Borneo
Dołączył/a: maj 2018
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YouShouldListenToMe trzeba go dobrze sprzedać może live go będzie chciało albo chelsea
0
@adambądkowski93 To jest słabe wszystko ale to specyficzny moment gdzie zbudowali stadion, budować będą kolejny.Trwa wymiana pokoleniowa.Trzeba płacić starym zawodnikom a i nowi nie są tani.
0
Trochę to słabe choć promocja Barcy w Afryce skąd przychodzą i pochodzą często piłkarze też istotny temat.
1
@Barca_Big_Moment do tego dołożyłbym de light o ile pamiętam miał możliwość odejścia ale chyba po 3 latach.Coś takiego miał wpisane.Choć może się mylę.Coś też mówili o Mbappe jemu kontrakt kończy się w 2022.Za Suareza to najlepsza opcja.Powinni dążyć do kupienia jak Rabiotta albo wykorzystać obniżenie kwoty transferu bo kontrakt mu się kończy.Niewiele klubów będzie w grze bo Real może odpaść z LM już na etapie grupy wątpliwe aby ją wygrali aby teraz kupować musiałby sprzedać zawodników.Psg będzie sprzedawcą.Juve raczej też nie, przynajmniej nie wysoko.Mu generalnie to nie jest ekipa dla Mbappe.MC nie wiadomo czy tam Guardiola zostanie.Liverpool Klopp nie chcę przedlużyć kontraktu z uwagi na pogodę.Mogą starać się kupić Coutinho jeśli dobrze będzie grał w Bayernie.Wtedy nie będzie kasy na Mbappe.Bayern raczej takich środków nie wyda.W Barcelonie ma sporo kolegów w reprezentacji.Do tego czasu trzeba sprzedać kilku zawodnikow aby zbierać kasę i nie wydawać na pensje.(Rakitic, Coutinho ,Umtiti,Vidal może za Suareza to sporo kasy.Zamiast kupić de ligta dać szanse rezerwie i szkółce jeśli nie dadzą radę to po Mbappe go kupić de ligta niech zbiera doświadczenie w lidze włoskiej pewnie będzie trzeba dać mu wysoką pensje ale pewnie ktoś z weteranów skończy karierę niech teraz uczy się od stoperów gry bo juve mają świetnych.Kwestia Neya to postawa Dembele Griezmana Pereza formy zdrowia i chęci Messiego co do Fatiego to młody zawodnik niech zgodnie z wiekiem się rozwija.Pewnie jeszcze ze 2 lata będzie potrzebował aby rywalizować z topowymi zespołami LM.
0
Trzeba mu dać czas to początek,niech się wdroży .Na początku mogą być problemy.Jeśli tym chłopakom nie dzieję się krzywda to dałbym czas i patrzył co się dzieje i patrzył na wyniki.Jeśli przekracza granice, które szkodzą rozmawiałbym z nim.Jeśli generalnie by nie było poprawy wtedy trzeba byłoby się rozstac.Na pewno trzeba dać mu czas.
0
@Midast to czego potrzebuje ten zespół to spokoju a nie ciągłych rotacji.Ogląda ich na treningu może mu to wystarczyło i doszedł do wniosku że Arthur i de Jong po prostu są lepsi.A on nie realizuje założeń.Wystąpi Firpo jako nowość atak powinien zgrywać się ze środkiem.Mamy trudną grupę w LM i trzeba wyjść z grupy bo będzie i narodowa i finansowa tragedia.Ten zespó potrzebuje spokoju aby się zgrać.
0
Tak naprawdę to jedyne co mnie interesuję to aby na boisku się zgadzało.
2
@snoopy w presezonie pracował bardzo dobrze bardzo go chwalono skŕócił urlop o tydz aby przygotować się do sezonu .Pierwszy mecz mu wyszedł.Drugi był beznadziejny i doznał kontuzji.
0
@Commando nie widziałem meczu Coutinho w bayernie w LM ale podobno Coutinho był świetny może do gry wejdą inne zespoły.Znienił się dyrektor w Bayernie może zmieni się też polityka cenowa.
