1

@BorzyKrzys a po co ci pis .Zablokowal kasę z ue i spieprzył prawo tak, że masz cały czas burdel.....nie wiadomo bylo czy prezydent będzie zaorzysięrzony....prawo zmienili tylko po to aby bezkarnie kraść......inflacje narobili taką że do dzis jest to odczuwalne....co oni wnoszą dobrego.....

0

@directedbyfcb nie no jak zostajesz mistrzem to w hiszoanii robi się szpaler

1

Detale 72% posuadania pilli
1 atakujący zawodnik vini reszta obrońcy i oni zaslużyli na wygraną.Gdyby grali otwartą piłkę a nie biegali za piłką .Nie przystoi takiemu zespolowi grać taką piłkę.Niech sobie zobaczy co grał Real jak grał Zidan Carlos i inni i spojrzy na swój zespół obiektywnie.Nie mówięc że za 2 żólte kartki powinien wylecieć ich zawodnik....Ostatnie co by bylo sprawiedliww w tym meczu to ich wygrana z taką grą....


1

@Pedri16Future dokładnie wycena 160 mln. ....za co....
Ktoś ma zaolacić za 4 bramki i 2 asysty 160 baniek;)

0

@pax pewnie o to że generalnie umniejszył temat .Tak naprawdę mogą zostać z niczym co z takiej perspektywy zwuększa wartość pucharu.

2

@semafor dokladnie tak jest....

2

@norbi77 bo poza Mbappe i bramkarzem i może vini chodź kompletnie rozwala sobie karierę i teraz strzelił bramkę po wielu meczach.Tam nie ma gwiazd .Dziś poza vinim grali sami obrońcy....Sobrzy. awodnicy ale nie gwiazdy na miarę Zidana RobertoCarlisa czy Ronaldo.Taki Belongham w kidze strzelił 4 bramki i 2 asysty co to za gwiazda....Pół roku zagrał znakomicie a potem...

2

W sumie jeśli wziąć Real W pełnym skladzie i Barce w pełnym.składzie mecz wygrywa Barca.
Mówią że Perez kupuję gwiazdy.Poza bramkarzem i Mbappe to nie ma gwiazd.Vini strzelił od wiele meczy 1 bramkę.Ale irytuje wszystkich .Zamiast się kłócić z wszystkimi a ta niszxzy pktencjał na prawdziwą gwiazdę.Belingham zagrał pół roku znakomicie a potem siadł.Obecnie ma tragicznego liczby.Ok Ego gwiazdy ma ale jaka z niego gwiazda....już taki Arda ma faktycznie liczby...... ale reszta.....Dziś miałem wrażenie że tak naprawdę jedynym zawodnikoem ofensywnym był Vini.Reszta to byli sami obrońcy.Jakie są z nich gwiazdy....
Wygrali z nami klasyk bo nie bylo Raphini , de jonga i lewandowskiego a inni wracali do formy po kontuzjach.U nas też noe bylo Gaviego czy Andreasa a część wraca po lontuzji.Wyceny są bardzo wysokie ale tylko dlatego że grają w Realu.Styl tego zespołu nie powala.
I nie dlatego że to Real ale gwiazdami to byli Zidan , Roberto, Carlos , Ronaldo nawet Ramos ktorego Messi czy Ronaldinhio niemilosiernie ogrywał.Na pewno Figo, Raul.To były naprawdę gwiazdy.....wydawało się ze z tego Camavingi coś będzie.....Dziś Barca grala z drużyną obrońców.....
Statystyki w lidze Belinghama
4 bramki
2 asysty
On jest gwiazdą.......przereklamowany....
https://www.transfermarkt.pl/jude-bellingham/profil/spieler/581678

9

Jaką jaką kontrolą 73 minuty posiadala pilke Barca.W żadnym momencie nie prowadzili;) co to za kontrola.....;) trzeba umieć przegrać.Powinni dostać drugą żóltą kartkę....

