Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy on naprawdę uważa że ekipa Barcelony z leo Messin Xavin i niestą podszebowała by Negreidy;) kto mu w to uwierzy.Mając w akladzie jajze czysto grającego pepe czy ramosa;)
0
@Kgorecki2500 i co urosnie ze 184cm do 193 aby walczyc z sorlotem 195cm czy moze będzie szybszy bo taki mbappe nastrzelał nam 3 bramki biegając 34km tyle biega Andreas.Dla Vubarsiego to nie osiagalne.zjeśli jest mlody niech idzie na wypozyczenie.Bedzue sie nadawał to wróci.Na dziś wyniki sa latastrofalne.Z inigo stracili 44 bramki!!!!To tez katastrofa.LM z nim nie zrobimy jest dobry na 80% zawodnolow ale te 20% to sa ci z najlepszymi parametrami.Taki Dembele, Salach,Czy Barcola zjedza go jak dziecko.....Sprzedac kupic kogos kto sie nadaje do Barcy.Balde , Yamal vzy Bernal 193cm już urośli.Cubarsi nie wyrośnie i noe będzie biegał szybciej.Sorry ale wyniki obrony sa tragiczne!!!!
0
@kinioo co rozwiązal Cubarci jest za niski i za wolny.To dobry zawodnik na 80% zawodnikow ale kompletnie nie na na tych najlepszych z wysokimi parametrami.W obecnym sezonie gdzie najwięcej gra Cubarci Varca stracila 20 bramek do polowy sezonu a jeszcze 1 mecz chyba jest w lidze.Obrona Kounde Araujo Andreas Balde ter stegen stracila 20 bramek na koniec sezonu!!! To katastrofa!!! Cubarci wyceniany jest na 80 mln sprzedac zapomniec i kupic kogos o parametrach na barce.
0
Nie wiem czy akurat on ale za Cubarsiego wyceniaja na 80 mln idealny interss.Za słaby na Barce - sprzedać
0
Dla mnoe to trochę przereklamowana ekipa.Jeślo ktoś pamieta Real z Carlosem Zidanem, Figo Raulem,Morientesem, Beckhamem, Makelele to byla niesamowita ekipa .Kapeluszem dorasta z tej ekipy Mbappe i bramkarz vini swój talent przekłucił mimo wszystko.Reszta to dobrzy ale nie wybitni zawodnicyPrzerrklamowani jak na swój status..Dodatkowo z dużym ego....To się kleić nie będzie.....
0
@RosjaninBut no tak rozumiem cię.
Jak dka mnie sirzedać i kupić to co jedt potrzebne.Możliwiści są.
Obecna wartość rynkowa (wycena) hiszpańskiego obrońcy Pau Cubarsiego wynosi około 80 milionów euro (EUR).
Jego wartość gwałtownie wzrosła w 2024 i 2025 roku. Na początku 2024 roku był wyceniany zaledwie na 1,5 miliona euro, a do końca roku jego wartość wzrosła do 70 milionów euro. Obecnie jest uznawany za jednego z najdroższych młodych (U20) środkowych obrońców na świecie.
0
Jesli chodzi o obrinę Cubarci umie wszystko tylko niestety na 70 % grających zawodników.Jeśli przychodzi o rywalizacje z zawodnikami wybotnym bardzo szybkimi jak Mbappe czy wysokimi jak Sorlot 195cm to yen chłopak nie ma szans.Niestety w topowych zespołach które graja w na koncu w lidze mistrzów to tacy zawodnicy decyduja o wynikach .Jesli Barca chcę mieć LM to musi mieć onnych obrońcow niż Cubarci.
Jesli nie ma polowy a Barca stracila 20 bramek .To jesli weźmiemy blok defensywny.
Kounde Andreas , Araujo , Balde Ter stegen to ten blok stracił 20 bramek ale na kincu rozgrywek.To jedt nokaut i nie porozumienie.Cubarci jest wolnym zawodnikiem.Mówienie ze gramy wysoko daje przyzwolenie na na takie straty w tyle. Jeśli grasz wysoko tracisz pilke to masz większe szanse aby dogonić zawodnika wejść w ślizgiem czy barkiem i wybić piłke .Dla Cubarsiego to nie mozliwe bo nie dogonii napastnika spóźni się i sfauluje jak w orzypadku Martineza w meczu z interem gdzie byl karny.Andreas i Araujo sa szybsi i wyniki były są inne.Wszyscy żyja mitem rozegrania zapominając ze przede wszystkim są to obrońcy....