1
@german_17 Nowością w tym składzie będzie Firpo na drugiej stronie powinien grać obrońca który jest ograny.No i srodek powinien zgrywac się z atakiem nauczyć się wykładac piłki.Stabilnośc to coś co ten zespół potrzebuje. Stabilny skład,
1
@NGTRX ja mówię nie teraz tylko o poprzednim sezonie.Od połowy ubiegłego sezonu praktycznie do dziś kontuzjowany był srodek i atak choć dziś tylko atak.Bo mam tu na myśli 3 choc 2 już wróciło.Choć oczywiscie kontuzjowani byli takze gracze z obrony jak Vermalen Umtiti czy Semedo.W każdym razie końcówkę sezonu rozwaliły nam kontuzje.Mogą zwolnić bo Real jest podzielony część środowiska chcę Mou..Jeśli nie będzie wyjścia z grupy a wywalili ponad 300mln to....
0
@ForcaMilosz valverde powiedział o nim że w tym roku on musi zrobić krok do przodu.Niestety po przyjsciu de Jonga ze środka nikt nie odszedł a do srodka doszedł Roberto.Benefincjentami tych ruchów jest Alenia i Puig.Jeśli on ma zrobić krok do przodu i więcej grać w drużynie to musi być mniej osób w środku.Stąd planowana sprzedaż Rakitica vidala i wypożyczenie Aleni.Wtedy podstawa to de jong Arthur i Busi o ile będzie grał dobrze.Rezerwa to roberto PuigA ponieważ sądze ze może nie udać się wszystkich sprzedać i wypożyczyć to 1 z tych zostanie.
0
@cules100pro oni go mogą zwolnić tylko w przypadku nie wyjścia z grupy w LM , jeśli ich wyprzedzimy w lidze a oni będa zajmować jakieś 4 miejsce.No i jego bronią kontuzje i brak zakupów do środka.Moze tu mieć wymówkę.U nas też były kontuzje i Valverde nie został zwolniony.
0
@TR3YWAY Alenia raczej będzie wypożyczony.Firpo ma szanse Puig to chyba jak odejdzie Vidal,Rakitic.Po remisie trzeba poprawić nastroje, zgrywać podstawę zwłaszcza środek z Atakiem.Gdzie Griezman z Messm i Suarezem grają pierwszy cały mecz.Arthur z De jongiem muszą nauczyć się wykładać piłkę napastnikom.To nie czas na eksperymenty.Wypuszczenie tu Firpo będzie nową rzeczą.Tu jest w tej chwili potrzebna bardziej stabilność i wyrobienie automatyzmów.Griezman warto aby zaczoł grać na 1 pozycji.A też nie wszędzie.Później jak się ułożą to tak można eksperymentować.To nie ten moment.
0
@mcsarna Dembele ma szybkość ,idealny na 2 połowę.Jeśli będzie w formie może dać więcej niż Griezman ,który w tym układzie jest niezbędny na wypadek kontuzji Dembele, Messiego czy Suareza.Przy większych kontuzjach to Fati, Perez.
0
@monsterrize myślę ze on chcę spróbować dołaczyć do składu Puiga aby grał w srodku z Arthurem i De Jongiem na zmianę Z Busim.Niezależnie czy byłby Valverde czy nie, to o 2 w środku jest za dużo i wywala się kasę na pensje na zawodników, którzy siedzą na ławce tworzy się kwas.Myślę że to dobry pomysł niezależnie czy jest to pomysł Valverde czy zarządu.Inaczej starsi zasłużeni zawodnicy będą siedzieć i się dołować zamiast grać.Tracą czas.
0
@monsterrize być może zbieraja kasę na Neya lub Mbappe i chcą aby dołaczył do pomocników zawodnik ze szkółki.Bo valverde mówił że w tym roku ma zrobić dodatkowy krok.Za duża liczba pomocników nie pomaga w tym.
