2

Inter -Slp 0:1 :)

0

@betonito w przypadku LM to powiem tak niech wyjdą zagraja.Jak wygrają to będę się cieszył.Krok po kroku a nie odwrotnie.Zespół jeszcze nie jest ułożony ,zawodnicy wracają po kontuzjach, nowi uczą się stylu .Mamy złe momenty zgrywają się dopiero.Obrona nie gra dobrze.A ten przeciwnik u siebie jest groźny a nasze mecze są w kratkę.W zeszlym roku miałbyć tryplettrochę lodu i zobaczymy jak będzie:)

0

@betonito nie ma to jak dmuchać w balonik;)

1

@tryblek Potrzebny jest i zdrowy Dembele w formie i zdrowy w formie fati ,sezon długi kontuzji mieliśmy sporo.Obaj są inni lepiej mieć 2 dobrych niż 1.

0

@AxelF he:).Mbapp-Jed. szansa to droga Rabiota.która zmusiła by Psg do norm.ceny.Szej. interes. mistrz. w katar. (nie wiem czy potem będzie ich PSG intetes.jeśli nic nie wygr. i nie przedł. kontr.)a kontr.Mb to 2022.Co jest dla nas idealn.termin.aby zebrać kasę i rozst. się z Suar.Uważ. że Barc. póki Demb jest powinna go starać sie post. na nogi ,Mb. to jego przyjaciel. Demb wiek i Griez. mogą tu pomóc.Odejść. zawod. 27+też.Za atak bedą odpow. Demb,Ansu i Mb.,Pere.+jong, Arthur,Puig.no i może Ney.odejdz.choć kupić Neya i Mb.nierealne.Dlat. ten transf. MB jest z perspekt. przyszł. najlepszy.Tylko trzeba wygryw. z RM -zwolnić Zidana zmniej. liczbę Franc w RM.Zacząć bud. stadion, markę wygr. LM i LaL. PK.Nasza przew. to Abidal,Griezm, Umtiti,Lengl. i jego przyjaciel Demb.W RM Mendy, Benze. tylko on za 2 lata bedzie kończ. karierę.Nie gra w reprezent. Francji nie wiem czy się znają.Varan chciał odejśc gra słabo,może odejdzie.Barcel powinna dalej prac. na wyjazd. nad spons.Czy Mb. szedłby do ligi angiel. Klopp nie przedł. kontr. z live bo jak mówił agent pogoda jest słaba długo tam prac.Guard. będzie prac. już 6 lat.Pewnie zmieni klub może wróci do Barcel. do szkółki.Nie wiem tylko czy Barca nie kupi Neya bo on jest możliwy o Mb. trud.Kupno ich 2.Niemoż.Ney musiał. przynieść sponsor ,koszulki musiał się sprzed.dołozyć dol do transf 20 mln czyli 150.Sprzedać Rakit i Coutin. do Baye. albo Chel.powin sprzed. koszulki Ansu.Kariery skoń drodzy zawod.Na dziś Ney,jest możl.Może być rózn.No i po co MP miałby iś wtedy do RM?

1

@AV0CAD0 Sola z pierwszych płyt Vai i Satrianiego.Jedno goni drugie.Ale propozycje pink Floyd,Led Zeppelin czy Gunsów świetne.Do tego Morse w Deep Purple świetnie gra solówki, materiał nie skomponowany przez niego ale zagrany świetnie.Zakk Wylde -Ozzy Osbourne.Tak naprawdę sporo tego jest.Gary Moore Afer the war.Ale też cześć blusowa jest świetna.Kawał muzy.

0

@Vhaeraun pewnie wyjdzie griezman fati suarez i po godzinie wejdzie Messi za Fatiego.Jeśli wejdzie perez to dlatego że Suarez będzie musiał zejść.Ale myślę że raczej zmiany będą tam gdzie ktoś sporo biegał albo mu nie będzie szło.