0
@pluszek Może uzupełnił wiedzę z podstawowki potem milczenie bywa zlotem;)
0
@pluszek to chyba masz braki absolutnie podstawowej wiedzy z podstawowki z wo. Nie rozróżniasz co to jest program parti ktory nie dostaje wiekszoąci.A co to jest program koalicyjny kilku parti ktore tworza wspolny program wspolny ze swoich programów.Żadns z tych parti nie realuzuje calego programu.
Taką woedze powinieneś mieć juz na poziomie podstawówki......
0
To też świetny jego numer
A tu fajnie jakaś panna to śpiewa mogla by calość to nagrać.
0
@Walker
1 koncert steve Wondera w Polsce na stadionie 10 lecia .Warszawa.
Na końcu jest trochę telacji z tego koncertu.zfenomenalny muzyk.
0
@pluszek oczywiście że się nie mógł obawiać bo na 100 konkretów zagłosiwała za mala liczba osób.Ten program.zajoł drugie miejsce.Program pis który byl 1 tez nie dostał autpryzacji czyli większości.Zrealizowanych postulatów 0.
Natomoast autoryzacje dostal program koalicyhny.A tu udział tyska jest 30% zrealizował 100%.Na tyle od spoleczeństwa dostał autoryzacje też inne partie mają prawo do realizowania wlasnego programu w ranach koalicji.Tusk swoje zrobił.
0
@adukla moze nie miał okazji.Widziałeś gdzie Cubarciego....
0
No to widać jto się nadaje a kto nie a gdzie Cubarci?
1
@arasz1819 no ale to normalne dla pisu sprzedajna partia nawet z Braunem są gotiwi koalicje zrobić byle tylko.....Marni ludzie......
1
@Kgorecki2500 ue musie uniezależnić energetycznie oze i atomem i stawiać na swój orzemysł i mieć ich gdzieś.Szukać innych dostawców.O bxe państwa chca dyktowac co Europa ma robić a polska ma być narzędziem .Trumoa yrzeba orzeczekać jedt stary 3 kadencji nie bedzie.
1
@Aragorn33 to jest porażka jeśli nawrocki chcę to robić. Putinowi i Usa zależy na rozgrywaniu każdego kraju europejskiego z osobna bo są słabsze ue jako całość jest silna.Trzeba po prostu przeczekać trumoa i robić swoje.Jedt juz staty i drugi raz kandydować nie będzie.Ue powinna maksymalnie inwestować w swón przemysł wojskowy opracować dalej samoloty 6 generacji co robią przyspieszać.Oraz wprowadzać niezależność energetyczną od zewnetrznych podmiotów przez oze i Atom.Trump chcę rzadzić z Chinami indiami Rosją pomijajac ue.Słaba strategia bo będzie tam sam to są kumple chin i Putina.Gdyby wlaczyl e to Europe mialby sojusznika.Indie są pół na pół.Europa musi wzmocmiać energetycznie i wojskowo i nie sponsorować putina.Uniezakeżniać się od opec+
0
@Fog_W_1899 dziwię się że mu nie oddają....bo z tego wychodzi zaliczyłby kilka zlych wślizgów nauczylby się
0
@wariacik96 dlaczego mamy nie porównywać.