0
Kolejny lot i to 2 razy i impreza nie mogą latem robić tych imprez. We wt mecz. trenować powinni
0
Perez czeka na Mbappe kupił jednego zawodnika hazarda i resztę bo był po wynikach zmuszony do kupna.Źle kupują na jedną pozycje kupili hazarda, Viniego i Rodrygo jeszcze chcieli Neya zamiast kupić takiego duńczyka do środka w dobrej cenie.Jak byśmy postawili tylko na Neya a nie kupili Griezmana to dziś mielibyśmy chorego Dembele i Fatiego który jeszcze na LM się nie nadaje.Też uczciwie trzeba powiedzieć że kontuzje nie pozwoliły im na to aby nowi solidnie sie przygotowali i weszli do składu.Też ze starego mają kontuzje.Myślę że od stycznia mogą coś zaczać grać teraz to raczej lipę będą mieli zobaczymy .Może zimą do środka kogoś kupią.Problem mogą mieć z tym że ligę skończą w grudniu no i nie wiadomo czy z grupy wyjdą LM .To by ich bolało finansowo.Mogą nowi nie odpalić trzeba będzie ze stratą sprzedać.A na to trzeba kasy.My też raczej spacerkiem nie wyjdziemy i najbliższy miesiąc dla nas będzie ciężki i punkty bedziemy ciułać.Pod kontem sportowym i finansowym nie ma bata musimy z tej grupy wyjść.
0
@Patry10 pewnie jak zbudują stadion znajdą sponsora kupią zawodników a w planach jest Neymar czy Mbappe)a odejdzie z czasem busi Rakitic, Messi,Suarez dalej Alba.Pewnie nie wszyscy młodzi nowi się sprawdzą i będzie trzeba ich sprzedać.Na razie nie wiadomo co z takim Alenią Todibo czy Wague.To cyrk i karawana będzie trwała.A formę będą budowali podczas pierwszych 2 miesiącach sezonówTen jest o tyle trudniejszy że środek podstawowy wyłonił się teraz .Chłopaki muszą jeszcze poprawić dogrania do napastników.Nie wiemczy to nie jest kwestia mentalna xavi powiedział ze nie odrazu grał takie piłki.Najpierw musiał złapać pewność w grze a Arthur miał popsóty sezon przez kontuzję i przygotowanie fizyczne.A Dembele się jeszcze leczy a on wolno dochodzi do formy oby chociaż coś mu z presezezonu zostało.No i Griezman musi też się w tym połapać.Za rok jeśli nie będzie kontuzji powinni szybciej wchodzić w sezon.
0
To dobrze że nie kupią Neymara Fati będzie miał szanse a Dembele i Griezman będą mieli szanse się zgrać z zespołem.A tak jeśli nie będzie to wyglądać za dobrze to go kupią.Jesli Neymar dołoży 20 mln to te 150 plus jego sponsorzy to nie wyjdzie dramatycznie drogo.Dobrze aby juve nie odpadło z tej ligi mistrzów aby miało na Rakitica.Ciekaw jestem co finalnie z Coutinho bo dobrze zagrał mecz oby tak dalej mu tam szło.Ciekaw jestem czy Bayern go kupi i czy inni wejdą do gry czy wróci do Barcy.Oby dobrze tam grał.Jeśli sprzedali by zawodników dobrze to mbappe w 2022 byłby możliwy.O ile tez ten plan z tym budżetem im wypali.
1
@normasubiektywna iekoniecznie jemu kończy się kontrakt w 2022 i może odejść jak Rabiot.Barca musi poprostu go przekonac ja Neya do projektu i wymusić obniżkę ceny.Choć idrałem był aby odszedł jako wolny zawodnik.Ale on raczej da zarobić choc tyle co Barca będzie mogła dać.
0
@NoVaK niekoniecznie Messi mówił o sponsorach i ze sam Neymar dołoży kasę mowa było 20 mln wtedy koszt bedzie 150 mln.Jeśli przyniesie sponsorów bedzie w granicach Griezmana a są w tym samym wieku.Technicznie jest bardziej zawansowany niż Griezman.No i nie będzie grał przeciw.Choć Mbappe za Suareza byłby lepszy.Choć Neymar jest bardziej możliwy.Fati jest za słaby na LM Dembele może być kontuzjowany i może być jak zwykle.A z Griezmanemto też nie wiadomo.Mają rok ci co są w klubie aby się pokazać.
1
@adambądkowski93 Barcelona też buduje i stadion itp.i wymienia skład na młodszy walcząć z dużą konkurencją nie ma wyboru trochę.Musi zarabiać.Niestety to się odbija. Znowu formę budujemy w sezonie.