0

@AxelF sytuacja z Live jasno pokazuję że z róznych przyczyn faworyci wolno się rozkręcają.My w zeszłym roku też nie odrazu weszliśmy na wysokim poziom jednak na LM nie miało to wpływu.Mamy jedną z najtrudniejszych grup.Choć statystycznie w zeszłym roku przegraliśmy kilka meczy w przeciągu roku.To do LM podchodzę najpierw zagrajmy mecz wygrajmy a potem będę się cieszył.Krok po kroku.Żaden balonik Fati,De Jong,Messi. Tego nie zmieni Jeden słabszy mecz i cię nie ma.Jutro jest pierwszy mecz z drużyną z poza la ligi .Zobaczymy kto w jakiej jest dyspozycji.Tak naprawdę po 3 meczach coś więcej będzie można powiedzieć.Dobrze że icardi odszedł z interu.Jest lukaku ale musi się zgrać itp.Oczywiście chcę pierwszego miejsca i słabszego rywala.Z drugiej strony jeśli ustabilizujemy formę to chcę mocnego rywala.Po pierwsze więcej kasy bo wieksze zainteresowanie i wiecej emocji.Im szybciej dostaniemy mocniejszego rywala szybciej odpadnie i mniej kasy będzie miał na transfery.Trafić na Real po wyjściu z grupy jak najbardziej.Nie wiem co Barca planuje ale jeśli za 2 lata kupić Mbappe za Suareza to trzeba mieć na to kasę.Wczesna przegrana Realu jest przegraną podwójną .To też odpadniecie Realu to dymisja Zidana mamy przewagę o Mbappe bo kolejnego Francuza jest mniej.Jęśli mamy kupić Neya to niech zarobią jak najwięcej aby nie było kłopotów finansowych.A w planach jest pomocnik z Napoli.Chciałbym w półfinale Liverpool aby się zrewanżować.Bo nie byliśmy sobą.Ten mecz był dziwny i popsuty kontuzjami.Z Totencham live był słaby.Niech oni zagrają w maksymalnym składzie my też chciałbym zobaczyć która ekipa jest silniejsza.Ten mecz z powodu kontuzji mi tego nie powiedział.W finale to nie wiem.Ale z drugiej strony z przyczyn oczywistym im słabszy tym lepiej.Na dziś nie są w optymalnej formie chcę po prostu aby przechodzili dalej zarabiali itp.Na dziś na mocną ekipe są niepewni.

0

@kkbarca Fajnie to napisałaś dobrze że jest.Cieszyłbym się jakby i Dembele był zdrowy i w formie ,masę ludzi mam wrażenie chciałoby aby taki Dembele był dalej kontuzjowany byle tylko Fati mógł grać.A Fati to jeszcze dzieciak, który musi jeszcze fizycznie dojrzeć.Trzeba go spokojnie do seniorskiej gry dopuszczać.Aby nie skończyło się to dużą kontuzją.Wolę mieć w formie i Dembele i Ansu niż tylko Ansu.Bo kontuzje nas lubią a sezon długi.Dlatego że są różni ,Dembele jest od niego szybszy nie wiem czy na szybkie live jak by był w formie to nie byłby lepszy.Granie co 3 dni może generować kontuzje.Barca z nimi dwoma w formie jest silniejsza i bezpieczniejsza niż z Ansu bez Dembele

0

@BarcaInfo Szczęsny się ucieszy;)

0

@Maker0 celem druzyny to mocny Ansu i mocny Dembele a nie mocny Ansu i slaby Dembele.Sezon dlugi a konti w ubieglym roku bylo sporo

0

@AxelF No własnie może być róznie.Z drugiej strony to dobrze że gramy z takią słabszą wersją live i niech się ucza grać z takimi zespołami. Dla Valdka to materiał poglądowy jak co się zmieniło jak przyszli nowi.Widać ze też taktykę i udział Messiego ukrywa skoro treneją w Barcelonie.Oczywiście muszą wyjsć z grupy.

1

@Dejwol lepiej dać czas Dembele aby wracał do formy.Lepiej mieć 2 lepszych zawodników niż jednego zwłaszcza różnych co daje możliwości.Sezon jest długi będziemy mieć 3 świetnie grających 1 na 1 Ansu ,Messi i Dembele a to czasem decyduje o bramce..Choć oczywiscie de jong potrafi czy inni nie sa słabi.Ansu to też młody zawodnik ma czas.Sezon jest dlugi kontuzje moga sie przytafić Dembele jest potrzebny.

0

@AxelF tak :)choć jeszcze wymaga to ułożenia.Myślę ze Griezmanowi zajmie trochę czasu opanowanie kilku pozycji w specyfice Barcy.Będzie na pewno lepiej.Ta Borusia to najgorszy typ dla Barcy na dziś bo wybiegany a ostatni mecz pokazał że stoperzy są za wolni i jak nie ma idealnego wyczucia czyt. formy to mamy problem.Nie wiem czy Valdek zdecyduje sie grać presingiem czy nie nastawi się na kontratak aby ich zwolnić zagęścić przestrzeń przed bramką.Zespół jeszcze gra w kradkę.Wiadomo że na wyjeździe gramy słabiej.A nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie.Suarez zagra drugi mecz Messi może wejdzie od 60 min.Ciekaw jestem co zrobi Valdek.