1

@Barca_bwo

Przepis jest jednoznaczny druga żólta kartka i powinie wylecieć.Wchodził z czubem podniesionym i kontakt nył .Yamal lezał na boisku.Druga żólta kartka w konsekwencji czerwo.

nakładka" (niebezpieczne wejście spodnią częścią stopy, wysoko podniesiona noga, atak na wysokości kolan lub wyżej) jest przewinieniem, za które sędzia może pokazać żółtą kartkę (napomnienie), ponieważ jest to niesportowe zachowanie lub niebezpieczna gra, która wymaga ukarania zawodnika bez eliminacji z gry, choć druga żółta kartka zawsze kończy się czerwienią.

0

@Pedri16Future ostro wszedł w nogi....

1

@Barca_bwoco bez iaj.Przepis to przepus wchodził z cxubami do góry.Już wcześniej miał przewinienia.


nakładka" (niebezpieczne wejście spodnią częścią stopy, wysoko podniesiona noga, atak na wysokości kolan lub wyżej) jest przewinieniem, za które sędzia może pokazać żółtą kartkę (napomnienie), ponieważ jest to niesportowe zachowanie lub niebezpieczna gra, która wymaga ukarania zawodnika bez eliminacji z gry, choć druga żółta kartka zawsze kończy się czerwienią.

0

Carrearas powinien za nakladkę w drugiej połowie wylecieć na Yamalu

0

W 2 zespołach są żółwie.
W Realu na lawce siedzi Mbappe
A u nas Cubarci.
Jeśli ten chlopak bedzie grał na stoperze to można pomarzyć o LM.....
Ten facet na stoperze to kryminał......

0

@malkav tak bo za taką kwotę na prwno można znaleźć kogoś odpowiedniego.Araujo też miał kontuzje.

0

@malkav
Martin jest troszkę wyższy ma 186cm.
Jeden ma 184 drugi 186.To razem słaby wynik vs 195bsorlit czy 3 giści z interu 193cm biega szybciej od Cubarsiego 32km i riwniez jest to slaby wynik i z sakqchem Dembele i Mboappe go nue do ni.
Mimo wszystko chcesz soedac zawodnika ktory moze sytuacje uratować i naoędza akcję.To błąd zobaczymy co Cancelo zrobił.Dka mnie oroblem jest podobny jak z inigo Bo on jak i inigo nie ma parametrów w defensywie chodz ma trochę lepsze.Gdyby w formie był zaraujo i Andreas to oni powonni bronic bo wszystko maha tylko Araujo zaliczył zjazd a Andreas ma kontuzje.

0

@malkav to yransfermark go tak wycenia z uwagii na wiek i grę w Barcelonie.
Co do kounde to 34, 7 km.Mbpappe w meczu z nami biegał 34km.Tak więc kounde ma cxym walczyć z Mbappe
Balde ma 35, 7 też ma odpowiednie parsmetry Cbarci to 31, 4 to z czym do Mbappe który biega 34;)i Mbappe z Cubarcim i Inigo strzelił im 3 bramki;)
Poza: tym
Kounde i Balde byli wraz z Araujo i Andreasem gdzie bronił ter stegen i osiągneli 20 steaconych bramek na koniec roku.Dziś jest lepszy bramkarz też jest 20 bramek .No tylko mamy polowe sezonu;)
Nie jest to wina Balde czy kpunde oni mają to co trzeba.I chodź Balde musi się poprawić to ma na czym.Cubarci wyżej nerek nie pofskoczy.Nie ma z czego.....

0

@malkav no tak ale para baldę i kounde potrafiła mieć z ter stegenem Araujo i Andreaaem na koniec stracić tylko 20 goli.Obecnie mamy kepszego bramkarza.Nie wymagam od nich straty 20 goli ale 28 z- 30 byloby ok.Ta wersja ci 2 plus obecny środek to nue gra.Wręcz to Balde ratuje Cubarsiegi i tez sue czasem nie eyrabia i kartkę zarobił.Tylko on schodz z boku i ma dłuższą drogę do orzebycia więcej się meczy a jako skrzydlowy ma swoje obowiązki.A musi robić to co Cubarci.W korei to on uratował przed stratą bramki.

0

@Safrani spoko, nie obawiaj się prawica lubi mieć niemieckie samochody , przeżyją;) ważne ze nie są hipokrytami;)aczęść konfedracji nie jest z afd w koalicji

Frakcja Europa Suwerennych Narodów (ESN): Trzech europosłów z partii Nowa Nadzieja (Ewa Zajączkowska-Hernik, Stanisław Tyszka i Marcin Sypniewski), która współtworzy Konfederację, dołączyło do tej nowej frakcji, na której czele stoi AfD.