Messi czy Suarez nie brali udziału w presezonie ,ale na Copa musieli lecieć.Raczej brak presezonu się u nich może odbić.Generalnie to latanie nie pomaga.
1
@Imperius1992 chyba nie do końca jest jak mówisz najwięcej goli zdobywamymy od 70 do końca meczu a to oznacza walkę do końca.W ostatnich latach zanotowaliśmy 7 remisów na wyjeździe w LM co oznacza że bardzo trudno nas też pokonać.Wiadomo że każda drużyna przeciwna u siebie na hasło Barca i Messi dodatkowo się motywuje.To też trzeba wywalczyć aby nie przegrać.Przegralismy 4 i 4 wygraliśmy co przy naszych zwyciestwach u siebie całościowo to nie wygląda źle.Ocena wynika z 2 meczy Romy i live gdzie olaliśmy przeciwnika.Ale w lidze wykręciliśmy świetny wynik gdzie tydzień w tydzień musisz być mentalnie gotowy.LM to siedem meczy gdzieś 4 pewnie są trudne.Nie jesteśmy jedyną drużyna, która przegrała a trener nie był wstanie nic zrobić odpadniecie w zeszlym roku Atletico z juve.Kompletnie Atletico przeszło obok meczu.Simeone nic nie zrobił jak słabo grali w pierwszej połowie to samo było w drugiej.Ramos kontra live kwestia Salaha i bramkarza.Zespół live rozpadał się z minuty na minuty.Nikt Ramosa nawet nie dotknoł.Klopp miał całą przerwe aby coś tu zrobić .Zdziwiłem się że Ramosa jeszcze nie przeprosili.Totalny brak Cohones.To nie był mecz w grupie tylko finał.Mecz o stawkę.Sytuacja w Barcelonie.Ramos prowokuje Suareza za chwile Messi wchodzi w Ramosa żółtą kartką jest odpowiedź.Live przegrał finał z RM po frajersku.To nie jest tak że tylko nam się to przydaża.Każda drużyna ma takie wpadki tak jak PSG po remontadzie z nami.Też frajerstwo.To jest poprostu piłka.My zlekceważylismy live i Rome za to zapłaciliśmy.Pełna zgoda co do tego że jeśli chcesz wygrać LM to trzeba w meczach walczyć dodałbym i mieć trochę szczęścia.Co do Psg i Atletico to nie wygrali jeszcze LM ale zrobili pierwszy krok.Choć remis to nie zwycięstwo w przypadku Aletico.
0
@kejdzi ok też nie zrozumiałes mnie w kwestii stylu aby styl jaki kolwiek się pojawił musi być zdrowy atak i zdrowa obrona.Zarówno teraz jak i w zeszłym roku presezon był nienormalny.Skład podstawowy był na mistrzostwach i messi reszta nie pojechała do usa tylko w tydzien przygotowała się w Barcelonie.Tym razem była Copa przygotowania odbywały się tak jak dziś już w trakcie sezonu.Zespół poprawił się np.w obronie i zaczoł grać nieźle (Dembele Świetna bramka z Totenchamem)zaczeły być problemy z kontuzjami.Oczywiście Coutinho był bez formy jak się okazało nie miał odpowiedniej szybkości za długo trzymał piłkę i został ten jego strzał rozpracowany.Malcoma on nie chciał na niego nie stawiał zmian tu było na lekarstwo.Szkółka też jeszcze nie dojrzała.O Pugue mówił w tym roku że musi zrobić kolejny krok a on sam jest valverde zachwyvony że go dużo nauczył.Niestety jak pisałem cała formacja w srodku i ataku doznawała kontuzji. Lyonem Dembele Messi i alba za kartki efekt remis.Kontuzja chszadtki Suareza to lata gry.Kości lonowej u Artura to też raczej nie piłką.Dembele ma i skłonność i styl oparty na szybkości i przyspieszeniach i jeszcze słabo się odżywia.Efekt kontuzja.Coutinho jak