2

Jest jedno ale Messi wszedł po kontuzji razem Suarezem nie przeszedł presezonu i miał Copa to samo Arthur.Kiedy on miał czas poukładać się z Griezmanem z którym mecz grał pierwszy raz,de jongiem itp.Oni musza razem pograć nie tylko na treningu tylko i w meczach.Messi chciał wziąć za dużo i wygrać mecz trochę sam.Nie jest w rytmie meczowym tracił piłki.Oni trochę musza pograć z sobą i trochę się ułozyć.O tym też mówił Griezman.Tu potrzebny jest czas.

0

@moronw firpo dostał kontuzji w okresie przed reprezentacyjnej przerwy i w trakcie nic poważnego i dostał zielone swiatło do gry.To krótkotrwało.

0

@moronw to jest inna sprawa.Firpo miał kontuzje i słaby debiut dlatego nie był powołany.I Roberto w ocenie Valverde zapewne był lepszym na ten moment rozwiązaniem, bo może wejść do środka jak i obrony i ma doświadczenie grania w systemie Barcelony.Stąd pewnie taka decyzja Valverde.Nie wiedziałem że nie był powołany i nie wziołem tego pod uwagę.Co nie zmienia mojej oceny że jeśli na treningach prezentuje niezłą forme powinien dostać szanse.Jeśli nie jest fizycznie gotowy po kontuzji to Roberto.Oczywiscie chciałbym aby dostał szanse po to jest kupiony.

0

@nadachu powiem tak jeśli rozumiesz kwestię kontuzji to zrozumiesz że stylu w ubiegłym sezonie być nie mogło.Bo aby był styl musisz mieć zdrowych ludzi i w ataku i w obronie.Wtedy możesz to łączyć do kupy coś budować.Stabilna była obrona choć też umtiti i vermalen byli kontuzjowani. Z Ataku i obrony zdrowa była obrona i na to postawił Valverde co jest logiczne jakby nie patrzeć w lidze wyśrubował świetny wynik.Co ceni każdy trener oprócz kibiców.A tu trzeba jednak cały czas grać,to nie 7 meczy LM.Choć kilka jest mega trudnych jak ten wczoraj czy z live.Nie można liczyć na styl kiedy przód boryka się z kontuzjami i to do dziś.To nie jest tak że w nowym sezonie problem nie istnieje.Tak naprawdę teraz zaczynają pracować nad zgraniem.Suarez jest po pierwszych meczach Messi pierwsze 40 min a Dembele ma kontuzje.Oby ten brak normalnego przygotowania do sezonu nie wyszedł im bokiem później.Choć Dembele w nim uczestniczył.Nie twierdze że Valverde to cudowny trener.Ale widze ze są rzeczy na które nie ma wpływu.Czekam aż przód się zgra z resztą złapią też formę i wtedy go ocenię co to za trener.To poprostu nie jest ten moment na ocenę jego pracy.

0

@moronw Tak.Z jakiś przyczyn nie był.Pytanie jest w jakiej formie jest obecnie Firpo czy gotowy jest dać zmianę Albie na ligowe mecze.Czy Valverde zaryzykuje.Bo na ten moment Roberto jest bardziej preferowany skoro nie był nawet w składzie Firpo.

15

Jestem za wstawieniem Firpo bo rozumiem że mecz z Borussią był ciężki aby wszedł i musiał grać Roberto.A debiut Firpo nie był udany do tego kontuzja.Ale zaryzykowałbym jeśli będzie źle zmieniłbym na Roberto.Może być tak że na treningach nie prezentuje się najlepiej a wynik w lidze trzeba gonić.Jeśli dobrze sprawuje się na treningach to Valdek powinien dać mu szanse.

