0

@MESSIah16 każdy dochodzi do momentu gdzie nie daje rady wygrać szlema bo konkurencja jest zbyt mocna a starość nie radość.Obecnie na tym etapie jest Serena i Federer.Zobaczymy czy Nadal sobie z tym poradzi.

2

Ciekaw jestem co zrobi valdek.Czy ustali żelazny skład i będzie nim grał aż Barca bedzie pierwsza w lidze, czy będą rotacje.Bo w zeszlym roku graliśmy tym samym składem i kontuzje wyznaczały zmiany.

0

@jeykey1543 zgoda tylko aby de jong się zaadoptował bo ta pozycja jakby nie jego z druguej strony może ta pozycja go rozwinie

0

@monsterrize to Super, Umtiti to raczej powinien nie być za bardzo rozbudowany aby na te kolana nie były przeciążone.

1

@KibicBarcy84 czasami maja przestoje i nie wiem czy to nie wiek i liczba sukcesów u niektórych.Co powoduje że czasem nie biegają.Ja rozumiem że kibice są rozczarowani że drużyna grała przed bramką Barcy z zeszlego roku niż nastawiona była na presing.W tym roku Valverde powiedział że będzie grał ofensywnie i z Napoli tak graliśmy wysokim presingiem.W pierwszym meczu sezonu przegraliśmy i valverede powiedział brakowało presingu byliśmy zbyt daleko od rywala.W nastepnym meczu był i wygralismy a w następnym już nie.Trzeba to ustabilizować.Tu podejście się zmieniło kolejnym rzeczą to postawienie na szkółkę i odstawienie Rakitica.Zmiany w podejściu Valverde są.
Valverde jednak doszło kilka problemów 3 kontuzje, późne powroty Arthura.Jest na etapie weryfikacji transferów i szukania miejsca dla Griezmana i de jonga.De jong ma sportowy konflikt z Busim bo Busi się tylko tam nadaje gdzie powinien grać de Jong.Nie można było nie kupić de jonga bo byśmy go stracili i taki zawodnik musi grać ,nie gra tam gdzie powinien.Mieliśmy 2 wyjazdy japonia i usa co nie pomagało.Kwestia zamieszania z Neyem .Za chwilę dojdzie 3 ludzi po kontuzji i znowu trzeba to układać.Myślę że ten bałagan jeszcze trochę potrwa.Zespół potrzebuje spokojnie się poukładać bez siania paniki.Muszą na te nadchodzące mecze mega się skoncentrować i dać z siebie wszystko.Szum wokół nie pomaga.

1

Myślę że Dechamp powiedział ciekawą rzecz,że Umtiti wchodzi bardziej w kontakt fizyczny z przeciwnikiem niz Lenglet.Myślę że jest to mocno widowiskowe i zyskał wielu zwolenników.Którzy lubią walkę i pojedynki.Z innej strony nie jest to dobre,gdyż jest podatny na kontuzje.Co uniemożliwia mu grę na wysokim poziomie.Pod tym względem styl Lengleta jest lepszy na dłuższą metę Lenglet będzie mniej narażony na kontuzje.

0

@KibicBarcy84 mają tskie mecze jak z live,gdzie wiadomo że trzeba walczyć a oni chodzą, bo myślą ze leo sam zrobi.A tu trzeba walki.Nad tym valverde musi popracować.Ma lepszą pierwszą drużynę i rezerwę i w praktyce Leo z Suarezem i Dembele zaczynaja grać o miesiąc później tu trzeba stawiać na presing dominacje.

0

@KibicBarcy84 jak bedą grać wysokim presingiem ,a nie coś pomiedzy i forma bedzie przyzwoita nie powinmo być źle .Choć najbliższego meczu się obawiam bo może być mało czasu na zgranie się zespołu np. Griezmana z Messim.Oby Messi i Suarez byli głodni gry jak wrócą .Bez presingu z przodu nic nie będzie, a to klucz do wygranej.

0

@Coutinho007 No próbowali go chociaż wypożyczyć a nie nawet sprzedać.Nastawienie ma konkretne,aby grać w Barcelonie.

0

@19cukier48dokładnie. Dlatego napisałem na dziś w stosunku do obu.Tylko jak Umtiti nie pójdzie na wypożyczenie to będzie mógł liczyć tylko na kontuzje Lengleta aby grać może w pucharze.A i tak może nie dojść do formy meczowej.Problem jest tylko że jakby odszedł na wypożyczenie,to kto go zastąpi jak będzie na wypożeczeniu.Może się bać że ściągną mu konkurenta.Jest trochę bez wyjścia.A strata miejsca w kadrze powinna go zmotywować do jakiegoś ruchu.