6

Dembele będzie potrzebował gry.Bo musi wrócić do formy.Lepiej mieć w formie Dembele i Fatiego więc niech obaj grają.Przydałby się co prawda na Real.Będzie też Messi.Nie powinno być problemu.

0

@didzejos to dla Valdka trudny moment bo na wyjeździe to za mocna Barca nie jest i raczej grał defensywnie.Zespół nie jest w optymalnej formie nie ma Messiego Dembele .Suarez dopiero wrócił też nie wiadomo czy forma nie jest w kratkę.Też mecze Barcy były w kratkę. Perez ani Fati nie grali w LM.Borusia miała zawsze bardzo szybki zespół a my stoperów nie za szybkich.Zobaczymy co Valdek z tym zrobi.Nie wiadomo co z Messim choć pewnie wejdzie jak będzie potrzeba.Fati cały mecz też pewnie nie zagra.Zobaczymy.

0

@Fohinkwestia kibiców i obrażania jest oczywista.Niepowinno coś takiego się dziać.Zjawisko wypychania z klubu jest rzeczą do której klub powinien mieć prawo.Jeśli piłkarz nie spełnia oczekiwań a wyników nie ma.To klub ma prawo ściągnąć lepszego zawodnika zasugerować że może nie mieć miejsca w składzie i przedstawić mu ofertę z innego klubu jeśli taka jest.W przypadku PSG to pęnsje dostałby więcej niż w Barcelonie a chciał podwyżki.Nie miał statutu Busiego ,Messiego ,iniesty,xaviego bo nie był wychowankiem.Nie jest też graczem o wymiarze Ronaldinho Messi itp.Do gracza należy decyzja o odejściu a nie do klubu.To jest klub piłkarski i sytuacja gracza zależy od wyników.Jak się prezentuje i konkurencji.Dla mnie Barcelona zachowała się ok.Kibice nie.

0

@AxelF ja też obecnie nie jestem zwolennikiem Umtitiego i wiem że ta kontuzja wpływa na szybkość biegania i on jest wolniejszy od Lengleta ,który szybkościowo sobie wczoraj nie radził.Umtiti powinien być wypożyczony aby grał regularnie( i starał się odzyskać i Barca nie płaciła mu pensji).co 3 dni aby można było ustalić czy noga wytzyma takie obciążenie.To nie jest też Vermalen który odrazu po kontuzji jest dobry.Tylko od tej kontuzji wciąż gra słabo.Na pewno puchar króla do półfinału mogłby by grać Araujo z Todibo.Też liczę na to że de jong z Arthurem który trochę przypakował poprawią wyprowadzenie choć gra Busiego będzie też bardzo istotna.Naszczęćie poprawił się od presezonu.
To co mnie wczoraj martwiło że zespół przez 15 atakował zdobył 2 bramki i potem zaczoł grać piłką kompletnie bez konkretnych ataków.Co spowodowało że sami się uśpili i przeciwnik zaczoł atakować i skończyło się to bramką.Brakuje mi tu proporcji w fazie gry.Widać że jeszcze tu nie są w formie.Za mało było jeszcze tego wysokiego presingu.Co do fatiego to testem dla niego będzie jak obrońcy go poznają to nie jest typ szybkościowca jak Dembele czy vini.Tem moment będzie decydujący bo na razie idzie na nowości.Z perezem było już wczoraj słabiej w zasadzie nie ryzykował jakieś akcji aby się przebić większość grał do tyłu.Zobaczymy czy on się przebiję na dłuższą mete.

0

@yoli na razie Griezman szuka Suareza przynosi to skutek.Teraz to na pozycji Suareza nie będzie grał Griezman.Tego problemu nie będzie.Alba od dłuższego czasu mnie trochę martwi bo te podania gdzieś zatracił może obrons go rozpracowała a w obronie też mu róznie idzie.Zobaczymy za miesiac jak pietwszy skład bedzie i i jak będa grać.

0

Nie wiadomo co zrobi valdek czy zagra defensywnie, bo to wyjazd czy postawi na atak.Może być różnie.

