0

Inigo i zmartinez wraz z Cubarsim nie tworzyli dobrej obrony to mit
Inigo Martinez i Cubarci- 39 straconych bramek
Araujo i Andreas 21 goli to jest obrona.
Opowieści i dobrej obronie inigo i Cubarsiego to mit.Brutalna prawda jest taka że atak poprzez remontady przykrywał słabość tej obrony.Wystarczyloby że ten atak byl w słabszej formie i natychmiast gwiazda inigo i Cubarsiego by zgasła.
To nie obrona byla fantastyczna a atak.

Złe wnioski autor wyciągnoł.

0

@RosjaninBut dokładnie tak jest .Kocham Cubarsiego a ignoruje Andreasa.....dziwny temat

0

@LinekMichal nie grał swietnie z inigo zawalili 4 bramki z interem w 2 pierwszych polowach.zczyli w 2 neczy nue wyciągnęli wnioski s Vubarci zrobił karnego.Atak poprzez remontady przykrywał słabą obronę.Gdyby były konsekwencje narracja by się zmieniła.W samej lidze było 4 gosci ci strzeli po 3 bramki.Wystaeczy jeden lepiej fizycznie facet po kroju Mbappe i 3 braki im władował. A po 1 meczy laoali go na spalone.Nikt nie widzi że przeciwnik sie dostosował .Nikt nie mówił ze w obronie jest regres bo atak strzelił więcej goli.Obrona straciła 39 goli.Oara Araujo Andreas straciła 21 bramek!!!! To jest obrona.Remontady pułapki i rozegranie orzyćmily to ze całościowo ta obrona jest słaba.Jeśli atak nie bedzie w formie będzie trudno.Cuvarci jest dużo warty sprzedałbym go i kupiłbym kogoś z warunkami fizycznymi i z umiejętnościami pod Barcelonę Jeśli Flick bedzie forsował Vubarsuego to na poziomie LM wygrać ja bedzie trudne.

0

@RosjaninBut być może Rooney Rushford potrzebuj aklimatyzacji.Olmo mial przerywany kontuzjami sezon brak mu swierzości.Stawianie na Cubarsiego ktory id końcówki sezonu jest cieniem mając Andreasa I Araujo ktorzy się rozumieją i do tego Ericiem w formie jest błędem Flicka.

3

Jak dla mnie w kontekście obrony to nie rozumiem kwestii stawiania na Cubarsiego
Jest przeciętny od japonii a nawet z końcówki sezonu.Nie ma warunków na stopera ani szybki ani wysoki.Potrafi robć pułapki ale i te są rozgryzione , rozgrywać i grać w defensywie przeciw średnio szybkim i średnio wysokim zaewdnikow.Na topowych zawodnikow się nie nadaje.
Jeśli są remontady to coś Jest nie tak z obroną musza być obrońcy ktorzy szybko wrócą wejdą ciałem , albo przed zawodnika albo zrobią wślizg.Tego na szybkich zawodników nie miał Cubarsi oraz inigo.Stąd remontady.
Flick ma problem za Andreasem tymczasem ten zawodnik te cechy ma także rozegranie strzał. Obrona powinna być z Andreasa i Araujo mieszaną z Ericiem ktory jest bardzo dobry. Obaj Araujo I Andreas mają te cechy gdzie liderem jest Andreas i odpowiada za liderowanie i rozgrywanie.Miedzy Araujo a Andreasem jest chemia z Cubarcim jej nie ma.Flick nie wykorzystuje najlepszej opcji do gry.Myślę że w zawodnicy jak Rushford i Rooney potrzebują też czasu.Być może Olmo potrzebuje czasu do zachowania ciągłości gry.Po przerywanym kontuzjami sezonie.
Zespół może mieć kryzys po dobrym poprzednim udanym sezonie.Nie da się utrzymać cały czas wysokiej formy.lepiej że jest to teraz niż w 2 cz.Różnica pkt z Realem jest nie wielka.Zawsze kontuzje innych budują zawodników.Po meczu z psg mało kto go docenił rośnie Gerard Martin.
Kontuzje ma i Real i barca problem to reprezentacja......nikt nie jest robotem.