1

@19cukier48 Na dziś to obaj po prostu grają słabo.De ligt musi się uczyć i ogrywać.Umtiti powinien pójść gdzieś na wypożyczenie,aby grać i sprawdzić co z tym kolanem,czy daje rady grać co 3 dni.Bo nie grając w formie nie jest wzmocnieniem Barcy.

0

@hazo428 on podpisał 5 letni kontrakt może go chcieć wypełnić i nie chcieć odejść.Jak teraz.

0

@cisman de ligt mósi się ogrywać u nas by siedział na Ławie niech robi to w juve moze z czasem go kupią.

11

Na trudne mecze Roberto na słabsze Wague.Pewnie wróci Alenia

1

Semedo -ledwo się sezon nie zaczoł 4 zawodników kontuzjowanych.W zeszłym sezonie rozwaliło nam to końcówkę.

0

@Bruttal jak obstawiacie na po Wague,Roberto czy Rakitic;)

0

@cyron1 absolutnie zgadzam się co do Messiego Jazdy zawodnik przy nim bkednue może w formie Ronaldinho mógł z nim rywalizować.Ronaldo jest gorszy jesli Neymar jest w formie to móģlby z Ronaldo rywalizować.Mbappe jest troche jednistronny choć go bardzo lubię.

0

@Mike74 tak sìę chłop nie spocił ze póscił prawidłowo strzeloną bramke;)

0

@wasylinho1 ok nie znalazłem tego info:)

2

@wasylinho1 To jest istotne info że zdobył bramkę i ma asystę.Bo jeśli ma być w Barcy to ma grać dobrze i być zdrowy.A to że mówią o nim dobrze....

0

@KibicBarcy84 Co do Mbappe Barca go nie wybrała z uwagi na nie pasujący profil.Pewnie chodzi o to że potrzebuje dużo przestrzeni do gry.A w Barcy jest bardzo mało.Real jest dla niego lepszy pod tym względem zresztą był tam w ośrodkach treningowych.W Barcelonie widziałbym go za Suareza chyba.Główny problem Barcy obecnie jest przestawienia się na granie wysokim presingiem.Jak tak grają wszystko jest ok.Jak nie podchodzą pod przeciwnika grają nijak.Wszytko wtedy nie funkcjonuję.To jest teraz zadanie dla valverde aby to ustabilizować.Bo zdaża się że to przeciwnik ich zdominował jak ostatnio.Jeśli to poukładają to Griezman będzie miał więceh szans na bramki.Choć jak wrócą kontuzjowani to dopiero zobaczymy jak valverde to ułoży ale to dopiero za miesiąc.Też tamci muszą mieć czas aby złapać formę.Messi z Griezmanem w meczu to nawet nie grał.Co do Coutinho lubię go to swietny gracz ale nie do Barcy.To specyficzny styl nie dla każdego.Fabregas mu powiedział bedziesz miał mniej przestrzeni czasu z piłką.Z tym sobie nie poradził.Na dodatek szybko go bramkarze i obrońcy przejrzeli że strzela w długi róg.Pierwszy rok mu szło bo był nie rozpoznany potem był problem.Dlatego sam chciał odejść.Co do Bayernu Barca blokowała Bayla chcieli Neya.No i nie chcieli tyle płacić komuś kto by siedział na ławie.Coutinho potrzebuje otoczenia które by go wspierało Barca długo to robiła grał sporo.Trochę to się wyczerpało W Bayernie będzie gwiazdą.Jęśli mu dobrze pójdzie może chelsea go kupi albo Bayern bo tam szef się zmienił a wyniki finansowe mają bardzo dobre.Może jeszcze jakaś część kasy się zwróci a u nas by siedział na ławie wartość by szła w dół.Na pomocy jest za dużo pomocników.Tam też by nie grał.Jest to etap przejściowy.Zobaczymy co będzie za rok.Może ktoś go kupi oby mu tam wyszło.