0

@AxelF styl był słaby tu się zgadzam ale gra w obronie przed bramka była skuteczna.To co nie szwankowało to wyjście z pod presingu z własnej połowy to było słabe, teraz jakby lepiej z tym choć zobaczymy jak wyłoni się pierwszy sklad ,kiedy wróci Messi z Dembele zobaczymy jak pograją miesiąc jak to będzie wyglądało.Co do powolnej ,gry kiedyś ktoś powiedział ze po to grali wolno aby przeciwnik biegał i myślał że piłkę przechwyci.A w koncówce następowało przyspieszenie na zmęczonego rywala.Barca wygrywała bardzo dużo koncówek meczów.Od 70 min do końca padało najwiecej bramek.Ja myślę że on nie specjalnie mógł stawiać na ofensywę bo zespół był z przodu w rozsypce a obrona mu działała.Teraz ma zdrowego Griezmana które chciał.Arthura z de jongiem którzy piłek nie tracą busiego który się z nimi zgrał do tego fati perez i kontuzjowani i postawił na presing i ofensywę.Wczesniej od kontuzji do kontuzji jak z przodu ci zawodnicy mają fajnie grać złapać formę.To co mu działało to obrona.Dlatego jego koncepcja nie mogła być spójna miał tył ale nie było przodu Messi grał na końcu sam.Tu się zgadzam ze drużyny nie było, teraz ma skład prawie kompletny przydałby się de ligt bo z Umtitiego raczej nic nie będzie..Co do napastnika nikt dobry nie będzie siedział i patrzył jak gra Suarez.Stąd Griezman który musi się do stylu przyzwyczaić.Ma cięzko bo zmienia mu się pozycje w zależnosci od potrzeby.

0

@NGTRX to psg go chciało Barcelona go nie proponowała bez jego wiedzy.Zespół ma prawo sprzedawać zawodników jeśli nie był zadowolony z sezonu czy z konkretnego zawodnika.Ma prawo przedstawiać Rakiticowi propozycje nie ma w tym nic złego.Rakitic ma kontrakt i do niego należy decyzja czy zostanie.Do trenera czy będzie grał.Klub wiedział że przyszedł de jong, Arthur grał świetnie w reprezentacji i jest szkółka Busi i vidal.Valverde powiedział mu ze nie ma co liczyć na podstawowy skład i sytuacja się zmieniła.Wiedział na wczesnym etapie okienka jaka jest sytuacja.Klub szuka rozwiązania kompromisowego dla obu stron.Tak żeby grał i zarabiał wiecej niż w Barcelonie niż siedział na ławie.

0

@4drian0 zgadzam się Rakitic to nie wychowanek nie jest traktowany jak Busi iniesta itp.Nie jest graczem pokroju Ronaldinho ,Maradonna, Messi, czyli gwiazdą.Jest od brudnej roboty.Co jest ważne.Mimo wszystko ci których wymieniam to jednak piłkarsko są wybitni.

0

@Tom0VeB ale nie mają takiego doświadczenia i sukcesów ,podałem kwotę umowną.Od takiego iniesty można się uczyć gry itp. Obecnie taki Alves ma 36 lat i gra z powodzeniem w reprezentacji Brazyli.Dla takiego mniej znanego klubu z Japoni to mega gwiazda.Nie przesadzałbym.

0

@4drian0 tak naprawde jeśli polityka klubu będzie wyglądała tak że odejscie darmowe xaviego, iniesty, Alby, Pique,Busiego (oczywiście mogą kończyć karierę w klubie i niegrać ale iniesta i xavi nie kończyli tylko grali gdzie indziej) to było by to trochę słabe, gdyby byli na sprzedaż za symbolicznie 50 mln można by uzbierać kasę na Mbappe.Nie jest to kwota wysoka ,aby wybrany klub nie kupił takiego zawodnika.(mówię tu o momencie kiedy zawodnik może jeszcze grać ale nie na poziomie Barcy i możena mu zrobić piękne pożegnanie z opcją powrotu i pracy w klubie jeśli zawodnik by chciał) a za 5 daje to 250 mln.Oni mają sporo kasy a tak dodatkowo mogliby zapewnić jeszcze lepszą przyszłość taki Leo wymaga konkretnych graczy. Barcelonie te 250mln by bardzo pomogło.Nawet jeśli nie kupili by Cracka.Finanse byłyby stabilne.Tak to trzeba cały czas myśleć czy tego możemy kupić czy nie czy finanse się rozlecą czy nie.Rynek jest trudny, ceny graczy poszły w góre konkurencja jest silniejsza niż kiedyś.Mamy budować stadion.Ja bym za każdego z nich brał 50 mln aby ich nie blokować a poprawiać sytuację finansową w klubie.Kwota 50 mln jest umowna może być i 40 to też jest coś.Oby nie za darmoszkę.

0

Messi w składzie będzie, ale wejdzie pewnie jeśli wynik trzeba będzie gonić w 2 połowie.