0

@juri90 Jeśli chodzi o LM pokonaliśmy na wyjeździe Totencham 4:2 finalistę ligi mistrzów nie wie czy traktujesz ich poważnie.Potem był OL ale tu alba nie grał za kartki Messi i Dembele był kontuzjowani zremisowaliśmy.Co do meczu z live.To był specyficzny mecz.Przegraliśmy go bo wygraliśmy u siebie do 0 nie jak z Romą.Bo przeciwnik miał najważniejszych zawodników kontuzjowanych.No i leo zawsze tą bramkę strzeli.Zlekceważylismy ich.Efekt był taki ze biegaliśmy 7km mniej co było przyczyna braku wszystkiego wyjscia na pozycje ,krycie i braku powrotu itp.Bramka z rogu jest tego podsumowaniem.Generalnie jeśli miałbym podsumować zeszly sezon główna przyczynę nie wygrania trypletu który był blisko bo i totencham pokonalismy i pierwszy mecz wygraliśmy z live szansa była.To kontuzje w 2 cz sezonu w ostatnim miesiącu w praktyce został Messi.Kiedy drużyna była i zdrowa to i z totenchamem wygraliśmy na wyjeździe.Już to pisalem nie raz ale tak kontuzje miał Dembele przez cały 2 cz do presezonu obecnego -kontuzja a to co grał to dojście do formy.Suarez kilka w tym na końcu podwojna a on z Messim jak był zdrowy to tworzyli parę najlepszych napstników którzy strzelili w europie najwięcej bramek.Messi miał kontuzje ,Rakitic też miał kontuzje.Arthur przewlekłą kontuzje kosci plus nieprzygotowanue fizyczne zgasł.Coutinho brak formy plus kontuzje.Krótko mówiąc ludzie odpowiadający za piekno i za styl.Ta ekipa na końcu się rozsypała.Został Messi.Temat kontuzji trwa dalej.Dembele ,Suarez ,Messi,Alba choć nie wiem jak poważnie.W każdym razie dopiero teraz oni się zgrywaja mówie tu o ataku ze środkiem.A jest jeszcze Dembele ,który ze swoją szybkością zaznaczam w formie miałby realne szanse walczyć 1 na 1.Bo Fati jest troszkę może jeszcze za wolny.Tak naprawde w 2 polowie Valverde do dyspozycji miał w 2 połowie zdrową obronę niestety nie atak.To trwa do dziś.Bo Dembele nie wrócił.Niewątpliwie taki duży stadion jak ten w Barcelonie im pomaga co nie jest dziwne.

0

@ramon59 ja rozumiem kolego że ty jesteś osobą że nie zależnie co by się działo drużyna ma być mega w formie niezależnie od czego i od poczatku sezonu;)zejdź kolego na ziemie.Bo jeśli cały podstawowy atak masz kontuzjowany nie grał normalnie w przygotowaniach bo miał turniej i kontuzje.Albo bral udział w presezonie ale ma kontuzje jak Dembele.W tym jest najlepszy zawodnik na świecie o Suarezie już nie mówię z który Messim tworzył parę najlepszych napastników na swiecie w zeszłym roku pod kontem strzelonych goli.Którzy jeszcze wrócili z turnieju(copa) i są dołączeni nowi zawodnicy jak Griezman czy de jong.Arthur dopiero też zaczoł w meczach grać bo miał Copa.To nie ma mowy aby z przodu przy stylu barcelony gdzie jest mało miejsca przy tak wybieganym i świetnie broniącym przeciwniku który wygrał puchar z Bayernem coś wygrać i to na jego terenie gdzie Barca nie jest mocna na wyjazdach.Jeśli mówisz co o zeszłym sezonie to zespół formę budował w zeszlym sezonie także w czasie początku sezonu.Miesiąc to trwało bo podstawa wróciła z mistrzostw i przygotowali się krótko u siębie a nie w usa podczas presezonu.I obrona słabo grała np.Pique.Który potem był był w rewelacyjnej formie oprócz Lengleta. Jeśli liczysz że 16 latek weźmie na swoje barki grę który wcale nie ma takiej szybkości jak vini ,Bayle czy Dembele aby na tym bazować.Bo ma na ten moment ma 16 lat bardziej jego gra powinna iść w stronę gry Neya ma czas aby fizycznie i technicznie jeszcze się rozwijać.To mówie zejdź na ziemie.Valencia którą pokonaliśmy wygrała z Chelsea.Z tą Valencią z którą nie wygraliśmy w zeszłym sezonie.Mieliśmy teraz trudnego przeciwnika i zespół z róznych powodów nie jest w optymalnej formie.Wynik jest wypadkową i pisałem przed meczem nie pompować balonika.Wyniki osiągamy w tym sezonie w kratkę.Napalać się zwłaszcza na lM po doświadczeniach z poprzednich sezonów to głupota.Niech wyjdą zagraja jak wygrają będę się cieszył a nie odwrotnie.Jest remis który jest wartościowy bo wszystkie zespoły mają tyle samo pkt.Tylko my więcej meczy będziemy grać u siebie gdzie jesteśmy lepsza drużyną.