0

Znowu kolejny ktory wychodzi z założenia że tylko psg miało kontuzje
Tymczasem mieliśmy sporo kontuzji I powroty po kontuzjach.Priblem jest z Cubarcim

0

@LinekMichal w meczach slabo to grał Cubarco ktory na tą ekipę jest dużo za niski I za wolny.Moze ogrywa średnio szybkich i średnio wysokich zawodnikow.qma rozegranie powinien grać na defensywnym pomocników. W środku biegaja raczej wiecej niż szybciej i aż takiego wzrostu nie ma.Tu jest problem.Powinien grać Araujo i Andreas którzy są zgrani.Fluck wydziwia tutaj.

0

@LinekMichal nie bylo lipy nawet go tutaj chwali w podcastach proponuję posluchać bo byl analizowany

0

@LinekMichal nie opinie były o nim dobre .Złe były Cubarsim.....zawalił ostatni mecz resztę były ok.

0

@LinekMichal nie tam on mial kontuzje bez presezonu.Przyjechal przed presezonem robić fizyczna formę przeszedl presezon i jest na etapie odbudowy formy pewności siebie a nie że ma być z mostu liderem nie żartujmy.Nie ten etap.Ake obiektywnie tylko w tym meczu nawalił.Ale norma jest że może mu jakis mecz nie wyjść.Przy Cubarcim to niebo a ziemia.....od japoni jest slaby.

0

@pax do niczego nie uciekam .Po prostu obie te strony są zle.Ludzie o których mówisz popierają sojyz ze zbrodniczym sojuszem oraz eksterminacje izraela.Oraz czynny atak na izrael.Porwani ludzie orzez hamas ktorzy nie maja z tym nic wsóllnego siedzą tam id 2 lat.Oamiętaj ze jeśli komuś grozisz eksterminacją to mozesz zostać uprzedzony.Mysusz grożąc komuś i starając się go atakować wziąć to pod uwagę.Dla mnie obie strony są złe I nie poprę żadnej z nich.qsam też nie przyjmujesz argumentów że druga strona tez jest zla.A ha nie oceniam kto jest mniej czy bardziej zły.Patrze czy to jest wystarczające aby się za kimś wstawić bądź nie.Nie wstawię sie za terrorystami u boków ludobujcow przy poparciu społeczności i polityków.Tyle nie ma jednostronności a jest wielo.Nie mam wątpliwości ze gdyby hamas potrafił wybicie uzraelitow zrobiłbym to.To jest ich cel.A ja tego nie poprę.Tak samo bym zrobił w stosunku do każdej innej nacjo ktora miała być eksterminowana.

0

@LinekMichal nie Araujo rozegrał bardzo dobre meczu w tym sezonie oprócz tego.Postaw przy nim olmo ile on meczy złych rozegrał......lewy też zagrał slabo..Kounde też rozgrywał gorsze mecze.Cubarci to ma wiecej meczy złych niż dobrych.Arauho na tle innych nie wypada źle.Jest obrońca i ta pozycja jest narażona na karne itp....jest częścią tej pozycji.Przeciwnik rowniez zaliczył karnego

0

@pax tak różnią sie ze jedni mogą a drudzy nie chodź próbują. To ze nie umiesz strzelać nie usprawiedliwia cie zamiar jest ewidentny.No i są w zbrodniczej koalicji co nie jest nie do przyjęcia. Napadli na niewinny festival z ludzmi ktorzy nie mieli z tym nic wspólnego.Dka organizacji hamas jest spoleczno polityczne poparcie.O jakich my niewinności piszemy......ty popieram jedna ze stron i nie distrzegasz zla w drugiej.Zarzucasz mi coś co sam robisz.......A ja mówię konkretnie obie strony są zle i zadna nie nadaje się aby je poprzeć.% palestyny do tego nie upoważniała. Noe przypadkiem szefostwo hanasu siedziało w katarze bo swietnie znali konsekwencje i wiedza co zrobią Żydzi.Kazdy swietnie wiedział co się stanie.Robiac atak wiedzieli co ich spotka....Nie należalo tego ataku robić jesli jesteś za slaby bo świadomie narażasz własnych ludzi....