0

@amanter kwestia karierý Mesiego to kwestia też zdrowia.On bazuje na kiwaniu co oznacza kontak z przeciwnikiem.Obecna kontuzja to kwestia starości.Życzę mu aby jego przygoda z Barcą była jeszcze długa.On tak naprawdę może odejść, kiedy chcę i dobrze że klub zabezpiecza się opcją Griezmana.Też Messi może odpocząć i zastąpi go Griezman co w kwestii jego wieku jest istotne.Fajnie że Griezman się uczy od niego na treningu jak z tym golem co podpatrzył Messiego.Ma czas aby tej roli się też uczyć.Co do Neya jeśli ta opcja 170 mu wyjdzie to przejdzie do Barcy.Bo i Barca coś przez rok zarobi i Ney coś dołoży też zawodnicy chcą się zrzucić i trener jest za.Bo samo psg go na pewno nie sprzeda.Cena będzie z kosmosu to sprzedawanie to pozory, aby nikt im nie zarzucił złotej klatki.

0

@amanter niekoniecznie docelowo Griezman będzie pewnie grał na pozycji Messiego. Jak Messi skończy karierę na razie będzie grał w różnych miejscach.W zależności od potrzeb.

0

@cyron1Nie ma co oceniać kariery starszego Ronaldo przez pryzmat gry w juve.Teraz też cięzko byłoby mi wskazać za osiągniecia konkretnie jakiegoś zawodnika ,który powinien być najlepszy.Pewnie stąd ta 2.Bo Messi i co roku powinien dostać nagrodę bo jest najlepszy.Ronaldo kiedyś bardzo dobrze dryblował z czasów mu potem go zmieniono aby był bardziej skuteczniejszy.
No Real kupił na lewe skrzydło hazarda viniego rodrygo i jeszcze chciał Neya na co zidan powiedział nie.Na tej prawej stronie vini sobie nie radzi.W wywiadzie mówił że jedzie na zgrupowanie Brazyli oczyścić umysł.Do momentu, kiedy nie nauczy się strzelać to koń trojanski we własnej drużynie.Fajny efektowny ale nie efektywny a czas w meczu jest nie ubłagany.

0

@KibicBarcy84 nikt nie da.Realia obecnie są takie a nie inne.Griezman był w dobrej cenie i gra na wielu pozycjach.Zna La ligę w zasadzie tylko Neymar mógłby jeszcze go zastąpić.Mbappe to typ Henry bardziej i to nie do wyjęcia.Griezman to była najlepsza opcja w tym momencie.Przyszłość Barcy to cały zespół ,który musi wziąć odpowiedzialność za grę a nie Messi.Co czasem się zdażało.

0

@el_pichichi_9 chodzi o cenę za rok masz go za 170 z czego ney pewnie dołożyłby 20 mln a mówiło się o kwotach 300mln.Dawanie 100mln i 2 zawodników czy i wypożyczenie to za dużó.Griezman typ zdrowego zawodnika który może grać na wielu pozycjach w tym na pozycji Messiego.Neymar Dembele Suarez i nie wiem czy i nie Messi są podatni na kontuzje.Griezman jest szalenie ważny.Jesli Messi będzie przemęczony Griezman może go zastąpić.Jeśli nawet Barca spełniła by warunki psg to szejk by i tak coś wymyślił bo kwestia nie była w kasię tylko glupio pojętym honorze.Jeśli Barca nie kupiła by Griezmana to nie byłoby ani Griezmana ani Neya.Jednym z głównym celów przyjścia Leonardo było aby Ney został w klubie.Mimo konfliktu.

0

@davidek1997 hehe.Tak też mówił o Dembele.To chyba jakieś zajęcie pozycji negocjacyjnej jak by chciał ktoś kupić kogokolwiek z Barcy.Pewnie tak mówiłby o każdym z Barcy

0

@el_pichichi_9 Neymar był nie do ściągnięcia.To że ściagneli Griezmana to akurat dobrze.Griezman może grać na pozycji Messiego.

0

@cyron1 Ronaldo dobry był także w MU to nie promocja Realu, jest już starszy od Messiego ma to tu znaczenie i wiadomo trudniej mu dotrzymać kroku.Nie można mu zarzucać że zmienił klub bo Leo ....zmieniał kluby przez całą karierę.Nie było innego piłkarza, który był wstanie rywalizować o złote piłki jak Ronaldo.Choć jak mówię uważam Messiego za lepszego piłkarza od Ronaldo.Choć dla mnie magiczy był Ronaldinho.

3

@Szklaner to są negocjacje, tematu nie było bo szejk dał zaporową cenę .On powiedział coś takiego że jeśli rzeczywiście psg będzie chciało go sprzedać, to wtedy można rozmawiać na dziś tematu nie ma.To było coś w tym stylu.Tak naprawdę tematu nie było bo psg nie chciało go sprzedać.Tak też prowadziło negocjację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?