mowił Fabregas bedziesz mial mało miejsca i mniej czasu.Neymar sobie z tym radził i czuł sie jak ryba w wodzie.On ma za mało kreatywności aby zaproponować wiele różnych rozwiązań w ataku.Stąd skończyl w Monachium życzę mu jak najlepiej.Mecz z live nie pokazał mi ze ekipa Klopa jest lepsza sni tex gorsza.Live zagrał normalny mecz nic nadzwyczajnego i to nie oni byli fenomenalni tylko my poniżej swojego poziomu.Dlaczego przegraliśmy z live.Olaliśmy ich myśleliśmy ze samo się wygra.Wynik u siebie do zera to swietny wynik lepszy niż z Romą.Czuli że tego nie spieprzyli.Jest Messi jakąś brameczke im strzeli.Brak Dembele w formie który jest wiatrakiem na stronie i może na szybkosci z live powalczyć.Brak podstawowych gwiazd live też ich nie zmotywował .Efekt 7 km mniej przebiegniętych zespół spał.Jak nie ma biegania nie ma powrotu,wychodzenia na pozycję itp.gol z rogu był tego przykładem.Nie tylko my takie mecze zaliczamy.Atletico które jest bardzo waleczne przestało caly mecz z juve i odpadło.Simeone nic nie zrobił z nimi w szatni co jak na żywiołowego trenera to mnie ździwiło.Weźmy kloppa w meczu z Realu zawodnik Ramos wywalił Salaha zrobił wstrząs mózgu bramkarzowi.Czy coś zrobił z tym Klopp.Kompletnie nic żaden z piłkarzy nie zareagował nie oddał Ramosowi.Zastanawiam się czemu go jeszcze nie przeprosili.Praktycznie zespól od wejścia Salaha nie istniał i rozpadał się w trakcievmeczu fdzie był Klopp wtedy.A nieźle zaczęli nawet.Nasze statystyki sa bardzo dobre praktycznie wogle nie przegrywamy.Na wyjazdach zaliczylismy 7 remisow 4 porazki i 4 zwyciestwa.Ten bilans bylby lepszy gdyby nie kontuzje bo z Lyonem nie było Alby za kontuzje Messiego czy Dembele.Mimo że nie idzie to ciężko nas jest pokonać.Co przy zwycięstwach u siebie nie jest źle a skład mamy mocniejszy.Wracając do kontuzji bo to nie tylko Arthur i Suarez ale cała reszta ze środka i ataku miała na zmiany kontuzje.W obronie to Vermalen i Umtiti ale moim zdanie w obronie było ok.Problem był taki ze styl możesz zrobić,kiedy atak środek i obrona jest zdrowy wtedy możesz coś zrobić.Budować styl.Bo pilkarze mogą pracować nad formą zgrywac się.A tak To Dembele od kontuzji do kontuzji do dziś. Tak naprawde Suarez skończył z 2 kontuzjami i zaczoł też z kontuzją miał 2 na raz na koniec ubiegłego sezonu. To napastnik.Nie było tu szansy na piękną grę.Ja nie twierdze ze Valverde jest świetny albo słaby czekam aby zespół nie miał kontuzji np.całego ataku zgrał się wtedy zobaczę jak wyglada styl valverde.Obecne kontuzje Suareza i Messiego to nie Valverde bo ich w presezonie nie było.To nie jest też trener który nie wyciąga wniosków.Co zmienił stara sie grać presingiem ,ale drużyna jest jeszcze nie zgrana.Wychodzi to wkratkę.Nie stawia na Rakitica.Zaczoł reagować emocjonalnie na ławcę co może pomóc mu wstrzasąć zespołem czy zawodnikiem.Stawia na młodzierz.Dlatego chcę dać mu szanse niech ci co po kontuzjach wrócą dojda do formy zgrają się z nowymi i wtedy ocenię jaką ma koncepcje gry Barcelony.Jeśli wszystko bedzie ok bedziemy gotowi, chciałby zagrać z live w najmocniejszym ich składzie.Aby wiedzieć kto jest lepszy.