0

@borys1990
Skoro to piszesz to nie czytasz co napisałem
Nie popieram ludobujstwa i rządu nataniachu.
Nie popieram też palestyny z hamasem ktora ma spoleczno polityczne poparcie i także tunele idą do prywatnych domów sklepów meczetów szpitali.Także strzelając rakietami gdzie popadnie i także napadli na miedzynarodowy festival z ludzmi ktorzy nie maja z konfliktem nic wspólnego.
Są także w zbrodniczej koalicji z
Rosją która uprawia ludobujstwo
Białorusią prześladującą swoich obywateli i atakuje wraz z putinem hybrydowo Polskę emigrantami
Kim z Korei zwykły Mordercą
Chiny to orzez nich putin ma na wojne tez sa współodpowiedzialny za ludobujstwo bo bez nich ta wojna by upadła a z chińskich części buduje sie drony
Iran sponsorowały isis , hezbolach hamas
Także mordują własnych obywateli wieszając ich w mieście. Dają jemenowi rakiety ktory strzela do europejskich statków z ropą.
A Chiny namierzają satelitarnie te statki.
Na końcu hamas i hezbolach któremu broń dostarcza Rosją i iran
Sory nigdy nie poprę żadnego państwa ktore widzi siebie w tej koalicji.Na dodatek status hezbolachu to terroryści.
Dla mnie obie strony są ale nie popre i obie strony chcą eksterminacji drugich.
Nie ma mowy o poparciu dla którejś ze strony.
Co do pytania o Żydów co o nich sądzę to bardzo ogólnie w kilku słowach aby być obiektywny przedstawiłem ich dobre jak i złe strony.Nikomu nic nie karze przedstawiam opinie .Wypadało by uczciwie odp.Natomiast nie wiem co to jesteście wy i nie znam "was.".....masz jak golum ty i twoja druga osobowość czy jak.....Bo dziwnie piszesz.....

1

Wniosek jest jeden a prosty.
Jedna drużyna nie grala w tyg z bardzo fizyczna dużej przy dużej liczby kontuzji.
Akurat grala na wypoczeciu przy wysokiej temp u siebie.
Reszta wynikała z tego. tyle...

0

@pax nie wiem co to znaczy jednostronny bo z nas dwóch to tylko ja widzę ze obie strony są zle.Ty jednostronnie widzisz zło w Izraelu. Nie orzeszjadza ci koalicja palestyny z ludobujcami......Zarzucasz mi coś a sam masz jednostronne spojrzenie....

0

@pax poza tym.troche sam masz jednostronne ocenę tak naprawdę.Mówisz o palestynczykach.....
Natomiast kompletnie nie bierzesz wkładu żydow w naukę czy kulturę.
1/4 nagrod Nobla na świecie zdobyli Żydzi. To bardzo wymowne.Jesli mam uczciwie ich ocenić to nie mogę o tym nie napisać .
Tylko ty sam jesteś jednostronny bo iczekujesz cało kształtu źle.Z jednej strony oczekujesz że wezmę palestyńczyków pod uwagę a z drugiej strony nie przyjmujesz tak naprawdę osiągnięcia żydowskich cywilów.Przyznam że nie znam osiągnięć cywilów z palestyny musiałbym tu szukać.Ale na pewno nie jestem za ich eksterminacją.O czym pisałem.Jeśli coś mam obiektywnie oceniać to piszę o złych i dobrych słowach .Napisałem ogólnie o nie będę pisał książki.
https://wiadomosci.wp.pl/zdobyli-14-wszystkich-nagrod-nobla-genialni-zydzi-6196111704766593a

Nie zajmuję się Izraelem na codzień tak jak nie zajmuję się Martynką czy Hawajami.Konfliktow jest masę. W teorii trzeba by się zająć każdym.Sprawa z hamasem z tego co mówi trump będzie rozwiązana albo przestaną rządzić Palestyną albo zostaną zniszczeni.Ja nie popieram obu stron.Bo żadna z nich nie jest dobra......


1

Trzeba pogratulować Sewilli.
Wygrali zasłużenie .

Widać ze jedna drużyna nie grała w tyg a i kontuzje zrobiły swoje plus wyjazd w trudnych warunkach.
Gratulacje za walkę dla Sevilli

0

Widać że jedna drużyna grała w tyg i ma wyjazd a druga nie kontuzje nie pomagają....