0

@Ghandi mamy najtrudniejszą grupę faworyci tracą.Mamy masę zawirowań w klubie kontuzje wyjazdy Szum Neymarowy adaptacje nowych zawodników i zmane stylu.Dopiero się nad tym pracują.Muesiąc czasu za nim to ułożą na razue będą ciułać ale z meczu na mecz będzie lepuej.Choć wiadomo są i różnej trudności przeciwnicy.

1

Valencia wygrywa z Chelsea na wyjeździe, liverpool dostaje baty 2:0 z Napoli ,inter ledwo remisuje swój mecz.Mimo wszystko ten 1 pkt cieszy.Więcej meczy zagramy u siebie co stawia nas w dobrej pozycji.Na wyjeździe jest zazwyczaj słabo.

0

@endriuuu2 myślę że głoboko się mylisz Valwerde w zeszlym roku miał zdrową obronę niestety nie miał ataku i środka praktycznie cała 2 polowęsrzonu.Nie było gracza który nie byłby kontuzjowany od srodka do ataku.Stabilna była obrona.Efekt był taki ze z na koncu graliśmy tylko Messim.Suarez miał 2 kontuzje na raz nawet Dembele to kompletnie nie biorę pod uwagę bo on jak grał to wracał do formy i kolej a kontuzje doszedł do zdrowia przed obecnym presezonie.Gdzie znowu dostał kontuzje.Kontuzję mał busi rakitic Arthur miał przewlekła kontuzje plus fizycznie nue był przygotiwany do gry.Krótko mówiąc grał defensywą którą przechodził nie które mecze hak z OL.Bez Dembeke Messi miał kontuzje a Alba pauzował jeszcze za kartki.Aby mieć piekny efektowny styl trzeba mieć zdrowych wykonawców a tych nie miał.Teraz jest to samo.Dziś zremisował na drudnym tetenue i cenię ten punkt.Co do valverde zmuenił 5 rzeczy odstawił rakietę, stawia na presing i w pierwszej połowie bardzo dobrze odbieraliśmy piłkę.Nie gramy już przed bramką jak w zeszłym roku.Stawia na szkółkę.Zaczyna pokazywać emocje na boisku co może pomóc aby ruszyć zespół.Nie jest to trener który nie wyciąga wniosków.Stara się coś zmienić.

0

@nadachu na mój gust trzeba zejść na ziemie bo wszyscy pompują balonik kiedy jest zwycięstwo i doła kiedy jest remis.Ja podchodzę do meczu krok po kroku.Nie mówię że ich pykniemy itp.bo widzę ze jesteśmy w fazie gdzie robimy formę.Gramy coraz lepiej, tylko przeciwnik jest coraz lepszy i poprzeczka jest coraz wyżej.Mamy trudną grupę i celem jest wyjść z grupy i nie stracić punktów w grupie.Będziemy grać u siebie gdzie będziemy mocniejsi.Jeśli nie będzie kontuzji będziemy grać lepiej.Ważna jest szybkość i potrzebny jest Dembele.Zwłaszcza do gry z takimi drużynami jak dziś.

0

@nadachu zauważ jedną rzecz Suarez Messi Dembele są po kontuzji a Fati zrobił ogromny skok ,ale nie jest to tak szybki zawodnik jak Dembele, który na tym jedzie i nie jest fizycznie gotowy na LM.bo ma 16 latJak widzisz są to atakujący ludzie od tworzenia pięknych akcji - to czego ty oczekujesz?Wejdą w sezon po kontuzjach przerwie zgrają się z nowymi itp.z zespołem który wygrał z Bayernem pucharze europy?Który ma już w nogach mecze ligowe?Trzeba być trochę realistą.

3

Proponuje wszystkim kibicom nie pompować balonika i zrozumieć ze zawirowania z Neyem, kontuzje ofensywy -Dembele jeszcze jest kontuzjowany i przybycie nowych kluczowych zawodników do klubu.Fakt że dzis Griezman w meczu pierwszy raz zagrał z Messim sporo mówi.A dortmund wygrał Bayernem w pucharze.A Fati jest jeszcze za słaby fizycznie i zawolny ma 16 lat i tego nie przeskoczy.Live przegrał tak jak w ubieglym sezonue a inter zremisował.Live wygrał Ligę mustrzów.Proponuje nie pompować balonika tylko dać temu zespólowi się ułozyć.Bo z róznych wzgledów przygotowania do sezonu robimy w trakcie.Nie jestesmy mistrzami grania na wyjeździe.

