podpisać czy nawrocki .I duda i nawrocki niepodpisali ambasadora w usa.Jak glosowales ma nawrockiego to glosoealeś na wojenke na gorze i konflikt to są efekty.Nie zawracaj Dup....
0
@tomek8756 co zrobić Polacy wybrali na szczytach wladzy wojenke to mają.Ci co glosowali na nawrockoego to na to glosowali.Poza tym to jego rola jest to podpisać Ambasadora tez nie podpisał w usa i on opwiada o partyjnych gierkach zobaczymy co z ułasskawieniami będzie.
0
@Comentateiro ale prokuratura wspplpracuje z komisją
0
@PatrykBarca mozna to prosty temat .Pieniadze z funduszu przeznaczone sa na pomoc asób poszkodowanych w pricesach sadowych.A tu poszla kasa w okresie wyborczym na srodowiska zwiazane z solidarna polsja i jest nagrane jak to ustawiali.Pegasus raczej nie pomoze osobom poszkodowanym w pricesach sadiwych .Czy kasa na media wspierająca solidarna Polskę.Kaczyński napisal list ostrzegajacy ziobro ze grozi to zabraboe subwencji wyborczej.Sprawa jest dośc czytelna to zwykla defraudacja.A zoobro jest szefem i odpowiada za ten fundusz.
0
@jawor2201 sa efekty i ziobro i Romanowski mają ponad 20 zarzutów.
1
@Foton skpro tak źle działa to co robi Romanowski i Ziobro w Budapeszcie.Maja ponad 20 zarzutów.Malo optrzebne ci 60.Bedziesz noał satysfakcje;)
0
@Comentateiro jak orban straci wladzę to co kierunek Rossja czy Białorus;)wybory za chwilę.Notowania słabe.
0
@Krzyniu myślę że gavi i fermin są mocno waleczni ale Fermin lepiej strzeka i asystuje.Gavi ma trochę wiecej agresji i bardziej ryzykuje ale gra pilką jak typowy zawodnik ze szkołki.
1
@norbi77 a gszie pilka a gszie byl wejscie pilkaeza z belgii;)
1
@Pedri16Future jedna rzecz pilka byla wycofana to nie bylo wejscie z intencja wybicia pilki to ze go przyblokowal to bylo widac inaczej zdazyl hy sie odwrocić.....
1
@Szczygiel06 tam pilki nie byłonie bylo intencji wybicia pilki
1
A na moj gust pilkarz Belgijski kompletnie wchodził tam gdzie nie bylo pilki, gdyż byla wycofana zablokował ruch bramkarzowi.Nie miql ontencji wejscia w pilke.
0
@Laminedependencia ok spamujesz i tyle jak beda twoje posty bedę robil to samo
5
6 .mamy mecz z chelsea i frankfurtem możliwa dalsza strata punktów.
7.Flick powinien nastawiać drużynę na normalną obronę ,bo liczą na spalone ,to nie wychodzi i potem nie są wstamnie wrócić.Obrońcy tracą instyk bronienia..Liczą że spalony to załatwi.To psuje obrońce.
0
@Laminedependencia to nie było tridne aby to przeczytać.
0
@MessiForeverTheBest a uwazasz że Barca gra dobrze w obronie?
Arauho i Andreas jak bronikl stracili goli 21
Cubarci Inigo Martinez w zeszlym roku 39 straconych goli . To przepaść......teraz nie wiedzą co się dzieje....
Sory ake slownik tu nie pomoże;)
I widzę ze trzeba do polityki tu wrócić;)
0
Na mój gust Barca powinna przestać bazować na soalonych pilkarze zatracają instykt obrońcy licza na spalone i potem mają problem nie sa wstanie sie wrócic i jest lipa.....
0
Dla mnie był świetny w MU pptem stał się odtwarzaczem sztuczek .Trochę go popsuli w Realu albo zrobił to sam móglbyć leoszy gdyby byl vardziej spontaniczny.Oczywiscie tytan pracy i swietny pilkarz ale gdyby nie stracił spontaniczności bylby bardzo niebezpueczny .Talentu mu nie brakowalo.Z tego ppwodu nigdy nie piwiem że był najpepszy.
0
@usztafik to nie najlepszy pomysł , ludzie którzy się nie zmieniają stoją w miejscu;)
0
@usztafik a jak tam uszko dalej klapniete masz ,czy Ci się wyprostowało;) bo mózg dalej leży;) to może z uszkiem będzie lepiej;)
0
@usztafik co mam znać uszatku;)co ty tam niby masz;) chyba cię ktoś za uszy ciągał ;)
0
@Fc112 po co, wiesz ile osób mi tu chcę slownik kupić, mógłbym otworzyć sklep;)
0
@Hosh sprawdź;)