0

@Midast zobaczę jak będą obie w formie bez kontuzji Pedri był lepszy od oponenta w tym meczu.Poczekam na dojście do formy Bernala powrót Gaviego fermina i powrót olmo do formy a i powrót Taphini ktory tez grywa w środku.
Sevilla ma przewagę gra u siebie i nie grała w tyg.Temp jest wysoka.Zobaczymy jak z siłami na 2 cz .Alexis z braku sił stracił piłkę.

0

@pax sory palestyńczcy na swoich ziemiach tolerują hamas .Tunele ida do domów, meczetów sklepie szpitali itp.....nie jest to byt który jest niezwiązany z ludnością HAMAS powstał pod koniec 1987 roku, na początku pierwszej palestyńskiej intifady (powstania). Jego korzenie sięgają palestyńskiego odłamu Bractwa Muzułmańskiego i jest wspierany przez silną strukturę społeczno-polityczną na terytoriach palestyńskich.

Jeśli akceptujesz ugrupowanie militarne które grozi ekserminachą innemu państwu.Ktore przeprowadza zamach i strzela rakietami musisz się liczyć się z odwetem.
Ale dla mnie przynależność do bandyckiej koalicji dyskryminuje ich ta koalicja ma ludobujstwo na rękach.Tak jak Hamas ktory zaatakował festival z cizoziemcami nie mającymi z ko flirtem nic wspólnego.Z cynicznym zarządem siedzącym w katarze....

Pytałeś się sadze o Izraelu i wypadalo by powiedzieć o złych jak i dobrych rzeczach.Ostatni atak na Iran oceniam akurat za bardzo dobry.
Niechcenia aby rakiety atomowe iranu latały nad Europa aby zniszczyć usa .oczywiście jest baza w rumuni i w Polsce w radzionkowie.Ale nie chce aby cis spadło a uch rakiety spadają nie wszystkie dochodzą do celu To jest na plus.

0

@pax nie zajmuję się nimi i nie żyje stricte nimi.To jest przykład państwa które ma wybitne zasługi w sztuce czy nauce.Ale i są kontrowersje w kwesti palestyny respektowania praw do ziemi palestyny.
Typowy przykład + - to co budzi uznanie to ogromna wola przetrwania w sytuacji gdy fizycznie twoje państwa nie istnieje.
Obecnie żyje bardziej kwestiami Rosji ukrainy czy roli Europy i usa w tym wszystkim.Ważne jest dla mnie kto w naszym państwie działa na rzecz Rosji poprzez szerzenie ruskiej propagandy.
Uważam to za niebezpieczne dla naszego państwa. Niepokoi mnie to że są Polacy ktorzy atakują zachód a nie widzą problemu na wschód.Buduja wroga z drugiej strony.Na pewno fakt ze oalestyna jest w tym bloku z ruskimi powoduje że moja ocena ich jest jaja jest....Są po prostu po drugiej stronie.

1

@LinekMichal No tak ale jak przyjdzie mu walczyć z sorlotem to na niego Araujo jest konieczny.Flick dobiera ludzi pod konkretne potrzeby i zmęczenie.Nie każdy się nadaje na wszystkich nie wiem czy Eric przykryje Mbappe.Araujo jest szybszy i większy .Ma lepsze zasięgi a forma idzie do góry.

0

@pax nie popieram i nie poprę eksterminacji palestyny i działalności Nataniachu ktory orzwdluza wojnę kosztem życia innych aby nie poszedł do pierdla. Jestem mega krytyczny wobec tego co robi izrael.Ale jest też krytyczny wobec oponentów. Dlatego nie popieram tu nikogo.aobie strony są złe.....

0

@pax nie jednostronne po prostu nie będę popierał terrorystów z hamasu.
Którzy są w koalicji
Z Ludobujcami z Rosji
Mordercą kimem z Korei
Uranem również bezwzględny reżim.
Białorusią również Łukaszenką prześladujących własnych obywateli
Jemen atakujący europejskie statki rakietami z iranu plus dane ma z satelit z chiń
Chiny które czynnie pomagają w ludobujstwo Putinowi i bez ich wsparcia dawno by się to skończyło albo przynajmniej się to skruciło.
Hezbolach - kolejni terroryści

Nigdy nie poprę żadnego państwa które widzi siebie w tym gronie ludzka przyzwoitość mi tego zabrania.