0

@juri90trenerów 2 wielkich zespołów Barcelony i liverpoolu.Trudność przeciwnika porównywalna. Z tą róznicą że myśmy dołożyli Napoli w presezonie a tu nie przegraliśmy.Jeśli mi powiesz że liverpool wygrał LM i nas pokonał to powiem ci że na poczatku live w zeszłym roku też przegrał i ledwo wyszedł z grupy.Weź pod uwagę co sie dzieje z kontuzjami ,nowi zawodnicy muszą poznać sposób gry Barcy szum z Neymarem itp dziś Messi pierwszy raz w meczu zagrał z Neymarem wyjazdy do Japoni i usa nie pomogły nie mówiąc o Copa. Lodu trochę w ocenach.Dortmund wygrał puchar niemiec z monachium.Wygraliśmy z valencią z która nie wygraliśmy w zeszłym sezonie.Trochę trzeba zejść na ziemie i zobaczyć moment w której ta drużyna jest.Dać jej popracować aby osiągnąć formę.Nie oczekuj ze osiagnie formę muesiac czasu jeszcze będą się zgrywali.Nie wiem czy Dembele nie będzie konieczny bo Fati jest za wolny i fizycznie za słaby na grę w LM.

2

@juri90 trzeba też zwolnić kloppa 0:2 z napoli przsgrał

1

@huberto286 de jong miał straty ,Semedo karny Arthur super.Mats:)

6

Przegrał liverpool ,Inter zremisował to początek ,w klubie było masę zawirowań. Dopiero wraca Messi Suarez.Griezman grał pierwszy mecz z Messim.Dembele kontuzja.Tak jak mówiłem nie jestęśmy w optymalnej formie.Miesiąc będzie jeszcze trwało dojście.Należy po prostu wyjść z tej grupy.Spokojnie dać czas pograć drużynie.Są nowi ludzie i trzeba dać im się przystosować.Remisy dzisiaj premiują drużyny które grają u siebie a tu mamy przewagę.Ten miesiąc będzie trudny.Wiadomo że na wyjeździe słabo gramy.Jak mówiłem nie pompować balonika tylko wyjść wygrać cieszyć się.

0

@tryblek mnie chodzi o jego szybkość wychodził z pilką z Valencią i miał 1 obrońcę był w połowie boiska i biegł mega wolno a widać że to był maks.Stracił tą piłkę.Tu go Dembele zjada.On jest na tą gre jeszcze za delikatny.Zobaczymy jak fizycznie będzie wygladał jak bedzie miał 20 lat.Neymarem jeszcze nie jest a on w tą stronę musi iść.Na szybkości jak Dembele nie pojedzie.

0

@AxelF Real od dawna go chce zwiedzał obiekty Realu.Był już tam nogą.Na razie Szejk mu odmawia.Ale jeśli miałby wybrać gdzie sprzedać wybierze Real.Dlatego kluczem jest przekonanie Mbappe który wysoko ceni na dziś Psg.Ale jeśli nie bedzie trofeów to nie będzie tam grał.Nie wiem czy Barca któregoś kupi ale niezależnie od czego powinna iść tą drogą i zarabiać kasę aby ewentualnie mieć mozliwość na niego czy kogo innego.Zobaczymy co się wydarzy.Na mój gust po tych 45 min to kupią Neymara.Fati jest za wolny i za delikatny jak na LM.Tu szybki Dembele też byłby lepszy.

0

@RydwanFaraona on grał na Geiezmana tam ktoś to powinien przeciąć.

3

Nie jestęśmy w formie.Nie gramy też tragicznie. Arthur najlepszy, de jong traci piłki.Fati jest za delikatny.Jeśli będzie remis będę zadowolony.Bo nie wiem w jakiej formie jest Messi.

0

@tryblek on sam sobie daje czas do zakończenia kontraktu ,nikt go nie wyrzuci.Sam przed zakończenirm nie odejdzie.Co do Fati on jest wolny.Tu jest siła Dembele w stosunku do niego.Zobaczymy jak fizycznie Fati będzie wygladał jak będzie miał 20 lat.Nie wiem czy LM to nie za szybko.

1

Potrzeba zdrowego w formie Dembele aby w sytuacjach takich jak jest Fati wejść za niego.

0

Zaczynamy grać ja valecia gdzie stracilismy bramkę

1

@tryblek widać że fati jest jeszcze delikatny i tu Dembele w formie byłby lepszy

0

Inter slavia 1-1:)koniec

0

@gilbert3 1:1 4min jeszcze graja

0

Inter slavia 1:1 6 min jeszcze graja

0

@SociosBlaugrana ja to na nc+oglądam :(85min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?