Ważne że orawica to nie są hipokryci;)

Fur Deutschland

0

@marcin62 brakuje edukacji i pokory....zgadzam się co do winy kierowcy.Ale na takie zachowanie pieszego powinno być piętnowane .Oczywiście karę dostanie bo ma kontakt z samochodem .Nie trzeba więcej ale powinno się jego zachowanie piętnowąć.

0

@Lanosss myślę że obaj grają trochę w innych miehscach Arda gra bliżej bramki notuje bardzo dobre liczby zarowno bramki jak i Aaysty.Pedri gra trochę bliżej pola reguluje tempo gry ale jest mniej decydujący pod bramką mniej strzela .Dogrywa do ludzi którzy potem zaliczają asysty.Pedri jest o 1 krok przed.No i Pedri jest fenomenalny w odbiorze.Dlatego Real szuka kogoś kto będzie pełnił rolę Pedriego.Liczby Arde bronią.

0

@malkav tzn zauważ że Balde i yamal urośli.Ten chłopak nie urośnie.Szybkości też nie nabieżę.Wbrew pozorom grając wysoko zawisnik ma więcej czasu aby dojść do zawodnika zrobić wślizg , wlożyć ręke przed zawodnika czt wygrać bark w bark.Nie jest to możliwe kiedy nie jesteś szybki.Próbował robić to w meczu z interem z Martinezem był karny.Generalnie e obu meczach z interem w 1 polowie obu meczy stracili z inigo 4 bramki.Po prostu fizyczne możliwości nie wystarcząją do rywalizacji z najlepszymi drużynami które mają zawodnoków o wykątkowych możliwościach.Cubarci inigo potrafią bronić ale przeciw 80% zawodników.Natomiast te 20% gra w najlepszych drużynach.Barca jeśli chcę LM musi z tyłu mieć ludzi którzy stworzą sobie szanse aby dogonić i obronić syruacje dla Cubarciego to nie realne.Barca nie ma dobrej sytuacji finansowej musi zarabiać i niestać ją na takiego zawodnika skoro mozna za niegi dostać 80 mln i znaleźć kogoś kto swoje zrobi.Barca to też nie poczekalnia musi być spora szansa na poprawę swojej sytuacji.Tutaj szansy nie widzę.Przyjdzie słabszy dzień i remontady nie będzie.Gdyby to był zawodnik który ma możlowości a gra słabo to bym go jak fermina wypożyczył niech się ogra.Niestety on gra od dlugiego czasu i slabo i nie ma persoektyw aby byl szybszy czy wyższy.Jeśli dają 80 mln szukać kepszych.Móglby byc defensywnym pomocnikiem qle w Barcelonie jest za duża konkurencja.Tu nie dociąga do reszty.Balde go ratuje ale traci siły na to to powinien robić stoper.
Co do holendra na oewno kilja sytuacji sam na sam by uratował miałby jakąś szanse sprubował.Dka jasności wspieram kazdego wychowanka ale muszę w nim widzieć że to będzue zawodnik na ten klub i akurat w jego orzyoadku tego nie widzę.Atatystyki to potwierdzają.Jako chlopak to spokojny symoattczny czlowiek.Tylko Barca to jeden z najlepszych klubow ktory musi wygrywać trofea i zarabiać.Sa kluby oaństwa i kazdy sukces jazdy grosz jest istotny.Tu ten puzel do układanki nie pasuje.Dlatego obserwując go dlugo jestem za sorzedażąBędziemy przez niego cierpieć.....