0

@AxelF Dla mnie problem z obroną był przez pierwszy miesiąc bo ci którzy byli na mistrzistwach mieli krótki urlop j przez tydz przygotowali się w Barcelonie a nie w usa.Dlatego przez miesiąc budowaliśmy formę tak jak teraz bo jeszcze z miesiąc czasu bedzie trwalo to za nim z tych wszystkich graczy wyłoni się środek do tego skladu dołaczy Dembele i Messi.Zobaczymy jaka będzie podstawa ta podstawa musi ze sobą pograć i wtedy będzie można ten zespół oceniać.Wracając do poprzedniego sezonu Lengket był objawieniem a Pique najlepszym naszym stoperem.Zarzut był taki że barcelona staje się Atletico i to nie jest dna Barcy.Jedną z 4 zmian u Bartka teraz to jest podejscie pod przeciwnika i presing i tego wczoraj było za mało jeszcze.Zaczęli grac piłą ale zatracili atak na bramkę i przeciwnik przejoł inicjatywę i padła bramka.Co do live to była wyjątkowa sytuacja. Wygraliśmy u siebie na czysto nie jak z Romą.Przeciwnik stracił 3 kluczowych graczy leo coś zawsze strzeli i to przesądzi mecz.Przyjechali do live jako zwycięscy.Efekt 7 km mniej przebięgnietych km od przeciwnika co skutkowało wszystkim złym w meczu.A bramka z rogu i zaspanie świetnie to obrazuje.Nasz główny problem to kontuzje messi 2 ,Arthur 2 i przewlekle klopoty kondycyjne,Suarez kilka kontuzji w tym jedną podwójną,Coutinho 2.Dembele kontuzjowany praktycznie 2 połowę sezonu bo to co grał to dochodził do siebie,do zdrowia doszedł na tydzie przed presezonem obecnym,Rakitic 1 busi 1.W tyle bylo stabilnie chyba semedo miał 1 kontuzje.Oczywiscie Rafinha Vermalen akle to obrona Alenia ale na poczateku sezonu.Generalnie problem był z przodem i nie dziwię się że Barca sie posypała na miesiąc przed koncem rozgrywek póki tych kontuzji nie było to Messi ,Suarez to była para najwiecej zdobywajacych bramek w całej Europie i zdobyli wiecej niz wszyscy napastnicy Realu Madryt.Do momentu kiedy nie załatwily nas kontuzje i musiała wejść rezerwa gdzie z remisowalismy i przegraliśmy mecz mieliśmy genialny stosunek bramek strzelonych do straconych.Gdyby nie defensywa odpadlibyśmy z OL w lidze mistrzów.W tej chwili znowu sypnoł nam sie atak ale jest de jong ,Griezman plus szkółka dojrzała.Troche jesteśmy zabezpieczeni problemy te same co w ubiegłym roku.Forma będzie za miesiąc do walki na poziomie live itp.

1

@AxelF o ile pamiętam w zeszłym roku w pierwszym miesiącu graliśmy słabo w obronie zwłaszcza Pique .Potem graliśmy przed bramką bardzo dobrze a Pique był najlepsxy.Wystarczy sobie przypomnieć mecze z Realem czy OL gdzie były kontuzje Dembele i Messiego.Wygrywalismy te mecze w obronie a nie atakiem.Problemem Barcelony w 2 połowie sezonu to były kontuzje praktycznie wszystkich zawodników od pomocy do ataku.Taki suarez to miał nawet 2 kontuzje na raz.

1

@yoli alba jak nie ma Messiego to w polu karnym ma problem z dograniem piłki i to od dłuzszego czasu.

0

Słabe.Obrona tak samo słaba jak przez pierwsze miesiąc w zeszlym roku.Nie jesteśmy jeszcze w formie.Zadlugo zaczęliśmy grać pilą w pierwszej polowie przestalismy konkretnie atakować i zaczoł to robić przeciwnik skońzzylo się to bramka.Zabrakło podejscia pod przeciwnika i presingu.Alba nie zawsze zamykał szybkich pomocników.Yrzeba więcej wykorzystywać Griezmana bo on głownie miejsce robi innym.Móglby wiecej coś strzelac.W pewnym momencie to zagrozenie robił de jong z Fatim i tu perez z griezmanem znikł.Petez dostawał piłkę tylko niewiele co z tego wynikało Fati go tu trochę zjadł.
Fajne
Wynik odrobienie pkt.do lidera de jong jednak potrafi grać na tej pozycji :)Busi na plus.Suarez nie jest gruby i jest w formie.Generalnie drużyna zagrała lepiej niz sie spodziewałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?