1
@kejdzi Jeśli nie lubisz tego stylu to czemu kibicujesz Barcy?Ten styl to Dna.klop nie lubi Tiki taki co sam przyznał.Piszczek powiedzial ze on przyszedł do Borussi do kloppa bo był szybki.My mamy graczy technicznych może poza dembele który jest i techniczny i naprawde szybki.Jakby przyszedł klopp zmienisz szkolenie ,zmienisz nazwę nowo zbudowanego stadionu na stadion im kloppa.Tych trenerów wyrzucisz.
Oceniać w tej chwili nasz zespół to bzdura biorąc pod uwagę masę rzeczy ,ktore się wydarzyły.Przepraszam ciebie ale jak ty chcesz aby byl styl kiedy Messi gra pierwszy mecz z griezmanem po kontuzji przez 40 min.Suarez który jest bez presezonu (razem z Messim )zakonczył ubiegly sezon 2 kontuzjami naraz i Dembele który ma kontuzje od pół roku bo to co grał to dochodził do siebie i kolejne o reszcie zawodników ze środka i ataku nie wspone którzy mieli kontuzje.Jakim cudem chcesz mieć tu styl.Na dodatek są nowi zawodnicy Fati perez de jong griezman.Arthur nie uczestniczył przez Copa w presezonie..Czego ty oczekujesz że to bedzie gralo i będzie styl.Z zespołem który jest w gazie i pokonał Bayern Monachium w pucharze.My ten mecz nawet nie przegraliśmy.Jeśli Barca przez miesiąc czy 2 się ułoży i nie będzie żadnej kontuzji zwłaszcza Dembele.To chcę grać z live i to z najmocniejszym skladem.Klopp przegrał z Napoli a myśmy Napoli dołozyli ostatnio.Final LM z totkami był słaby a myśmy z nimi wygrali.Niech live zagrają w najlepszym składzie.Bo nas można pokonać co nie jest łatwe w najbliższych 2 miesiącach jeśli nie będzie kontuzji to potem będzie bardzo cięzko nas pokonać.Jesli nie będzie kontuzji a gracze z przodu zrobią formę.Wtedy należy ocenić czy ten styl się nadaję bo teraz to bzdura.Zresztą borussia nas nie pokonała .Bo to też nie jest takie łatwe.My nie jesteśmy w formie real też tylko my nie przegraliśmy 3:0.Mamy 3 mecze u siebie w perspektywie.Klop to świetny facet i trener lubie go ale nie do Barcy.W tej chwili ocenianie gdzie wszystko jest w fazie zgrywania to bzdura.Dobrze że atak wraca po kontuzjach niech zgrywa się ze srodkiem.Pozdr
0
@Barca251291 To miły tekst w stosunku do kibiców Barcy.Za mocną ligą hiszpańska i zdrową rywalizacją jestem za.Messiego uskrzydlał Ronaldo a jego Messi.To samo powinno być miedzy naszymi klubami i na razie to gdzieś poszło i my skupiamy się na zagranicy gdzie na razie nam nie idzie.Oba kluby są w przebudowie inrastruktury jak i zawodników.
Nie do końca jest tak że jest tylko Messi.Są zawodnicy na kontynłacje.Obecnie nasz problem jest taki sam jak wasz kontuzje.Mniej więcej 2 połowa sezonu poprzednuego do dzis to kontuzje na przemian wszystkich graczy środka i ataku takze podwójne ten proceder trwa do dziś bo Dembele i Suarez i Messi teraz Alba są po kontuzjach i bez presezonu z uwagi na Copa to samo Arthur czy vidal.Na dodatek przybyli nowi zawodnicy Griezman de jong którzy potrzebują poznać styl Barcy zgrać się z resztą zespołu.Griezman z Messim grał pierwszy mecz.Także nowymi zawodnikami pierwszej drużyny to 16 letni fati i Perez którzy musza trochę też w niej pograć.Jeśli chodzi o młodych to oni są.Arthur ,De jong, Lenglet ,Puig,Alenia, Griezman,perez,bramkarz,Firpo
czy młody fati.Tak jak u was są zawodnicy młodzi i wypożyczeni jak i zdolni na rezerwie. Czas tych zawodników których wymieniłes 2 lata.Wejdą następcy.Jeśli Dembele dalej będzie kontuzjowany wróci Neymar.W mojej ocenie my jeszcze nie jesteśmy optymalnie przygotowani do sezonu i po powrocie Messiego Suareza i dembele oni musza zrobić formę.Muszą się zgrać z nową pomocą.Która wykreowała się od 2 meczy mowię tu o pierwszym składzie.Bo pomocników mamy wielu.Taki młody Alenia nie jest nawet powołany Rakitic vidal będą musieli odejść aby zrobić miejscę dla młodych którzy są.