0

@adrianrtf przykro mi chlopaku ale w formie Arauho i Andreas nie steacili by więcej niż 30 bramek nie widzę powodow aby strzekali nam 40- 44 bramej w sezonie a 20 jedt tylko dka tego bo jest bramkarz bylo by 24- 25 bramek to jedt tragiczny obrońca ja widzialem Barce na stadionoe 115 tys gdzie johan byl trenerem i takiej padaki dawno nie widzialem.A sporo kkubow widzialem z platinim van basten.Andy Colem w MU i oczy krawawia jak latrzy się na Cubarsiego

0

@malkav nie ta era i nie ta charyzma co cubarci;) i jego wyniki w straconych bramkach nie bronią śrenia to 28 on ma 40+.Bo jest na 20 a w zeszlym sezonie miał 44.Teraz jest leoszy bramkarz więc będzie 40.Nie ma warunkow do gry na tej pozycji.Defensywny pomocnik tak .Nużsi nie tacy szybsi wykorzysta podania i walory defensywne .Na stooera nie ma warunków.Za Mbapoe nie zdąży ten z 37 ma tają opcje to jest czlowiek dla nas.Brać i się nie zastanawiać.

0

@Arekvip chłopie ja byłem jako dziecko na stadionie Barcy kiedy stadion miał 115 tys a johan był trenerem Romario był naoatnik stockov pomocnikiem grał Guardiola kouman i Zubizaretta był bramkarze a kuman był obrońcą.Świetnie oamiętam erę ac Milan z van basten , jyve z Baggio, Samdorię z Viallim czy Mu z Colem i Yorkiem.
To co widzę to beznadziejna obrona i wiem czego tu nie ma Cuvarci gra na złej pozycji jeśli nie masz wzristu stopera nie jesreś szybki a masz przeciwnikow jak Salah Dembele czy Mbappe albo Sorlota.Musisz mieć na nich ludzi.
Cubarci umie bronić ake nie orzeciw najszybszym i najwyższym.Dlatego skoro pptrafi rozgrywać to powinien grać na defenstwnym pomocniku.Tam nue ma najszybszych i najwyższych i najsilniejszych.Idealne miejsce na podania i mize dać radę destrukcji.Na stopera nie ma parametrów....

1

@Arekvip no nie rozsmieszaj mnie kto to jest Cubqrci przy tych nazwiskach.

Ten stoper ma 184 cm przy 3 zawodnikach interu 193 cm qlbo przy sorlocie 195cm to sobie może;)
Ma bardzo niski top speed dlatego nie dziwne że Mbappe strzelił 3 bramki w klasyku.
Inigo rownież byl wolny i jesszcze nizszy 182.
Efekt 44 bramki - inigo Cubarci
Obecnie cubarci w polpwie stracił 20 bramek jest idealnie w pplowoe idzie na 40
Średnia tracenia goli przez barce w latach 2010 - 2023 - 28 goli!!!!
Araijo i Andreas z ter stegenem nie z obecnym lepszym bramkarzem 20 bramek na koniec roku!!!!!

To jest kompromitacja Cubarsiego.Wiec proszę nie ........i nie posz mi o Puyplu itp..... vo Cuvarci to nie ten kapelusz;)))


0

@Uven sprzedać i kupic tego gościa co to 37 km biega.Ppradzą sobie za kounde jest Cancelo i kounde może grać na stoperze..

0

@malkav
To noe ma żadnegi znaczenia .Noe ma warunków do gry wysoko gdzie trzeba być szybkim aby wrócić za napastnikoem czy skrzydlowym.Wejść wślizgiem czy wlozyć rękę przed nim albo zagraxć barkoem .Szybkości nie na będzie.Zrobi masę będzue wolniejszy.Jest niski 184cm .Sorlot ma 195cm ktory nam bramku strzeka a 3 gosci z interu 193cm też nie urośnie jak yamal czy Balde bo już by urósł.
Ten sam problem byl z inigo tylko u niego wynikalo to ze starości chodź 182cm to nie stariść.
Miedzy 2010 a 2023 rokiem barca traciła ba koncu sezonu 28 goli za inigo z cubarcim 44 bramki na koniec teraa w polowie sezonu jedt 20 bramek idzuemy na 40 bramek.
Araujo i Andreas uzysjali kiedyś na kiniec sezonu 20 bramek to przepaść.Mnoe noe chodzi 20 bramek ale nie będzie w granicach 30 ale nie 40.To nie porozumienie.Trzeba szukać obroncow jesli oroblem jest z Andreasem i Araujo ktorzy potencjal mają.

0

@esem91 trzeba licxyć na bramkarza bo Cuvarci na Mbappe się nie nadaje....

4

Natychmiast sorzedać Cubarsiego skorą tyle jest wart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?