Flick ma o wieke bogatrzy sklad do presingu czy wypocxynku.Poza inigo w obronoe ms to samo.Obecnie ma lepszego bramkarza od ter stegena więc to się znosi.Nie jest prawdą że to jest zasługa tylko ter stegena.Arauho nie został w tamtym sezonie przedryblowany.Przypomnij sobie jak obiegal rudigiera co robił z vinim itp.Andteas czy kounde również grali znakomicie.Ter stegen geal świetnie ale rownież obecny bramkarz jest znakomity.Pirownanie jest wskazane Araujo i Andreas przy wysokiej obronoe mają szybkośc aby dogonić i wybić pilkę wślizgiem cxy wrjśc z barkoem Cubarci takoego planu nie ma.Jego plan to Balde lub bramkarz.....44 do 20 to jest katastrofa .....dobry zespól zaczynamy od obrony niezależnoe czy to niska srednia czy wysoka.I to ze graja wysoką obroną nie jest to prztzwolenoe na tracenie ponad dwukrotnie wuecej bramek.Gdyby bylo 32 bramki do 20 ok ake nie 44 bramek to jest klęska...... a nie swietna obrona .Inigo i Cubarci w momencue zagrania za obronę czy steacie pilki sa pozbawueni planu b.qw orzypadku inigo jedt też wiek ale z Cubarcim nic tu nie da się zrobić.On ppwinien grac na pozycji defensywnygę pomocnika.Dlaczego ma rozegranie pilki.Umiejetnosci defensywne na nie za szybki i wysokich zawodnikow a tacy graja w środku.Tam się nie powinno kiwać moze grać z 1 jak Busi to jedt jeho styl o ile nie ma umoejętnosci de jonga 1 na 1.Tylko problem jest taki że konkurencja jest ogromna.Eric , bernal de jong cxy Casado a i gavi sobie poradzi.Obrony i wyniki trzeba porownywac i wyciągac wnioski i poprawiać.Wynik 44 to porażka na pozoomoe LM odrabiac straty z 1 czworką moze to być niw możliwe.Wysoka obrona tak ale nie z Cubarcim.Nie ma szansy na poprawę fizycxna tego zawodnika ani pod kątem biegania ani zwrostu moze siły fizycznej ale moze być wolniejszy bo to felikatny temat.Bo też nie jest jego atut.Sprzedac póki jest cos wart i kupić stopera z rozegraniem szybkoscia wzrostem i silą.Inaczej wygeamie LM bedzie bardzo trudne z tego tylko powodu.Chcemy mieć LM.Musimy tracić poniżek 35 bramek.Powyzej to nie porozumienie na razie stratę mamy 20 bramek cxyli jedteśmy na poziomie 40 real ma stratę 15 jest na poziomie 30 bramek i gra słabo.....Nie ma obecnie obrony.....
0
@wariacik96
Raphia i w tej formie na tle zespołu nie jest zły ale potrafi być lepszy i pełna zgoda ze on jak i inni potrafią być lepsi.Jak de jong czy Fermin.
Z Cubarcim jest inny problem ktory jest poza jego możliwościami.
Przyjrzyjmy się jaki wynik osiągneli
Ter stegen, araujo , Andreas , kounde i Balde- 20 straconych goli w lidze
Obrona balde, inigo , Cubarci , kounde / szczesny / ter stegen- 44 stracone gole w lidze- to jest dramat!!!!!!! To zadna rewelacja.
To co się ludziom spodobało to nowośc gry opartej na spalone.tu robi się glowny problem i tyczy sie to i inigo i Cubarsiego.
Obaj są za wolni i za niscy.
Jak faceci 184 i 182 maja walczyć z 3 facetami z interu 193 cm przy rożnych czy wolnych.Albo jak mają walczyć z Sorlotem 195 przeochnąć go czy wygrać głoŵkę.A potem się zastanawiają czemu ten Sorlot tyle bramek na strzelał.....
Kolejny parametr to szybkość Cubarci biega 33 km inigo jest jeszcze wolniejszy....jeśli stracą pilkę albo dostaną za obronę pilkę nie dogonią zawodnila z pilką.Weźmy Mbappe on z nami biegał 34 km na h to poza zasięgiem ich obu wmontował na 3 bramki na koniec sezonu.Ba opanował nasze spalone które działały.Ktoś poeie przez wysoką obroną.Jeśli dysponujesz szybkim stoperem to im dluzszy bieg tym więcej czasu na dogonienie zawodnika z piłką a im dluzszy dystans sprintu tym trudniej się skincentrować aby oddać celny strzał.Tylko to z tymi zawodnikami nie dziala bo nie dogonią Salacha czy Dembele.Parametrami u nas które sa wymagane dysponuje Ansreas i Araujo.Tylko po kontuzjach i meczach psg psychicznie się rozwalił.Jeśli jest w formie dogoni wejdzie bark bark albo wślizgiem wybije piłke to samo Andreas.Cubarci jak wracał za Martinezem byl za wolny spowodował karnego.
Ogladam Barce długo i jako dziecko widzialem barce z Romario na 115 tys byl wtedy stadion.Ale nie widzialem aby atak tyle razy musiał odrabiać mecze .W zeszłym sezonie bylo 4 ludzi ktorzy strzeli nam po 3 bramki w lmeczu.Dlaczego tak jest.Bo parametry tego zawodnika przewyzszaly mozliwosci i inigo i Cubarsiego.Oni w obronie potrafią bardzo dużo ale tylko na zawodników o przeciętnych warunkach fozycznych.Szybokośc i wzrost.Jeśli przeciwnik jest wybotny to mamy problem....Ja jesrem za sprzedażą Cubarsiego i kupieniem kogoś kto się nadaje na Barce.To sa obrońcy a nie rozgrywający.Wszyscy mówia o rezegranou nikt nie mówi o obronie.Co sie dzieje kiedy źle załozyli spalonego albo doatana pilkę za obronę.Z nim w składzie nie wygramy LM bo nie odrobimy wszystkich meczy tak jak z interem.A w KM poziom podnosi sie z rundą.