My potrzebujemy czasu aby się ułożyć.Miesiąc do 2 i raczej ten mecz wczorajszy to był punktem wyjściowym.Choć Valencia z którą wygralismy wygrała w Londynie z Chelsea.Tak źle to nie jest bo Borussia wygrała z Bayernem w pucharze są w gazie.My wczorajszego meczu nie przegraliśmy.Mamy perspektywę 3 mecze u siebie gdzie zazwyczaj wygrywamy.Najłatwiej pokonać nasz zespół w nadchodzącym miesiącu.Jeśli nie będzie kontuzji i zespół będzie mógł spokojnie pracować będziemy groźni.No i zmieniamy styl zdefensywnego na ofensywny presing.Nie wszystko działa.Ale jak to gramy to wyglada to dobrze.Na razie wychodzi nam to w kratkę.Musimy to poukładać.
Co do waszej drużyny to Perez trochę przespał i nie wyczuł wypalenia drużyny.Wy musicie rozstać się z krosem i Modricem i kupić środek.Nie wiem czemu na pozycje Hazarda kupujecie, Viniego ,Rodrygo i jeszcze mialby być Ney.Tymczasem środek leży.Był Ericsen do kupienia w dobrej cenie i tu nie rozumiem Zidana.Nawet pod koniec można było go kupić jak wiadomo że tego Pogbe nie puszczą.Może się mylę i nie jestem w waszym klubie.Choć uwielbiałem gre Zidana to nie wiem czy on do końca ma pomysł na tą waszą grę i nie wiem czy ktoś inny nie powinien się wziąć tylko nie Mou.Bo dla mnie skończyła się trochę piękna gra Realu.Porównując do czasow Zidana to nie ta bajka.Powiniście szukać kogoś kto zrobi fajną widowiskową grę.To moje prywatne zdanie.Pozdrawiam:)
0
@nadachu z kontuzjami bywa różnie jesli się oczekuje od 9 że będzie strzelać ci bramki jak ma kłopoty z chsząstka i łydką to powodzenia.Sa sezony których kontuzje cię omijają są które uniemożliwiają grę.Popszedni kontuzje nam popsół cały sezon obecny też źle zaczeliśmy.3 atakujacych kontuzjowanych zero sytuacji.Yrudno mówic o formie Messiego Suareza czy 16 latka debiutujacego.Dembele gdyby przez cały sezon był zdroey bylibysmy w innym miejscu i ten chłopak by inaczej grał.Spóźnienie 2 razy w roku by mu nie przeszkodziło.Generalnie ten zespół w całym roku przegrał kilka meczy na jednej ręce mógłbyś policzyć .Tak naprawdę jeden waźny przez który ich oceniasz.Jeśli prześledzisz statystyki wygrywalismy od 70 min do końca meczu w całym sezonie.A to oznacza jedno że zespół walczy do końca.Nikt nie jest cyborgiem i każdy ma prawo mieć gorszy dzień.Mogli mieć taki z OL, Totenhamem czy interem ale mieli z live.Przy czym oni ich z lekceważyli tu był problem.Kazdy ma prawo mieć dzień słabszy bo są ludźmi.Oceniasz ich za surowo.Ciesz się mistrzostwem.Bo taki real nie osiągnoł kompletnie nic.
0
@Tomek54321tak zgoda,mnie tylko o to chodzi , że nie można mieć o Messiego pretensje i stawiać to jako zarzut.Bo kiedy on to miał ułożyć. A graliśmy z dobrze z dysponowanym przeciwnikiem co nie ułatwia.Co do dania mu czasu absolutna zgoda.Bo ja będę Valverde oceniał dopiero jak ci co wrócą po kontuzjach dojda do formy i zgrają się z reszta.Mówię o tym od jakiegoś czasu jeszcze przed meczem z Borusią widząć co się dzieje.