O jednostronnym spojrzeniu nie ma mowy dlatego ze nie popieram ludobujstwa w wykonaniu skrajnej prawicy żydowskiej.Nie wiem czemu miałbym byc tu jednostronny skoro nie popieram tu nikogo.Bo obie strony są zwyczajnie złe.A ludobujstwa nie popieram szczególnie.....


0

@LinekMichal każdy grzeje ławę meczy jest sporo

0

@pax ja nie żyje przeszłością a teraźniejszością. Przeszłość jest dzisiejszym politykom potrzebna aby nabijać ekektorat po to aby sobie punkty.....problem jest taki że przyokazji dzielą ludzi.Dla jasności bo może nie dostrzegasz .Nie popieram skrajniej orawicy izraeka z jej szefem i jestem przeciwny ludobujstwa.Nie popieram także hamasu i oalestyny których intencja wymordowania narodu jest dokładnie taka sama jak izraela .Nie orzeszjadza im być w bloku oaństw z Rosja ktora uprawia ludobujstwo na Ukrainie.Żadne porządne państwo nie podpiszę się pod tym.A nie wiesz czy rakiety om kiedyś nie dostarczy Rosja .A ostatnie rakiety ruskie mylą patrioty.A broń rosyjska została znaleziona w tunelach hamasu.Nigdy nie poprę zadnego państwa ktory jest w sojuszu z Rosja bo yo Rosja jest naszym wrogiem.Mam powody aby nie popierać terrorystów z hamasu.

0

@erwimkloss chlopie obie strony chcą eksterminacji drugich.Nie popieram żadnej ze stron.Oalestyna należy do bardzo złego bloku
Chiny
Rosja
Iran
Korea płn
Jemen
Białoruś
Liban z hezbolachem
Nikt porządny do takiej śmietanki i oazy demokracji się nie przyłącza......
Obecnie Rosja uprawia ludobujstwo
A pomagają jej kraje z tego bloku.

Nie ma mowy abym popieram kraj z takimi sojuszami który również ma ochotę wymordować inny kraj.To samo nie chcę aby ich mordowano.
Dlatego nie popieram żadnej ze stron bo obie są złe.Na dodatek Rosja to zwyczajnie bądź wróg.Nie będę wspierał ich sojusznika....

0

@pax nie no słuchaj słowo eksterminacja jest celem hamasu jest wybicie Żydów i zniszczenie państwa żydowskiego.Gdyby nie było kopuły nastąpiło by ludobujstwo.intencje pakestyńczyków są jasne.Też kopuła z zaduża ilością sobie nie radzi.
A wlaśnie w dziedzinach rakiet i dronów robi się obecnie największe postępy.I nawet ruskie zrobiły rakiety ktore omihaha patrioty.Tak sie zdobywa doświadczenie aby osiągać cel.Kopuła nie usprawiedliwia oalestyńcxykow chcą tego samego co Żydzi tylko w tym zwyczajnie nieudolni.Intencje są klarowne.Należą do bardzo złego bloku gdzue również iorawiane jest ludobujstwo i mowa tu o z Risji.Nikt porządny z nimi by suę nie związał.Ja nie popieram żadnej ze stron bo obie są złe.Z zadną się nie identyfikuje..

0

@pax jakie gdybanie
Hamas I izrael ma w założeniu eksterminacja izraela .
Gdybanie kończy się w momencie wystrzelania rakiet.To jest koniec gdybania.A to ze sa nieudolni to inna sprawa.Chodzi o samą intencje strzelania do kogoś......To tak jakbyś mówił ze kogoś chcesz zabić bierzesz broń to robisz ale jesteś na tyle nieudolny ze tego nie robisz intencja plus konkretne działanie jest czytelne.Dzis zdobędą doświadczenie jutro będą lepsi.Broń maja z iranu a widać jak w ostatnim czasie też dzięki Iranowi Rosja zrobiła ogromne postępy.Jeśli mas sie podejście ze chcesz kogoś eksterminowasz stosujesz broń robisz tez zamach na niewinnych ludzi z festiwalu i wiesz co przeciwnik robil po Monachium to narażasz się na eksterminacja w 2 stronę.To dlatego w katarze bylo szefostwo Hamasu.Wiedzueli ze nastąpi odwet.Niechcieli ponieść konsekwencji odwetu z pełną świadomością.
Ha nie popueram obu stron bo obie są zwyczajnie złe.jestem przeciwny eksterminacja każdego państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?