Jeszcze jedno szybkosci nie poprawi i wzrostu tez nie Yamal urusł dla porównania. Dlatego mówię nie poprawi się.Czasami ratuje ich Balde ale to za mało.
0
@Marusek Yamala trudno ocenić bo powinie 2x dostać podanoe i mógł mieć 2 bramki.Gra 1 na 3- 4 zabiera graczy innym .Bardzo trudne granie....
0
1.jest kilku zawodnikóŵ ppd formą
A.Raphinia - nie gra źle ale potrafi lepiej
B.Cubarci- on popristu niw nadaje się na ten klub
C.fermin lopez - oby chwilowo grał słabiej
Yamal jego jest ciężko oceniać bo gra przeciw 3- 4 zawodnikom to nie jest proste, trudno bylo mu się przebić gdyby 2x dostał podanie to mógł strzelić bramkę ale był na miejscu.
D.Kounde strzelił bramkę ale w defensywie mógłby być lepszy
2.Barcelona z dużą łatwością w 1 polowoe odbierala pilki to plus.Raz przeszli i od razu bramka.
3.brak pomysłu trochę na grę potrafili przejś kilka zapór ale na wysokości stoperow nie potrafiono się przebić
1
@Douglas pod warunkiem że wygramy.Na razie mamy problemy w LM z teoretycznue slabszymi rywalami.On skupua na sobie po 3- 4 rywali i inni mają wolne miejsce.Kilku zawodnikow jest pod forma Raphinia , fermin ,marna jest obrona.De jong nie zachwyca .Araujo to nawet nie ma.Kounde mimo bramek nie zachwyca.Cuvarci jest marny....trochę kłopotow mamy....
4
Złe rzeczy
Chyba Yamal nie będzie mógł za kartkę zagrać w następnym meczu.
Za malo goli strzeliluśmy szkoda ze noe strzeliliśmy jeszsze jednej bramki.
Zawodnik z frankfurtu strzelił bramkę i zrobił stempel za to chyba powinna być druga żólta kartka....
0
@esem91 mimo wszystko putinowi i trumpowi cginom przeszkadza ue bo latwiej rizgrywać pojedyńcze państwa.W kupie to inna bajka....
2
@Chudini123 powrót do zdrowia tak .Ale szacunek za kopanie lewandowskiego kolanem z tyłu już nie bardzo.Bardxo brudnie grający zawosnik.....Podobnie jak Rudigier tylkobtem ma voś z glową nie tak .Ale zdriwia trzeba wszystkim życzyć
2
2 cz kartki w jednym meczuvto po orostu nue ludzkie.Jak można być tak nie dobrym powinien być jakis odstęp 3- 4 kat miedzy czerwonymi kartkami aby kibice Realu mogli ochłonąć;)
1
@Almighty ue zaczela sie zmieniać przez autokratów takich jak orban czy kaczyński.W przypadku Orbana on na swoje zmiany miał konstytucyjną wiekszość WęgrówJW przypadku kaczyńskoej nie miał większości konstytucyjnej zwiazku z tym Duda łamal konstytucje.Nie bylo tu zgody potrzebnej większości Polaków.Jest akcja jest reakcja...Także doliżył się do tego putin i cala dywersyfikacja na tle energetycznym od Rosji jest spowodowana napaścią na ukraine.Takie rzeczy jak ogrcieplanie domów wynika nie tylko z tym że inwestuje się w oze tylko masowo stara się oszczędzać energię.Po to aby mniej kupować za granicą.Kwestia wojskowo że ue postanowiła się z dtwersyfikować i od usa i od putina aby być niezakeżnym to skolei przez putina i przez trumpa.
Takze polityka chin problemy z łancuchami dostaw zmusiły ue do szukania distawców.
0
Czyli jak villeareal wygea to Real spada na 3 miejsce
0
@LAMC_10 a kto się boi Rosji? Oni przez 4 lata zdobyli ledwo 20% ukrainy;) stracili w zasadzie cale rezerwy.Za chwile Eiluropa przejdzue na atom i oze i tyle beda mieć z tych suriwców;)natomiast trzeba sie dozbroic i szkolic wojsko i tyle.Jeśli ruskie pojda ba nas to ukraina odbie swoje ziemie.....A musza ruskie pilnowac swoich granic....